Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Mexiko : Wales - 29. května 2018   03:00

Mexiko
Corona- Ayala, Oswaldo (46.Salcedo), Gallardo, Alvarez- Molina (46. Damm), Herrera (61. J.dos Santos), Gutierrez (75. Fabian), Corona (71. G. dos Santos)- Chicharito (62. Peralta), Ayuino
Villarreal A. (Usa)
Rose Bowl (Pasadena)
Wales
Hennessey- Davies, Williams (21. Lockyer) , Mepham- Ramsey, King, Wilson (64. Thomas), Gunter (46. Roberts)- Ledley (46. John), Vokes (46.Brooks), Lawrence (81. Smith)

Přeju hezké ráno a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme přátelské utkání mezi Mexikem a Walesem, které končí bezbrankovou remízou 0:0. O něco málo lepší byli domácí hráči, jenže ti si vylámali zuby na pevné obraně Walesu v čele s brankářem Hennesseym, který na konci zneškodnil nebezpečné střely Fabiana. Jinak se nehrál moc záživný fotbal a remíza 0:0 tak jasně ukazuje, co se dělo na hřišti.
90+3'
90+1'
Mexiko zamklo svého soupeře, jenže Hennessey drží svými zákroky naději na remízu.
90'
Rozhodčí Villareal se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Ke střele se odhodlal Fabian, nicméně jeho pokus do středu brány nebyl žádný problém pro Hennesseyho.
88'
John vybojoval míč. Spěchal do brejku, jenže zde byl zastaven Gallardem.
87'
Domácí stále buší do obrany Walesu, která je dnes opět perfektní.
86'
Nedovolený zákrok na J. dos Santose, který například prošel Barcelonou nebo Villarealem.
85'
Wales se snaží o útok, nicméně domácí perfektně napadají a lehce získávají míč.
84'
Narážečka Ramseyho na Smitha nebyla přesná. Brankář Corona je u míče, který okamžitě posílá na Damma.
83'
Thomas dobře ubránil J. dos Santose, který si to hnal po levém křídle.
82'
Mexiko kombinuje na své útočné polovině a hledá skulinku ke vstřelení nejspíš vítězné branky.
81'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Lawrence, přichází Smith.
80'
Posledních deset minut utkání.
79'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Salcedo.
78'
Rohový kop pro hostující Wales.
77'
Peralta se statečně rval s Lockyerem, jenže ten byl nakonec silnější a souboj v pokutovém území vyhrál.
76'
Hra je v druhém poločase prošpikovaná střídáními, které hodně narušili kontinuitu.
75'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Gutierrez, přichází Fabián.
74'
Nedovoleným zákrokem se prezentuje Salcedo.
73'
Žlutou kartu dostává Gutierrez (Mexiko).
72'
Ani další útok hostů nebyl úspěšný. Damm bude vhazovat.
71'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Corona, přichází G. dos Santos.
70'
Posledních dvacet minut utkání a stav je stále nerozhodný 0:0.
69'
Útok se táhl po levém křídle, nicméně domácí obránci byli pozorní.
68'
Wales kombinuje na své obranné polovině a rád by vyvedl nějakou pěknou akci.
67'
Hlavně ze strany Walesu je na hřišti hodně nezkušená sestava, která zde hraje, aby nabrala nějaké zkušenosti.
66'
Žlutou kartu dostává Ramsey (Wales).
65'
Mexiko kontroluje průběh utkání.
64'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Wilson, přichází Thomas.
63'
Hra je hodně proložena střídáními.
62'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Chicharito, přichází Peralta.
61'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Herrera, přichází J. dos Santos.
60'
Po hodině hry je stav stále nerozhodný.
59'
Mexický trenér bude opět střídat.
58'
Kapitán Herrera dostal přihrávku za obranu. Jenže než když stačil kvalitně vystřelit, tak k němu přiběhl Hennessey, který si připisuje skvělý zákrok!
57'
Opět dobrá práce Mephama u postranní čáry, kde si poradil s Coronou.
56'
Wales opět postavil obranný blok přes který projde jen zlomek útoků a snahy.
55'
Do rychlého brejku pádil Lawrence. Jeho pokus z úhlu ovšem lapil Corona.
54'
I další útok Mexika končí neslavně. Wales má pevnou obranu jako skála.
53'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval Gutierrez.
52'
Ramsey se zkoušel dostat do vápna přes tři hráče a logicky tak přichází o míč.
51'
Ayuino hledal ve vápně Chicharita, jenže ten byl ve vápně dobře hlídán.
50'
Mexiko opět kombinuje kolem půlicí čáry, nicméně to je tak jediné, k čemu je pustí Welšané.
49'
Do zakončení se hnal Lowrence, upadl a dožaduje se penalty, nicméně Villareal nechává hru plynout dál.
48'
Druhý poločas rozehráli aktivněji hosté.
47'
Kolumbijský trenér Osorio v barvách Mexika prostřídává svoji sestavu, což se dalo i čekat.
46'
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Molina, přichází Salcedo.
Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Oswaldo, přichází Damm.
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Gunter, přichází Roberts.
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Vokes, přichází Brooks.
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Ledley, přichází John.
46'
Sledovali jsme první půli mezi Mexikem a Walese, který končí bezbrankovou remízou. Viděli jsme pár šancí na obou stranách, jenže ty nebyly využity správně. Největší událostí bylo zranění vůdce Williamse, kterého nahradil Lockyer. Uvidíme, co oba týmy předvedou v půli druhé.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+2'
45+1'
Mexiko si neustále láme zuby na pevné defenzívě Walesu.
45'
Rozhodčí se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby díky zranění Williamse či Ramseyho.
44'
Mexiko je opět na míči. Tentokrát kombinují po pravé straně křídla, které je zatím velice využívané.
43'
Ten byl opět bez problémů odbráněn. Mexiku dnes standardní situace moc nejdou.
42'
Po akci Chicharita a zákroku Henneseyho budou domácí kopat další rohový kop.
41'
Posledních pět minut první půle. Nadále sledujeme naprosto vyrovnaný zápas.
40'
Ramsey už je na nohou a může pokračovat v utkání.
39'
Na zemi leží další hráč Walesu, tentokrát to je kapitán Aaron Ramsey.
38'
Stadion v Pasadeně v Kalifornii je vyprodaný a můžeme sledovat skvělou kulisu tohoto vyrovnaného utkání.
37'
Wales se k šanci neprobil.
36'
Lawrence vybojoval volný přímý kop poblíž pokutového území Mexika.
35'
Opět nepřesný pas, Andy King má další plusové body.
34'
Mexiko opět kombinuje na své polovině hřiště, dál se nemůže dostat.
33'
Nepovedená přihrávka Ledleyho končí za brankovou čarou. Kouč Ryan Giggs zatím není úplně spokojený.
32'
Davies je na své straně velice aktivní, stejně jako jeho soupeř Ayala.
31'
Po půlhodině hry stále platí bezbrankové skóre.
30'
Gutierrez se nedostal přes Ramseyho, který je po Williamsovi jasný lídr na hřišti.
29'
Mexio opět kombinuje na své polovině hřiště a hledá volnou mezírku v obraně Walesu, která je jako vždy skoro neprostupná.
28'
Wales se tentokrát k zakončení nedostal.
27'
Útočný faul Ayuiny na Lawrence.
26'
Tak tohle byla obrovská šance! Wilson se krásně dostal na osu hřiště, vypálil lehce před hranicí pokutového území a krásnou ranou jen tak tak minul bránu Corony.
25'
Davies se vydal na útočný výlet. ten neskončil moc optimálně, neboť na pravé straně úřaduje Ayala, který hraje zatím povedený zápas.
24'
Po necelých 25 minutách stále platí bezbrankový stav 0:0.
23'
Mexiko nadále kontroluje hru.
22'
Kapitán Walesu nemohl dl pokračovat. Tohle bude velké oslabení
21'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Williams, přichází Lockyer.
20'
Stále probíhá ošetřování tohohle urostlého chlapíka.
19'
Na zemi leží hostující obránce Williams, který má problémy po souboji s Chicharitem.
18'
Volný přímý kop pro zemi spadající pod Velkou Británii.
17'
Ve vzduchu tentokrát šéfoval kapitán Walesu Williams, který hájí klubové barvy Karamelek z Evertonu.
16'
Hennesey vyběhl z brány a vyboxoval míč na další roh.
15'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť Gunter odhlavičkoval míč do bezpečí.
14'
Třetí rohový kop Mexika v utkání.
13'
Mexiko opět šlo do zajímavé akce. Naneštěstí pro ně opět zakročil dobře jeden z hráčů v červeném dresu.
12'
Mepham se snažil dlouhým míčem nalézt Wilsona, nicméně jeho kop se mu vůbec nepovedl.
11'
Po prvních deseti minutách platí bezbrankový stav 0:0. Předvedená hra je zatím velice zajímavá.
10'
Ayala parádním skluzem zastavil Vokese, který si míč rovnal ke střele.
9'
Ten opět nebyl zahrán ideálně. U míče je Wales, kterému chybí největší hvězda Gareth Bale, který ještě slaví zisk Ligy mistrů.
8'
Jesús Corona krásně obešel přes Daviese. Poté prudce vystřelil. Kdyby Mepham netečoval, tak určitě slaví výstavní gól. Následuje roh.
7'
Mexiko uklidňuje začátek utkání přihrávkami na své obranné polovině.
6'
Molina předvedl dobrý obranný zákrok před dotírajícím Vokesem.
5'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Williams.
4'
První rohový kop pro Mexiko.
3'
Útočným faulem se prezentoval Ledley, který rukama fauloval právě zmiňovaného Ayalu.
2'
Wales z prvního útoku nic nevytěžil. Corona ihnd rozehrává na Ayalu.
1'
Mexiko obléklo zelené dresy, Wales červené.
1'

Mexiko: Corona- Ayala, Oswaldo, Gallardo, Alvarez- Molina, Herrera, Gutierrez, Corona- Chicharito, Ayuino
Náhradníci: Ochoa- Damm, G. dos Santos, J. dos Santps, Fabian. Jimenez, Lozano, Peralta, Salcedo, Vela

Wales: Hennessey- Davies, Williams (21. Lo, Mepham- Ramsey, King, Wilson, Gunter- Ledley, Vokes, Lawrence
Náhradníci: Davies, Maxwell- Bradshaw, Brooks, Evans, Hedges, Lockyer, John, Richards, Roberts, Smith, Thomas.
Posledních pět vzájemných utkání:
27.05.12 Mexiko-Wales 2 : 0
11.06.58 Mexiko-Wales 1 : 1
Mexiko se již poctivě připravuje na MS ve fotbale v čele s Chicharitem, Layunem či bratry Santosovými. Z posledních pěti utkání si připsali tři výhry a jednu remízu. Na MS se utkají s ve skupině F s Německem, Jižní Korejí a Švédskem. Wales se nekvalifkoval na závěrečný turnaj. V dnešním utkání nenastoupí největší hvězda týmu Gareth Bale, který s Realem Madrid oslavuje zisk Ligy mistrů.
Hezký den u sledování přátelského utkání! V dnešním utkání se střetne domácí Mexiko, které vyzve Wales. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.