Leznar – Hlavica, Bednář (65. Mykhailoskij), Minařík, Krška (C), T. Machálek, Fila, Reteno Elekana (45. M. Machálek), Hanuš (70. Čampa), Fall, Demeter. Trenér: Miloslav Machálek.
Kolenko – Massaniec, Heinik, Žižka (C), Málek (83. Jančík), Ságner, Dostál, Hudeczek, Krejčí (65. Fojtík, 90. Velička), Bialek, Štefek. Trenér: Radomír Korytář.

To je pro letošní sezónu z Líšně a z MSFL vše, budu se těšit v nové sezóně. Díky za pozornost a hezký víkend.
Střely na branku: 10:2
Střely mimo: 7:5
Rohy: 6:3
Je tu konec dnešního mače, který byl pohledný především v prvním dějství. Hrál se celkově vyrovnaný fotbal plný šancí, v tom druhém ale měli navrh hosté, kteří mohli rozhodnout o třech bodech. Především v závěru Štefek nedal jasnou gólovku. Takže nakonec je tu dělba bodů, která vlastně o ničem nerozhoduje. Líšeň končí na třetím místě, Hlučín bude pravděpodobně pátý. O tom se rozhodne o týden později.
90+2'
90'
Nastavují se dvě minuty nad rámec zápasu.
90'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Velička.
88'
Mohlo být rozhodnuto. Štefek šel sám na bránu po obrovské chybě domácích, zkusil technickou střelu k tyči, kterou však jen o milimetry míjí.
86'
Domácí hráči jsou nastěhovaní na útočné polovině, jenže se nedomluvili a byl z toho nebezpečný brejk tři na dva, který zakončil Jančík. Byl však v ofsajdu.
85'
Blíží se závěr zápasu, zatím to nevypadá na nějaký dramatický zvrat ve výsledku.
84'
Žlutou kartu dostává Jančík (FC Hlučín).
83'
Výborný zákrok Leznara při tutové šanci Hlučína. Na malém vápně se ocitl Robin Štefek, který tváří v tvář brankáři trefil pouze jeho připravené rukavice.
83'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Málek, přichází Jančík.
81'
Pěkná střela Falla z dvaceti metrů. Šla jasně do brány, ale v poslední chvíli byla sražena nad. Poté zahrávali Brňané roh, ten už si Leznar pohlídal.
79'
Následně zkusil z dálky štěstí Milan Machálek, ale trefil střechu nedaleké základní školy.
78'
Čampova hlavička šla přímo na Kolenka, takže žádné větší nebezpečí před jeho bránou.
77'
Krška a později ani Čampa se ke střele neodhodlali, přičemž pozice k zakončení nebyly vůbec špatné.
75'
Roh zahrával Krška a na míč si naskočil Fall, netrefil ho ovšem ideálně a šel mimo tři tyče.
73'
Pátý roh pro domácí fotbalisty zhruba dvacet minut před koncem utkání.
73'
Dnešní utkání sleduje 335 diváků.
71'
Pro domácího kouče nic příjemného, všechny tři střídání musel učinit z důvodu zraněných svých spoluhráčů.
70'
Krška to zkusil z velké dálky a Kolenko měl plné ruce práce. Míč před ním skočil a nebylo to vůbec lehké.
70'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Hanuš, přichází Čampa.
68'
A to nám na hřišti ještě zůstává Hanuš, který leží u lajny a je ošetřován. Prozatím rozhodčí nařizuje občerstvení pro hráče.
66'
Oba trenéři museli nucene střídat, bohužel se nám kupí zranění. Jak Krejčí, tak Bednář odešli ze hřiště nedobrovolně.
65'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Fojtík.
65'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Bednář, přichází Mykhailovskij.
63'
Další obrovská šance Hlučína. Obrana Líšně byla zcela dezorientovaná, nechala se totálně vyšachovat a rozebrat. Na konci akce se ocitl Krejčí, který z puntíku přestřeluje horní tyč.
62'
Hlučín napadá ve čtyřech hráčích rozehrávku soupeře, ve druhé půlce jsou určitě hosté lepší a pohyblivější.
61'
Ságner je zpět a může bojovat ve zbylé půlhodině o dobrý výsledek svého mužstva.
60'
Po hodině hry mohli hosté udeřit. Brankář Leznar podruhé v zápase špatně vyběhl, Ságner hlavičkoval do prázdné brány, ale tentokrát obránci Líšně míč mířící do sítě uklidili včas do bezpečí. Ságner se v souboji navíc zranil, ale nebude to nic vážného.
58'
Hezké sklepnutí Kršky na Tomáše Machálka, který z hranice velkého vápna zkusil vyslat tvrdou střelu, avšak šla přímo do rukavic Kolenka.
56'
A pro změnu tutovka na druhé straně. Ságner přihrával na malé vápno na Krejčího, který z dobré pozice míří těsně nad.
54'
Krška s Minaříkem zakombinovali a obránci Hlučína museli reagovat. Bude z toho rohový kop pro Brno.
52'
Faul ve středu hřiště, obešlo se to bez karty. Poté centroval do vápna Krejčí a Leznar si musel dojít pro míč.
50'
Je to takové opatrné, na nějakou zajímavou šanci stále čekáme. Oba týmy chybují v rozehrávce.
49'
Kolenko lapil míč do rukavic po centru Hanuše. Hraje se prozatím na polovině Líšně.
48'
První akce domácích končí v zámezí, Hanuš se dostal s míčem mimo.
46'
Už se hraje, zatím bez dalších personálních výměn. Jedinou změnou je, že se v Brně zatáhlo a možná se nám žene nějaká bouřka.
46'
Střely na bránu: 7:1
Střely mimo: 3:3
Rohy: 3:3
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Po něm se už nic zásadního nestalo, první poločas skončil nerozhodně 1:1. Oba týmy hrají otevřený fotbal, vidíme plno zajímavých akcí, šancí a momentů. Bohužel jeden z nejlepších hráčů na place Reteno Elekana se zranil a musel střídat. Skóre otevřel v 10. minutě Ságner, když vystihl chybu brněnského brankáře. O čtyři minuty později ale jeho spoluhráči srovnali, trefil se pěkně do šibenice Minařík.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty a domácí budou ještě zahrávat roh.
45'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Reteno Elekana, přichází M. Machálek.
43'
Tak to je nepříjemné. Reteno Elekana pravděpodobně dohrál. V souboji špatně došlápl a vypadá to na kotník. Sice po svých odešel do zámezí, ale na pokračování to nevypadá.
43'
Od Kršky to bylo překombinované, centry si hlučínská defenziva pohlídala.
42'
Líšeň zahrávala dva rohy v řadě, v závěru poločasu se chce dočkat druhého gólu.
40'
Posléze Reteno se opřel do míče z dvaceti metrů a Kolenko musel lapit tento pokus. Měl to snadnější, neboť balon šel přímo doprostřed.
38'
Obrovská šance Hlučína na překlopení skóre. Ságner je běhavým fotbalistou a ukázal své kvality. Dostal se do samostatného úniku a jen díky poslednímu obránci Líšně, který mu ve skluzu míč vypíchl, se hostující hráč nedostal k pořádně střele. Málem to byl i vlastní gól, ale Hlavica měl štěstí a míč šel těsně vedle.
36'
Faul tři metry před vápnem, bude z toho standardka pro domácí fotbalisty.
35'
Další útočná snaha Slezanů končí u Leznara. Poslední minuty se hraje na útočné polovině hostů.
34'
Reteno Elekana centroval z pravé strany, ovšem nepřesně. Na druhé straně vybojoval Málek další roh pro Hlučín.
32'
Po rohu hostů se k míči cpal Málek, Leznar míč vyrazil do bezpečí, ale následně stejný hráč bojoval na malém vápně a obrana Líšně musela opět zakročit.
30'
Máme za sebou třicet minut hry a další střelu vyslal Elekana. Ten svým pohybem dělá obráncům problémy. Teď mu střela úplně nevyšla, Kolenko v pohodě kryje.
28'
Sledujeme pohledný fotbal plný kombinací a šancí na obou stranách. Možná je už vidět, že oběma o nic nejde, hrají uvolněně.
27'
Líšeň krásně kombinuje. Fila patičkou přiťukl míč na Retena, ten se proběhl po pravé straně a předložil ideální centr do vápna na Minaříka. Tomu však chyběl jen kousek, aby doklepl míč do sítě.
26'
Bednář zkusil přízemní střelu, ještě byla drobně tečovaná, ale pro Kolenka nic složitého.
24'
Rozhodčí nařídil pauzu na občerstvení, přeci jen v Brně panují tropické teploty a je potřeba doplnit tekutiny.
23'
Ale teď už to bylo podstatně lepší. Velkou šanci měl Fila, který střílel nebo centroval z levé strany a míč proletěl těsně kolem brankoviště. Na teč se natahovali hráči, ale nedosáhli na něj.
22'
To bylo dlouhé, Minařík chtěl poslat do náběhu Kršku, ale tohle nemohlo dopadnout dobře.
20'
Do míče se opřel Jaroslav Málek a mnoho nechybělo, míč šel jen těsně nad. Leznar musel jít do výskoku a kontrolovat situaci.
19'
Žlutou kartu dostává Fall (SK Líšeň).
18'
Hlučín se po vyrovnávacím gólu osmělil a dál je nebezpečný. Nyní bude zahrávat standardku z dobré palebné pozice.
16'
Brňané dál útočí, ale nesmí zapomínat na zadní vrátka. Do rychlého brejku prchnul po pravé straně Ságner, přesprintoval všechny protihráče a předločil míč do jasné loženky Krejčímu. Ten z deseti metrů přestřelil bránu.
14'
Líšeň právě vstřelila branku!
Je srovnáno. Po krásné kombinaci Elekany, Machálka a VÁCLAVA MINAŘÍKA na jeden dotek, se fanoušci domácích mohou radovat. Posledně jmenovaný se uvolnil na malém prostoru, dostal se na hranici vápna a parádně šajtlí zamířil do horních pater hlučínské brány. Góly nám padají a to je dobře.
12'
Vzápětí mohlo vyrovnáno. Fila měl dvě tutovky v řadě. Nejprve trefil hlavičkou pravou tyč, po odrazu si zkusil reparát, znovu hlavičkoval, tentokrát ale do připraveného obránce.
10'
Hlučín právě vstřelil branku!
Tak to je překvapení a hodně laciná branka v síti chybujícího brankáře Leznara. Dlouhý nákop předvedl Dostál, původně to vypadalo, že brankář Líšně si pro míč v klidu dojde, jenže situaci podcenil, míč podběhl a pro PATRIKA SÁGNERA nebyl problém ho po kličce poslat do sítě. Byť to bylo z poměrně solidního úhlu, hosté jdou do vedení.
8'
Hra se začala vyrovnávat a o slovo se také přihlásil Hlučín, který zahrával roh. Po něm musel Leznar v těžké situaci uhájit svůj prostor na malém vápně.
7'
První náznak dobré šance od hostů. Krejčí se dostal k odraženému míči a chtěl vystřelit, ale jeho pokus byl nakonec zblokován. Domácí obrana mu nechala ale mnoho prostoru.
5'
Líšeň stále hraje na své polovině a soupeře do ničeho nepouští. Kolenko musí být neustále ve střehu.
3'
Minařík se prodíral přes Massaniece, ten do ho brejku nepustil. Domácí ale pokračují dál v sympatické hře.
2'
Domácí fotbalisté spustili ofenzivní smršť a hned soupeře zatlačili před jeho vápno. Kolenko musel znovu zasahovat, tentokrát boxoval míč před dotírajícím Demerem.
1'
Hned v první minutě vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Fila, jeho pokus ale skončil v rukavicích Kolenka.
1'

SK Líšeň: Leznar – Hlavica, Bednář, Minařík, Krška (C), T. Machálek, Fila, Reteno Elekana, Hanuš, Fall, Demeter. Trenér: Miloslav Machálek.
Náhradníci: Kotnour – Čampa, Mykhailoskij, M. Machálek, Smrčka.

FC Hlučín: Kolenko – Massaniec, Heinik, Žižka (C), Málek, Ságner, Dostál, Hudeczek, Krejčí, Bialek, Štefek. Trenér: Radomír Korytář.
Náhradníci: Velička, Fojtík, Jančík, Kodeš.

Rozhodčí: Černý – Šimoník, Hanáková.
Pro Líšeň je to poslední utkání v této sezóně před domácím publikem. O týden později pak zajíždí Machálkovi svěřenci do Uherského Brodu. Hlučín čeká domácí derniéra s již jistým vítězem a postupujícím do druhé ligy – Prostějovem.
Zajímavostí je určitě vzestup domácích mezi třetiligovou elitu. Letos je to pro brněnský oddíl jednoznačně nejlepší sezóna v historii. Lehce se hovořilo o postupu do druhé ligy, což by byl teprve velký úspěch. Mimochodem když Líšeň ještě hrála divizi, Hlučín bojoval právě ve druhé lize. V posledních letech se vždy Hlučín pohyboval v horních patrech tabulky, nicméně MSFL.