Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Katar : Island - 19. listopadu 2018   19:30

Katar
Katar
3' Haidos  • 68' Khoukhi
2:2
(1:1)
Island
Island
29' Skulason   • 56' Sigthorsson
Katar
Pol van Boekel – Davie Goossens, Bas van Dongen
Kehrwegstadion (Eupen)
Island

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám pěkný pondělní večer.
Zápas je u konce a krize Islandu i nadále trvá. Ten totiž remízuje s jasným outsiderem 2:2. Katar je naopak s dnešním výsledkem spokojený. Podle statistik byl i lepší tým, remíza mu ale bohatě stačí.
90+3'
90+2'
Je tu ještě jeden přímák Islandu, ten je ale nevyužitý. Katar to už asi zvládne.
90+1'
Nastavovat se bude dvě minuty.
90+1'
Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Al Haidos, přichází Afif.
89'
Island se zoufale snaží dostat do střeleckých pozic. Je to ale marné. Rozehrávat tak bude Al Sheeb.
88'
U míře je po dlouhé době Al Sheeb. Ten míč nakopne až na opačnou polovinu, nemířil ale moc přesně.
87'
Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Akram, přichází Awad.
87'
Katar je zamklý na své polovině a nemůže se dostat ven. Páchá totiž strašně moc nepřesností, což ho většinou stojí balón.
86'
Katar opravdu brání vším co má. Remízu by arabský tým opravdu chtěl ukořistit a je k tomu opravdu blízko.
85'
Island je na své polovině a tlačí se dopředu. Po nákopu však míč končí na autovém vhazování, které je daleko od branky.
83'
Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Boudiaf, přichází Al Hajri.
82'
Zápas se pomalu blíží ke konci. Island se stále zoufale snaží něco vymyslet, Katar ale zamyká každou možnost na střelu.
80'
Katar už hraje velmi opatrně. Remíza by pro ně byla dobrá, ale ne úplně skvělá. Prohra po takovém zápase by ale rozhodně zamrzela.
79'
K další střele se odhodlal Boudiaf, tentokrát ale pálil velmi nepřesně. Míč tak bude rozehrávat Runarsson.
77'
Island bude vhazovat a míč poletí přímo do vápna. Island z toho však nic nebezpečného nevymyslel. Pak bude rozehrávat Al Sheeb.
76'
Katar se ještě musí bránit, zvládá to ale téměř bez problémů. Do útoku už se však moc nedostává, spíše to hraje na remízu.
75'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Sigurdsson, přichází Fridjonsson.
74'
Island už se vzpamatoval z inkasované branky a také to zkouší dopředu. Přišla i střela, ta je ale sražené na rohový kop.
72'
Katar mohl zasadit rozhodující ránu, hlavička Boudiafa však končí těsně vedle.
71'
Island je opravdu nervózní a jde to vidět v jeho hře. Občas páchá velmi zbytečné chyby, zatím toho však Katar nevyužil.
70'
Katar je při chuti a snaží se vstřelit třetí branku. To však Island absolutně nemůže připustit.
68'
Katar právě vstřelil branku!
To je neuvěřitelné! Katar srovnává a ještě takovou pěknou střelou! BOUALEN KHOUKHI se odvážil ke střele z obrovské dálky. Míč směřoval téměř doprostřed branky, pro Runarssona se ale divně točil a tak ho islandský brankář nedokázal zastavit.
67'
Hassan se pěkně uvolnil a vystřelil, pro Runarssona to byl ale velmi jednoduchý zákrok.
66'
Island rozehrává velmi ztuha a nakonec ho to stojí míč. Katar tak zakládá další útočnou akci.
65'
Island vybojoval míč a spěchá dopředu. Kdyby vstřelil ještě jednu branku, bylo by asi už rozhodnuto. Tentokrát se to ale nepovede.
64'
Hráči v červeném jsou stále na útočné polovině, nemohou ale vůbec vystřelit. Obrana Islandu jim to prostě nedovolí.
63'
Katar se hrne do útoku, nedaří se mu ale moc přiblížit k vápnu. Correia něco zkusil vymyslet z pravé strany, míč ale končí jen u Runarssona.
62'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Sigthorsson, přichází Bjarnason.
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Jonsson, přichází Palsson.
61'
Katar měl další přímák, Khoukhi míč ale poslal vysoko nad.
60'
Katar nemá míč pod kontrolou a proto se ho snaží získat napadáním. Island však velmi zodpovědně kombinuje.
59'
Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Alaaeldin, přichází Hatem.
58'
Katar je po inkasovaném gólu mnohem aktivnější. Do žádné výrazné šance se v druhém poločasu však nedostal.
56'
Island právě vstřelil branku!
Island otáčí průběh zápasu KOLBEINN SIGTHORSSON zůstal při penaltě velmi klidný a míč snadně poslal k levé tyči. Al Sheeb zvolil opačný směr a tak nemohl míč zastavit.
55'
A je tu penalta pro Island. Hassan hrál ve vápně rukou a je tu velká šance pro Island.
55'
Je tu další přímák pro Island. I ten je ale docela daleko od branky.
54'
Katar je po dlouhé době u míče. Chvili kombinoval na vlastní polovině a potom nakopl. Vypadalo to ale spíš jako darování míče.
53'
Island zatím naprosto dominuje druhému poločasu, žádnou výraznou šanci si však stále nevytvořil.
52'
Ten musel zastavovat Al Sheeb. Moc těžký zákrok to ale pro něj nebyl a bude tak moct rozehrát.
51'
Island stále útočí. Zatím se mu ale nedaří vymyslet nic nebezpečného. Severská země vybojoval zatím pouze rohový kop.
50'
Island útočí. Snažil se skórovat pomocí centru, Al Sheeb je ale pozorný a míč má ve své náruči.
49'
Na trávníku je opravdu zima a na hráčích to jde vidět. Hassanovi nyní trvalo strašně dlouho autové vhazování.
48'
Kataru se ale také v útoku moc nedaří. Sice tam nyní vybojoval přímý kop, Island ho ale v klidu ubránil.
47'
Island vybojoval míč. On se naopak žene dopředu, protože nehodlá prohrát. Útok však končí neúspěšně.
46'
Nyní rozehrával Katar. Dopředu moc nespěchá, přihrává si totiž zatím na vlastní polovině.
46'
První poločas je za námi a zatím pozorujeme velmi vyrovnaný fotbal. Oba týmy skórovali jednou a to z přímého kopu. To znamená, že krize pro Island stále nekončí. Na zlomení nepříznivé série má však stále ještě jeden poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 20:32.
45+2'
45+1'
S míčem si opět zahrál Runarsson. Ten zaváhal s rozehrou a Katar tak měl šanci. Centr do vápna ale nikdo z hráčů v červeném nehlavičkoval.
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Je tu ještě jeden přímák pro Island, který skončí na rohu.
44'
Runarsson si připíše ještě jeden zákrok, který byl ale naprosto bezproblémový.
44'
Vzápětí přišla velmi lehká střela, která spíš byla na prověření pozornosti Runarssona. Ten tak může rozehrát.
43'
Katar se ještě na závěr poločasu snaží něco vymyslet, Island ale nehodlá inkasovat do šatny.
40'
Ingason se se přímáků chopil, nic nebezpečného ale z něho nevymyslel.
39'
Další standartka pro Island. Dost pravděpodobně přijde centr, protože se zahrává hned vedle vápna.
38'
Poločas se už pomalu chýlí ke konci a žádný tým nikam nespěchá. Dozadu však musí nyní spěchat obrana Katuru, protože za ni směřoval nákop.
37'
Po dlouhé době musel zasahovat Runarsson. Ten si s nákopem poradil a může tak rozehrát.
36'
Míč má však stále Island, nikam ale nespěchá. Jen tak to zkusil dopředu nákopem, ten ale neměl žádnou šanci na úspěch.
35'
Velká ztráta pro Island. Při hlavičkovém souboji se zranil kapitán Arnason a musí tak střídat.
35'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Arnason, přichází Hermannsson.
34'
Přišel centr, z něj ale nic nebezpečného nevzniklo. Míč však i nadále zůstane na kopačkách Islandu.
33'
Míč nyní vykopl Runarsson, moc přesně ale nemířil. Při hlavičkovém souboji však Katar opět fauluje.
32'
Další faul Kataru. Tentokrát se ale přímák bude kopat z mnohem větší dálky.
31'
Island má teď menší problémy s rozehrou, protože Katar velmi ostře napadá. Nakonec to však zvládl a může útočit.
29'
A je srovnáno! K tomu je to další hezký gól z přímeho kopu! ARI SKULASON si přímák taky skvěle vychutnal a posal míč do pravé tyčky, od které se míč odrazil do branky. Trochu šťastný gól, rozhodně byl ale pěkný.
28'
Je tu další standartka pro Island. Těsně před vápnem upadl hráč v bílém a rozhodčí to posoudil jako faul.
27'
Katar se ubránil dalšímu náporu Islandu a kombinuje na vlastní polovině. Al Sheeb byl pod tlakem a míč radši odkopl.
26'
Katar je po dlouhé době na útočné polovině, tam se ale dlouho nezdrží. Přichází totiž útočný faul, což znamená zisk míče pro Island.
25'
Z něj už vznikla celkem nebezpečná situace, Al Sheeb si ale úspěšně poradil se dvěmi střelami a rozehrál.
25'
K první střele na branku se dostal Gislason. Salman ji ale bez problémů zblokoval na roh.
24'
Island se opravdu snaží natlačit do útoku, je to ale zatím beznadějné. Katar skvěle brání a svému soupeři nedovolí hrát ani na vlastní polovině.
23'
Ten se však stále nemůže v útoku prosadit. Island snad nevyprodukoval jedinou střelu.
22'
O míč se nyní bojuje u půlící čáry. Souboj nakonec končí faulem Kataru a míč tak získá Island.
21'
Katar je stále u míče, má ale problémy, protože Island velmi aktivně napadá. Do hry se tak dostal i Al Sheeb.
20'
Katar po dlouhé době vybojoval míč a stále opatrně kombinuje.
19'
Island je nyní mnohem aktivnější a snaží se vyrovnat. Katarská obrana však zatím bez problémů odolává.
18'
Island se však nakonec dostal až k vápnu, Jonssovi ale vůbec nesedla střela a míč posílá vysoko nad branku.
17'
Severská země po vhazování opět kombinuje jen na vlastní polovině. Do hry se dostal i Runarsson.
16'
Jakmile se Katar dostal k míče. okamžitě je poblíž vápna. Přenesení hry se ale nepovedlo a Island bude vhazovat.
15'
Další roh byl už o dost nadějnější. Přišli tam totiž celkem tři hlavičky, míč však nakonec skončil pouze na horní síti katarské branky.
14'
Z rohu přišel také centr, obrana Kataru ho opět poslala na roh.
14'
Island se dostal do první příležitosti, tu ale v klidu zachránil Afif. Ten vyhlavičkoval centr směřující do vápna na roh.
13'
Island opět u míče, nemůže se ale dostat přes půlící čáru. Proto si opět přihrávají pouze ubránci.
12'
Katar se velmi rychle dostal až k pokutovému území a snažil se vystřelit. Před branku letěl centr, který je ale moc dlouhý.
11'
Island se snažil něco vymyslet z protiútoku, ten je ale zastaven kvůli těsnému autu. Katar tak dostane míč v podobě autového vhazování.
10'
Katar je stále velmi opatrný. Přihrává si na půlící čáře a čeká na dobrý náběh, ten ale nepřichází.
9'
Katar vybojoval míč a zkoušel to dopředu nákopem. Neuspěl, míč ale dostane zpět, protože Island fauloval.
8'
Island je poprvé v zápase delší dobu u míče, nedaří se mu ale nic vymyslet. Zatím s balónem hrají hlavně obránci.
7'
Teď je tu standartka i pro Island. Ta je ale z mnohem větší dálky a proto to nevyšlo. Al Sheeb si připisuje pohodový zákrok.
7'
Žlutou kartu dostává Madibo (Katar).
6'
Arabská země je stále u míče. Hraje ale velmi opatrně a rozhodně nikam nespěchá. Od gólu totiž nevystřelila.
5'
Katar je stále při chutí a tlačí se do útoku. Island se zatím zvládá bránit.
3'
A je to gól! Katar se ujímá vedení! HASSAN KHALID AL HAIDOS si přímák vychutnal a poslal míč přesně k pravé tyči. Runarsson se snažil zasáhnout, ale marně.
3'
Island fauluje při obraně a je tu tak první standartka pro Katar. Ta se bude zahrávat z levé strany.
2'
Island míč nakonec vybojoval a můře útočit. Přihrávku do vápna však obrana Kataru v klidu poslala do bezpečí.
1'
Jako první rozehrává Island, který se okamžitě hrne dopředu. Tam ale míč ztratil a Katar tak kombinuje na své polovině.
1'

Katar: Al Sheeb – Correia, Salman, Khoukhi, A. Hassan – Al Haidos (C), Madibo, Boudiaf – Zainalabiddin, Alaaeldin, Akram.
Náhradníci: Hatem, Al Bakri, Al Barik, Salem, Al Hajri, Awad, Fathi, Fathy, Haroon, Y. Hassan, Yahya, Afif.

Island: Runarsson – Ingason, Arnason (C), Magnusson – Traustason, Sigurdsson, Gislason, Jonsson, Skulason – Gudmundsson, Sigthorsson.
Náhradníci: Bjarnason, Fridjonsson, Gunnarsson, Halldorsson, Hermannsson, Kristinsson, Palsson, Porsteinsson, Thorarinsson, Thrandarson.

Rozhodčí: Pol van Boekel – Davie Goossens, Bas van Dongen.
Katar
Katar není nijak dobrá fotbalové země. I přesto bude hrát na dalším Mistrovství světa ve fotbale. Katar totiž hostí MS 2022 a rozhodně na něj potřebuje trénovat. Dnes odehraje další z mnoho přípravných zápasů.
Island
Island je naopak o dost lepší. Účastnil se totiž letošního MS, tam ale nedopoadl zas tak dobře a tak jeho forma upadá. Islandu se navíc vůbec nedaří ani v Lize národů, kde prohrál všechny odehrané zápasy a se skórem 1:10 je beznadějně na posledním místě. Dnes by si ale měl spravit náladu, protože Katar jednoznačně patří k horším celkům, tým z Arabského poloostrova ale může rozhodně překvapit.
Zdravím všechny fanoušky reprezentačního hokeje. Mezinárodní zápasy se nyní hrajou každou chvílí a já Vás provedu dalšícm z nich. Střetne se Katar s Islandem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.