Fotbalová národní liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : Jihlava - 28. srpna 2021   10:15

Chrudim
Chrudim
0:1
(0:0)
Jihlava
Jihlava
67' Vedral
Chrudim
Mikulec – D. Hašek, Drahoš, Fišl, Průcha – V. Řezníček (79. Látal), Kesner (C), Jan Řezníček, Čáp (79. Šplíchal), Juliš (59. Surmaj) – Rybička (85. Tkadlec).
Zíma – Tkadlec, T. Dostálek, Látal, Šplíchal, Surmaj, Mikor.
Křepský – Podaný, Pfeifer
Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim
856 diváků
Jihlava
Vejmola – Pojezný, Štefánek, Křišťál, T. Svoboda, T. Vlček – Shudeiwa (56. Tureček), Lacko, Franěk (46. Selnar), Peřina (56. Křivánek) – Vedral (88. Arroyo).
Lancman – Tureček, Selnar, Araujo-Wilson, Křivánek, Fila, Arroyo.

90+3'
90+1'
V jedné z posledních příležitostí je pískán ofsajd Ondřeje Kesnera.
90'
Nastavovat se budou tři minuty.
88'
Jakub Selnar si nepohlídal ofsajdové postavení, jeho následná střela, kterou si do vlastní branky srazil jeden z chrudimských zadáků, tak byla zbytečná.
88'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Filip Vedral, přichází Luis Arroyo.
87'
Žlutou kartu dostává Petr Drahoš (MFK Chrudim).
86'
Surmaj si chtěl dojít pro penaltový zákroku, ani nyní se ale nepíská.
85'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Adam Tkadlec.
83'
Dnešní utkání sleduje 856 diváků.
80'
Matúš Lacko zajel skluzem zezadu do Kesnera a má to za žlutou.
79'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Roman Čáp, přichází Martin Šplíchal.
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Vojtěch Řezníček, přichází David Látal.
78'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Řezníček (MFK Chrudim).
75'
Centr z pravé strany tečoval Fišl na rohový kop, to je labutí píseň pro Vysočinu.
74'
Hosté šetří čas a nikam zcela logicky nespěchají, navíc se jim daří držet Chrudim daleko od jejich pokutového území.
72'
Mohlo být vyrovnáno! Centr Kesnera od rohového praporku poslal Dominik Hašek hlavou jen těsně vedle!
70'
Centr na Surmaje byl přetažený, balon končí v zámezí.
69'
Rázem je tu nová situace, domácí musí směrem dopředu ještě výrazněji přidat.
67'
Jihlava právě vstřelila branku!
Jihlavští se šance zhostili velmi dobře, FILIP VEDRAL poslal balon do horní poloviny branky, a i když Mikulec vystihl strany, neměl šanci na míč dosáhnout – 0:1!
66'
Petr Drahoš ztratil míč u pokutového území, z čehož plynul rychlý protiútok, který přináší velkou možnost hostům se dostat do vedení. Ve vápně totiž fauloval jihlavského útočníka Daniel Fišl a Vysočina tak bude kopat penalu!
65'
Penalta pro Jihlavu!
64'
Po sražené hlavičce Petra Drahoše budou domácí kopat i od druhého rohového praporku. Míč si bere kapitán Kesner.
63'
Centr Vojtěcha Řezníčka z pravé strany znamená rohový kop pro Chrudim.
62'
Po hodině hry znovu přebírají aktivitu domácí, kteří se snaží udeřit. Dnešní duel zřejmě bude jen o jediné brance.
60'
Přetažený centr na zadní tyč našel hlavu Fišla a ten ho šikovně vracel do předbrankového prostoru. Právě před nabíhajícím čerstvým Surmajem na poslední chvíli zasáhl brankáře Vejmola.
59'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Petr Juliš, přichází David Surmaj.
58'
Teď měla Chrudim velké štěstí, míč se totiž ve středu hřiště odrazil přímo k Jakubu Selnarovi, který si mohl prakticky vybrat, kam pošle balon. Jenže on nakonec přebral, protože se mu míč zamotal mezi nohy a ani nedokázal zakončit.
56'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Fares Shudeiwa, přichází Miroslav Tureček.
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Jaroslav Peřina, přichází Radek Křivánek.
53'
Žlutou kartu dostává také chrudimský kapitán Ondřej Kesner.
52'
První střela Jana Řezníčka byla zablokována, dalekonosný pokus Daniela Fišla byla sympatický, ale zamířila zhruba metr nad břevno.
51'
Za zákrok ve středu hřiště dostává žlutou kartu jihlavský
48'
Domácí jsou po pauze opět aktivnější a výraznější směrem dopředu. Další útočný výlet si po šikovné kličce udělal Dominik Hašek, který následně poslal balon na Průchu. Ten zkusil přízemní střelu, jenže jeho pokus zamířil přímo doprostřed branky do moci brankáře Vejmoly.
47'
Chrudimská kombinace v pokutovém území skončila nepřesnou narážečkou Kesnera na Vojtěcha Řezníčka, ten míč ve vymezeném prostoru nestihl.
46'
Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Tomáš Franěk, přichází Jakub Selnar.
46'
45'
45'
Po hlavičce Fišla si Jihlava roh zopakuje.
44'
Jihlavský Franěk si zpracoval balon a namířil si to přímo do pokutového území, po obranném zákroku Drahoš bude Jihlava rozehrávat od rohového praporku.
44'
To same ale platí o špatném výkopu Petra Mikulce.
44'
Tomáš Vlček své povinnosti dozadu zatím plní na výbornou, dopředu to ale nejde. Jeho kolmice byla opět silně nepřesná a jen odevzdala balon na chrudimské kopačky.
43'
Na druhé straně je Jaroslavu Peřinovi odmáváno ofsajdové postavení.
42'
Máme za sebou největší šanci prvního poločasu a měla ji na svědomí domácí Chrudim! Petr Rybička táhl přečíslení tři na dva, nakonec zasekl balon a prudkou přízemní střelou donutil Luďka Vejmolu k fantastickému zákroku! Jihlavský gólman míč vyškrábl a zachránil tak Vysočinu od první inkasované branky.
41'
Chrudim si žádala po zákroku na Petra Rybičku pokutový kop, rozhodí chvíli váhal, ale nakonec jen zakroutil hlavou a nechal hru pokračovat. Velká nevole na chrudimské straně.
40'
Tvrdou srážku tří hráčů odnesl chrudimský Fišl, který se těžko zvedá ze země. Nakonec ale jeho pokračování v utkání ohroženo není.
38'
Jihlavu nyní zachránil včasným výběhem Luděk Vejmola, ve sprinterském souboji s Kesnerem byl o milimetry rychlejší.
37'
Obrana domácího týmu tentokrát zaspala a mohla za to tvrdě zaplatit! Ve vápně se u míče objevil Jaroslav Peřina, vyběhnutého Mikulce se pokusil přehodit. To se mu sice povedlo, jen těsně ale minul i chrudimskou branku!
36'
Akce Chrudimi končí Julišovým ofsajdem.
35'
Chrudimský Hašek si v akci jeden na jednoho šikovně poradil s Tomášem Frankem, který ho musel zatáhnout za dres, za což mu náleží žlutá karta.
33'
Vojtěch Řezníček ostrým nákopem hledal Juliše, těsně před ním však situaci zachránil jeden z jihlavských stoperů.
31'
Hosté se snaží více držet míč, čímž eliminují převahu Chrudim. Ted je to pro změnu Jihlava, kdo je častěji u balonu.
29'
Nyní sledujeme řadu nepřesností na obou stranách, nadějně rozjetý útok Vysočiny zastavil připravený Drahoš.
27'
Šikovné prodloužení Juliše hlavou na rozběhnutého Rybičku na poslední chvíli poslal do náruče vlastního brankáře pozorný Vlček.
25'
První poločas vstoupil do své druhé poloviny. Byť vidíme výraznou převahu Chrudimi, velkých šancí bylo zatím poskromnu.
24'
Zcela jasné držení Vedrala na Fišla, domácí zůstanou v tlaku.
23'
Domácí to nyní velmi dobře vykombinovali až do šestnáctky, Juliš následně vracel míč pod sebe, kde periferně viděl Průchu. Chyběla jen trochu větší přesnost.
21'
A další jistý zákrok Mikulce proti ostrému centru z pravé strany. Vysočina se přece jen začíná probírat z letargie.
20'
Prvotní centr sice nic nepřinesl, následné pokračování ale ano. Střelou z ostrého úhlu se prezentoval Jaroslav Peřina, Mikulec si připsal úspěšný zákrok.
19'
Nyní se bude blýskat před chrudimským pokutovým územím, po jasné ruce Kesnera chystají hosté zkrácený rohový kop.
18'
Ani tento centr do šestnáctky nic nepřinesl, vzápětí si jihlavská defenzíva odpočine po faulu Drahoše na Peřinu.
17'
A teď si kop vyzkouší i z druhé strany, dobrou prací získal míč pro chrudimskou stranu Vojtěch Řezníček. Domácí si hlasitě říkají o vedoucí trefu.
15'
Petr Juliš na levé straně vybojoval roh pro Chrudim.
14'
Jihlavskou lehkovážnost kolem vlastního pokutového území mohl potrestat Petr Rybička, který si převzal balon a pádil na Vejmolu. Jihlavský gólman v kooperaci s vracejícím se Vlčkem jeho velkou šanci zblokovali!
13'
Další kombinace Jihlavy končí vinou nepřenosti v zámezí.
11'
A rázem to mohlo být 1:0 pro Jihlavu! Odražený centr sebral v rohu pokutového území Matúš Lacko, který se prudkým nákopem snažil vrátit míč na malé vápno. Bohužel pro Chrudim trefil nešťastně kapitána Kesnera do obličeje, odkud se míč odrazil jen těsně vedle levé tyče!
10'
Po sraženém centru Vedrala bude Vysočina kopat první rohový kop dnešního střetnutí.
9'
A znovu Juliš rozběhnutý směrem za obranu Jihlavy, nakonec se dostal až do pokutového území, kde ale nabíhající Rybička jeho úmysl patičkou ne zcela pochopil. Z nadějně vyhlížející akce nakonec nic nebylo.
8'
Odražený míč za šestnáctku přistál na levačce Petra Průchy, jeho pokus ale trefil jen bránícího hráče do zad. Chrudim má herně jednoznačně navrch a svého soupeře zatím k ničemu nepustila.
7'
Petr Juliš na levém kraji zatím dělá jihlavské obraně potíže, nyní málem pláchnul Vlčkovi. Ten vše zachránil skluzem až na poslední chvíli.
6'
Přetažený centr na zadní tyč se ještě do ohně snažil vrátit Drahoš, balon ale ideálně nezasáhl.
5'
Chrudim bude zahrávat první zajímavější standardní situaci, pro faul na Štefánkovi si došel Juliš.
4'
Jihlavský postupný útok ukončil centrem do zámezí Matúš Lacko. Brankář Mikulec pošle míč do hry výkopem.
3'
Centr Vojtěcha Řezníčka z pravé strany sebral bez obtíží do náruče brankáře Vejmola. Stejně hbitě si o několik sekund později počínal na druhé straně chrudimský Petr Mikulec.
2'
Chrudimští jsou od úvodní rozehrávky na balonu a zatím obehrávají obranný val jihlavské Vysočiny.
1'

MFK Chrudim: Mikulec – D. Hašek, Drahoš, Fišl, Průcha – V. Řezníček, Kesner (C), Jan Řezníček, Čáp, Juliš – Rybička.
Náhradníci: Zíma – Tkadlec, T. Dostálek, Látal, Šplíchal, Surmaj, Mikor.

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Pojezný, Štefánek, Křišťál, T. Svoboda, T. Vlček – Shudeiwa, Lacko, Franěk, Peřina – Vedral.
Náhradníci: Lancman – Tureček, Selnar, Araujo-Wilson, Křivánek, Fila, Arroyo.

Rozhodčí: Křepský – Podaný, Pfeifer.
Příjemné, leč deštivé, sobotní dopoledne z východočeské Chrudimi! Dnes budeme na Městském stadionu Za Vodojemem svědky zápasu mezi MFK Chrudim a FC Vysočina Jihlava! Ani jeden z týmů nemůže být se startem soutěže příliš spokojen a dnes by si mohl bodově výrazně pomoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.