Italský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Venezia : Ternana - 14. prosince 2021   15:00

Venezia
Venezia
49' Heymans  • 66' Črmigoj  • 80' Forte
3:1
(0:0)
Ternana
Ternana
53' Pettinari
Venezia
Lezzerini – Schnegg, Modolo (C), Svoboda, P. Mazzocchi – Heymans (60. Johnsen), Fiordilino (46. Tessmann), Peretz (60. Črnigoj) – Bjarkason (60. Kiyine), Sigurdsson (76. de Vries)– Forte.
Minelli – Massaro, Severino
Stadion Pierlugi Penzo, Venezia
5 219 diváků
Ternana
Krapikas (83. Vitali) – Celli (38. S. Diakité), Boben, Kontek, Ghiringhelli – Peralta, Salzano, Proietti (75. M. Diakhité), Defendi (C) (83. Nesta) – S. Mazzocchi, Pettinari (83. Mazza).

Ternana Calcio již dalíšho účastníka Série a v italksém poháru nezdoilala, přesto prohrála 1:3 se vztyčenou hlavou po slušném výkonu. Gól Ternany neplatil pro ofsajd, hned zkraje druhé půle nebzpečně zakončoval Defendi. O chvíli později si daleko lépe počínal Heymans, na tento gól ještě stačil odpovědět parádní trefou z přímého kopu Pettinari. Klíčový moment pro utkání bylo trojí střídání domácích po hodině hry. Jelikož obě další branky připravil Johnsen, první Črmigojovi, druhou Fortemu.
Větší individuální kvalita hráčů z vyšší soutěže se prokázala. Mějte hezký zbytek dne.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 7:6. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:8.
90+3'
90+1'
Tempo hry po třetí brance v síti hostí poněkud odpadlo.
90'
Budou se nastavovat 3 minuty!
88'
Všichni čekají kolik minut nastaví rozhodčí ve druhém poločase.
86'
Hráči favorizovaného týmu si jistě hlídjaí svůj postup.
84'
Držení míče mluví jasně ve prospěch domácích – Venezia FC 58% ku 42% Ternana Calcio.
83'
Střídání v týmu Ternana Calcio: ze hřiště odchází Marino Defendi, přichází Gian Marco Nesta.
Střídání v týmu Ternana Calcio: ze hřiště odchází Stefano Pettinari, přichází Leonardo Mazza.
Střídání v týmu Ternana Calcio: ze hřiště odchází Titas Krapikas, přichází Tommaso Vitali.
82'
Tento zápas se dohrává pod taktovkou Venezie FC, která míří k postupu do další fáze italského poháru.
80'
Venezia právě vstřelila branku! Po dalíšm dobrém centru z kopačky Johnsena, se po šikovné fointě, kdy si posunul míč na silnější nohu FRANCESCO FORTE – 3:1!
78'
Žlutou kartu dostává Jack de Vries (Venezia FC).
77'
Ostrý faul z jednoho domácích hráčů.
76'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Arnór Sigurdsson, přichází Jack de Vries.
75'
Střídání v týmu Ternana Calcio: ze hřiště odchází Mattia Proietti, přichází Modibo Diakhité.
74'
Žlutou kartu dostává Domen Črmigoj (Venezia FC).
73'
Při svém výpadu musle být faulován Peralta, který ukázal rychlé nohy.
72'
Centr z rohového kopu končí ve vzduchu přímo v rukavicích brankáře Krapikase.
71'
Další sražený centr putuje na rohový kop pro tým ze Série A.
69'
Nicméně i Ternana Calcio se v rámci svých možností snaží o zdramatizování utkání.
68'
Tlak favorizovaného týmu přináší dalíš rohový kop z levé strany hřiště.
66'
Venezia právě vstřelila branku! Dennis Johnsen zleva šikovně našel dalšího střídajícího hráče DOMENA ČRMIGOJE, který utěšenou střelou posouvá do vedení opět tým Venezia FC – 2:1!
65'
Trojí střídání oživilo hru domácího týmu.
63'
Po rozehrání rohovéhjo kopu zůstal u vzdálenější tyče zcela volný Johnsen, kterého fantasticky vychytal brankář Krapikas!
62'
Rohový kop pro tým Venezia FC.
60'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Daan Heymans, přichází Dennis Johnsen.
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Bjarki Steinn Bjarkason, přichází Sofian Kiyine.
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Dor Peretz, přichází Domen Črnigoj.
59'
Tessmann tak dlouho rozmýšlel komu nahraje až kvůli špatnému zpracování přišle o míč úplně.
57'
Brankář Krapikas brnká svým počínáním na nervy nejen domáccích fanoušků.
56'
Hráči domácího klubu se snaží uklidnit hru dlouhou kombinací ve středu hřiště.
55'
Po otočce následovala pouze zablokovaná střela hráčů Ternany Calcio.
53'
Ternana Calcio právě vstřelila branku! Autorem branky je STEFANO PETTINARI, když umístěnou střelou z přímého kopu napálil přímo do šibenice a brankář Lezzerini byl bez šance – 1:1!
52'
Mazzocchi byl faulován před pokutovým územím.
51'
Střelecký pokus Tessmanan končí pouze v rukavicích brankáře Ternany Calcio Krapikase.
50'
Francesco Forte neuspěl v osobním souboji jeden na jednoho před pokutovým územím.
49'
Venezia právě vstřelila branku! Po kombinaci, kterou na pravé straně hřišti započal Pasquele Mazzocchi jehož pas pod sebe šikovně prodloužil v pokutovém území Dor Peretz a umístěnou střelou DAAN HEYMANS otevírá skóre tohoto záapsu – 1:0!
47'
Nepřenost v kombinaci hostí přesouvá míč na kopačky domácích hráčů.
46'
Pěkná rána z velké dálky kapitána Ternany Calcio Marina Defendiho jen těsně minula levou tyč!
46'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Luca Fiordilino, přichází Taner Tessmann.
46'
Regulérní branku první poločas nenabídl, přesto se žádná fotbalová nuda nekonala. Branka Ternany ze třetí minuty neplatila kvůli ofsajdu Pettinariho. Po čtvrthodině hry se neujala nebezpečná střela aktivního Sigurdssona. Pouze o dvě minuty později mohl po chybě obránce Svobody skórovat Mazzocchi, ale také neuspěl.
45+3'
45+3'
Útočný faul domácích zakončuje první poločas.
45+2'
Venezia FC se snaží dohrát první půli již v poklidu, kdy drží ve své moci míč.
45+1'
Sprintující hráč Ternany Calcio ztroskotal v souboji s vracejícím se Schneggem.
45'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
45'
Na druhé straně hřiště svižnou střelu vyslal na branku hráč Sigurdsson, ale pouze do míst, kde se nacházel pozorný brankář.
44'
Defendi přenechal míč spoluhráči Peraltovi po jehož odvráceném centru přišla pouze zablokovaná střela jeho spoluhráče.
43'
Sigurdsson bude rozehrávat přímý kop na útočné polovině hřiště.
42'
Ve středu hřiště byl nedovoleně zastaven pronikající hráč v černém dresu.
41'
Chybující obránce Venezia FC měl štěstí, bude to pouze rohový kop pro Ternanu Calcio.
40'
Žlutou kartu dostává Stefano Pettinari (Ternana Calcio) za faul.
39'
Dor Peretz byl v souboji ve středu hřiště jasně držen protihráčem.
38'
Střídání v týmu Ternana Calcio: ze hřiště odchází Alesandro Celli, přichází Salim Diakité.
37'
Centr na nabíhajícího hrotového útočníka Forteho neprošel.
36'
Pro kulhajícího Alessandra Celliho utkání kvůli zranění předčasně skončilo.
35'
Celli běžel, běžel a za půlící čárou ho píchlo ve stehně a musí být ošetřován.
34'
Míč uprava na Sigurdssona neprošel díky dobrému čtení hry hráčů Ternany Calcio.
33'
Luca Fiordilino odehrál ve skluzu míč před protihráčem raději na rohový kop pro Ternanu Calcio.
32'
Po centru z rohového kopu se v pokutovém území při souboji se soupeřem dopustil faulu Marco Modolo.
31'
Celli nedovolil protihráči odcentrovat a je tedy z toho rohový kop pro tým Venezia FC.
30'
Po centru zprava nepřesně hlavou posílá míč mimo tři tyče Francesco Forte.
28'
Následně si navíc jeho spoluhráč poradil pouze útočným faulem.
27'
Schnegg v přesilovkovém obložení protihráčů ztratil u levého rohového praporku balon ze své moci.
25'
Útočná snaha Venezia FC ztroskotala na nepřesné spoluhráci hráčů Sigurdssona a Peretze.
24'
Hráči Venezia FC nikam nespěchají při své rozehrávce od své branky.
22'
Žlutou kartu dostává Arnór Sigurdsson (Venezia FC) za faul.
22'
Mattia Proietti si šikovně pokryl míč tělem a pouze důrazným faulem ho k zemi poslal Sigurdsson.
21'
Na hranici pokutového území byla zablokována pozornou obranou střela hostujícího hráče.
20'
Velmi solidní dvacetiminutovka nabídla jednu neuznanou branku a dvě obrovské šance, po jedné na každé straně.
19'
Hra je zatím velmi vyrovnaná navzdory účasti týmů v rozdílných soutěží.
18'
Po kiksu obránce Michaela Svobody se řítil sám na branku Mazzocchi jenže výtečný zásah brankáře Lezzeriniho posílá míč pouze na rohový kop!
17'
Hráči v černých dresech momentálně i nadále okupují pokutové území soupeře.
16'
Arnór Sigurdsson vyslal ze střední vzdálenosti po individuální akci velmi nebezpečnou střelu – rohový kop pro Venezia FC!
15'
Hráči Venezie zatím mají velmi navrch co se týče osobních soubojů a důrazu v něm.
13'
Po centru z rohového kopu marně hráči Venezie žádají další rohový kop.
12'
Útočník Forte se po nenápadné akci nedostal k pořádnému zakončení v pokutovém území soupeře.
11'
Hráči hostujícího týmu se neprosadili útočnou akcí po pravé straně hřiště.
10'
Po dalším přímém kopu z levé strany posílá míč nad břevno zakončující Pettinari.
8'
Žlutou kartu dostává David Schnegg (Venezia FC) za faul.
7'
Po odehrání míče byl velmi nepříjemně dohrán protihráčem Marco Modolo.
6'
Nicméně úvod utkání i tak zatím patří týmu z nizší soutěže.
4'
Po chvíli čekání není branka Ternany uznána kvůli ofsajdovému postavení útočícího hráče!
3'
Po rozehrání přímého kopu A po následné střele kapitána Defendiho si sráží míč do vlastní sítě bránící Dor Peretz! Jenže o brance bude rozhodovat VAR systém!
3'
Přímý kop pro Ternanu podél postranní levé čáry.
2'
Ternana hraje ve slušivým žlutých dresech s příčně umístěným červenomodrozeleným pruhem, Venezia hraje v tmavých dresech.
1'
Peralta byl velmi nekompromisně dohrán soupeřem obráncem Pasquelem Mazzocchim.
1'

Venezia FC: Lezzerini – Schnegg, Modolo, Svoboda, Mazzocchi – Heymans, Fiordilino, Peretz – Bjarkason, Sigurdsson – Forte.
Náhradníci: Mäenpää – Makadji, Molinaro, Ampadu, Tessmann, Črnigoj, Busio, Ala-Myllymäli, Kiyine, de Vries, Johnse, Henry.
Trenér: Paolo Zanetti

Ternana Calcio: Krapikas – Celli, Boben, Kontek, Ghiringhelli – Peralta, Salzano, Proietti, Defendi (C) – Mazzocchi, Pettinari.
Náhradníci: Vitali, Casadei – Capuano, M. Diakité, S. Diakité, Martella, Nesta, Capone, Mazza, Donnarumma, Falletti.
Trenér: Cristiano Lucarelli

Rozhodčí: Minelli.
Venezia FC zatím ccelkem bojuje v nejvyšší soutěžo. Nyní má však slabší období ve kterém neuspěla již čtyřikrát v řadě. Poslední duel proti Juventusu Turín skončil lichotivou remízou 1:1.
Ternana Calcio se pohybuje v klidném středu Série B. Po pětizápasové sérii bez prohry narazila v posledním ligovém utkání na domácím hřišti na Benevento, kterému podlehla 0:2.
Venezia FC v předchozím kole italského poháru zdolala Frosinone 2:1.

Ternana Calcio má o něco delší cestu, nejprve připsala výhru nad Avellinem 2:1 a pak šokovala soupeře FC Bolognu výhrou 5:4 na jejich hřišti, přičemž Ternana vedla v průběhu utkání již 5:1!
V italském poháru přivítá Venezia FC (16) svého trochu nečekaného soupeře ze Série B Ternanu Calcio (12).

Vzájemná utkání 2017-18:

Venezia – Ternana 2:0 (1:0)

Branky: 34. Domizzi, 80. Štulac

V 53. min neproměnil penaltu Zigoni (Venezia).

ČK: 52. Valjent (Ternana)

Ternana – Venezia 2:3 (0:1)

Branky: 83. Montalto, 84. Varone – 2. Zigoni, 57. (vlastní) Plizzari, 90+3. Domizzi
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.