Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Torino - 20. prosince 2017   17:30

1:2
(0:1)
Torino
Torino
39' De Silvestri   • 73' Edera
AS Řím
Skorupski – Peres, Juan Jesus, H. Moreno, Emerson – Gerson (37. Pellegrini), Gonalons, Strootman (C) (75. Džeko) – Ünder (61. Perotti), Schick, El Shaarawy.
Alisson, Romagnoli – Nainggolan, Pellegrini, Perotti, Džeko, De Rossi, Fazio, Nura, Florenzi, Manolas, Castán.
Calvarese – Paganessi, Prenna
Stadio Olimpico (Řím)
Torino
V. Milinković-Savić – De Silvestri, Lyanco, Moretti, Molinaro – Acquah, Valdifiori (78. Rincón), Obi, Edera (84. Boyé) – Belotti (C), Niang (72. Berenguer).

AS Řím nepostupuje do čtvrtfinále Coppa Italia. Patrik Schick pouze snižoval na 1:2 v 85. minutě z pravé části vápna po zemi na přední tyč svojí levačkou. V 76. minutě na sebe český hráč vybojoval faul v pokutovém území a tím pádem penaltu, jenže Džeko mířil pravačkou k levé tyči, kde byly ruce Milinkoviče-Saviče.

V závěru ještě pálil jediný český zástupce v tomto mači z otočky vedle levé tyče, ale AS už se po rohu nedokázalo prosadit a do čtvrtfinále Coppa Italia tak míří Turín.
90+5'
90+4'
Při centru zprava na zadní tyč bránil De Silvestri a střela Schicka z otočky byla sražena vedle levé tyče, ještě roh pro AS.
90+4'
Belotti nahrával na levou stranu k Rincónovi, jehož akce skončila střelou po zemi zleva na přední tyč a zákrokem Skorupského, odražený balon si ve vápně nenašel Belotti.
90+3'
Berenguer se na levé straně na polovině domácích nedostal k balonu a Skorupski začne jeden z posledních útoků AS v normální hrací době.
90+3'
Perottiho centr zprava na přední tyči sražený hlavou. Posléze leží na hrací ploše Peres, ale vhazovat bude zleva z vlastní poloviny hostující celek.
90+2'
Po obranném zákroku Jesuse proti soupeři útočil pár sekund domácí celek, ale Milinkovič-Savič nezasahoval.
90+2'
Džeko nepřihrál přesně křížem na pravou stranu a posléze Schick stojící tak na penaltě byl pokrytý. Milinkovič-Savič drží míč a šetří čas.
90+1'
Acquah vytlačil Schicka stojícího na levé straně z dobré střelecké pozice, AS ještě bude vhazovat z poloviny soupeře.
90+1'
Peres si obhodil na pravé straně Berenguera a následně vhazoval Perotti.
90+1'
Čtyři minuty do konce normální hrací doby.
90'
Džeko byl hodně agilní v době, kdy držel míč soupeř, ale uvidíme aut De Silvestriho zprava zhruba na polovině hřiště.
89'
Schick musel hrát zprava pod sebe na Perese, ten centroval na penaltu až zakončení Džeka z výskoku hlavou proti bránícímu Lyancovi šlo nad branku, vykopávat bude Milinkovič-Savič.
89'
Peres hrál nejprve na pravé straně, poté na druhé části hřiště se o vyrovnání snaží jeho spoluhráči.
88'
Belotti si nevymodlil na polovině AS faul na vlastní osobu a do obrany se proti Perottimu musí vrátit Berenguer.
88'
Džeko střílel zleva po souboji s De Silvestrim, ale Milinkovič-Savič zasáhl rukama proti střele založené na razanci.
88'
Dva hráči hostů se postarali o to, že AS muselo využít při své kombinaci nohu Skorupského a čas pro favorita zápasu samozřejmě běží.
87'
Celkem zbrklá nahrávka křížem na levou stranu, kde nebyl nikdo z hostujících hráčů.
87'
Schick měl v šestnáctce soupeře k balonu daleko a posléze sudí viděl držení Morena na polovině hřiště proti Belottimu.
86'
Obi svedl u levé tyče při centru souboj se Skorupskim a hrát bude domácí tým.
85'
AS Řím právě vstřelil branku!
Nejprve zpracoval míč směřující na pravou stranu Peres a nacentroval do ohně. Tam jsme viděli odraz a potí už neměl daleko Turín k tomu, aby odehrál balon pryč z vápna. Načež PATRIK SCHICK zprava z šestnáctky po zemi levačkou na přední tyči snižuje a bude to drama do poslední chvíle.
84'
Je za námi třetí střídání hostujícího celku v tomto zápase.
84'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Edera, přichází Lucas Boyé.
83'
Milinkovič-Savič nahrával křížem svojí nohou na pravou stranu k De Silvestirmu a následně hostující hráči pouze drželi míč a začali už pomalu šetřit čas, AS běhalo především bez balonu.
83'
Rychlý brejk domácích hráčů končí ztrátou Džeka na středu, takže kontrovat může hostující celek Obim proti Peresovi.
82'
Džeko našel ze středu na levé straně svého spoluhráče, ale jeho zakončení do levé poloviny branky si zákrokem do koše pokryl Milinkovič-Savič.
81'
Jesus rozehrával se svým spoluhráčem akci na polovině hřiště, ale nejprve nebyl nebezpečný svým centrem Peres a následně pálil Perotti výrazně mimo branku.
81'
Milinkovič-Savič byl proti změně skóre, když při míči zleva střílel na středu vápna z voleje pravačkou Pellegrini doprostřed branky, kde hostující brankář zasáhl do koše.
80'
Belotti prohrál hlavičkový souboj na polovině soupeře a Džeko už je s míčem na své noze na území Turína.
80'
Džeko nahrával křížem na pravou stranu, kde Perotti centroval do ohně, jenže míč šel od Schicka výrazně vedle pravé tyče.
79'
Hostům nevyšel kontr po pravé straně a protiútok soupeře začal vlastníma nohama Skorupski.
78'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Tomás Rincón.
77'
Milinkovič-Savič je hrdinou hostů, protože Džeko mířil z pohledu střelce pravačkou k levé tyči,ale tam brankář Turína vyrazil míč rukama. Tohle je hodně důležitý moment osmifinále Coppa Italia.
76'
Žlutou kartu dostává Emiliano Moretti (Turín FC).
76'
Penalta proti hostům, protože Schick při snaze a zakončení z otočky a v době, kdy couval, tak získal faul Morettiho. Ten jej držel a je z toho velká šance na snížení pro AS.
76'
De Silvestri vhazoval ke spoluhráči. Následně centr zprava prolétl přes bránícího Emersona do náruče Skorupského na zadní tyči.
75'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Kevin Strootman, přichází Edin Džeko.
75'
De Silvestri vhazoval zprava z poloviny soupeře a jeho spoluhráč po souboji jeden na jednoho získal aut nedaleko vápna AS.
75'
Až domácí středem a souhrou Emersona se spoluhráčem odevzdal míč až do náruče Milinkoviče-Saviče, který pochopitelně vůbec nikam nepospíchal.
74'
AS podniklo výpad po levé straně, ale zatím se soupeř velice aktivně brání.
73'
FC Turín právě vstřelil branku!
Berenguer při centru zleva pravačkou viděl dva hráče ve vápně. Nejprve ten první minul balon na vápna, ale jelikož SIMONE EDERA vyhrál souboj na zadní tyči s Emersonem tak míč skončil v dolních patrech branky AS a začíná to vypadat na postup outsidera zápasu do čtvrtfinále Coppa Italia.
72'
Turín vystřídal svého prvního hráče v dnešním zápase.
72'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Álex Berenguer.
71'
Odpískán ofsajd v době, kdy AS útočilo po levé straně.
71'
Turín nepřesně nákop míč při rozehrávce standardní situace z vlastní poloviny a bude se muset bránit útok po levé straně Ederou.
70'
Molinaro měl při akci po pravé straně velké problémy s Perottim, ale nakonec k zakončení na branku hostů nedošlo.
70'
Peres a Pellegrini se rozhodli pro akci po pravé straně, následně Morreti odklidil nohou míč z vlastní šestnáctky.
69'
Pellegrini podrazil na polovině hostů Obiho, ale soupeř rychle rozehrál křížem na levou stranu na Belottiho.
69'
Belotti se nikam nehnal při útoku po pravé straně a nahrál pod sebe. Následně si hostující celek nerozuměl s Obim.
68'
Pellegrini a Jesus kombinovali na polovině hostů, kteří se bránili Acquahem, následně se hra dostala na pravou stranu.
68'
Milinkovič-Savič našel svým výkopem na levou stranu Belottiho, ale toho si pohlídal Jesus, útok pro AS Řím.
37'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Gerson, přichází Lorenzo Pellegrini.
67'
Před brankou hostů začíná hořet. Po centru zleva šel Milinkovič-Savič hodně nejistě proti centru a od El Shaarawyho skončil míč na pravé tyči.
67'
Domácí tým pošle za malou chvíli na hřiště svého druhého střídajícího hráče.
66'
Milinkovič- Savič vyrazil jedovatou přizemní centru zprava na zadní tyč z pohledu soupeře.
66'
Niang se nedostal k centru zleva přes bránícího Jesuse, který navíc dobře komunikoval se Skorupskim.
65'
Akce hostů po pravé straně s Belottim je ukončena ofsajdem.
65'
Tentokráte centr zleva a Strootman z druhé strany levačkou o kousek minul delší tyč zakončením tak zhruba na hranici penalty.
64'
El Shaarawy nachystal míč pro Perrotiho na pravé straně a ten střelou na přední tyč donutil Milinkoviče- Saviče k tomu aby vyrazil míč rukama na roh ve velice zajímavé šanci.
64'
Molinaro nebyl zbrklý, ale nebyl ani aktivní směrem dopředu zleva, takže útočil El Shaarawy.
64'
Statistika špatných nahrávek – 21:21.
63'
Validifiori vystoupil z levé strany obrany a Turín posléze dobře zhustil prostor zhruba pětadvacet metrů od vlastní branky, takže mohl krátce útočit na zvýšení náskoku.
63'
Domácí tým se hnal po levé straně do útoku, ale nebyl z toho ani centr a ani střela na Milinkoviče- Saviče.
62'
Nakonec špatná akce středem i se Schickem skončila jednoduchým zákrokem do koše pro Milinkoviče-Saviče.
62'
Gonalons pouze počkal na spoluhráče na polovině hřiště a posléze pokračoval z pravé strany v kombinaci jeho spoluhráč Peres.
61'
Na přední tyči hlavičkoval Schick po rohu zprava doprostřed branky, kde jsme viděli zákrok do náruče v podání Milinkoviče-Saviče.
61'
Roh pro domácí zprava.
61'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Cengiz Ünder, přichází Diego Perotti.
61'
AS využije možnosti prvního střídání v tomto zápase.
60'
Ünder jako kdyby nečekal, že bude oloupen o míče zezadu v pravé části poloviny hostů, ale stalo se. Následně se neprosadil Niang proti Jesusovi.
59'
Acquah zleva naservíroval míč při rychlém brejku na druhou stranu, ale jeho spoluhráč sám před Skorupským pálil nad branku svojí nohou.
59'
Rychlý ťukec domácích hráčů na polovině protivníka, který začal Jesus k zakončení nevedl.
58'
De Silvestri vhazoval zprava z vlastní poloviny pod sebe, ale následná chyba jeho spoluhráče přichystala aut pro AS.
58'
Gerson se Strootmanem vyvinuli tlak na Turín, ale byl z toho nepřesný centr zleva z vápna.
57'
Gonalons (domácí) vyfasoval kartu za faul na hranici poloviny hřiště, když zasáhl nohu Obiho stojícího na pravé straně. Obi kulhá.
56'
Domácím tým opět vrátil míč až k Milinkovičovi-Savičovi, jenž vykopával na levou stranu, kde také došlo k ofsajdu Turína.
56'
A to i pod bedlivým dohledem legendy AS Řím Francesca Tottiho.
55'
Niang zůstává ležet na hrací ploše po souboji s Jesusem, takže se chvíli opět v hlavním městě Itálie hrát nebude.
55'
Skorupski musel hrát nohou z první při nahrávce z postu levého beka a na balonu je tím pádem hostující celek na polovině AS.
54'
Tvrdý souboj Belottiho proti soupeři je posouzen proti domácím fotbalistům, takže rozehrávka z poloviny hřiště zleva pro Turín.
54'
Těžiště hry se dostalo na pravou stranu, ale AS nezískalo roh a nedonutilo Milinkoviče-Saviče k zákroku, ten vykopává od vlastní pokladnice pravačkou.
54'
Turín není zalezlý na vlastní polovině ve druhém poločase, je celkem aktivní směrem dopředu. Nyní se ovšem musí bránit zleva Niangem.
53'
Edera přetáhl centr na zadní tyč, kde měl k balonu daleko Obi, následuje tím pádem výkop v podání Skorupského.
52'
Niang sice měl na levé straně po křižné nahrávce míč na dlouhou nohu, ale jelikož jej fauloval Peres, tak se kope standardní situace proti domácím.
52'
Belotti ukončil nohou zezadu proti soupeři rychlý brejk domácích fotbalistů po levé straně a hraje tím pádem Milinkovič- Savič proti presujícímu Schickovi.
51'
De Silvestri vzal aut zprava z poloviny protivníka. Belotti zrychlil hru, ale centr nedolétl k Obimu, nýbrž na hlavu fotbalisty AS.
51'
Ederova levačka nedostala míč na penaltu a Niang poté hrál důrazně skluzem po ztrátě míče, z čehož těžil Lyanco.
51'
Roh zleva pro hosty po zásahu na přední tyči nohou.
50'
De Silvestri se vrátil na trávník a hostující celek tak pokračuje klasicky v jedenácti lidech na trávníku a bez střídání.
50'
De Silvestri už je na nohou, občerstvuje se a AS vrátí míč sportovně Turínu, konkrétně do náruče Milinkoviče- Saviče.
49'
Varianta, že hostující tým bude donucen k prvnímu střídání zápasu, není daleko. Stále je De Silvestri ošetřovaný.
49'
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše po souboji s El Shaarawym, byl to De Silvestri a hra je přerušena.
48'
Špatná souhra na pravé straně v podání domácích hráčů, stejně tak křižný balon na druhé křídlo z nohy Gersona.
48'
Niang nechal propadnout míč pod sebe a po centru zprava zachránila Milinkoviče-Saviče levá tyč.
47'
Vůbec poprvé se míče dotkl ve druhém poločase Skorupski, a sice nohama. I on byl součástí domácí kombinace s Jesusem na polovině AS.
47'
Belotti svedl neúspěšný souboj jeden na jednoho zřejmě se Strootmanem, a tak domácí tým ještě vhazoval zleva z poloviny hřiště.
46'
Belotti presoval proti stoperovi. Marně, ale posléze v obraně zasáhl zprava proti Schickovi Lyanco, aut pro domácí tým.
46'
Domácí celek měl výhodu prvního útoku, ale Ünder hrál na pravé straně na polovině soupeře s míčem již v zámezí.
46'
Ani minutu nenastavil sudí Calvarese v prvním poločase. Po něm může být AS spokojené s herním projevem. Mělo určitě výrazně více svých šancí. Jenže ve vedení a blíže k postupu do čtvrtfinále Coppa Italia má soupeř. Ten se totiž dokázal prosadit po rohu zleva tvrdou dorážkou De Silvestriho pod víko.
45'
45'
Výborná práce De Silvestriho na polovině hostů znamená, že outsider zápasu je blízko poločasové výhře.
45'
De Silvestri spolupracoval s Belottim na pravé straně, ale tohle si obrana soupeře pohlídala, načež El Shaarawy cosi gestikuluje na vlastní polovině ke svým spoluhráčům.
44'
AS zapsalo opět faul v souboji s De Silvestrim, tentokráte Emersonem a čas na gól v prvním poločase se domácím krátí.
43'
Protože Strootman fauloval na polovině hostů, tak De Silvestri asi nebude vůbec nikam pospíchat s rozehrávkou hostujících hráčů.
43'
Statistika držení balonu – 66:34 (v procentech).
42'
Jesus nechal odcentrovat protihráče zleva, ale pro favorita zápasu to nemělo špatné následky. Posléze udělal taktický faul na polovině soupeře De Silvestri.
41'
Moreno oslovil křížem na levé straně svého spoluhráče Emersona. Následně se hra přesunula na druhou stranu, kde Ünger pokusem zblízka sám před brankářem neumístil přízemní pokus na přední tyči ideálně a byl z toho zákrok Milinkoviče- Saviče rukama.
40'
Emerson kopal levačkou standardní situaci zleva, ale jeho míč směřující na pravou část vápna nebyl nebezpečný pro hostující obranu. Vykopává od vlastní branky pravačka Milinkoviče- Saviče.
39'
Ačkoliv mělo AS v posledních minutách více ze hry, tak do vedení jde soupeř. Po rohu zleva neodvrátil Schick hlavou míč na přední tyči a následovalo zakončení Belottiho hlavou doprostřed branky. To ještě Skorupski vyrazil, jenže posléze tvrdou dorážkou pod břevno otevřel skóre zblízka LORENZO DE SILVESTRI. 0:1.
38'
Brejk po pravé straně vedl Edera a obešel protihráče, načež z druhé strany získal jeho spoluhráč roh.
37'
Jesusův centr zprava zablokovaný, ale domácí celek zůstane po zásahu Obiho na hranici vápna soupeře.
37'
Chyba Perese se spoluhráči znamená, že hostující celek se může uklidnit autem zleva z vlastní poloviny.
37'
Turín je v posledních minutách pod velkým tlakem a domácím fotbalistům by se moc hodil gól do šatny.
36'
Emerson centroval zleva a odražený míč napálil z jedničky halfvolejem Ünder z druhé vlny svojí levačkou nad branku, kdy chtěl vymést tvrdou střelou levý horní roh branky.
35'
Nakonec to celé na sebe vzala levačka Emersona a na malém vápně bylo hodně rušno, jenže obrana hostů pomohla Milinkovičovi-Savičovi, který se balonu vůbec nedotkl.
35'
Strootman na levé straně faulovaný, karta z toho nebude. Dva hráči AS při standardní situaci u míče, kdy jedním z nich je El Shaarawy na pravačku.
34'
Schick presoval proti Lyancovi a málem z toho vytěžil El Shaarawy zakončení ze středu z šestnácti metrů na hranici vápna.
33'
Míč doputoval na levou stranu k Emersonovi, jenž z druhé vlny minul branku v době, kdy chtěl trefit levou polovinu hostující svatyně.
33'
Molinaro si pohlídal protihráče zleva, stejně tak byl hlídaný na zadní tyči po centru spoluhráče El Shaarawy.
32'
Emerson vhodil míč zleva z vlastní poloviny pod sebe a posléze Jesus pokračoval ve snaze AS o první branku zápasu na území domácích hráčů.
32'
AS rozehrávalo z vlastní poloviny Morenem a ještě jedním hráčem, následně si zahrál s balonem u nohy také Skorupski.
31'
Tak to chybělo? Moc ne! El Shaarawy tak z osmadvaceti metrů na středu napálil pravačkou brankovou konstrukci ve snaze trefit pravý horní roh branky, tady už by Milinkovič-Savič nezasáhl ani náhodou. Největší šance zápasu. Balon šel od brankové konstrukce na čáru a teď chyběly centimetry, aby AS vedlo.
30'
Emerson měl na levé straně hodně místa, ale místo toho zpomalil hru nahrávkou pod sebe a poté už byla hostující obrana připravena i na souboj Peres – Molinaro z druhé strany.
29'
Rychlý brejk hostů, ale po přenesení hry na druhou stranu vyplynula z aktivity dvojice Edera – Acquah pouze střela z dvaceti metrů do bránícího fotbalisty.
28'
AS sevřelo svého soupeře, ale nahrávka na pravou stranu vápna na Schicka byla až příliš rychlá.
28'
Niang (hosté) vyfasoval první žlutou kartu v zápase, když na polovině soupeře podrazil Gersona.
27'
Z hostů směrem dopředu nejaktivnější asi Belotti. AS to zkouší především po levé straně El Shaarawym.
27'
Ofsajdem končí křižná nahrávka Emersona zleva a byl to ofsajd tedy hodně těsný.
26'
Belotti to měl složité při centru zprava v souboji jeden na jednoho a přizemní balon odvrátil protihráč nohou zcela bez potíží z vlastní šestnáctky.
26'
Ačkoliv AS Řím více drží balon na svých kopačkách, a to celkem výrazně, tak největší šanci zápasu měl De Silvestri.
25'
Domácí tým dostal hru rychle křížem zásluhou nahrávky Perottiho na pravou stranu na Ündera, následovalo několik odrazů v hostující šestnáctce až Skorupski v malém vápně přikryl míč rukama.
25'
Edera fauloval zezadu svého protihráče Jesuse a ačkoliv se mu to moc nezdálo, tak se musí vrátit do obrany při rozehrávce AS z vlastní poloviny.
24'
Při akci hostů po levé straně viděl pomezní sudí ofsajd.
23'
Ederova levačka centrovala na pravou část vápna, kde De Silvestri hlavičkoval z výskoku na zadní tyč, jenže Skorupski vytáhl rukama zatím nejdůležitější zákrok zápasu.
23'
Po faulu Gersona se hostům nabízí možnost standardní situace. Niang byl faulovaný, ale už je na nohou.
22'
Niang přihrál křížem na levou stranu, ale AS dobře pohybovalo po ztrátě balonu a nyní je jeho obrana zkonsolidovaná.
22'
Jesus se svým spoluhráčem nepokazil rozehrávku až přišel míč křížem na pravou stranu, kde AS zpomalilo své útočné snažení.
21'
Sledovali jsme souboj jeden na jednoho, jehož hlavní postavenou byl El Shaarawy. Následně ovšem zřejmě Ünder dlouhým balonem ze středu z poloviny soupeře zaměstnal rukavice Milinkoviče-Saviče ve velkém vápně.
20'
Nevymyslí vůbec nic, protože mu byl míč odebrán čistým skluzem. Ještě Turín centroval zleva pouze do koše Skorupského, pro kterého to byl rutinní zákrok rukama.
20'
AC zatím pouze drží balon, ale hodně málo střílí. Tak uvidíme, co vymyslí v útoku po pravé straně Edera proti svému soupeři.
20'
Stejně tak po přetaženém centru zprava, který následně sebral Edera a hosté mohli útočit směrem na Skorupského.
19'
Turín zatím sází především na aktivní obranu, která je navíc pevná a nedopustila větší šanci před Milinkovičem-Savičem.
19'
Emerson a El Shaarawy se dotkli balonu na levé straně, ale tomu druhému nevyšla křižná nahrávka na druhou stranu.
18'
Niang se nedohodl se spoluhráči na pravé straně a posléze jsme viděli nahrávku Strootmana křížem na pravé křídlo na El Shaarawyho, jež se seznámil s důrazem obrany protivníka.
17'
Moreno daroval hostům brejk, ale jeden z protihráčů zpomalil útok, takže z chyby domácího beka nic nebude, ani zákrok Skorupského.
17'
De Silvestri si pokryl míč na pravé straně již na polovině soupeře, ale jinak z útoku hostů nezaujalo vůbec nic.
16'
El Shaarawy nešel zleva do souboje jeden na jednoho a následně Strootman s Emersonem vytvořili nahrávkou pod sebe míč pro Gonalonse, ten ovšem pálil vedle pravé tyče.
16'
Špatná nahrávka křížem na levou stranu nedolétla k Emersonovi, ale byla to chyba jeho spoluhráče. Poté to ještě marně zkoušel ze stejné části hřiště Strootman.
15'
AS Řím si nevypracovalo zatím větší šanci, což ovšem můžeme říci také o Turínu.
15'
Moreno vyskočil a hlavou zlikvidoval šance hostů na prosazení se. Následně lítá balon na kopačkách domácích hráčů na polovině AS Řím.
14'
Jesus nahrával křížem na pravou stranu, kde mu také pmohli spoluhráči. Následoval oblouček ze středu vápna v podání Strootmana, kde ovšem El Shaarawy měl svého strážce.
14'
Domácí rozehrávka s využitím Emersona na levé straně nebyla kostrbatá, byla bezproblémová a hosté se nyní musejí bránit útoku AS Řím.
13'
Chabá rozehrávka AS Řím a Molinaro křížem na levou stranu vápna dostal míč od Nianga, načež tvrdou levačkou mířil mimo tři tyče.
12'
Schick se snažil presovat po ztrátě balonu proti Morettimu a poté jeho spoluhráč Niang fauloval zhruba na polovině hřiště zezadu. O kartě ovšem nemůže být řeč.
12'
Agilní Belotti hrál na pravé straně protihráčům na nervy, ale nakonec nedošlo ani k centru před branku.
11'
Emerson se odhodlal k centru zleva, ale Schick byl na přední tyči pokrytý, takže nemohl jakkoliv zakončovat hlavou směrem na Milinkoviče-Saviče.
11'
Domácí tým je o něco aktivnější. Má převahu především v držení míče, ale do větší šance se nedostal.
10'
Milinkovič-Savič se zapojil do hostující kombinace a svým prudkým nákopem po pravé straně získal aut pro svého protihráče Emersona z druhé strany.
10'
Peres vzal aut zprava z poloviny hostů pod sebe a jeho spoluhráči si poté vyměňovali míč krátkými nahrávkami na druhé straně zhruba na polovině hřiště, kdy hlavní roli hráli El Shaarawy či Emerson.
9'
Akce favorita zápasu po levé straně byla rychlá, ale zároveň také nepřesná. Následně prohrál Schick souboj jeden na jednoho, kdy dostal protihráče pod tlak.
9'
Zatím jsme neviděli žádnou větší šanci, ale opatrný začátek to není. Nyní bere rozehrávku AS Moreno.
8'
Turín byl hodně zbrklý a z velké války odevzdal míč ke Skorupskému do náruče.
8'
Špatná souhra Emersona se spoluhráčem na levé straně dává hostům prakticky zadarmo rozehrávku z vlastní poloviny.
7'
Hosté zasáhli skluzem proti akci po pravé straně. Ale míč se vrátil jako bumerang na nohu Morena na polovině domácích.
7'
AC drží v úvodních minutách zápasu balon více na svých kopačkách, nyní tvoří hru na vlastní polovině dvojicí Jesus – Moreno.
7'
Emerson pouze počkal na Gersona a následoval kříž na pravou stranu, kde byl pokrytý jeho spoluhráč.
6'
AS vytáhlo svůj presink bez úspěchu, po krátké sekvenci, kdy se hrálo na polovině domácích má míč na noze Emerson.
6'
AS rozehrál nakrátko a poté přilétl míč na penaltu, kdy zakončení hlavou chytil do koše Milinkovič-Savič svým prvním zákrokem v zápase.
5'
Ünderova levačka dostala přednost před pravačkou Perese a napálila zeď, domácí tým i tak kope roh zprava.
4'
Belotti pustil nahrávku po pravé straně a poté fauloval Molinaro Ündera zásahem od oblasti krku, takže standardní situace pro AS.
4'
El Shaarawy na levé straně faulovaný De Silvestrim, ale po rozehrávce nakrátko nebyl favorit zápasu nikterak nebezpečný a Milinkoviče-Saviče neprověřil.
3'
Domácí tým se prezentoval kombinací s Morenem na polovině hrací plochy, ale po dobré práci Belottiho se zatím nic zásadního nestalo, ani v době kdy hraje po levé straně Emerson.
3'
Validifiori centroval pravačkou a nabíhjaící Belotti zakončoval ze středu k pravé tyči, kde celkem těžký zákrok zapsal dolní částí těla Skorupski.
2'
Zřejmě Obi po levé straně ukázal vynikající tah na branku, ale jeho střela byla tečovaná mimo tři tyče, i tak má outsider zápasu výhodu rohu z druhé strany.
1'
Ünder a Perotti po levé straně pozlobili hostující celek a už byli také ve vápně, soupeř si ovšem nakonec celou situaci pohlídal a bez problémů vyřešil.
1'
Domácí celek kontroval nepřesnou přechodovou fází a důrazem po ztrátě balonu, ten má nyní na noze El Shaarawy.
1'
Zápas zahájen a jako první měli krátce míč na svých kopačkách hostující beci.
1'
Ještě si podali ruku Strootman a Belotti tedy kapitáni obou týmů.
Belotti navlékl rukavice na dnešní zápas a zřejmě nebude jediný, zatímco si oba trenéři potřásli pravicí.
Oba týmy už jsou v centru dění na olympijském stadionu v hlavním městě Itálie.

AS Řím: Skorupski – Peres, Juan Jesus, H. Moreno, Emerson – Gerson, Gonalons, Strootman – Ünder, Schick, El Shaarawy.
Náhradníci: Alisson, A. Romagnoli – Nainggolan, Pellegrini, Perotti, Džeko, De Rossi, Fazio, Nura, Florenzi, Manolas, Castán.

Turín FC: V. Milinković-Savić – De Silvestri, Lyanco, Moretti, Molinaro – Acquah, Valdifiori, Obi, Edera – Belotti, Niang.
Náhradníci: Ichazo, Sirigu – Baselli, Burdisso, Falqué, Samuel Gustafsson, De Luca, Berenguer, A. Barreca, Boyé, N'Koulou, Rincón..
Turín FC je mužstvem, které rozhodně není bojácné. Dokáže klidně hrát na tři útočníky s rozestavením 4 – 3 -3. Asi hlavní hrozbou pro AS by dnes měl být Ital Belotti. Právě on se jako jediný prosadil v dresu hostů v souboji s Neapolí o víkendu v rámci italské ligy. Jenže Hamšík a spol. vedli po poločase 3:0 a nakonec si odvezli plný počet bodů.

Turínští jsou v tabulce Serie A momentálně na desáté pozici, když ze sedmnácti odehraných duelů vytěžili celkem třiadvacet bodů. Například ve 14. kole uhráli bezbrankovou remízu na San Siru proti AC Milán a rozhodli o tom, že na lavičku soupeře se postaví italská legenda Gennaro Gattuso.
AS Řím hraje na rozdíl od svého dnešního protivníka evropské poháry. Konkrétně Ligu mistrů. V nejprestižnější klubové soutěži planety se dostali Římané ze základní skupiny do osmifinále. Ba dokonce první fázi ve společnosti Chelsea, Atlética Madrid a Karabachu dokázali vyhrát. Naposledy porazili Karabach v domácím prostředí poměrem 1:0.

Jak asi víte, tak za AS nastupuje Patrik Schick. Do hlavního města Itálie přišel ze Sampdorie Janov. Nyní si celkem rozumí s Edinem Džekem, borcem, který dříve oblékal dres Teplic. Oba fotbalisté spolu dokážou mluvit česky.

Co se týče Serie A, tak domácí tým v ní o víkendu vyválčil tři body za výhru 1:0 doma proti Cagliari, když se jakožto jediný zapsal mezi střelce až v 94. minutě Fazio. Perotti v 53. minutě neproměnil penaltu, které obletěla svět. K míči šel krokem a posléze mířil k pravé tyči bezpečně do náruče Cragna. V dresu vítězů odehrál 87. minut již zmiňovaný Schick.
Vzájemné zápasy
TUR – ASR 0:1
ASR - TUR 4:1
TUR - ASR 3:1
ASR - TUR 3:2
TUR – ASR 1:1
AS Řím a FC Turín se utkají od 17:30 o postup do čtvrtfinále Coppa Italia. Přejeme příjemnou zábavu! Jedno je jisté, dnes musí jeden z týmů tenhle zápas vyhrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.