MSFL - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  MFK Vyškov : Mohelnice - 9. června 2018   17:00

MFK Vyškov
MFK Vyškov
4' Přerovský  • 8' Pospíšil  • 43' Pospíšil  • 45+1' Přerovský  • 68' Pospíšil  • 86' Fialka
6:0
(4:0)
Mohelnice
Mohelnice
MFK Vyškov
Machalický – Tijani, Jeřábek (C), Novotný, Němeček (77. Praks) – Přerovský, Schneider, Matoha (81. Studený), Lahodný, Pospíšil – Toure (66. Fialka).
Sova, Praks, Studený, Fialka
Křepský – Dorušák, Kostelník
Mohelnice
Vavruša, Hlavsa, Čank (29. Nantl), Yimuran (49. Čchen), Smrček, Sedlo, Navrátil, Klimeš (46. Žhang), Kuba (C), Svoboda, Vokoun.
Žhang, Nantl, Čchen, Hora, Večeř.

Je konec! V dnešním utkání naprosto dominovali hráči Vyškova, kteří nakonec nasázeli hned šest branek. Ve druhém poločase se zápas spíše už jen dohrával, přesto domácí přidali ještě dvě branky.

Ode mě to je pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a někdy zase u onlajnu!
90+1'
90'
Žlutou kartu dostává Mohamed Tijani (MFK Vyškov).
88'
Nádherná střela Schneidera! Ten si míč zpracoval kolenem, aby poté vypálil z voleje. Proti jeho střele se ovšem zaskvěl Vavruša v bráně.
88'
Do konce utkání chybí něco málo než tři minutky. Dá se očekávat, že rozhodčí nebude moc nastavovat, jestli vůbec.
86'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Nakonec se diváci dočkali i šesté branky! Pospíšil našel na zadní tyči TOMÁŠE FIALKU, který podtrhl svůj velmi dobrý výkon střelou k tyči.
86'
Vyškovští se sami obrali o míč po velmi nepřesné rozehrávce. Hráči si dali přednost, a tak ho sebral hostující hráč. proti tomu dobře zakročil Hlavsa.
84'
Daniel Přerovský byl v dobré pozici, o kterou se sám obral několika kličkami. Nakonec míč v pohodě sebral Vavruša.
83'
Tomáš Fialka hraje velmi povedené utkání od té doby, co přišel na hřiště. Ke své asistenci chtěl přidat i branku, jenže jeho rána letěla moc vysoko.
82'
V posledních minutách se začíná malinko osmělovat i Mohelnice. Přesto si žádnou gólovou příležitost nemůže vypracovat. Vyškov kontroluje utkání.
81'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Filip Studený.
79'
Hra opravdu hodně ztratila na tempu. Ve druhém poločasu se utkání už spíše jen dohrává.
78'
Na stadion si našlo cestu 56 diváků!
77'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Němeček, přichází Tomáš Praks.
76'
Obrovská šance Daniela Pospíšila! Ten se objevil sám před gólmanem, kterého si chtěl obhodit kličkou, jenže Vavruša skvěle zasáhl!
75'
Velmi dobré čtení hry ukázal domácí gólman. Hostující hráč totiž běžel za míčem jako jediný, ale Machalický si vyběhl a odhlavičkoval ho pryč.
74'
Daniel Přerovský znovu v akci. Jeho centr letěl na volného Němečka, ale Vavruša si celou akci pohlídal a míč sebral ze vzduchu.
73'
Pěknou kombinaci vymysleli hráči v bílých dresech, kdy šel míč pokaždé z první. Poslední přihrávka ovšem nebyla přesná a skončila na noze hostujícího obránce.
71'
Fialka parádním pasem za obranu vybídl Přerovské, ovšem vzrušení bylo znovu předčasné, jelikož domácímu záložníkovi je odpískán ofsajd!
70'
Vyškov byl nadále u míče nedaleko pokutového území, ale sám se o něj připravil. Možná to byl centr, možná střela na zadní tyč, každopádně skončila mimo.
68'
Mohelnice schytala bůra a my vidíme první hattrick v utkání! Tomáš Fialka, který přišel před chvilkou našel přízemním pasem DANIELA POSPÍŠILA, který bez potíží odkrytou část brány trefil.
67'
Tijani měl co dělat, aby nenechal doletět míč až na útočníka hostí. Nakonec vše zvládl, a přestože se mu první dotyk s míčem nepovedl, domácí jsou u balónu.
66'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Cheick Sekou Toure, přichází Tomáš Fialka.
65'
Žlutou kartu dostává Luka Žhang (FK Mohelnice).
64'
V posledních minutách vidíme na hřišti spoustu nepřesností, kterých se dopouštějí oba dva týmy.
63'
Machalický byl daleko z brány, a tak se toho pokusili hosté využít. Lob ovšem nebyl nejpřesnější. Domácí gólman se stihl vrátit a míč lapil.
61'
Po dalším rohovém kopu na straně Jihomoravanů se k hlavičce nikdo nedostal. Přestože se domácí nadále udrželi u míče, brzy o něj přišli.
60'
Po následném rohovém kopu je pískáno proti domácímu týmu, který se provinil nějakým menším faulem. Vyškov se ovšem brzy míče zmocnil.
59'
Opět v akci Daniel Přerovský, který by chtěl vstřelit hattrick! Jeho rána mířila dobře pod břevno k tyči, jenže skvělým zákrokem se zaskvěl Vavruša.
58'
Hráči v bílém nadále kombinují na útočné polovině, přesto je obrana hostí o něco málo lepší než v prvním poločase. Již se domácí tolik nedostávají do gólovek.
57'
Velmi zajímavá hlavička v podání Novotného, jenž měl před sebou odkrytou bránu. Ve vyložené pozici ale minul.
55'
Hostující fotbalisté se ocitli na útočné polovině, kde zahrávali rohový kop, po kterém odpálil domácí obránce balón až na půlící čáru.
54'
Je vidět, že domácí si mohou dovolit, co chtějí, jelikož hosté působí hodně odevzdaným pojmem. O obstřel k tyči se pokoušel Toure, ale jeho střela byla hodně pomalá a Vavruša v pohodě zakročil.
53'
Obraz z prvního poločasu se ovšem nemění. Fotbalisté v bílých dresech nadále dominují na hřišti a Mohelnici nepouštějí ani do náznaku nějakých šancí.
52'
Daniel Smrček podskočil míč, ke kterému se dostali domácí. Tentýž hráč poté zastavil balón rukou a Vyškov rozehrával. Nakonec vše skončilo střelou mimo.
50'
Další velká šance Vyškova, ale nadále to je o čtyři branky. Novotný dostal ideální pas a hledal svým pasem spoluhráče, ten však dokázala obrana odvrátit.
49'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Kuerban Yimuran, přichází Zhengfu Čchen.
48'
Z hodně velké dálky se rozhodl pro střelu jeden z hostujících záložníků. Střela ovšem nebyla prudká a doskákala až k Vavrušovi.
47'
Václav Novotný byl vzápětí znovu v akci. Jeho dobrý centr ale nikoho z jeho spoluhráčů nenašel. Bylo to zapříčiněno zasáhem hostí, a tak je to aut pr domácí.
46'
A druhý poločas začal obrovskou šancí domácích! Matocha poslal přihrávku mezi obránce na Novotného, který pálil na zadní tyč, ovšem minul.
46'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Ondřej Klimeš, přichází Luka Žhang.
46'
Vyškov věděl, že pokud v tomto zápase zvítězí, bude jasné, že bude zachráněn. A přesně takto k tomu jeho hráči přistoupili. V prvním poločasu nasázeli hned čtyři branku, po zásluze vedou a kontrolují zápas. Dvěma góly se na tom podíleli Daniel Přerovský a Daniel Pospíšil.
45+1'
45+1'
Přece jen to je o čtyři góly a máme zde prvního dvoubrankového střelce! DANIEL PŘEROVSKÝ si navedl míč na střed, vypálil a střela, která skočila těsně před brankářem, nakonec skončila v bráně.
45+1'
A do poločasu to mohlo být o čtyři branky! Přerovský parádně vybídl Matochu, který běžel sám na gólmana. Míč se mu ovšem zamotal mezi nohy a domácí hráč ani nevypálil.
45'
Nastavovat se bude jedna minuta!
44'
Daniel Přerovský pořádně prohnal obránce hostujícího týmu, nicméně ten svou úlohu zvládl a bez potíží předal míč gólmanovi.
43'
Už to vypadalo, že domácí fotbalisté svou šanci totálně zazdili, ale nakonec z toho přece jen byla branka! Centr do pokutového území spadl přesně na hlavu DANIELA POSPÍŠILA, jenže nedal šanci Vavrušovi.
42'
Na trávníku zůstává ležet Matocha, ale proti němu se faul nepískal. To až o chvíli později a je to místo, ze které málem padl při minulé standardce gól.
41'
Žlutou kartu dostává Ondřej Klimeš (FK Mohelnice).
40'
Na druhou stranu se konečně hnala do útoku i Mohelnice, avšak nakonec z toho nic nebylo. Navrátil ukličkoval sám sebe a balón nakonec skončil mimo plochu.
39'
Velká šance domácích ale stejně přichází! Přerovský vyslal parádní centr ze standardky na zadní tyč, kde ho Toure nedokázal doklepnout do prázdné.
38'
Fotbal, který byl k vidění v prvních deseti minutách je dávno ztracen. Vyškov sice nadále drží míč, ale nepodniká nebezpečnější výpady, a tak jsme bez šancí.
36'
Daniel Přerovský se před chvílí znovu nacházel v ofsajdu. Tentokrát už bylo vše v pořádku, domácí záložník si navedl míč, jenže jeho rána šla přímo doprostřed.
35'
Škoda pro domácí, že se hráči nedomluvili. Přerovský sice byl v ofsajdu, ale Němeček nikoliv. Míč si však pro sebe uzmul prvně jmenovaný, a tak je pískáno.
33'
Daniel Přerovský je zatím jednoznačně nejaktivnějším hráčem v dnešním utkání. Tentokrát mu kombinace se spoluhráčem nevyšla a vhazují hosté.
32'
Po hlavičkovém souboji se k balónu dostal David Němeček, jemuž rána z první ani trochu nesedla. Jeho střela skončila vysoko nad svatyní hostí.
31'
Velmi nepřesnou přihrávku vymysleli hostující hráči. Moc nechybělo tomu, aby se dostal Přerovský do další dobré šance, ale nezvládl první dotyk s míčem.
30'
Marek Matocha se snažil napadat rozehrávku hostujícího brankáře, který nakonec musel míč poslat až za půlící čáru, kde se ho zmocnili domácí.
29'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Rostislav Nantl, přichází Petr Čank.
28'
FK Mohelnice střílí branku, avšak ta není správně uznána kvůli ofsajdu! V tom byl Daniel Smrček, který dopravil míč do sítě.
27'
Daniel Přerovský si dobře sbíhal na dlouhou přihrávku, ovšem velmi dobře zasáhl také Vavruša. nakonec se ukázalo, že veškeré vzrušení bylo zbytečné, jelikož domácí hráč byl v ofsajdovém postavení.
26'
Krátká pauza je u konce. U míče jsou fotbalisté v červených dresech, kteří budou zahrávat autové vhazování nedaleko od svého gólmana.
25'
Byla nařízena občerstvovací pauza kvůli velkému dusnu.
24'
Velmi dobrou práci odvedl domácí kapitán, který tak získal svému míč balón. Udělal velmi dobrý skluz, a poté si k balónu ještě sám doběhl.
22'
Na poslední chvíli stihl zasáhnout hostující obránce, který odhlavičkoval pas, který mířil za obranu, kam si sbíhal jeden z domácích hráčů.
21'
V posledních minutách se na hřišti ale vůbec nic neděje. Vyškov má daleko více balón na svých kopačkách, ale zatím kombinuje hlavně na své obranné polovině.
19'
Pospíšil se snažil doběhnout dlouhou přihrávku, ale o něco blíže k němu měl hostující brankář, který nakonec míč sebral jako první.
18'
Lukáš Lahodný dostal hokejový bodyček, což je ve fotbale samozřejmě bráno jako faul. Domácí hráči tak mohou v klidu začít ze středu hřiště.
17'
Vzápětí další gólová šance na druhé straně! Domácí fanoušci zatím musí být rozhodně spokojení. Lahodný dostal dobrý pas, ale jeho hlavička šla mimo bránu.
16'
Gólová šance i na druhé straně! Přerovský vyslal nádherný centr za obranu, kam si seběhl Pospíšil, jehož skvělým zákrokem vychytal Vavruša.
14'
No, a klidně to mohlo být o jednu branku! Hlavsa rychle rozhrál po odpískaném faulu a ke svižné střele z hranice šestnáctky se dostal Navrátil, jenž minul tyč jen o pár centimetrů.
13'
Odražený míč si jako první našel hostující brankář, který tak může uklidnit hru a nechat své spoluhráče v klidu rozehrát. Po dlouhém nákopu získali hosté aut.
12'
Zatím je to hra na jednu branku. Mohelnice se nedostala k ničemu. Za půlící čáru se dostala přesně jednou, a to když rozehrávala standardku na polovině.
11'
Lukáš Lahodný se snažil obhodit svého soupeře, který však jeho úmysl přečetl. Jenže domácí bojovali dál a získali pro sebe rohový kop.
9'
Mohelnice pochopila, že pokud chce dnes uhrát nějaký výsledek, musí začít hrát. Tentokrát se jejich presink dostal hodně vysoko, nicméně Vyškov si s tím poradil.
8'
Naopak do úniku se po parádním pasu za obranu dostal DANIEL POSPÍŠIL. Ten tváří v tvář gólmanovi nezaváhal a poslal míč na zadní tyč, kde neměl Vavruša šanci.
8'
Nepříjemný úder do obličeje schytal hostující hráč na půlící čáře. Mohelnice se tak může poprvé v zápase vydat na útočnou polovinu, ale dlouho zde nezůstala.
6'
Fotbalisté v červeném získali míč nedaleko své šestnáctky, ale daleko se s ním nedostali. Dlouhý pas totiž zachytil Novotný, který poslal míč na své obránce.
5'
Machalický si poprvé sáhl na míč, nutno však dodat, že si nemusel připsat zákrok. Dlouhý nákop mohl v pohodě zkrotit a vyslat svůj tým do dalšího útočného snažení.
4'
Neskutečné, domácí hráči se velmi brzo dostávají do vedení! Václav Novotný poslal míč na DANIELA PŘEROVSKÉHO, jehož lob zapadl za hostujícího gólmana.
3'
FK Mohelnice se de facto ještě nedostala k míči. Domácí hráči zatím v pohodě drží balón a hráči v červeném se k němu nemohou dostat.
2'
Po rohu Jeřábka se k pořádné ráně dostal na hranici šestnáctky domácí fotbalista, jehož projektil jen prosvištěl těsně nad horní tyčkou Vavrušovy brány.
1'
Velké problémy měla hostující obrana! Přerovský centroval do šestnáctky, odkud byl míč poslán znovu jen na hráče domácího týmu. Jeho centr byl sražen na roh.
1'
Utkání bylo zahájeno! Domácí fotbalisté nastoupili v bílé kombinaci dresu, zatímco hostující Mohelnice v červeném. Ta si dokonce zapomněla dresy doma, a tak je dostala zapůjčené od domácího Vyškova.
1'

MFK Vyškov: Machalický – Tijani, Jeřábek (C), Novotný, Němeček – Přerovský, Schneider, Matoha, Lahodný, Pospíšil – Toure.
Náhradníci: Sova, Praks, Studený, Fialka

FK Mohelnice: Vavruša, Hlavsa, Čank, Yimuran, Smrček, Sedlo, Navrátil, Klimeš, Kuba (C), Svoboda, Vokoun.
Náhradníci: Zhang, Nantl, Chen, Hora, Večeř.

Rozhodčí: Křepská – Dorušák, Kostelník.
1. zápas:

FK Mohelnice – MFK Vyškov 2:2

Branky: 36. Vokoun, 37. Kotůlek – 71. Studený, 86. Studený.
Karty: 71. Rohel, 84. Grigorovs – 84. Přerovský

Sestava Mohelnice: Rohel – Hlavsa, Kuba (K), Liu, Knýř – Kotůlek, Šichor (82. Grigorovs), Svoboda, Yimuran (67. Ivan), Vokoun – Woitek .

Sestava Vyškova: Klimeš – Cvijovič, Krejčí, Jeřábek (K), Němeček – Rapouch (27. Studený), Bennett (67. Novotný), Přerovský, Matocha, Lahodný – Koudelka.
FK Mohelnice

Jenže Mohelnice je na tom ještě hůře a je jasné, že se po letošní sezóně s MSFL rozloučí. Krčí se totiž na posledním místě, když doposud tento tým získal pouhých čtrnáct bodů ve dvaceti devíti zápasech. Pro hráče z Olomouckého kraje tak jde o poslední zápas sezóny.

Jestliže forma Vyškova nebyla ideální, tak Mohelnice na tom byla ještě hůře. Nevyhrála ani jedno z posledních pěti utkání! Prohrála s Hulínem, Petřkovicemi, Uherským Brodem, Olomoucí a Hodonínem.
MFK Vyškov

Domácí fotbalisté se v současné době nacházejí na devátém místě, ale záchranu ještě rozhodně nemají jistou! Z MSFL totiž letos sestoupí hned tři týmy a Jihomoravané dosud získali třicet sedm bodů. Záchranu však mají ve svých rukách, jelikož na poslední sestupové místo mají dvě kola před koncem celkem solidní náskok čtyř bodů.

Co se týče poslední formy Vyškova, tak ta není moc dobrá. Z posledních pěti utkání totiž prohráli hned čtyřikrát. Nejdříve přišla porážka na domácím hřišti s Hlučínem, kterou však následovala výhra nad Uničovem. Následovaly ovšem další tři prohry s Valašským Meziříčím, Hulínem a Uherským Brodem. Dokáží se domácí hráči oklepat z nepřesvědčivých výsledků?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.