MSFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : Ostrava U21 - 23. srpna 2019   16:30

Otrokovice
Otrokovice
26' Dnistrianskyi  • 74' Novák  • 84' Minář
3:2
(1:0)
Ostrava U21
Ostrava U21
48' Lokša   • 75' Mooc
Otrokovice
Semanko – Malý, Mozol (73. Bahounek), Vavřík, Jasenský (C), Novák, Dnistrianskyi (71. Slaný), Koňařík (82. Minář), Dekleva (61. Fiala), Mlýnek, Přikryl.
Hrnčiřík – Fiala, Horák, Slaný, Dembélé, Bahounek, Minář.
Rosický – Popelák, Vostrejž
Otrokovice
Ostrava U21
Číž – Russmann (46. Lehnert), Hasala, Velner, Foltyn (80. Zajíček), Urban (86. Raab), Lokša (C), Bolf (46. Ptáček), Celba, Žák (68. Buchta), Mooc.
Murin – Lehnert, Buchta, Raab, Fukala, Zajíček, Ptáček.

To je ode mne pro dnešek vše, díky za pozornost a z Otrokovic Vám přeji příjemný zbytek dne.
Otrokovice slaví druhé vítězství sezony, Baník naopak poprvé prohrává. První poločas dopadl lépe pro domácí, kteří drželi těsné jednobrankové vedení. Baník však na začátku druhé půle vyrovnal z pokutového kopu. Po rychlé reakci i na druhý domácí gól to vypadalo na remízu, ale o výhře svého týmu nakonec rozhodl střídající Minář. Viktoria tak bere tři body, "béčko" Baníku je dnes bez bodu.
90+1'
90+1'
Žlutou kartu dostává Adam Jasenský (FC Viktoria Otrokovice).
90'
Otrokovice rozehrály roh nakrátko, aby mohly získat co nejvíce času.
89'
Viktoria vybojovala autové vhazování na útočné polovině. Má velmi dobře nakročeno k druhému vítězství sezony.
88'
Pořád se hraje velmi daleko od otrokovické klece. Hostům mezitím dochází čas na vyrovnání.
86'
Domácí málem využili další rohový kop, míč skákal po brankové čáře, ale hostující obrana ho nakonec odkopla do bezpečí.
86'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Milan Urban, přichází Lukáš Raab.
85'
Otrokovice zatím drží hru daleko od své klece, Baník se nyní nemůže dostat ani ze své poloviny.
84'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Viktoria opět vede, do konce utkání zbývá sedm minut! MICHAL MINÁŘ si skvěle naběhl na centr od rohového praporku, díky čemuž mohl poslat míč do hostující sítě.
82'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jan Koňařík, přichází Michal Minář.
82'
Centr opět vypadal velmi nadějně, ale na poslední chvíli ho vyhlavičkoval pryč Celba.
81'
Viktoria získává jednu standardní situaci za druhou, nyní bude rozehrávat od levé pomezní čáry.
80'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Martin Foltyn, přichází Adam Zajíček.
79'
Ani rohový kop domácí nevyužili. Po centru sice přišla hlavička, ale tu bez větších potíží lapil Číž.
78'
Centr Malého byl sice poměrně přesný, ale jeho spoluhráč prohrál hlavičkový souboj.
77'
Otrokovice chtějí své vedení zpět, ale přes soupeřící obranu zatím nemohou najít cestu k zakončení,
75'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Ostrava okamžitě reaguje a je opět vyrovnáno! ALEŠ MOOC zůstál volný v pokutovém území, díky čemuž mohl po přihrávce v klidu skórovat.
74'
Domací jdou opět do vedení! FILIP NOVÁK precizně zpracoval dlouhý nákop a následně poslal míč k levé tyči, Číž na střelu nedosáhl.
73'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Václav Mozol, přichází Adam Bahounek.
73'
Urban by byl sice první u dlouhého nákopu, ale musel se zastavit, protože postranní sudí zamával ofsajd.
72'
Nadějný centr letěl až do malého vápna, ale tam nakonec hlavičku nedovolila hostující defenziva.
71'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Oleksandr Dnistrianskyi, přichází Jakub Slaný.
72'
Žlutou kartu dostává David Buchta (FC Baník Ostrava B).
70'
Hosté z protiútoku nakonec vytěžili alespoň střelu, ale s tou si dokázal poradit Semanko.
69'
Dlouhý nákop Otrokovic bez problémů zachytil Hasala, který okamžitě poslal své spoluhráče do protiútoku.
68'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Dominik Žák, přichází David Buchta.
68'
Centr z pravé strany raději domácí obrana uklidila na rohový kop.
67'
Číž musel velmi rychle rozehrát, protože po přihrávce za ním okamžitě doběhl domácí hráč.
66'
Otrokovice aktivně napadají, čímž soupeři znepříjemňují rozehrávku.
65'
Ostrava zkusila využít rohový kop, ale vznikla jen hodně nepřesná střela Hasala.
64'
Brankář Baníku musel opět zasahovat, nyní to měl lehčí než o chvíli předtím.
63'
Po delší době se mohl protáhnout Číž, který musel skákat pro mírně nebezpečný nákop soupeře.
63'
Žlutou kartu dostává Josef Celba (FC Baník Ostrava B).
61'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Tomáš Dekleva, přichází Matěj Fiala.
60'
Malý hrál nechtěně rukou, ale to nic nemění na tom, že Ostrava bude rozehrávat na středu hřiště.
59'
Hra se po delší době uklidňuje, domácí fotbalisté totiž kombinuje na své polovině a vyčkávají na chybu soupeře.
58'
Hraníční zákrok domácí hráče ve vlastním vápnu byl dle rozhodčího čistý. Ten jen naznačil hráči Baníku, aby okamžitě vstal.
57'
Na středu hřiště proběhl souboj o balón, který nakonec vyhráli Otrokovice. Ty ale po nepřesném nákopu míč velmi rychle ztratily.
56'
Díky rohu mohl zakončit Žák, ale střelou k bližší tyči Semanka nepřekvapil.
55'
Po delší době útočí také Ostravané, ti prozatím vybojovali rohový kop.
54'
Vzápětí přišel ještě roh, ale centr od rohového praporku svou hlavou zastavil Lokša.
53'
Autová vhazování posílá domácí hráč rovnou do vápna, ale hostující obrana si to pohlídala a uklidila míč do bezpečí.
52'
Stále se hraje převážně na polovině Baníku. Tam většinu času drží míč Viktoria, ale k nebezpečné šanci má stále daleko.
51'
Domácí brankář byl při zákroku faulován, takže bude moct v klidu rozehrávat.
50'
Otrokovice chtějí své vedení zpět, proto aktivně útočí, ale na útočné polovině nyní zbytečně faulují.
48'
Hosté srovnávají díky pokutovému kopu! K tomu se postavil kapitán RADOVAN LOKŠA, který poslal míč do levé šibenice. Semanko šel na druhou stranu, takže nemohl zasáhnout.
47'
Penalta pro Baník, který tak má obrovskou šanci na srovnání!
46'
Hned na úvod druhého poločasu se mohl do nadějného úniku dostat Novák, ale na poslední chvíli byl odstaven od míče.
46'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Robert Russman, přichází Lukáš Lehnert.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Jakub Bolf, přichází Lukáš Ptáček.
46'
První poločas mnohem lépe zvládli Otrokovice, které soupeři nedovoli jedinou nebezpečnou šanci, a navíc skórovali. Po přesném centru se prosadil Dnistriansky, který je zatím nejaktivnějším hráčem na hřišti. Baník se zatím moc nepředvedl, což se ale může ve druhé polovině utkání určitě změnit.
Druhý poločas začne přibližně v 17:30.
45+1'
45'
Russmann si nerozuměl se svým spoluhráčem, míč nakonec poslal jen do zámezí.
44'
Ostava nakonec vybojovala míč a ještě zkoušela něco vymyslet, ale domácí obrana se pravděpodobně v prvním poločase nenechá překonat.
43'
Žlutou kartu dostává Václav Mozol (FC Viktoria Otrokovice).
43'
Otrokovice už vyhlíží konec první půle, nyní získávají nějaký čas kombinací na vlastní půlce.
42'
Další střelecké pokus si připisuje Urban, ale míč se mu svezl, takže zamířil jen nad horní tyč.
41'
Celba si individuálně pěknou kličkou nachystal zakončení, ale napálil jen prvního bránícího hráče.
40'
Jasenský hrál docela nešťastně rukou, takže Baníku musí odevzdat míč.
39'
Novák aktivně napadá, takže soupeřícím hráčům dost znepříjemňuje rozehru, ale od zisku míče je daleko.
38'
První poločas se pomalu začíná dohrávat, oba týmy už by si chtěly odpočinout.
37'
Dlouhý nákop směřoval na Dnistrianskyiho, ale ten tentokrát sprinterský souboj s protihráčem prohrál.
36'
Postup Baníku přes pravou stranu hřiště byl okamžitě zastaven, Otrokovice budou vhazovat.
35'
Mozol mohl zakončovat, ale nakonec se rozhodl pro centr, což se nevyplatilo, protože míč skončil mimo hřiště.
34'
Vavřík dvěma pěknými kličkami nachystal střeleckou pozici pro Jasenského, ale ten míč skrz hostující obranu nepropálil.
33'
Ostravané chtějí ještě do konce první půle vyrovnat, nyní budou vhazovat o pravého rohového praporku.
32'
Hostující centr sice do domácí šestnáctky prošel, ale tam nebyl žádný hráč Baníku, takže balón končí jen u domácího gólmana.
31'
Žák vybojoval míč, následně se s ním dostal až na hranici vápna a vypálil, ale trefil jen prvního otrokovického beka.
30'
Bolf chtěl centrem vybojovat aspoň roh, ale ani to nezískal. Semanko bude odkopávat.
29'
Novák sice hlavou prodloužil dlouhý nákop, ale míč poslal pouze k Čížovi.
28'
Hostující hráče inkasovaná branka poměrně naštvala, nyní přichází zbytečný faul na útočné půlce.
26'
Viktoria jde do vedení! Centr z levé strany přistál přesně u OLEKSANDRA DNISTRIANSKYIHO, který poslal míč k pravé tyči. Číž nestihl zareagovat.
25'
Z hranice šestnáctky zkusil štěstí Bolf, ale dal do míče moc velkou sílu, takže skončil nad horní tyčí domácí klece.
24'
Po delší době se brání také Viktoria, nebezpečný nákop raději vyhlavičkovala do autu.
23'
Po sraženém centru se míč odrazil k Dnistrianskyiovi, který si míč nahodil na volej a vypálil, ale mířil jen mimo tři tyče.
22'
Na druhé straně hraje nedovoleně také Žák, Otrokovice budou rozehrávat na půlící čáře.
21'
Tvrdý skluz Přikryla nebude potrestán kartou, hlavní sudí domácího hráče pouze pokáral.
20'
Velkou chybu při domácí rozehře zkoušel potrestat Žák, ale tomu byl velmi rychle sebrán míč.
19'
Další nákop mířil tentokrát na Novák, ale ani on nedokázal míč doběhnout.
18'
Domácí sice zkusili vymyslet něco směrem dopředu, ale po chvíli se raději stáhli zpět ke svému gólmanovi.
17'
Ostravané na útočné polovině opět faulují, takže bude moct v klidu rozehrát Semanko.
16'
Nákop po pravé straně dobíhal Koňařík, ale toho přesprintoval Celba, který tak vybojoval míč pro svůj tým.
15'
Míč mají opět hráči Otrokovic. Ti nyní kombinují se svým brankářem a nikam se neženou.
14'
Po delší době také zkusili něco domácí fotbalisté, ale dlouhý nákop bez problémů lapil Číž.
13'
Baník je nyní mírně aktivnější, ale všechny pokusy o úspěšný útok končí nepřesnou přihrávkou.
12'
Centr Mooce opět pokryli domácí. Ti sice míč nevybojoli, ale zanedlouho se hostující hráč dopustil zbytečného útočného faulu.
11'
Dlouhý nákop Velnera ztroskotal na pozorné otrokovické obraně. Ta však vzápětí zbytečně fauluje.
10'
Hra se nyní uklidňuje, hosté kombinují na své polovině a čekají na chybu soupeře.
9'
Po přihrávce Vavříka se ke střele z hranice pokutového území dostal Dnistrianskyi. Ten mířil k levé tyči, ale Číž si jeho střelu bez problémů pohlídal.
8'
Vzápětí přichází ještě druhý rohový kop, ale vzdušný prostor před brankou Baníku zatím patří hostujícím bekům.
7'
Další centr byl sražen za brankovou čáru, Viktoria tedy rozehraje svůj první roh.
6'
Na pravé straně se dobče uvolnil Vavřík, ale jeho pokus o centr byl sražen do autu.
5'
Po přihrávce do vápna se k zakončení dostal Mozol, ale ten se trefil jen do ostravského stopera.
4'
Hostující hráči na útočné polovině vybojovali roh. Centr od rohového praporku však bez větších potíží pokryla domácí defenziva.
3'
Otrokovice následně centrovaly, ale Malý na přihrávku vzduchem nedosáhl.
2'
Ostrava na nic nečekala a ihned spěchala do útoku, ale tam míč darovala pouze Semankovi, který bude nakopávat.
1'
Domácí začínají utkání faulem na polovině hrací plochy, rozehrávat bude Baník.
1'

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Mozol, Vavřík, Jasenský (C), Novák, Dnistrianskyi, Koňařík, Dekleva, Mlýnek, Přikryl.
Náhradníci: Hrnčiřík – Fiala, Horák, Slaný, Dembélé, Bahounek, Minář.

FC Baník Ostrava B: Číž – Russmann, Hasala, Velner, Foltyn, Urban, Lokša (C), Bolf, Celba, Žák, Mooc.
Náhradníci: Murin – Lehnert, Buchta, Raab, Fukala, Zajíček, Ptáček.

Rozhodčí: Rosický – Popelák, Vostrejž.
FC Baník Ostrava B
Juniorka Baníku také letos neprohrála, ale ani nevyhrála. Připsala si tři remízy, tudíž má tři body a patří ji 12. pozice. "Béčko" Ostravy třikrát remizovalo 1:1, nejprve s Vrchovinou, následně s Blanskem a nakonec s Vyškovem. Dnes už by to chtělo výhru, jinak se dnešní hosté pravděpodobně propadnou na sestupové pozice.

Poslední tři utkání
Vyškov vs. Ostrava B – 1:1
Ostrava B vs. Blansko – 1:1
Vrchovina vs. Ostrava B – 1:1
FC Viktoria Otrokovice
Otrokovice mají relativně povedený vstup do sezony, protože ještě neprohráli. Po třech kolech mají na kontě pět bodů za výhru a dvě remízy, Viktorii tak patří 10. příčka. Dnešní domácí začli výhrou v Hlučíně, který porazili 2:0. Pak však přišly dva nerozhodné zápasy, nejprve to bylo 0:0 s Vyškovem a poté 1:1 s Petřkovicemi. Uvidíme, jak si Otrokovice poradí s juniorkou Baníku.

Poslední tři zápasy
Petřkovice vs. Otrokovice – 1:1
Otrokovice vs. Vyškov – 0:0
Hlučín vs. Otrokovice – 0:2
Zdravím všechny fandy Moravskoslezské fotbalové ligy. Dnes jsou na programu tři zápasy, v jednom z nich se proti sobě představí Otrokovice a Ostrava B. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.