Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Estonsko : Kypr - 3. září 2017   18:00

Estonsko
Estonsko
90+2' Käit (Tamm)
1:0
(0:0)
Kypr
Kypr
Estonsko
Aksalu (C) – Mets, Jääger, Baranov – Pikk, Käit, Antonov, Teniste – Zenjov (78. Miller), Anier, Purje (82. Vassiljev).
Meerits, Igonen – Tamm, Mööl, Kruglov, Al. Dmitrijev, Miller, Luts, Vassiljev, Kallaste, Lepistu, Ar. Dmitrijev.
Kypr
Panagi – Laifis, Katelaris, Demetriou, Margaca – Ch. Kyriakou, Laban, Artymatas – Christofi (C) (87. Charalambides), Sotiriou, Avraam (65. Kastanos).
Georgallides, Michael – Demetriou, Merkis, Papafotis, Charalambides, Alexandrou, Mitidis, Antoniades, Kastanos, Makris, Nicolaou.

Aktivněji hrající Estonsko dokázalo tento zápas vyhrát. Mělo více střel na branku. V samotném závěru zápasu rozhodl domácí Mattias Käit. Estonsko sice tento zápas dokázalo vyhrál, ale vinou špatných předchozích výsledků už nemá šanci na postup. Právě šanci na postup prohrou ztratil také Kypr.
90+3'
90+2'
Estonsko právě vstřelilo branku!
Domácí fotbalisté se v samotném závěru zápasu dostávají do vedení. Krásnou ránou se prosazuje aktivně hrající MATTIAS KÄIT. Hostující brankář na přihrávku nedosáhl. Výborně míč sklepl a připravil pro spoluhráče Joonas Tamm . Asistence: Joonas Tamm.
90+2'
Nikita Baranov se nabízel pro přihrávku, ale spoluhráč mu nepřihrál přesně.
90+1'
Hraje se na polovině hrací plochy, více ze hry mají domácí fotbalisté, ale nemohou se probojovat do střelecké pozice.
90+1'
Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základních devadesáti.
89'
Konstantin Vassiljev se dostal k zakončení další zajímavě vypadající domácí akce. Jeho rána ale končí vysoko nad brankou. Míč do hry uvede gólman Constantinos Panagi.
89'
Domácí celek se pokouší hrát aktivně, mnoho času už nemá. Martin Miller to zkoušel z velké dálky. Jeho pokus byl zablokovaný.
88'
Domácí celek rozehrává na útočné polovině, následně se hráči Estonska dostali do postavení mimo hru. Mnoho šancí k vidění není, zápas se blíží ke konci.
87'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Ats Purje, přichází Joonas Tamm.
87'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Demetris Christofi, přichází Constantinos Charalambides.
86'
Taijo Teniste centroval do předbrankového prostoru, Ilja Antonov zakončil nedůrazně.
85'
Další rozehrávka pro hostující celek. Domácí fotbalisté se musí momentálně bránit. Z velké dálky to zkoušel Charalampos Kyriakou. Jeho centr nebyl nejhorší, ale domácí Konstantin Vassiljev zastavil akci.
84'
Volný kop pro hostující celek. Rozehrával jej Fanos Katelaris. Rozhodl se pro přímou střelu, balon končí vysoko nad brankou.
83'
Constantinos Laifis se zkoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný obránce domácího celku.
82'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Ats Purje, přichází Konstantin Vassiljev.
82'
Mattias Käit centroval před branku, jeho spoluhráč tam sice byl, ale přihrávka byla zablokovaná. Martin Miller si dobře nabíhal, ale přihrávka se k němu nedostala.
81'
Fotbalisté v modrém se rozhodli pro rychlou akci, ale hostující obránce dokázal na poslední chvíli míč zastavit, a tak ukončil akci Estonska.
80'
Vincent Laban Vincent Laban rozehrává volný kop na útočné polovině. Jeho střílená přihrávka za branku byla zablokovaná obráncem.
79'
Centr před branku byl příliš přetažený, a tak si obrana Estonska dokázala poradit.
78'
Demetris Christofi se probojoval do výborné střelecké pozice, jeho pokus vyrazil domácí brankář na rohový kop.
78'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Sergei Zenjov, přichází Martin Miller.
77'
Žlutou kartu dostává Henri Anier (Estonsko). Domácí hráč dostává za nesportovní chování žlutou karu.
77'
Demetris Christofi si v souboji počínal příliš nedovoleně. Estonsko bude rozehrávat volný kop. Sledujeme klidnou pasáž hry.
76'
Charalampos Kyriakou dlouhou dobu rozmýšlel, co s míčem udělá. Nechal si ho u nohy, a tak postupoval před branku. Následně ale o balon přišel. Směr hry se otáčí.
75'
Charalampos Kyriakou rozehrává volný kop od své branky, hostující obrana si nyní může oddychnout. Momentálně mají domácí fotbalisté výrazně více ze hry.
74'
Domácí mají k dispozici další autové vhazování na útočné polovině. Artur Pikk sice rozehrál, ale míč se k němu vrátil. Domácí hráč ale nic vymyslet nedokázal.
73'
Volný kop z velké dálky budou rozehrávat domácí, Ilja Antonov uvedl míč do hry. Jeho centr před branku mířil přesně na hlavu spoluhráče, jehož hlavička končí ve středu branky, kde byl pozorný Constantinos Panagi.
72'
Fotbalisté Estonska jsou aktivnější, tvoří hru, hrají na míči, ale nemohou se propracovat do dobré střelecké pozice, neboť hostující obrana hraje zodpovědně.
71'
Karol Mets to zkoušel individuálně, ale nedokázal přes hostujícího Charalampose Kyriakoua projít. Následně míč končí v zámezí, rozehrávat bude hostující brankář.
70'
Dvacet minut hry plus nějaké to nastavení zbývá do konce druhého poločasu a zápasu. Zatím největší šanci měl domácí celek, ale míč nedokázal poslat přesně do branky.
69'
Estonsko se nemůže stabilně probojovat do střelecké pozice. Artur Pikk rozehrával rychlou akci, na jejímž konci byl Karol Mets, který nedokázal přesněji zakončit.
68'
Demetris Christofi zakončoval poněkud zbrkle šanci svého týmu. Nepřesný střelecký pokus.
67'
Enar Jääger byl v osobním souboji tvrdě atakován. Vypadá to, že v zápase bude pokračovat.
66'
Hostující celek vystřídal, za záložníka přišel útočník, což značí, že trenér Kypru rozhodně není spokojený s bezbrankovou remízou.
65'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Andreas Avraam, přichází Grigoris Kastanos.
64'
Kypr se musí bránit tlaku soupeře. Domácí útok hraje od první minuty aktivně, ale nemůže se probojovat do vyložené šance.
63'
Henri Anier se probojoval do výborné střelecké pozice. Po bleskové akci domácích se právě Henri Anier dostal do šance. Z hranice pokutového území vypálil, jeho střelecký pokus končí jen o malý kousek mimo branku.
63'
Nikita Baranov si na polovině hrací plochy, rozehrávat tak bude hostující celek.
62'
Enar Jääger dokázal velmi dobře zablokovat střelecký pokus soupeře.
61'
Domácí fotbalisté za velké podpory z hlediště tvoří hru a vytváří si střelecké pozice. Kypr se pokouší spoléhat na rychlé brejky.
60'
Kypr hraje poněkud ustrašeně, nemůže se prosadit přes dobrou obranu. Demetris Christofi vypálil z velké dálky, jeho pokus byl zablokovaný, a tak domácí brankář snadno zasahoval.
59'
Ilja Antonov se dostal před brankou soupeře do osobního souboje, ale nedokázal soupeře překonat. Pomohl si faulem, což neuniklo pozornosti sudího.
58'
Ilja Antonov zkoušel najít spoluhráče postaveného před brankou, ale hostující obránce Jason Demetriou zastavit domácí akci.
56'
Demetris Christofi vybojoval míč, následně ale o něj přišel. Hraje se spíše na polovině plochy.
56'
Sergei Zenjov hledal spoluhráče, ale na jeho přihrávku nikdo nedosáhl. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
54'
V modrém hrající Estonsko pokračuje v aktivní hře.
54'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, převahu mají ale domácí. Artur Pikk nedosáhl na míč.
53'
Mihkel Aksalu rozehrává od své branky. Mnoho šancí v úvodu druhého zápasu k vidění není.
52'
Domácí celek měl k dispozici autové vhazování na polovině hrací plochy. Enar Jääger vhazoval tak dobře, až se málem do střelecké pozice dostal jeden z jeho kolegů.
51'
Demetris Christofi se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.
49'
Znovu optickou převahu mají domácí fotbalisté, který se ovšem nemohou probojovat do střelecké pozice.
48'
Henri Anier se pokoušel propracovat do zajímavé střelecké pozice, jenže byl v postavení mimo hru.
47'
Sledujeme vyrovnaný zápas, domácí Estonsko pokračuje v aktivní hře.
46'
Vítejte u druhé poloviny vyrovnaného zápasu
Mnoho fotbalové krásy jsme v prvním poločase neviděli. Aktivnější byli domácí fotbalisté, kteří byli častěji před brankou soupeře, ale nedokázali se výrazněji prosadit. Kypr si rovněž mnoho šancí nevypracoval. Sledujeme zatím nepříliš záživné bezbrankové utkání.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta, hostující celek si pomohl nedovoleně, a tak volný kop budou rozehrávat domácí.
45'
Ats Purje dobře vystřelil, jeho pokus málem obránce ztečoval do vlastní sítě.
45'
Probíhá poslední minuta v prvním poločasu, uvidíme, zda sudí nějaký čas bude nastavovat. K akci se dostal hostující Giorgos Economides. Jeho střílená přihrávka končí za brankou. Rozehrávat tak bude domácí gólman.
44'
Kypr se dostane k míči, vhazovat bude na své obranné polovině. O několik málo sekund později se bude celá situace opakovat.
43'
Sergei Zenjov se pokoušel odcentrovat míč před branku, jeho pokus ale odvrátil Fanos Katelaris jen za cenu rohového kopu.
42'
Kypr se nemůže přes aktivně hrající domácí útok probojovat před branku soupeře. Estonsko pokračuje v aktivní hře a Kypr neví, jaký styl hry praktikovat.
41'
Demetris Christofi nedosáhl na přihrávku spoluhráče, na polovině hrací plochy tak budou vhazovat domácí.
40'
Mattias Käit se elegantně na své polovině zbavil soupeře, a tak mohl pokračovat v akci, kterou ale zakončil nepřesnou přihrávkou.
39'
Estonsko se nikam nežene, kombinuje na své obranné polovině a hledá cestu cestičku, kterou by se mohlo probojovat do střelecké pozice.
39'
Hostující celek rozehrává z vlastní obranné poloviny. Centr letěl hodně daleko, ale zmocnil se ho domácí tým.
37'
Artur Pikk se zkoušel probojovat do předbrankového prostoru, ale neuspěl.
37'
Znovu se ozývají domácí trumpetisté, kteří celý poločas a všechny domácí předchozí zápasy podporovali Estonsko.
35'
Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu. Na výraznější střelecký pokus stále čekáme. Estonsko má více ze hry.
34'
Hostující celek se dostal do zajímavé pozice, ale Demetris Christofi byl v postavení hry.
33'
Ats Purje z velké dálky vystřelil do středu branky. Míč skončil přesně v prostoru, kde byl připravený hostující brankářv Constantinos Panagi.
31'
Hostující celek se stále musí bránit, další dobrý defenzivní zákrok předvedl Jason Demetriou.
30'
Půlhodina hry je minulostí, domácí celek od první minuty hraje aktivněji.
29'
Nikita Baranov byl v souboji poslán k zemi, ale sudí nechává zákrok hostujícího Andrease Avraama bez povšimnutí.
29'
Domácí fotbalisté mají míč pod kontrolou, kombinují na útočné polovině, ale přes dobrou obrannou hru soupeře se zatím nemohou prosadit.
28'
Ats Purje se marně natahoval po centru od spoluhráče, míč končí znovu u brankáře Kypru. Ten si na nedostatek práce naříkat rozhodně nemůže.
27'
Ilja Antonov rozehrával od rohového praporku, následně se do střelecké pozice dostal jeho spoluhráč, ale trefil jen soupeře. Autorem zablokované střely byl Ats Purje.
26'
Domácí fotbalisté mají více ze hry, jsou aktivnější a budou rozehrávat další rohový kop.
26'
Obrázek hry je povětšinou stejný. Hraje se na půlce, střeleckých pokusů je k vidění velmi málo.
25'
Z kraje pětadvacáté minuty se ke střele z velké dálky dostal domácí Ats Purje. Jeho nepříliš důrazný pokus kryje zkušeně a snadno gólman.
24'
Constantinos Panagi vykopával míč od své branky. Udělal to ovšem tak nešikovně, že trefil domácího Sergeie Zenjova. Od něj se míč odrazil mimo branku. Hostující gólman bude odkopávat.
23'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden tým se nedostává do zakončení. Ragnar Klavan si jako obránce naběhl do dobré střelecké pozice. Jeho rána na přední tyč nebyla vůbec špatná, ale postrádala přesnost.
21'
Ragnar Klavan byl v dobré pozici, spoluhráč se jej pokoušel najít, ale centr byl příliš dlouhý. Akce Estonska končí nepřesností.
20'
Hostující celek dlouhou dobu zakládal útočnou akci. To se ovšem nepodařilo, neboť byl Renato Margaca v postavení mimo hru. Ofsajd odmávaný i odpískaný.
19'
Kyperská obrana nyní výborně zastavila akci, kterou vedl Ats Purje. Probojoval se do předbrankového prostoru, ale nedokázal vystřelit. Dobře se pohyboval Fanos Katelaris.
18'
Enar Jääger vyhrál osobní souboj před vlastní brankou, a tak ve hře pokračují domácí. Příliš fotbalové krásy k vidění opravdu není.
17'
Ragnar Klavan hodně se štěstím dokázal odehrát od své branky, domácí trenér musel mít výrazně viditelné vrásky, neboť jeho svěřenci hráli hodně riskantně.
17'
Karol Mets špatně odehrál míč od své branky, rozehrávat tak bude hostující celek. Demetris Christofi vhazuje na útočné polovině.
16'
Do rozehrávky domácího celku se musel nuceně zapojit brankář Mihkel Aksalu, ten ale neodehrál míč podle svých představ. Vinou špatné přihrávky akce Kypru rychle skončila.
15'
Kypr se pokouší hrát středem dlouhé míče na naběhnuté hráče, ale zatím marně. Domácí obrana podává zodpovědný výkon.
14'
Taijo Teniste má k dispozici autové vhazování. Dlouhý hod až do pokutového území odvrátila obrana. Demetris Christofi se dobře zorientoval před brankou a míč vybojoval.
13'
Estonsko nemohlo provést útočnou akci, a tak vrací hru na svou obrannou polovinu. Kypr se musí bránit tlaku soupeře.
12'
Žlutou kartu dostává Jason Demetriou (Kypr).
12'
Constantinos Panagi vykopl míč do hry, rozhodl se pro dlouhý výkop. Následně se na polovině hrací plochy srazili dva hráči.
11'
Andreas Avraam se dobře nabíhal na centr od spoluhráče, ale na dlouhý míč nedosáhl, vybojoval alespoň rohový kop. Centr před branku domácí brankář vyboxoval mimo.
10'
Během úvodních deseti minut jsme vyloženou střeleckou pozici neviděli, optickou převahu mají domácí.
9'
Hraje se na polovině hrací plochy. K vidění je velké množství osobních soubojů. Sergei Zenjov vybojoval míč nad soupeře, následně ale Pieros Sotiriou výborně akci domácího celku zastavil.
8'
Domácí fanoušci podporují Estonsko, momentálně se ale nemůže domácí výběr nemůže probojovat do střelecké pozice.
7'
Kypr rozehrává od své branky, nikam se nežene. Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
5'
Sergei Zenjov to byl, kdo zakončoval pohotovou střelou. Jeho rána byla zablokovaná na rohový kop. Centr před branku odvrátil hned první obránce. Následně Constantinos Panagi kryje pokus o hlavičku.
4'
Fanos Katelaris předvedl velmi dobrý obranný zákrok, domácí budou vhazovat na útočné polovině. Za další skladby z hlediště se ale ke střele na bránu nedostali.
4'
Estonsko kombinuje na obranné polovině, následně se domácí celek pokoušel vysunout Purjeho, ale ten na dlouhý míč nedosáhl.
3'
Andreas Avraam se probojoval ke střele, jeho nepovedený pokus celkem snadno kryje domácí brankář.
3'
Na tribuně jsou přítomni trumpetisté, kteří věrně doprovázejí národní tým Estonska ve všech zápasech. Atmosféra je velmi dobrá.
2'
Ats Purje se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale míč mu příliš odskočil od nohy, a tak celkem snadno míč kryje brankář Constantinos Panagi.
1'
Domácí celek začal hrát aktivně, Henri Anier se pokoušel probojovat do střelecké pozice, na poslední chvíli dobře zakročil obránce.
1'
Zápas za malý moment začne.
Reprezentační tým Kypru má momentálně na čtvrtém místě devět bod. Dalších devět je ve hře a právě devět bodů ztrácí na vedoucí Belgii. Aby mohl Kypr pomýšlet na postup, tak musí všechny zápasy vyhrál a doufat, že Belgie nezíská ani bod. Kypr tak svůj osud nemá ve svých rukou.
Národní tým Estonska je momentálně na pátém místě ve skupině H. Zatím vybojoval jen pět bodů. Vzhledem k tomu, že ve hře bodů devět a první Belgie jich má již 19 a ze skupiny postupuje jen jeden tým, nemá Estonsko šanci na postup.
Oba týmy jsou ve skupině H. Estonsko odehrálo sedm zápasů s bilancí 1-2-4. Skóre má 5:17 a vybojovalo pět bodů. Kypr má bilanci 3-1-3 a skóre 8:11.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto kvalifikačním zápase proti sobě nastoupí Estonsko a Kypr.