MSFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : MFK Vyškov - 9. září 2018   10:15

Uničov
Uničov
49' Krč  • 85' Jeřábek
2:0
(0:0)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
Uničov
Uvízl – Dostál, Komenda, Petrecký.
Popelák – Vostrejž, Vejtasa. Delegát: Kubiček.
U stadionu 619, 783 91 Uničov.
MFK Vyškov
Sova – Látal, Dovhnyuk, Arsič, Cvijović, Novotný.

90+1'
Konec zápasu. Uničov si po gólech Krče a Jeřábka připsal první domácí výhru v této sezóně. Doma se opět představí za 2 týdny proti Hlučínu.
90+1'
Brejk 3 na 1 se Vyškovu vůbec nepovedl.
90'
Tečovaná střela Dostála vyústila v rohový kop pro domácí.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.
89'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vichta, přichází Komenda.
89'
Žlutou kartu dostává Vintr (MFK Vyškov).
88'
Ke střele se opět dostal Binara, Kunický znovu chytá.
88'
Domácí jsou při chuti. Dalekonosnou střelu Binara Kunický chytil.
86'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Antl, přichází Dostál.
85'
Uničov právě vstřelil branku!

Po centru Seiberta se k hlavičce dostal Krč, Kunický vyrazil. K míči se dostal PAVEL JEŘÁBEK a zvýšil na 2:0.
84'
Dlouhý aut vyboxoval Spurný.
83'
Rohový kop hostů domácí odvrátili.
79'
Zápas připomíná spíš karetní mariáš, za posledních 5 minut rozdal rozhodčí 3 žluté karty,
78'
Žlutou kartu dostává Arsič (MFK Vyškov).
77'
Žlutou kartu dostává O.Vintr (MFK Vyškov).
76'
Domácí zvolili z ostrého úhlu nečekaně střelu, proti která zasáhl na brankové čáře Kunický.
76'
Domácí získali po faulu zkrácený roh.
74'
Žlutou kartu dostává Jeřábek (MFK Vyškov).
72'
Dnešní utkání sleduje 185 diváků.
71'
Obrana se činila i na druhé straně, když zachytila dvě domácí střely.
69'
Hosté rozehráli nakrátko, ale nedokázali propálit domácí obranu, která jejich střely opakovaně zablokovala.
69'
Žlutou kartu dostává Bala (SK Uničov).
68'
Hosté získali volný přímý kop z pravé hranice vápna.
67'
Centr z volného přímého kopu vyboxoval Spurný.
66'
Domácí vybojovali míč, na bránu se hnal Krč, který nakonec vystřelil nad bránu.
63'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Arsič.
63'
Jeřábkův pokus vyrazil Kunický na roh.
60'
Binarovu přihrávku do vápna na Krče zachytil bránící hráč.
59'
Střela Přerovského šla sice na bránu, ale byla příliš slabá aby udělala Spurnému problémy.
58'
Nepřesná přihrávka zhatila domácí útok, u míče jsou hosté.
57'
Nákop hostů si sebral Spurný.
56'
Krč v souboji na malém vápně fauloval Tijaniho.
55'
Vstřelený gól konečně rozhýbal hru. Jeřábek postupoval po levém křídle, jeho sražený centr sebral Kunický.
54'
Pokus Lahodného skončil nad bránou.
52'
Centrovaný míč byl příliš krátký a odkopl jej první bránící hráč.
52'
Domácí získali rohový kop.
49'

Tenhle gól jde jednoznačně na vrub Kunického. Hostující brankář chtěl rozehrát, ale napadající ALEŠ KRČ ho o míč obral a následně zakončil do prázdné brány.
48'
Rozehrávky se ujal Vintr, který vystřelil jen těsně nad břevno.
48'
Hosté získali přímý kop z 20 metrů.
46'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Matocha, přichází Dovhnyuk.
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Tijani.
46'
45'
45'
Vejvoda vyhrál obranný souboj a následně byl faulován.
41'
První poločas se blíží ke konci, ale moc pohledný fotbal jsme zatím neviděli. Za zmínku stojí jen pohotová střela Seiberta ze 14. minuty.
36'
Výhoz Spurného na Vichtu zachytil hráč Vyškova.
32'
Antl byl zastaven nedovoleně a domácí získali přímý kop ze 30 metrů, který rozehrál Binar. Jeho střela skončila asi metr vedle brány Vyškova.
32'
Krč v obtížné pozici zakončil centrovaný míč vedle brány.
29'
Hosté dostali výhodu, ale domácí bránu neohrozili.
27'
Seibert zvládl ubránit dotírajícího hráče Vyškova, Spurný bude odkopávat.
25'
Útok hostů zastavil u postranní čáry jeden z domácích hráčů.
24'
Centr z pravé strany vyrazil Kunický za vápno, kde se nacházel Svoboda proti jehož střele musel Kunický vytáhnout další zákrok.
23'
Útok hostů skončil odmávaným ofsajdem.
20'
Vintr se mohl hnát sám na Spurného, ale zvolil ukvapenou střelu, která skončila hodně mimo bránu.
19'
Centr Vyškova z levé strany hrozil nebezpečím pro domácí bránu, to by si ale musel příjemce ve vápně míč lépe zpracovat.
18'
Nákop Vejvody skončil jen u Kunického.
16'
Míč centroval Přerovský, odražený míč se dostal k Vintrovi, který střílel vedle domácí brány.
16'
Po faulu na Lahodného získali volný přímý kop i hosté.
14'
Centr Vichty obrana odvrátila k Seibertovi, ten vypálil pohotově z 20 metrů jen kousek vedle brány Vyškova.
13'
Uničov získal volný přímý kop z levé strany.
11'
Uničovu dělají při rozehrávce problémy napadající hráči Vyškova.
7'
K hlavičce se dostal Jeřábek, jeho zakončení skončilo vysoko nad bránou.
7'
Centr Jeřábka byl zblokován a uvidíme první roh.
4'
Svobodovi míč ukopl bránící hráč do autu.
3'
Střela Vintra z první skončila vedle levé tyče.
2'
Jeřábek táhl útok domácích po pravém křídle, centr proletěl vápnem, přesto domácí udrželi míč.
1'
Výkop měli domácí hrající zprava doleva.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modrém, Vyškov v bílém.

SK Uničov: Spurný – Seibert, Bala, Vejvoda (K), Můčka – Jeřábek, Svoboda, Binar, Antl, Vichta – Krč.
Náhradníci: Uvízl – Dostál, Komenda, Petrecký.

MFK Vyškov: Kunický – Zavadil, Krejčí, Vintr M., Přerovský, Vintr O., Matocha, Lahodný, Vychodil, Jeřábek (K), Němeček.
Náhradníci: Sova – Látal, Dovhnyuk, Arsič, Cvijović, Novotný.

Rozhodčí: Popelák – Vostrejž, Vejtasa. Delegát: Kubiček..
Oba vzájemné zápasy v minulé sezoně vyhrál Vyškov. Doma 1:0 a venku 2:1.
Vyškov má lepší formu, když naopak poslední 3 zápasy neprohrál, přesto má v lize jen o bod víc než Uničov. V lize naposledy remizoval 1:1 v Otrokovicích, před duelem v Uničově se ještě střetl v poháru s Vítkovicemi a postoupil po výhře 3:2 v prodloužení.
Uničovu se v poslední době nedaří. Prohrál poslední 2 ligové zápasy (naposledy 1:2 ve Frýdku – Místku) a pohár s Baníkem. V lize zatím získal jen 6 bodů za 2 výhry venku, doma ještě nebodoval. V tabulce je po 5 kolech na 12. místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.