Fotbalová národní liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Chrudim - 2. listopadu 2019   10:15

Pardubice
Pardubice
14' P. Černý  • 24' Hlavatý  • 45' Jeřábek  • 89' Jeřábek
4:0
(3:0)
Chrudim
Chrudim
Pardubice
Šmíd – Prosek, Šejvl, Toml, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Kohút (84. Lee), Hlavatý (88. Sokol), Solil, Zifčák – P. Černý (82. Miker).
Hrnčíř – Sláma, F. Čihák, Lee, Sokol, Miker.
Královec – Nádvorník, Poživil
Stadion Pod Vinicí, Pardubice
1792 diváků
Chrudim
Zíma – Řezníček, Drahoš, Krčál, Hlavsa (46. Hynek) – Kesner (C), Sixta (66. Vašulín), Janoušek – Sulík, T. Dostálek (46. Ujec) – Rybička.
Mrázek – Hynek, Froněk, Vašulín, Ujec, Luong, Vencl.

Je dobojováno! Pardubice ve druhé půli přidaly další branku, díky penaltě Jana Jeřábka tedy zvítězily v derby s Chrudimi 4:0!
90+3'
Centr Čelůstky z levé strany končí v náruči brankáře Zímy.
90+2'
Pardubice dohrávají zápas s míčem na kopačkách.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90'
Ondřej Kesner vystřelil z dálky a Šmíd střelu, která letěla pod břevno, tečoval nad břevno.
89'
Pardubice právě vstřelily branku!
Je hotovo! K pokutovému kopu se postavil JAN JEŘÁBEK, který v klidu proměňuje a zvyšuje na 4:0 pro Pardubice!
89'
Jiří Miker se dral do zakončení, jenomže ho přitom kopl jeden z obránců a domácí budou mít možnost navýšit své skóre!
88'
Penalta pro Pardubice!
88'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Hlavatý, přichází Pavel Sokol.
87'
Hlavatý se prokličkoval kolem několika soupeřů v pokutovém území, jeho přihrávka pod sebe skončila na obránci.
84'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Kohút, přichází Sang-hjuk Lee.
83'
Jiří Miker se dostal k míči na křídle, čistým skluzem ho o něj připravil Martin Sulík. Roh pro Pardubice.
82'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Pavel Černý, přichází Jiří Miker.
82'
Žlutou kartu dostál trenér domácího týmu Jiří Krejčí.
81'
U míče jsou nyní hráči Chrudimi, dnes je ale často brzdí ofsajdy.
79'
Vojtěch Řezníček (MFK Chrudim) zbytečně odkopl míč a dostává za to žlutou kartu.
75'
Zifčák si skvěle zpracoval míč ze vzduchu a přihrál Tomáši Solilovi. Ten vyslal tvrdou střelu na zadní tyč, balón sice ve vzduchu zaplaval, nakonec ale skončil nad brankou.
73'
Hra se nyní uklidnila, odehrává se převážně ve středu hřiště. Hosté se sice snaží se zápasem něco udělat, zatím se jim to ale nedaří.
68'
Po narážečce s Kohútem vybojoval Tomáš Solil roh pro Pardubice.
66'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Sixta, přichází Daniel Vašulín.
65'
Toml vyrazil z pozice stopera směrem k brance Chrudimi, narazil si se Solilem a dostal se do pokutového území. Tam po kontaktu se soupeřem upadl na trávník, rozhodčí ale zůstává klidný.
63'
Centr Ondřeje Kesnera z přímého kopu po faulu Proska vypadal nebezpečně, nakonec ho z malého vápna vyboxoval Nicolas Šmíd.
61'
V souboji dvou kapitánů Kesner fauloval Jana Jeřábka.
60'
Janoušek odkopl míč do zámezí, neboť na hrací ploše zůstal ležet Vojtěch Řezníček.
59'
Dnešní utkání sleduje 1792 diváků.
58'
Tomáš Hynek se dostal k centru z levé strany, s tím si ale poradil Martin Toml. Dopředu tedy znovu jdou Pardubice.
56'
Před pokutovým územím MFK se uvolnil Michal Hlavatý a vystřelil, branku soupeře ale neohrozil.
53'
Další závar před brankou Chrudimi. Centr Kohúta z pravé strany mířil na Černého, před kterým ale zasáhl obránce. Po několika odrazech se poté k balónu dostal brankář Zíma.
51'
I na začátku druhé půle mají navrch Pardubice, které se snaží přidat další branku.
48'
Čelůstka z následného přímého kopu našel hlavu Michala Kohúta a ten prodloužil balón jen nad břevno.
47'
Pavel Černý se skvěle dostal před Martina Sulíka (MFK Chrudim), který ho následně stáhl k zemi a vidí za to žlutou kartu.
46'
Hned ze začátku druhé půle se domácí hnali kupředu. Tomáš Solil vyslal z úhlu střílený centr, na který Černý se Zifčákem nedosáhli.
46'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Jaroslav Hlavsa, přichází Tomáš Hynek.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Milan Ujec.
46'
První poločas je u konce! Pardubice v něm svého soupeře výrazně přehrály a vedou tedy 3:0. Domácí se hned dvakrát prosadili po rohových kopech, když se nejdříve prosadil Pavel Černý a na závěru půle Jan Jeřábek, mezi těmito brankami se prosadil ještě Michal Hlavatý. Chrudimští tedy budou mít v druhé půli co dohánět.
45'
45'
To začíná vypadat na debakl! Po rohovém kopu Hlavatého zakončoval Zifčák jen do tyče a k odraženému míči se dostal JAN JEŘÁBEK a ten svým šestým gólem v sezóně dává Pardubicím tříbrankové vedení!
44'
Čelůstka lobem před obránce našel Solila, který si pokryl míč a vystřelil, Zíma z blízka vyrazil na rohový kop.
43'
Pardubice se hnaly do velmi slibného rychlého protiútoku. Míč dostal na levé straně Hlavatý, který při snaze najít jednoho ze spoluhráčů odehrál do zámezí.
40'
Martin Sulík zkoušel střelu z voleje zpoza vápna domácích, svatyni domácích vůbec neohrozil.
39'
Před dobíhajícím Rybičkou si zkušeně pokryl míč Martin Toml.
36'
Centrovaný míč z pravé strany z kopačky Proska našel jen dobře postaveného Drahoše.
34'
Toml mezi obránci našel nabíhajícího Solila, hostující obrana ale mohla zůstat klidná kvůli tomu, že domácí hráč byl v ofsajdu.
33'
Ve středu hřiště Jan Prosek netrefil míč a pouze tak poslal k zemi Tomáše Dostálka. Může být rád, že nevidí žlutou kartu.
31'
Pěkná kombinace Pardubic po pravé straně skončila centrem Zifčáka, který odvrátil na rohový kop Petr Drahoš.
28'
Jaroslav Hlavsa nestíhal Michala Kohúta a tak ho stáhl k zemi. Přímý kop pro domácí.
25'
Lukáš Mrázek (MFK Chrudim) z lavičky náhradníku protestoval proti rozhodnutí rozhodčího a dostal za to žlutou kartu.
24'
Je to o dva góly! Michal Kohút prostrčil míč za obranu a tváří v tvář se ocitl MICHAL HLAVATÝ. Mladý střední záložník zachoval chladnou hlavu a zakončil k tyči!
23'
Sulík vyslal zajímavou přihrávku mezi obránce, kterou si našel Tomáš Dostálek. Hostující hráč míč ve skluzu jen tečoval do náruče Šmída.
21'
V držení balónu jsou nyní svěřenci Jiřího Krejčího, ale pohybují se s ním jen kolem půlící čáry.
18'
Hlavatý hledal přihrávkou za obranu Pavla Zifčáka, toho ale ve sprintovém souboji porazil Jakub Krčál. U míče je Chrudim.
16'
Ihned po inkasované brance šla kupředu Chrudim a a Martin Sulík vybojoval první roh pro hosty.
14'
A z následného rohu jdou Pardubice do vedení! Tomáš Čelůstka posadil balón přímo na hlavu PAVLA ČERNÉHO, který tečoval míč do sítě!
14'
První vážnější situace před brankou Chrudimi! Martin Šejvl napřáhl ke střele z dobrých 25 metrů a Zíma se musel pořádně protáhnout, aby míč vyškrábl na roh!
12'
Pardubice mají v posledních minutách navrch. Po centru Čelůstky z levé strany střílel z hranice pokutového území Michal Hlavatý, branky Simona Zímy zůstala neohrožena.
9'
Solil před pokutovým územím přiklepl míč na Kohúta, jehož technická střela skončila kousek vedle levé tyče Zímy.
8'
Právě Michal Kohút o pár chvilek později vyslal z levé strany centr do pokutového území. Tam z domácích byl jen Černý, na kterého míč letěl až příliš vysoko.
7'
Přihrávka Tomáše Čelůstky za obranu, mířená na Kohúta, skončila za postranní čarou.
4'
Výkon Nicolase Šmída nebyl přesný, k míči se tedy dostávají hráči Chrudimi.
3'
Od rohového praporku našel Tomáš Čelůstka nohu Šejvla, tomu ale střela příliš nesedla.
2'
Na pravé straně šel Jan Prosek proti Jaroslavu Hlavsovi, který akci domácího krajního obránce zastavil jen za cenu prvního rohu utkání.
2'
Dostálek se ve středu pole dostal přes Jana Jeřábka a už se připravoval na střelu, na posledních chvíli ale zasáhl Martin Šejvl.
1'

FK Pardubice: Šmíd – Prosek, Šejvl, Toml, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Kohút, Hlavatý, Solil, Zifčák – P. Černý.
Náhradníci: Hrnčíř – Sláma, F. Čihák, Lee, Sokol, Miker.

MFK Chrudim: Zíma – Řezníček, Drahoš, Krčál, Hlavsa – Kesner (C), Sixta, Janoušek – Sulík, T. Dostálek – Rybička.
Náhradníci: Mrázek – Hynek, Froněk, Vašulín, Ujec, Luong, Vencl.

Rozhodčí: Královec – Nádvorník, Poživil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.