Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Ferreira - 26. srpna 2021   20:45

Tottenham
Tottenham
9' Kane  • 34' Kane  • 70' Lo Celso
3:0
(2:0)
Ferreira
Ferreira
Tottenham
Gollini – Doherty, Romero, Dier, Davies – Lo Celso, Winks, Sessegnon (63. Højbjerg) – Lucas (84. Alli), Kane (C) (72. Son), Gil (72. Bergwijn)
Buquet – Debart, Haquette (vš. Francie)
Tottenham Hotspur Stadium (London) [Kapacita: 62 850]
Ferreira
A. Ferreira – J. Silva, Baixinho (C), Flávio, Antunes (76. Fonseca) – Maracás – Eustáquio (76. Santos), Pires – L. Silva (76. Zé Uilton), Denílson (70. Tanque), Delgado (70. H. Ferreira)

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 13:15.
Dnešní utkání je za námi. Tottenham Hotspur vítězí 3:0 a zajišťuje si tak místo v základní skupině Evropské konferenční ligy.

Domácí dnes přehráli svého soupeře ve všech směrech. Hosté se jen stěží dostávali k brance soupeře. Vážnější šanci si dnes nevypracovali a jejich cesta evropskými poháry tak končí. Mezi střelce se dnes zapsali Harry Kane, který vsítil hned dvě branky a Giovani Lo Celso, který vsítil třetí branku domácích z přímého kopu.
90+4'
90+3'
Maracás má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.
90+2'
J. Silva poslal do vápna centr z levé strany na který si naskočil ve vápně Santos. Jeho následné hlavičkové zakončení však skončilo jen v rukavicích brankáře Golliniho.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.
89'
Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.
87'
Son dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
86'
Son vypálil z hranice vápna, ale jeho pokus ztečoval jeden z obránců jen do rukavic hostujícího brankáře.
85'
Son poslal nepřesnou přihrávku na Alliho a míč tak ukořistili na své kopačky hosté.
84'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Dele Alli.
82'
Højbjerg dostal nabito na hranici vápna soupeře. Jeho následný střelecký pokus z první však skončil vysoko nad brankou.
81'
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
80'
Doherty svým přízemním centrem z pravé strany hřiště našel ve vápně pouze Flávia, který ho následně poslal do zámezí.
79'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
78'
Bergwijn se dostal s míčem podél levé postranní čáry až do vápna. Svou následnou střelou z velkého úhlu mířenou k bližší tyči orazítkoval tyč A. Ferreiry branky!
76'
Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Vitorino Antunes, přichází Fernando Fonseca.
Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Lucas Silva, přichází Zé Uilton.
Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Stephen Eustáquio, přichází Nuno Santos.
75'
Son se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře, ale jeho střelecký pokus skončil jen těsně vedle soupeřovy branky!
74'
Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.
72'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Son Heung-Min.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Bryan Gil, přichází Steven Bergwijn.
70'
Tottenham právě vstřelil branku!
Domácí vedou už 3:0! Tak GIOVANI LO CELSO to přeci jen zkusil přímo na branku. Jeho povedený střelecký pokus navíc skončil v síti!
70'
Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Denílson, přichází Douglas Tanque.
Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Juan Delgado, přichází Hélder Ferreira.
69'
Lucas Moura byl faulován těsně za hranicí vápna soupeře, avšak z velkého úhlu. Na přímou střelu na branku to tak nejspíše nebude.
68'
Gil převzal míč poblíž vápna soupeře. Následně se s ním dostal do vápna, kde také vystřelil, ale jeho pokus skončil jen těsně vedle levé tyče A. Ferreiry branky!
67'
Kane se ocitl v metrovém ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
65'
Doherty dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
64'
Žlutou kartu dostává Rui Pires (FC Paços Ferreira).
63'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Ryan Sessegnon, přichází Pierre-Emile Højbjerg.
62'
Maracás byl faulován na vlastní polovině Lucasem Mourou a žádá si ošetření. Následně Bryan Gil vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za některý z předchozích faulů.
61'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
60'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak opět přicházejí.
59'
Kane dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce od Lucase Moury a u míče tak byl jako první brankář A. Ferreira.
58'
Gil se snažil odcentrovat z levé strany hřiště, ale přes J. Silvu se mu to nepodařilo.
58'
Denílson byl faulován na vlastní polovině a hosté tak u míče zůstanou i nadále.
57'
Romero si nedokázal zpracovat přihrávku ve vápně soupeře od Lucase Moury a míč tak skončil pouze u Flávia.
56'
Domácí kombinují s míčem poblíž vápna soupeře.
54'
Míč od rohového praporku doletěl až na hlavu Dohertyho. Ten ještě míč sklepl k volnému Gilovi, který však svou následnou střelu nasměroval jen nad branku.
53'
Domácí budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.
52'
Antunes poslal do vápna nadýchaný centr z levé strany hřiště na který však nedoskočil Denílson.
51'
Hosté se po delší době dostali s míčem na polovinu soupeře.
50'
Lo Celso to zkusil přímo na branku, ale tu jen přestřelil.
49'
Antunes zahrál na hranici vlastního vápna rukou a domácí tak budou zahrávat slibný přímý kop. Antunes navíc vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za příliš řečí směrem k asistentovi rozhodčímu, který tuto ruku dobře viděl.
48'
Nepřesný centr Dohertyho z pravé strany hřiště skončil jen na opačné straně hřiště u J. Silvy.
47'
Doherty dostal příliš nepřesnou přihrávku na pravou stranu hřiště k postranní čáře a míč tak skončil jen v zámezí.
46'
Hosté rozehráli druhý poločas a s míčem momentálně kombinují na vlastní polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
První poločas je za námi. Domácí jsou zatím jasně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 2:0. Na první branku utkání jsme nemuseli příliš dlouho čekat, neboť se už v 9. minutě trefil Harry Kane. Tentýž hráč ještě přidal druhou branku v 34. minutě, kdy se dostal dostal k míči uvnitř vápna soupeře jako slepý k houslím a střelou k levé tyči nedal A. Ferreirovi žádnou šanci zasáhnout. Hosté se v prvním poločase nedostali do žádné vážnější šance.

Držení míče: 61% – 39%
Střely celkem: 7 – 2
Střely na branku: 3 – 1
45+3'
45+2'
Lo Celso se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře. Rozhodčí však pokutový kop neodpískal.
45+1'
Lucas Moura přišel o míč poblíž vápna soupeře a hrát tak mohou hosté.
45+1'
Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
44'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
43'
Nepřesný centr Lucase Moury z pravé strany hřiště skončil jen v zámezí.
42'
Winks přišel o míč na hranici vápna soupeře a dopředu tak mohli vyrazit hosté. Ti však vzápětí o míč přišli.
41'
Denílson se dopustil faulu poblíž vápna soupeře za který následně uviděl od rozhodčího žlutou kartu.
39'
J. Silva to teď udělal poblíž vápna soupeře parádně. Skvělou kličkou se zbavil Daviese, ale na Diera už nevyzrál.
38'
Hosté se dostali s míčem až k vápnu domácích. Tam však nic nevymysleli a o míč tak přišli.
37'
Sessegnon fauloval na polovině soupeře J. Silvu a k míči se tak dostávají hosté.
36'
Hosté ihned po rozehře přišli o míč a hrát tak mohou domácí.
34'
Domácí vedou už o dvě branky! A. Ferreira si neporozuměl ve vápně se svým spoluhráčem a k míči se tak dostal Lo Celso, který ještě odrazem od nohy jednoho z obránců vybídl ke skórování HARRYHO KANEA, a ten se opět nemýlil.
34'
Gil vyslal na branku střelu z hranice vápna, kterou ještě tečoval jeden z obránců. A. Ferreira následně jen sledoval míč jak naráží do tyče a odráží se do zámezí.
33'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
31'
Doherty se snažil odcentrovat z levé strany hřiště, ale do jeho centru vložil nohu Antunes a míč se tak od něj odrazil do zámezí.
30'
Žlutou kartu dostává Cristian Romero (Tottenham Hotspur).
29'
Míč od rohového praporku vyboxoval mimo vápno Gollini.
28'
Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště, který pro svůj tým vybojoval J. Silva.
27'
Gil poslal do vápna přihrávku z levé strany hřiště, která však skončila pouze v moci hostujícího brankáře.
26'
Gil přišel o míč na polovině soupeře a hrát tak mohou po delší době opět hosté.
25'
Hosté zatím nejsou schopni udržet míč na svých kopačkách na delší dobu. Domácí velice dobře dostupují soupeře.
23'
Doherty nezpracoval přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů na polovině soupeře a míč tak skončil jen v zámezí.
22'
Tak tohle byla skvělá akce domácích! Doherty dostal fantastickou přihrávku do vápna, kde však místo střely zvolil ještě přihrávku na Kanea. Ten se však míči nedostal, neboť před ním skvěle zasáhl Flávio.
21'
Gil byl faulován na polovině soupeře a domácí tak zůstanou u míče i nadále.
20'
Nepřesnou přihrávku Daviese vystihl jeden z protihráčů, od kterého se však míč odrazil jen do zámezí.
19'
Lo Celso byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
17'
Lo Celso se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně ještě hledal na vzdálenější tyči Sessegnona. Ten se však k míči neprobojoval.
16'
Antunes poslal do vápna centr, který sice skončil u jednoho z jeho spoluhráčů. Ten však následně poslal nepřesnou přihrávku na Denílsona, který se tak k míči nedostal.
15'
J. Silva byl faulován na polovině soupeře zhruba osmadvacet metrů od branky soupeře a hosté tak budou zahrávat přímý kop.
15'
Další pas Kanea za obránce. Tentokrát však pohlídal naběhnuvšího Lo Celsa jeden z obránců.
13'
Kane poslal skvělý pas do vápna na rozeběhnutého Sessegnona. Ten však na míč jen o milimetry nedosáhl.
12'
Sessegnon se dostal k míči uvnitř vápna soupeře. Následně hledal přihrávkou ve vápně někoho ze svých spoluhráčů, ale míč nakonec skončil jen u Flávia, který ho následně poslal daleko od své branky.
12'
10'
Sessegnon teď předvedl skvělou práci dozadu, když zmařil slibný protiútok hostů.
9'
Domácí se dostávají do vedení! Gil dostal skvělý pas za obránce od jednoho z jeho spoluhráčů. Ten následně našel přihrávkou na hranici pokutového puntíku volného HARRYHO KANEA, který se následnou střelou k pravé tyči nemýlil. Asistence: Bryan Gil.
8'
Gil byl faulován zhruba na polovině hřiště a jeden z hostujících hráčů následně dostává důrazné upozornění od rozhodčího.
7'
Lo Celso vyslal na branku střelu zhruba z patnácti metrů. Jeho pokus však skončil zhruba metr nad soupeřovou brankou.
6'
Gollini zatím není ve své kůži. Nyní opět pokazil rozehrávku, ale naštěstí pro domácí se k míči nedostal Denílson.
5'
Lucas Moura se snažil s míčem prokličkovat středem hřiště až do vápna. To se mu však nakonec nepovedlo, neboť se hnal s míčem do tří hráčů.
4'
Na míč od rohového praporku si naskočil na přední tyči Pires. Jeho následné hlavičkové zakončení však skončilo mimo jen v boční síti.
3'
Domácí byli donuceni míč poslat až ke svému brankáři, který místo aby odkopl míč daleko od své branky, tak si s ním hrál tak dlouho, až o něj málem přišel. Nakonec však míč skončil od Golliniho v zámezí a hosté tak budou zahrávat rohový kop.
2'
Baixinho se při pokusu zablokovat střelu Kane srazil s vyběhnuvším A. Ferreirou a nyní je tak ošetřován na hrací ploše.
1'
Harry Kane dostal skvělou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů. Jeho následné zakončení zevnitř vápna však skončilo jen těsně vedle levé tyče A. Ferreiry branky!
1'
Domácí rozehráli první poločas a míč posílají ihned směrem dopředu.
1'

Tottenham Hotspur: Gollini – Doherty, Romero, Dier, Davies – Lo Celso, Winks, Sessegnon – Lucas, Kane (C), Gil
Náhradníci: Austin – Reguilón, Højbjerg, Sánchez, Son, Alli, Bergwijn, Skipp, John, Scarlett, Paskotsi, Markanday

FC Paços Ferreira: A. Ferreira – J. Silva, Baixinho (C), Flávio, Antunes – Maracás – Eustáquio, Pires – L. Silva, Denílson, Delgado
Náhradníci: Jeimes – Lima, H. Ferreira, Ibrahim, Zé Uilton, Djaló, Bastos, Luíz, Fonseca, Pedro, Santos, Tanque

Rozhodčí: Buquet – Debart, Haquette (vš. Francie).

Dnešní utkání bude řídit francouzský rozhodčí Ruddy Buquet, který v letošní sezóně odpískal dohromady 3 zápasy (1 v EKL, 1 v Ligue 1 a 1 v Ligue 2) ve kterých rozdal dohromady 12 žlutých karet a 1 červenou kartu.
První zápas: FC Paços Ferreira – Tottenham Hotspur 1:0

V prvním utkání na Estádio da Mata Real domácí celkem překvapivě přehráli účastníka anglické Premier League a zvítězili 1:0. Nutno podotknout, že hosté nastoupili především s mladíky, kteří se však za celý zápas nebyli schopni dostat ke střele. Jediný gól v utkání tak vstřelil v samotném závěru prvního poločasu Lucas Silva.

Tottenham nastoupil v této sestavě:

Gollini – Doherty, Carter-Vickers, Romero, John, Davies (C) – Sessegnon, Lo Celso, Winks, Gil – Scarlett.
FC Paços Ferreira

Paços Ferreira je klub z Portugalska, který se dostal do závěrečného předkola letošního premiérového ročníku Evropské konferenční ligy z páté příčky tamní nejvyšší fotbalové soutěže. Po čtyřiatřiceti odehraných zápasech si připsal na své konto třiapadesát bodů, za 15 výher, 8 remíz a 11 porážek. Následně se utkali svěřenci trenéra Jorge Simãa ve 3. předkola EKL se severoirským Larne, kterého nejdříve porazili na domácí půdě 4:0, a poté v Severním Irsku prohráli 1:0. V Portugalsku se momentálně tamní nejvyšší fotbalová soutěž taktéž hraje. Ferreira se po třech kolech nachází v tabulce na dvanácté příčce se třemi body.

Nejlepším střelcem "Os Castores" se v minulé sezóně stal s devíti brankami brazilský útočník Douglas Tanque.

Tottenham Hotspur

Tottenham je známý klub z Anglie, který se probojoval do závěrečného předkola letošního ročníku Evropské konferenční ligy ze sedmého místa tamní nejvyšší fotbalové soutěže, když si na své konto připsal dvaašedesát bodů, za 18 výher, 8 remíz a 12 porážek. Po skončení sezóny odehráli svěřenci trenéra Nuna Espírita Santa pět přátelských zápasů, z kterých 3x vyhráli a 2x remizovali. V Anglii je momentálně Premier League v plném proudu. Spurs se po dvou kolech nachází na páté příčce s plným počtem šesti bodů.

Nejlepším střelcem Spurs se stal v uplynulé sezóně anglický útočník Harry Kane, který si na své konto připsal napříč všemi soutěžemi 32 branek.

Wolves – Tottenham 0:1
Tottenham – Manchester City 1:0
Tottenham – Arsenal 1:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Chelsea – Tottenham 2:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního odvetného zápasu závěrečného předkola Evropské konferenční ligy mezi Tottenham Hotspur a FC Paços Ferreira.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.