Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Chrudim - 30. května 2021   15:00

Jihlava
Jihlava
4' Shudeiwa  • 45' Arroyo  • 69' Vedral
3:1
(2:1)
Chrudim
Chrudim
16' Rybička
Jihlava
Jágrik – T. Svoboda, Křišťál, T. Vlček, Peřina – Lacko (C), Shudeiwa – Arroyo (80. Fila), Selnar (60. Patrák), Ritter (89. Křivánek) – Vedral.
Lancman – Tureček, Horák, Křivánek, Chocholatý, Patrák, Fila.
Nedvěd – Vaňkát, Šimáček
Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava
110 diváků
Chrudim
Janda – D. Hašek, Drahoš, Fofana (82. Látal), A. Musa (46. Řezníček) – Kesner (C), Čáp (65. Kang-hjon), Verner (54. D. Breda), Sokol (82. T. Dostálek) – Mužík, Rybička.
Zíma – T. Dostálek, Látal, Řezníček, Juliš, Kang-hjon, D. Breda.

Poslední kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY sezony 2020/21 je v Jihlavě minulostí. Vysočina porazili svého soupeře 3:1, když po první poločase vedla 2:1. O třetí gól se z pokutového kopu postaral Filip Vedral. Jihlavané se výhrou dostali na sedmé místo, Chrudim zůstala desátá.
90+2'
90+2'
Jaroslav Peřina vhodil na útočné polovině u rohového praporku aut, ale už se toho moc nestane.
90+1'
Hosté se na polovině hřiště provinili faulem, domácí tak zůstanou u míče.
90'
Před dobíhajícím Petr Rybičkou posílá míč do bezpečí Adam Jágrik.
90'
Druhý poločas bude o dvě minuty delší.
89'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Adam Ritter, přichází Radek Křivánek.
87'
Zpoza velkého vápna se ke střele dostal David Breda, ale Adam Jágrik si poradil.
87'
Hosté se snaží o vstřelení kontaktní branky, ale prozatím se dostanou pouze k velkému vápnu.
85'
Žlutou kartu dostává Matúš Lacko (FC Vysočina Jihlava).
84'
Od své brány pošle míč do hry gólman Adam Jágrik.
82'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Tomáš Dostálek.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ahmed Fofana, přichází David Látal.
80'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Luis Arroyo, přichází Lukáš Fila.
79'
Domácí mohli jít dva na jednoho, ale Filip Vedral přihrávku na Vojtěcha Patráka pokazil, který by jinak šel sám na gólmana.
77'
Přihrávka Matúše Lacka na Jaroslava Peřina byla příliš dlouhá a v pohodě si jí sebral gólman Jiří Janda.
75'
K rozehrání se postavil Vojtěch Patrák, ale trefil ve zdi stojícího Ahmeda Fofanu.
74'
Domácí budou necelých deset metrů před velkým vápnem zahrávat standardní situaci.
71'
Z levé strany rozehrál rohový kop David Breda, do zakončení se dostal Dominik Hašek, ale Adam Jágrik jeho pokus chytá.
71'
K rozehrání se postavil Dominik Hašek a svým centrem vybojoval rohový kop.
70'
Fares Shudeiwa se na hranici velkého vápna provinil faulem a hosté budou mít zajímavou možnost.
69'
Jihlava právě vstřelila branku!
K pokutovému kopu se postavil FILIP VEDRAL, brankář kákal ze svého pohledu doprava a útočníkm Vysočiny poslal míč na opačnou stranu .
68'
Petr Drahoš ve vápně fauoval Farese Shudeiwu a vidí žlutou kartu a navíc pokutový kop pro domácí.
65'
Tomáš Svoboda se provinil útočným faulem, hosté budou poblíž svého praporku vhazovat.
65'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Roman Čáp, přichází Ju Kang-hjon.
65'
Žlutou kartu dostává Roman Čáp (MFK Chrudim).
63'
Jaroslav Peřina se dostal až ke hranici velkého vápna a chtěl otestovat pozornost Jiřího Jandy, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel
62'
Z pravé strany rozehrál rohový kop David Breda, Adam Jágrik si s jeho centrem nadvakrát poradil.
60'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jakub Selnar, přichází Vojtěch Patrák.
60'
Z levé strany rozehrál rohový kop Roman Čáp, ale jeho spoluhráči se provinili útočným faulem.
58'
Spoustu časuna zakončení měl Jakub Selnar, ale nakonec poslal střelu mimo tři tyče.
58'
Ondřej Kesner posílal z pravé strany míč do vápna, hru ale dobře přečetl Adam Jágrik a míč lapil
55'
Nový muž na hřišti se mohl ihned postarat o srovnání, ale střelou uvnitř vápna trefil jen gólmana Jágrika.
54'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Miroslav Verner, přichází David Breda.
53'
Domácí mohli jít do rychlého brejku, ale Filip Vedral míč podržel místo rychlé přihrávky na nabíhajícího Luise Arroya.
52'
Vojtěch Křišťál nepustil za sebe míč od Romana Čápa.
51'
Od své brány rozehraje Adam Jágrik.
48'
Ve vápně se dostal k hlavičce Dominik Hašek a domácí obrana měla co dělat, aby zabránila srovnání stavu.
47'
Filip Vedral se dostal ve vápně k hlavičce, gólman Janda předvedl reflexivní zákrok. Ale vše bylo zbytečné neb útočníkovi Vysočiny byl odpískán ofsajd.
47'
Jaroslav Peřina se po levé straně dostal do vápna, předložil míč pro Filipa Vedrala, jeho slabou střelu gólman Janda vyrazil.
46'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Abdulrasheed Itopa Musa, přichází Vojtěch Řezníček.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
První poločas je v Jihlavě minulostí. Do vedení se dostali domácí již ve 4. minutě zásluhou Farese Shudeiwy. Hosté zaslouženě srovnali zásluhou Petra Rybičky. Podruhé se dostali do vedení domácí těsně před koncem poločasu, kdy se trefil Luis Arroyo.
45'
45'
Jakub Selnar prošel po pravé straně do vápna, míč předložil pro LUISE ARROYA, který z hranice malého vápna posílá domácí podruhé do vedení.
44'
Jakub Selnar se snažil uvolnit Filipa Vedrala, ale stopeři hostí jej k míči nepustili.
42'
Hosté se provinili útočným faulem, u míče tak zůstanou domácí.
40'
Hosté rozehráli z levé strany rohový kop, domácí obrana si v pohodě poradila.
39'
Jakub Selnar se zpoza velkého vápna odhodlal ke střele, jeho pokus šel těsně nad.
37'
Žlutou kartu dostává Abdulrasheed Itopa Musa (MFK Chrudim).
36'
Luis Arroyo si nepohlídal ofsajd, který ale neušel zraku pana rozhodčího.
34'
Adam Jágrik vyboxoval míč, spolu sním vzal i Petra Rybičku, který zůstal otřesen.
33'
Jaroslav Peřina poslal z levé strany centr do vápna, Filip Vedral se do zakončení nedostal.
32'
Z pravé strany rozehrál Jakub Selnar rohový kop. Obrana hostí se ubránila.
31'
Akce Vysočiny končí neb se Filip Vedral ocitl v ofsajdu.
30'
Dvakrát zahrával z pravé strany Jakub Selnar rohový kop, ani jednou se domácím nepovedlo ohrozit branku.
29'
Jaroslav Peřina vybojoval pro své barvy rohový kop.
28'
Filip Vedral se ve vápně dostal k hlavičce, ale míč poslal přímo do náruče Jiřího Jandy.
26'
Hosté zůstanou u míče neb se na polovině hřiště provinil faulem kapitán Lacko.
25'
Z levé strany rozehrál rohový kop Jakub Selnar, ale obrana hostí si v pohodě poradila.
24'
Z pravé strany rozehrál rohový kop Roman Čáp, ale míč poslal mimo vymezené území.
23'
Hosté jsou nadále aktivnějším celkem, nyní budou zahrávat rohový kop.
22'
Faulem se prezentoval Filip Vedral, jehož noha zamířila až příliš vysoko.
21'
Domácí se za polovinou hřiště provinili faulem, hosté rozehráli, míč dopadl na hlavu Petra Drahoše, ale Adam Jágrik se překvapit nenechal.
19'
Odražený míč se dostal k nohám Jaroslava Peřiny, který zpoza velkého vápna trefil břevno.
17'
A hosté mohli jít do vedení, ve dvu šancích ale vychytal Petra Rybičku Adam Jágrik.
16'
Chrudim právě vstřelila branku!
Ne už tak o pár okamžiků později, do vápna propadl míč, PETR RYBIČKA si už věděl rady, Adam Jágrik byl bez šance.
16'
Roman Čáp rozehrál rohový kop z pravé strany, domácí se ubránili.
15'
Ladislav Mužík vybojoval pro své barvy rohový kop.
13'
Domácí se na polovině hřiště provinili faulem. U míče tak zůstanou hosté.
11'
Chrudim převzala otěže zápasu a jde si za vyrovnáním.
9'
Z pravé strany odcentroval Ladislav Mužík a MIroslavu Vernerovi moc nechybělo, aby srovnal stav.
8'
K rozehrání se postavil Miroslav Verner, míč do bezpečí poslal Vojtěch Křišťál, ale pouze k nohám Ladislav Mužíka, jehož pokus jen těsně minul tři tyče.
7'
Domácí se poblíž rohového praporku provinili fauem. Standardní situaci budou tak zahrávat hosté.
4'
Jakub Selnar rozehrál rohový kop z pravé strany, míč dopadl u vzdálenejší tyči, k nohám, nikým nehlídaného FARESE SHUDEIWY, který neměl problém otevřít skóre duelu.
3'
Jakub Selnar rozehrál standardní situaci, brankář vyboxoval míč do bezpečí. Rohový kop pro domácí.
2'
Zpoza velkého vápna se odhodlal ke střele Petr Drahoš, ale jeho pokus zamířil vysoko nad.
1'
Duel byl rozehrán, Vysočina nastoupila ve žluto bílé sadě dresů a Chrudim v červeném.
1'
Oba základní jedenáctky jsou již na hrací ploše, rozhodčí také máme a můžeme začít.
Oba celky jsou již v kabinách a utkání za pár minut začne.

FC Vysočina Jihlava: Jágrik – T. Svoboda, Křišťál, T. Vlček, Peřina – Lacko (C), Shudeiwa – Arroyo, Selnar, Ritter – Vedral.
Náhradníci: Lancman – Tureček, Horák, Křivánek, Chocholatý, Patrák, Fila.

MFK Chrudim: Janda – D. Hašek, Drahoš, Fofana, A. Musa – Kesner (C), Čáp, Verner, Sokol – Mužík, Rybička.
Náhradníci: Zíma – T. Dostálek, Látal, Řezníček, Juliš, Kang-hjon, D. Breda.

Rozhodčí: Nedvěd – Vaňkát, Šimáček.
Dvacet minut do začátku duelu a oba celky se na hrací ploše rozcvičují.
Oba týmy se utkaly na podzim v rámci prvního kola. Vysočina si z Chrudimi dovezla tři body za výhru 2:1 (0:1). Ve 32. minutě poslal hosty do vedení Vedral. Domácí po hodině hry srovnali krok zásluhou Vernera. O šest minut později ale Jihlavané znovu vedli, když se trefil Lacko.

Góly: 60. Verner – 32. Vedral, 66. Lacko
Sestava Chrudimi: Mrázek – D. Hašek, Drahoš (74. Hlavsa), Vencl, Řezníček (58. Trávníček) – D. Breda (79. Látal), T. Dostálek (58. Sokol), Kesner, Verner – Mužík, Rybička

Sestava Vysočiny: Číž – Svoboda, Štefánek, Vlček, Horák – Červ, Lacko – Smejkal, Arroyo (66. Tureček), Peřina (90+2. Araujo-Wilson) – Vedral (87. Ritter)
A jak si oba celky vedly v uplynulém kole? Chrudim doma přivítala Žižkov. Domácí svému soupeři podlehli 3:5 (1:4). V 10. minutě poslal hosty do vedení Zoubele. Ve 24. minutě navýšil vedení Mashike. Nejplodnější na góly byla poslední pětiminutovka, ve 41. minutě Pražané vedli o tři branky, když se trefil Diviš, za dvě minuty bylo sníženo zásluhou Řezníčka. Na 4:1 zvýšil v poslední minutě Mashike. V 54. minutě snížil domácí Hašek, o minutu později navýšil náskok hostí Nabijev. Konečnou podobu výsledku dal v 74. minutě Rybička.

Chrudim nastoupila v této sestavě:
Zíma – D. Hašek, Drahoš, Vencl (36. Fofana) – Řezníček, D. Breda (46. Čáp), Verner (89. Juliš), Nikodem (36. Kang-hjon), Sokol – Mužík (70. Látal), Rybička

Vysočina cestovala na Vyšehrad. Od beznadějně posledního celku si dovezla bod za remízu 2:2 (0:1). V poslední minutě prvního poločasu poslal hosty do vedení Arroyo. Za domácí srovnal v 68. minutě Suchan. V 84. minutě poslal hosty podruhé do vedení Červ. Domácí ale podruhé stačili srovnat, v 88. minutě se to povedlo Egertovi.

Vysočina nastoupila v této sestavě:
Lancman – Svoboda, Křišťál, Vlček, Horák – Lacko, Shudeiwa (56. Červ) – Arroyo (77. Peřina), Patrák (72. Křivánek), Ritter (56. Selnar) – Vedral
Poslední kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY již nemůže nic změnit na postupujícím Hradci Králové a sestupujících Blanskem s Vyšehradem. Dojde tak pouze ke kosmetickým úpravám na různých pozicích v tabulce.
Poslední kolo má v neděli od 15:00 v plánu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. V rámci 26. kola přivítá osmá Vysočina desátou Chrudim. Východočeši si za 25 odehraných duelů připsali devět výher a čtyři remízy. Na svém kontě tak mají 31 bodů. Doposud vstřelili hosté třicet dva branek a o jednu více inkasovali.

Jihlavané mají na svém kontě osm výher a stejný počet remízových zápasů. Získali tak o bod více než jejich nedělní soupeř. Doposud vstřelili čtyřicet jedna branek a o dvě více jich obdrželi. Oba celky tak mohou ještě v konečné tabulce obsadit sedmou příčku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.