Fotbalová národní liga -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Hr. Králové - 30. května 2021   15:00

Vlašim
Vlašim
23' Červenka  • 82' Ogiomade
2:2
(1:1)
Hr. Králové
Hr. Králové
37' P. Dvořák   • 76' Kejř
Vlašim
Markovič – Broukal, J. Štochl, P. Breda, V. Svoboda – Zinhasović (79. Ogiomade), Průcha, Jurásek, Janda (86. Zukal) – Červenka (71. Firbacher), Bassey (46. Křišťan).
Řehák – Sogbo, Daniel Kozel, Firbacher, Ogiomade, Křišťan, Zukal.
Hanousek – Hrabovský, Volf
Stadion v Kollárově ulici, Vlašim
Hr. Králové
Vízek – Soukeník, Vlkanova (75. Kejř), Prekop, Donát – F. Novotný, P. Dvořák (75. Urma), Leibl (64. J. Král), J. Rada – Záviška (55. Vašulín), F. Čech.
Ottmar – Kejř, Vašulín, Mahr, Samko, Urma, J. Král.

90+2'
90'
Soukeník zahrál rukou a je tu karta a přímý kop pro domácí.
90'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Domácí v ofsajdu.
87'
Vysoko nad branku nyní zakončili hosté a starosti budou mít spíše sousedé v blízkosti stadionu se sadbou v záhonech.
86'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Ladislav Janda, přichází Lukáš Zukal.
82'
Vlašim právě vstřelila branku!
Jakub Štochl prodloužil centr do míst, kde stál připraven MARVIS OGIOMADE a je srovnáno!
81'
Jurásek je faulován a je tu šance pro domácí.
79'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Nedžad Zinhasović, přichází Amadin Marvis Ogiomade.
76'
Hradec Králové právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu opět udeřili hosté, kdy přesně zamířil MAREK KEJŘ.
75'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Marek Kejř.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Pavel Dvořák, přichází Otto Urma.
73'
Domácí situaci ubránili.
72'
Přímý kop rozehrají hosté...
71'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Marek Červenka, přichází Filip Firbacher.
70'
Střela Jandy pokryta Vízkem a podobně si počínal i Markovič na druhé straně proti zakončení hostů.
68'
Rychlý brejk Vlašimi nebezpečí nakonec nepřinesl a na druhé straně je tu nepřesné zakončení Prekopa.
67'
Ofsajd zastavuje akci Vlašimi.
64'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Michal Leibl, přichází Jan Král.
63'
Chyba domácí obrany a Vlkanova mohl pádit sám na branku, ale hostující hráč akci zpomalil a nakonec domácí dokázali situaci vyřešit.
61'
Závar v pokutovém území Vlašimi končí dobrým zákrokem Markoviče, který nohou zabránil míči v cestě do sítě!
59'
Žlutou kartu dostává Marek Červenka (FC Sellier & Bellot Vlašim).
57'
Vlašim rychle dokázala přesunout hru na útočnou polovinu a Svobodův centr málem doklepával do sítě Červenka, ale na míč domácí hráč nakonec nedosáhl!
55'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Jan Záviška, přichází Daniel Vašulín.
55'
Šance a závar v pokutovém území hostí ukončuje zdvižený praporek pomezního sudího.
54'
Breda musel hrát před Dvořákem malou domů. Markovič odkopává do bezpečí.
53'
Červenkův centr na zadní tyč nenašel nikoho ze spoluhráčů.
52'
Červenka ideálně nepřebral přihrávku a hosté mohli vyrazit ihned kupředu, ale ani jejich útok nepřinesl zakončení.
50'
Ve druhém poločase zatím sledujeme podobný obrázek z úvodu zápasu, kdy se oba celky snaží, ale zatím bez šancí a zakončení.
47'
Rychlý útok domácích nakonec končí ofsajdem Zinhasoviče.
46'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Fortune Bassey, přichází Jakub Křišťan.
46'
45'
45'
Centr na přední tyč hosté odvracejí.
45'
Ještě uvidíme přímý kop domácích v blízkosti pokutového území.
44'
Jejich snažení přerušuje faul na domácího hráče.
43'
Markovič míč vyboxoval, ale hosté stále mají míč ve své moci.
43'
A budeme sledovat další rohový kop. Tentokrát rozehrají hosté.
42'
Hosté se ubránili a vyrazili rychle kupředu, ale jejich akci nakonec hatí ofsajd.
41'
Rohový kop vybojovali domácí...
40'
Vlašimští postupovali do přečíslení, ale Jurásek dlouho váhal s přihrávkou na rozběhnutého Basseyho a celá akce skončila úspěšným zákrokem obránců Votroků.
38'
Zinhasovič fasuje žlutou kartu za svůj zákrok u lavičky hostů.
37'
Ve vápně vyskočil nejvýš PAVEL DVOŘÁK, který i s pomocí tyče překonává Markoviče.
36'
Hradec nyní dostal Vlašim pod tlak a domácí se brání. Nyní musel Markovič vyrážet míč na rohový kop.
34'
Jakub Rada vyčinil sudímu, který s ledovým klidem reaguje vytažením žluté karty.
33'
Erik Prekop dokázal krásně vykličkovat mezi obránci a následně vystřelit a jen škoda, že se jeho střela nevešla pod břevno. Pro Markoviče by se jednalo zřejmě o neřešitelnou situaci.
32'
Na druhé straně nyní uklidňuje situaci Markovič, když sebral míč poskakující v nebezpečném prostoru.
31'
Po přímém kopu míč málem skončil u Jakuba Štochla, který mohl loučení s Vlašimí prožít gólově, ale nakonec obrana hostí míč zastavila včas.
29'
Hra je nyní často přerušována fauly a Hradec na domácí nyní mírně ztrácí v aktivitě.
27'
Leibl hodně tvrdě zajel do Zinhasoviče a fasuje žlutou kartu.
25'
Další centr Hradce byl lehce tečován obráncem, ale domácí brankář situaci pohlídal.
24'
Centr z dílny hostujících hráčů zamířil za branku a vykopávat bude Řehák.
23'
MAREK ČERVENKA šel pro zdánlivě ztracený míč. Obránce dával malou domů, ale Červenka souboj nevypustil a nakonec dokázal míč Vízkovi, který nebyl dostatečně rychlý, prostrčit mezi nohy a Vlašim jde do vedení.
20'
Ztráty míče byly k vidění na obou stranách. Uvidíme, co nyní vymyslí domácí.
18'
Breda vystřelil z úhlu a rozvlnil síť, bohužel pouze z boku.
17'
Střela Pavla Dvořáka vyhlížela nebezpečně, ale nakonec nezamířila mezi tři tyče.
16'
Dobrý obranný zákrok předvedl Broukal.
15'
Sledujeme zajímavý zápas a hra je celkem vyrovnaná. Nyní se snažili zahrozit domácí, ale Svoboda v tísni nebyl úspěšný.
14'
Rychlá akce hostí končí střelou vedle domácí svatyně.
12'
Jurásek odcentroval do vápna. Jeho pokus Vízek vyrazil, ale domácí akce pokračovala a právě Jurásek ještě hledal nabíhající spoluhráče, ale nikdo v modrém míč nezasáhl!
10'
Vlkanova zkusil přímou střelu, ale zamířil vysoko nad branku.
9'
Breda fauloval a je tu výhodná pozice pro hostující celek.
9'
Červenka v ofsajdu.
8'
Bassey se rozbíhal na přihrávku, ale před ním výborně zasáhl Čech.
7'
Na centr si naskakoval Breda, ale před ním míč odvrátili obránci.
6'
Svoboda byl faulován a Vlašim rozehrává přímý kop.
3'
Zatím jsme viděli nepřesné pokusy na obou stranách a oba brankáři si sáhli na míč.
1'

FC Sellier & Bellot Vlašim: Markovič – Broukal, J. Štochl, P. Breda, V. Svoboda – Zinhasović, Průcha, Jurásek, Janda – Červenka, Bassey.
Náhradníci: Řehák – Sogbo, Daniel Kozel, Firbacher, Ogiomade, Křišťan, Zukal.

FC Hradec Králové: Vízek – Soukeník, Vlkanova, Prekop, Donát – F. Novotný, P. Dvořák, Leibl, J. Rada – Záviška, F. Čech.
Náhradníci: Ottmar – Kejř, Vašulín, Mahr, Samko, Urma, J. Král.

Rozhodčí: Hanousek – Hrabovský, Volf.
FC Sellier & Bellot Vlašim

Domácí tým má v posledním utkání letošního ročníku ještě šanci dosáhnout na svůj vnitřní cíl, kterým je umístění do pátého místa. „Rádi bychom se o to určitě poprali,“ shodují se Daniel Šmejkal a Jakub Štochl. Tedy ti, kteří po nedělním utkání dají Vlašimi na shledanou! Jakub Štochl ukončí profesionální kariéru a trenérská dvojice Daniel Šmejkal a Vasil Boev po vypršení smlouvy Vlašim rovněž opustí. „Na Vlašim budu vzpomínat jedině v dobrém a samozřejmě se v neděli chci loučit po dobrém výkonu a nejlépe výhrou,“ předeslal Jakub Štochl.

„Jsem rád, že máme na závěr zrovna Hradec Králové, který je podle mého nejlepší tým druhé ligy. Hosté postoupili do první ligy a my ještě v utkání budeme bojovat o ten náš vnitřní cíl a rádi bychom zakončili své působení ve Vlašimi vítězně. Je dobře, že na utkání mohou i fanoušci, i když jen v omezeném počtu, ale rok jsme se s nimi neviděli, tak alespoň na závěr se pokusíme si to společně užít,“ vyzívá před utkáním trenér Daniel Šmejkal, který by rád dosáhl vytyčené mety, kterou bylo umístění v elitní pětce.
FC Hradec Králové

Hradečtí Votroci se po čtyřech letech mohou pyšnit návratem mezi fotbalovou elitu a jejich náskok na prvním místě druhé ligy je před posledním kolem jednoznačný. Tým trenéra Frťaly vede tabulku o celých osm bodů a již nyní střádá plány na nadcházející prvoligový ročník. Právě pro hlavního trenéra Hradce Králové se však bude jednat o poslední utkání na lavičce východočeského klubu. Oba celky tedy půjdou do utkání s jasným cílem – loučit se se svými trenéry vítězně! Hostům bude v utkání chybět dvojice vykartovaných hráčů Jan Mejdr a Petr Kodeš.
Poslední utkání letošního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mají před sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na domácím stadionu přivítají vítěze soutěže z Hradce Králové. Utkání bude navíc ve znamení loučení především s klubovou ikonou – Jakubem Štochlem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.