International Champions Cup -  ONLINE PŘENOS -  Bayern : AC Milán - 24. července 2019   03:05

Bayern
Bayern
45+4' Goretzka
1:0
(1:0)
AC Milán
AC Milán
Bayern
Neuer (C) (46. Ulreich) – Kimmich (46. Mihaljević), Süle, Pavard, Davies – Goretzka, Tolisso (46. Alcantara), Sanches (59. Sanches) – Müller (79. Stiller), Arp, Coman (59. Singh).
Hoffmann, Ulreich – Alaba, Alcantara, Lewandowski, Johansson, Kehl, Mihaljević, Poznanski, Singh, Stiller, Zaiser.
Chapman – Kennard, Swartzel
Children´s Mercy Park, Kansas City
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria, Gabbia, Strinič, Hernandez (44. Conti) – Biglia (C) – Calhanoglu, Maldini (59. Cutrone), Borini – Piatek, Castillejo (90+1 Mionič).
A. Donnarumma, Plizzari – Brescianini, Copanni, Capone, Conti, Cutrone, Mionič.

S konstatováním, že Bayern Mnichov zvládl těžké utkání, se s vámi loučím a přeji vám příjemný vstup do středečního dne.
Utkání rozhodla branka z nastaveného času prvního poločasu, o kterou se postaral Leon Goretzka. Ve druhé části měl největší příležitost na vyrovnání Cutrone, jenže ve vyložené šanci selhal. Poté už německé mužstvo kontrolovalo hru a soupeře k ničemu nepustilo. Bayern Mnichov tak zaslouženě zvítězil a v tabulce se posunul na druhé místo za londýnský Arsenal.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Castillejo, přichází Mionič.
90'
Místo vyrovnání mohlo být rozhodnuto, to by se ale nesměl pískat ofsajd. Na zadní tyč si naběhl Alaba, který si ukázkově zpracoval míč a poslal ho na pravou stranu branky. Ovšem nepohlídal si náběh, a tak gól nemůže platit.
89'
Italské mužstvo je sice na balonu, ale vyrovnání z vlastní poloviny se nedočká. Milánští se ve druhém poločase jen těžko dostávají před branku soupeře.
87'
Bayern Mnichov vymyslel kolmou přihrávku do šestnáctky, kam si nabíhal Arp. Domácí hráč se ocitl mezi dvěma soupeři a skončil na zemi, pokutový kop se ani tentokrát nepíská.
86'
Další míč mířil před branku AC, kde se odrazil na pravou stranu pokutového území. V tomto místě se nacházel Singh, jenž se pokoušel o ránu, kterou trefil jen soupeře.
85'
Mnichovští se sice nenacházejí v držení balonu, ale hraje se daleko od jejich branky. V aktuální chvíli až na druhé straně, jelikož se míč nachází v moci brankáře Donnarumma, jenž se pokouší spoluhráčům pomoci s rozehrávkou.
83'
Arp sice kroutí hlavou, ale rozhodnutí hlavního sudího rozhodně nezmění. Do konce utkání už zbývá jen pár minut a Bayern je stále ve vedení.
82'
Mnichovští se už radovali z druhé branky, ovšem hlavní rozhodčí ji po chvilce odvolal. ARp nezvládl nejprve zpracování, ale balon zůstal u něj, a tak ho poslal nekompromisně pod břevno. Dle hlavního rozhodčího zahrál německý útočník rukou.
81'
Cutrone měl vše přichystáno na zakončení, ale vhodný moment prováhal, a tak zvolil přihrávku na polského kolegu. Jenže Piatek nezvládl první dotek s míčem a následně fauloval.
80'
Kapitánská páska po hráčích Bayernu dál putuje. Vraťme se ale na zelený pažit, kde je domácí mužstvo v kombinaci.
79'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Müller, přichází Stiller.
78'
Müller se dopustil na vlastní polovině faulu, po které rozehrávalo AC volný kop z velké dálky. Oblouček měl mířit do šestnáctky, ale obrana jej přizvedla a o zbytek práce se postaral brankář Bayernu.
77'
Centr od rohového praporku znovu mířil do nebezpečné pozice, jenže AC se k balonu znovu neprodralo. Německý soupeř tak hru odklidil do bezpečných míst.
77'
Po chvilce se ale Milánští dočkali zakončení, které bylo vysláno z velké dálky. Do míče se opřel Calhanoglu, jehož pokus mířil doprostřed branky, a tak jej Ulreich vyrazil na další roh.
76'
Hostující tým se tlačí za vyrovnáním, ovšem zatím se ho nedočkal. AC vybojovalo rohový kop, po kterém znovu střelecký pokus nepřišel.
72'
Do třetice budeme psát o německém reprezentantovi. Tentokrát si Müller naběhl před branku, kam mířil také centr zleva. Jenže jeho hlavička byla nepřesná a šla vysoko nad bránu.
71'
A znovu Müller, který se už nacházel v pokutovém území. Jenže jeho přihrávku z jedné, zlikvidoval bránící soupeř. AC se v posledních minutách soustředí na obranu.
70'
Na pravé straně měl dost místa Müller a také na něj mířil pas. Ovšem německý reprezentant před soupeře neodcentroval.
69'
Německé mužstvo tentokrát nikam spěchat nebude. Místo akce totiž přichází přihrávka zpátky až k obráncům, Mnichovští tak volí další postupný útok.
68'
Ovšem trvání Bayernu u míče nebylo dlouhé, AC se znovu zmocnilo balonu. Jenže Milánští se nedostali ani za půlící čáru a budou se znovu bránit.
67'
Jenže centr od praporku byl znovu odvrácen a další vysoký míč si ze vzduchu stáhl Ulreich. Německý gigant tak bude moci znovu otočit hru na druhou stranu.
66'
Cutrone se od nástupu na trávník hodně aktivní. Tentokrát si naskakoval na centr z levé strany, ale jen o kousek na něj nedoskočil. AC bude za malou chvilku rozehrávat roh.
65'
Fanoušci německého celku si hostujícího hráče užívají, z tribun se ozývá ajé – ajé. Milánští jsou dál u balonu a snaží se najít další recept na překonání obrany.
64'
To snad ani není možné, co AC dokázala spálit. Po špatné přihrávce se na ose dostal k míči střídající Cutrone. Hostující hráč už byl sám před brankářem, ale trefil jen jeho nohu.
63'
Hráči v tmavé sadě dresů opět kombinují a hledají cestu do šestnáctky. K přihrávce do vápna se dostal Pavard, který našel jen soupeře.
61'
Po sérii dalších střídání se znovu hraje. Německý gigant se s míčem znovu nachází na útočné polovině. Ovšem přihrávka na levou stranu byla pokrytá.
59'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Maldini, přichází Cutrone.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Coman, přichází Alaba.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Sanches, přichází Singh.
58'
Centr od rohového praporku byl zahrán za pokutové území, kde se halfvolejem prezentoval Sanches. Jeho pokusu ale chyběla větší razance.
57'
Hostující mužstvo se znovu ubránilo a je na balonu. Jenže místo dlouhého výkopu přišla kombinace kolem vlastní šestnáctky. Míč následně zamířil na další roh.
56'
Německý tým otáčí hru, ale nedokáže se zatím dostat do nebezpečné pozice. K centru se neodhodlal Pavard ani na druhé straně Sanches.
55'
Milánští se v úvodu poločasu moc nedostávají do kombinace. Vše mohl změnit následný útok, ale přihrávku před branku si pohlídal Ulreich.
54'
Kapitánskou pásku od brankáře Neuera převzal Müller. Vraťme se ale na trávník, kde se Bayern nachází v kombinaci, ovšem Pavard se po vhazování zapomněl v ofsajdu.
53'
Milánští si mohou zapsat do statistik další zakončení, které bylo ale nepřesné. Pokus totiž mířil jen nad branku německého mistra.
52'
V souboji jeden na jednoho se ocitl autor zatím jediné branky. Ovšem Goretzka přes soupeře nepřešel, a tak se hra otočila na druhou stranu hrací plochy.
50'
Žlutou kartu dostává Hakan Calhanoglu (AC Milán), jelikož jeho došlap na patu soupeře byl dost nevhodný. Coman chtěl následně faulujícího hráče atakovat, ovšem Davies ho na poslední chvíli zastavil.
49'
Bayern sáhl o poločasové přestávce hned ke třem změnám. Jeho zakončení zpoza vápna mířilo doprostřed branky, kde se nacházel Donnarumma
46'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kimmich, přichází Mihaljević.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Neuer, přichází Ulreich.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Tolisso, přichází Alcantara.
46'
Hlavní rozhodčí nechal pokračovat ve hře, u balonu byli hráči AC. Po malé chvilce od zahájení, dostal trochu naloženo Castillejo.
46'
V prvním poločase byl Bayern více u balonu, ovšem AC bylo zase více nebezpečné. Oba celky si vypracovaly několik podařených akcí, jenže dlouho se nedařilo vsítit branku. Vše napravil až v nastaveném čase Leon Goretzka, jenž poslal míč podél brankáře za brankovou čáru. Ovšem jinak můžeme říct, že ledujeme vyrovnanou partii. Uvidíme, co nám obě mužstva předvedou v dalším průběhu zápasu.
45+4'
45+4'
Bayern právě vstřelil branku!
Už to vypadalo, že první poločas skončí bez branek, ovšem opak se stal pravdou! Joshua Kimmich v nastaveném čase vymyslel přihrávku do šestnáctky a navíc za obranu, kam mířil LEON GORETZKA. Jeho pokus vedl podél brankáře a zapadl do vzdálenějšího spodního rohu branky. Asistence: Joshua Kimmich.
45+3'
Už to vypadalo, že se Coman ve velké rychlosti dostane za obranu. Jenže v poslední moment přispěchal obránce se skvělým zákrokem. Ovšem sledujeme další kombinaci německého giganta.
45+2'
Centr od rohového praporku mířil znovu do nebezpečného prostoru. Jenže z branky vyrazil Donnarumma, který balon přizvedl do bezpečné pozice.
45+1'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty, ale my se věnujme hře. Na levé straně vnikl do vápna Davies, jehož přihrávka byla sražená na další roh.
44'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Hernandez, přichází Conti.
43'
Hráč italského mužstva se nemůže postavit a do hry půjdou také nosítka. AC Milán bude muset nuceně vystřídat, snad se Hernandez na trávník brzy vrátí.
42'
Hernandez se hnal k šestnáctce a balon si trochu ukopl, čímž se dostal do nepříjemného souboje, po němž zůstává ležet na zeleném pažitu. Hlavní rozhodčí okamžitě volá lékařskou pomoc. Levý kotník dostal pořádnou ránu.
40'
Závěr poločasu se blíží a stále jsme neviděli branku. O další centr se pokusil Davies, ovšem stačil jen na další rohový kop. Roh byl prodloužen na zadní tyč, kde se ale útočného faulu dopustil Arp.
38'
Centr od praporku zamířil na zadní tyč, kde se v souboji nacházel Süle. Jeho hlavička mířila od branky, a tak bude odkopávat Donnarumma.
37'
Jenže německý gigant akci rozehrál hodně divně a k zakončení se znovu nedostal. Ovšem mohl alespoň pokračovat v kombinaci, po které bude rozehrávat roh.
36'
Mladý záložník Maldini si aktuálně počínal trochu nešetrně a dovolil soupeři standardní situaci z nebezpečné pozice. Bayern má balon přesně na středu a asi osm metrů za šestnáctkou.
34'
Na pravé straně se znovu pohyboval Coman, jehož centr před branku byl sražený. Milánští okamžitě otáčejí hru a budou se snažit o vstřelení prvního gólu.
33'
Zpoza šestnáctky se do balonu opřel Sanches, jehož pokus proletěl těsně vedle pravé tyče. Portugalský hráč předvedl, že jeho zakončení má opravdu obrovskou sílu.
32'
Milánští ale dál byli u balonu, jenže centr z levé strany znovu mířil do moci německého brankáře. Italský tým je zatím hodně nebezpečný.
31'
Na pravé straně měl dost času Calabria, který se dostal až k přihrávce před branku. Ovšem Castillejo na míč nedosáhl, a tak stav zápasu zůstává nezměněn.
29'
Po centru se AC neprosadilo, ovšem dále zůstávalo u balonu. Další střelecký pokus byl znovu sražen na další roh. Jenže ani po dalším centru od praporku, se Milán nedočkal zakončení.
28'
Piatek na hranici vápna obral soupeře o balon a hned se hnal do šestnáctky. Ovšem polský reprezentant byl tísněn, a tak jeho zakončení bylo sražené na roh.
26'
Z levé strany se o přízemní centr pokusil Müller, ovšem spoluhráči před brankou chybělo k zasažení míče pár desítek centimetrů.
25'
Německý celek se po delší době nachází s míčem na polovině soupeře, kde se snaží najít cestu do další šance. Ovšem Milánští se s přihrávkami dobře přesouvají.
23'
Z hranice vápna vystřelil Piatek, jehož pokus byl sražen na levou stranu, kam si naběhl Hernandez. Francouzský hráč se přes dva soupeře dostal do šestnáctky, kde přihrál před branku. Ve velké šanci se ocitl Maldini, který branku trestuhodně přestřelil.
21'
Milánští se dočkali centru ze strany, který měl mířit na polského reprezentanta. Jenže těsně před ním zasáhl soupeř, a tak se hra znovu otáčí.
20'
Castillejo se znovu rozeběhl za obranu a okamžitě na něj mířil pas. Ovšem míč se po trávníku sklouzl a skončil až u brankáře německého giganta.
19'
Milánští se snaží hru trochu uklidnit, a tak kombinují na vlastní polovině. Jenže po chvíli přišla přihrávka dopředu, kterou si mnichovská obrana pohlídala.
18'
V náběhu se na straně hrací plochy ocitl Davies, který se snažil zbavit svého strážce. Ovšem neodcentroval přes něj, a tak se italský soupeř mohl znovu osvobodit.
16'
Centr od praporku mířil na hranici malého vápna, kde ve vzduchu vládl brankář Donnarumma. Ten si pro balon vyběhl a vyboxoval jej do bezpečných míst.
15'
Tentokrát se německý tým hnal před branku zleva, centr byl prodloužen na zadní tyč, kde se nacházel Calabria. Obránce AC balon raději odklidil na další roh.
14'
Zatím u míče registrujeme více Bayern, který neustále útočí. AC se do akcí moc nežene, ovšem připsalo si dvě zajímavé situace.
13'
Centr od rohového praporku byl již rozehrán, ovšem německý celek se k zakončení znovu nedostal. Naopak se po chvíli dopustil faulu, a tak jsou u míče hráči milánského AC.
12'
Zatím je Comana plné hřiště. Tentokrát se pokusil o přihrávku před branku, kterou zlikvidoval Gabbia. Ovšem Mnichovští budou rozehrávat další rohový kop.
11'
Italský tým se zatím na útočné polovině nedokáže prosadit. Další balon mířil za obranu, ovšem znovu skončil v moci domácího brankáře.
10'
Z levé strany vnikl do pokutového území Coman, který po lehkém ataku soupeře upadl. Francouzský hráč si okamžitě žádal pokutový kop, ale rozhodčí byl jiného názoru.
8'
Na penaltový puntík si seběhl Müller, na kterého také mířil centr z pravé strany. Německý reprezentant mířil k bližší tyči, ovšem zakončení chyběla razance.
7'
Německé mužstvo dál hledá kombinací cestu do vápna, až se rozhodl po přenesení hry. Ovšem Coman těžký pas na levou stranu nezpracoval a vhazovat tak bude AC.
6'
Přihrávku na hranici velkého vápna dostal Coman. Francouzský reprezentant naznačil kličku do strany a pak zase zpátky, na což mu soupeř neskočil. Bayern následně vrátil hru zpátky.
4'
Na druhé straně běžel za balonem Castillejo, kterého do hry nepustili obránci. Následně přišla tvrdá rána z levé strany šestnáctky, kterou Neuer vyrazil. Kombinace AC trvala i nadále, z dálky se do míče opřel Biglia, jehož pokus šel těsně nad břevno.
3'
Další průnik do šestnáctky a míč pak mířil před branku. Ovšem Donnarumma byl připraven a balon vyrazil na roh. Ten už byl také rozehrán, jenže obrana si s ním poradila.
2'
Bayern Mnichov do dnešního střetnutí nastoupil v tmavě modrých dresech, naopak milánské AC zvolilo červenočernou sadu. Vraťme se na trávník, kde se z pravé strany pokusil o centr Müller. Míč ovšem mířil do branky k první tyči, ale brankář byl na místě.
1'
Americký rozhodčí pan Allen Chapman zahájil dnešní střetnutí, jako první se míče chopil Lewandowski. Německý celek začal kombinací na vlastní polovině.
1'

Bayern Mnichov: Neuer – Kimmich, Süle, Pavard, Davies – Goretzka, Tolisso, Sanches – Müller, Lewandowski, Coman.
Náhradníci: Hoffmann, Ulreich – Alaba, Alcantara, Arp, Johansson, Kehl, Mihaljević, Poznanski, Singh, Stiller, Zaiser.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Gabbia, Strinič, Hernandez – Biglia – Calhanoglu, Maldini, Borini – Piatek, Castillejo.
Náhradníci: A. Donnarumma, Plizzari – Brescianini, Copanni, Capone, Conti, Cutrone, Mionič.

Rozhodčí: Chapman – Kennard, Swartzel.
Střetnutí se odehraje na neutrální půdě v Kansas City. Pokud se ale podíváme na předzápasové prognózy zjistíme, že německý celek bude plnit roli favorita. Bayern v turnaji odehrál dva zápasy, v nichž získal tři body. Mnichovští v úvodním utkání nestačili na londýnský Arsenal (1:2), ovšem poté si vyšlápli na Real Madrid (3:1). Pokud se zaměříme na AC Milán, tak pro italské mužstvo to bude turnajová premiéra.

International Champions Cupu zatím vede se šesti body Arsenal, který následuje pět týmu se třemi body. Jde o Benficu, Tottenham, Manchester United, Bayern a Fiorentinu. Pokud se podíváme na druhý pól tabulky, najdeme zde Guadalajaru, Real Madrid, Inter nebo Juventus. Do turnaje ještě nezasáhlo milánské AC a Atlético, oba zmíněné celky se představí až dnes.
Vítám všechny fotbalové fanoušky u International Champions Cupu, v němž se odehraje další střetnutí, do kterého nastoupí Bayern Mnichov a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.