MSFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Zlín B - 19. září 2021   10:15

Slovácko B
Slovácko B
20' Aldin  • 64' Cicilia
2:0
(1:0)
Zlín B
Zlín B
Slovácko B
Borek – Merdovič (79. Pisar), Bartoš, Juroška (85. Machalík), Pernica (71. Kočí), Vincour (79. Stojmenov), Polášek, Aldin (71. Kratochvíla), Divíšek, Cicilia, Kudela
Andres – Kočí, Stojmenov, Machalík, Kratochvíla, Pisar
Kostelník – Nápravník, Havlín
Bělinka, Kunovice
175 diváků
Zlín B
Šiška – Němeček, Jura, Slovák, Kulíšek (61. Pobořil), Pafka, Bobčík (61. Lehký) , Mlýnek (86. Uhřík), Fantiš, Hrdlička (89. Hrudina), Strachoň (61. Hellebrand)
Bachůrek – Mach, Chrudina, Pobořil, Uhřík, Lehký, Hellebrand

Slovácko vítězí i zápase rezerv. Svého krajského soka porazilo 2:0, obě branky byly rozděleny do obou poločasů. Zlín více zlobil v prvním poločase, kdy měl několik šancí, ve druhém dějství mělo zase více příležitostí Slovácko, které dokázalo i dvě šance přetavit v branku. Hosté z Bělinky tak odjíždějí s prázdnou.
90+2'
90+1'
Slovácko mělo znovu dva rohy, v druhém případě vystřelil Kratochvíla mimo tři tyče.
90'
Druhý poločas se bude prodlužovat o dvě minuty.
89'
Domácí celek kopal dva rohy v krátkém sledu, ani v jednom případě neohrozil branku Zlína.
89'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Hrdlička, přichází Chrudina.
88'
Z rohového kopu posílal míč hlavou do ohně Divíšek, ale nikdo z jeho kolegů tam nebyl.
87'
Gorast Stojmenov viděl žlutou kartu za zdržování hry.
86'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Uhřík.
86'
Rohový kop zahrávalo Slovácko, ale žádné velké vzrušení před brankou Šišky nebylo.
85'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Juroška, přichází Machalík.
83'
Marek Polášek nasměřoval balon pravou nohou mimo branku Zlína.
83'
Jan Hellebrand fauloval před vápnem Kratochvíla a domácí budou mít výhodu standardní situace.
81'
Utkání se dohrává v poklidu, Slovácko vede o dvě branky a nyní je na polovině Zlína.
79'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Merdovič, přichází Pisar.
79'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Vincour, přichází Stojmenov.
77'
Regino Cicilia vybojoval míč na Němečkovi a šel na brankáře Šišku, akci chtěl ještě vyšperkovat tím, že si ještě balon prohodí kolem vracejícího se Němečka, jenže ten situaci s brankářem nakonec zvládl.
75'
David Kratochvíla střílel z pokutového území, ale jeho střelecký pokus měl opačnou faleš a balon se točil od branky.
72'
Slovácko bylo blízko třetí brance po přihrávce zprava střílel Juroška, gólman Šiška vytáhl míč na břevno.
71'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Aldin, přichází Kratochvíla.
71'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Pernica, přichází Kočí.
68'
Po rychlé souhře z brankové čáry centroval Bartoš, ze vzduchu si balon do náruče stáhl Šiška.
66'
Zlín nyní přešel na polovinu Slovácka, ale jeho útok je pomalý.
64'
Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! Slovácko zahrávalo standardní situaci zleva. Po centru se dostal balon k Divíškovi, který posunul balon proti noze REGINU CICILIOVI, a ten prostřelil brankáře Šišku.
63'
Filip Jura viděl žlutou kartu za faul na Pernicu.
61'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Kulíšek, přichází Pobořil.
61'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Bobčík, přichází Lehký.
61'
Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Stachoň, přichází Hellebrand.
58'
Domácí mančaft je na polovině Zlína, po kombinaci stříleným centrem hledal Merdovič své spoluhráče, ale ani jeden na balon nedosáhl.
56'
Slovácko zahrávalo rohový kop, ale balon po centru přešel brankovou čáru, což viděl pomezní rozhodčí a Zlín bude od své branky rozehrávat.
54'
Zlín zahrával volný přímý kop, po sérii hlaviček hlavičkoval Slovák do náruče připraveného Borka.
52'
Modrobílí sice byli na polovině Zlína, ale sami o míč přišli, když Aldin špatně přihrál Pernicovi, který se snažil vybojovat aut, ale po jeho odrazu skončil míč v zámezí.
50'
Fantiš přihrál na levé straně Slovákovi, tomu se ale centr do vápna nepovedl a balon skončil za bránou.
48'
Slovácko po výkopu brankáře Šišky vybojovalo míč, ale do hry zasáhl Aldin, který se vracel, tudíž musel být odmáván domácímu mančaftu ofsajd.
46'
Merdovič prudce centroval, brankář Šiška musel balon vyboxovat.
46'
45'
45'
Pavel Juroška viděl za faul na brankáře Šišku žlutou kartu.
45'
Domácí se ze standardní situace neprosadili.
44'
Na konci poločasu dobře presoval Juroška s Aldinem, první jmenovaný šel na brankáře Šišku, který ho vychytal. Aspoň Slovácko bude zahrávat rohový kop.
43'
Cicilia napadal Němečka, který si musel pomoct přihrávkou na brankáře Šišku.
39'
Polášek po pěkném vysunutím obhodil vybíhajícího Šišku, balon nakonec skončil nad hostující brankou.
38'
Zlín je na polovině Slovácka, centr z levé strany odvrátil hlavou Vincour.
35'
Bobčík to přehnal s aktivitou, když se snažil vybojovat balon na Kudelovi, kterého fauloval.
33'
Merdovič ze standardní situace chtěl překvapit Šišku, když místo centru volil přímou střelu na branku, rána šla metr vedle pravé tyče.
30'
Slovácko po další situaci bylo blízko druhé brance, Střela Merdoviče šla do břevna, od kterého se balon odrazil z části na čáru, domácí signalizovali, že balon byl v brance, ale hlavní rozhodčí ani pomezní to nepotvrdili a nechali hru plynout dále.
29'
Velká šance Slovácka.Merdovič centroval do vápna zblízka míč tečoval Cicilia, reflexivní zákrok předvedl Šiška, který vytlačil balon nad břevno.
29'
Pernica odcentroval do vápna, jeho přihrávka byla sražena obranou Zlína.
28'
Slovácko je zatím v obranných řadách pevné a nyní vyráží do protiútoku.
27'
Zlín nyní přebral aktivitu a tlačí se do útoku.
25'
Divíšek nadýchaným obloučkem našel Merdoviče, který šel zleva až k brankáři Šiškovi, pomezní rozhodčí s velkým zpožděním zamával ofsajd.
23'
Patrik Kulíšek viděl žlutou kartu za faul na domácího hráče.
23'
Mlýnek to zkoušel střelou ze střední vzdálenosti, balon Borek kryl.
22'
Ševci šli hned po inkasované brance do útoku, jejich snaha před brankou Borka nebyla účinná.
20'
Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! Domácí celek jde do vedení díky IBRAHIMOVI ALDINOVI, který zakroutil technickou střelu přesně k levé tyči, hostující brankář Šiška se natahoval po balonu marně.
17'
Cicilia byl v ofsajdu, za míčem tak musel sprintovat Polášek, který to s intenzitou centru přehnal a přihrávka byla do vápna nepřesná.
17'
Aldinův centr se odrazil od Pernici, který už potom nezakončil.
16'
Slovácko to zkoušelo poprvé po pravé straně. Centr Pernici byl sražený na roh.
15'
Divíšek otáčel hru na Pernicu, toho přeskočil o hlavu větší Slovák.
14'
Mlýnek našel v pokutovém území Bobčíka, který vystřelil balon na zadní tyč, meruna šla jen kousek vedle pravé tyče. Domácí si po zlínské šanci oddychli.
11'
Hosté se po pádu Hrdličky v pokutovém území zlobí, že sudí neodpískal pokutový kop, hlavní rozhodčí pohledem konzultoval situaci s pomezním a penaltu nepíská.
10'
Rychlá akce v podání Slovácka po ose Divíšek – Merdovič – Polášek, poslední jmenovaný hledal ještě do druhé vlny své spoluhráče, hostující obrana stačila ale včas zasáhnout.
8'
Ševci dobře napadají slováckou rozehrávku, zmocnili se míče a Kulíšek z velké dálky vystřelil, jeho pokus však šel hodně vedle levé tyče.
7'
Modrobílí kombinovali po levé straně, ale jejich akci zastavil pomezní rozhodčí, který signalizoval ofsajd.
6'
Hosté se ze standardní situace neprosadili, nyní mají míč hráči Slovácka.
5'
Lukáš Hrdlička byl na konci akce, jeho střela šla ke vzdálenější tyči. Borek balon s námahou vytěsnil mimo tři tyče.
5'
Domácí hráči při kombinaci před vápnem Zlína o míč přišli, hosté se snaží o postupný útok.
4'
Slovácko i nadále pokračuje v aktivitě a je na polovina Zlína.
2'
Aldin zahrál rohový kop, do míče se opřel Pernica, jehož střela nebyla vůbec přesná, balon se dostal zpět k Aldinovi, který už stál v ofsajdu.
2'
Hned ze začátku utkání se domácí dostali na polovinu Zlína a vybojovali rohový kop.
1'
-1'
Rezerva Slovácka bude hrát v bílých kompletech. Zlín nastoupí ve žlutých dresech.

1.FC Slovácko B: Borek – Merdovič, Bartoš, Juroška, Pernica, Vincour, Polášek, Aldin, Divíšek, Cicilia, Kudela
Náhradníci: Andres – Kočí, Stojmenov, Machalík, Kratochvíla, Pisar

FC Fastav Zlín B: Šiška – Němeček, Jura, Slovák, Kulíšek, Pafka, Bobčík, Mlýnek, Fantiš, Hrdlička, Strachoň
Náhradníci: Bachůrek – Mach, Chrudina, Pobořil, Uhřík, Lehký, Hellebrand

Rozhodčí: Kostelník – Nápravník, Havlín.
Slovácko poslední dva zápasy vyhrálo. Ve vloženém 17. kole přehrálo Otrokovice jasně 4:0, i když po prvním poločase tomu nic nenasvědčovalo. Minulý týden i vyšláplo na minulého účastníka FN:L Blansko, kde vyhrálo 3:1. Zlín střídá výhry s prohrami, před derby prohrál s Ostravou 0:1, před tím vyhrál s Hlučínem 2:0, ve venkovních zápasech ale nezískal ani bod.
Příjemné nedělní dopoledne, po sobotním zápase o vládce kraje prvních mužstev Slovácka a Zlína, si také zahrají derby jejich rezervy. Desáté Slovácka přivítá na kunovické Bělince osmý Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.