Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Heidenheim : Frankfurt - 20. prosince 2017   20:45

Heidenheim
Heidenheim
97' Schnatterer
1:2
(0:0)
Frankfurt
Frankfurt
95' Gačinovič   • 110' Haller
Heidenheim
Muller – Strauss, Krauss, Beermann, Feick – Griesbeck, Tisch-Rivero – Lankford (89. Theuerkauf), Dovedan (83. Thomalla), Schnatterer (103. Busch) – Verhoek
Busch, Glatzel, Thomalla, Thiel, Eicher, Theuerkauf, Gnaase
Jablonski – Gorniak, Achmuller
Voith-Arena, Heidenheim
Frankfurt
Hradecky – Hernández, Russ, Hasebe – Wolf (101. da Costa), Gačinovič, Boateng, Willems (65. Tawatha) – Hrgota (80. Stendera), Rebič, Haller
Falette, Fernandes, Jovič, Stendera, da Costa, Tawatha, Zimmermann

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:10. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:15.
Je konec! Eintracht Frankfurt nakonec zvládl prodloužení a na půdě Heidenheimu vítězí 2:1! Na první branku jsme museli čekat až do prodloužení. V něm se do vedení dostal právě Frankfurt zásluhou Gačinoviče. Vedení hostům nevydrželo dlouho! O dvě minuty později totiž vyrovnal Schnatterer! Rozhodující moment přišel ve 110. minutě, kdy se prosadil dnes aktivní Haller, který rozhodl o postupu Frankfurtu do dalšího kola!
119'
Haller dostal ještě jednu přihrávku do pokutového území, jenže ani tentokrát nestačil přesně přihrát a daroval balón domácím fotbalistům.
118'
Domácí fanoušci nadále neúnavně ženou svůj celek do útoku a snaží se dotlačit fotbalisty Heidenheimu za vstřelením vyrovnávací branky.
117'
Haller tentokrát poslal pěknou přihrávku na levou stranu hrací plochy, ale nikdo z jeho spoluhráčů balón nezastihl na hrací ploše. Heidenheim bude vhazovat.
116'
Haller prosvištěl po levé straně až do pokutového území a poslal zpětnou přihrávku. Míč poskakoval na malém vápně, ale nikdo v bílém nezakončil.
115'
Rozehrávka přímého kopu se Heidenheimu vůbec nepovedla. Vysoký centr se snesl na malé vápno, kde kraloval důrazný stoper Russ.
114'
Střídající Jovič fauloval na vlastní polovině a nabídl domácímu celku přímý kop z velmi zajímavé pozice. Do vápna míři všichni hlavičkáři.
113'
Tentokrát si už Frankfurt dává pozor na nebezpečné průniky domácích fotbalistů za obranu. Zejména obránce Hasebe zůstává hodně vzadu.
112'
Haller si na hranici pokutového území brousil zuby na prudkou přihrávku, ale ihned k němu přistoupili dva obránci domácího celku, kteří jej připravili o míč.
110'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt si bere zpět ztracené vedení! SEBASTIEN HALLER se nakonec dočkal! Hostující útočník si v pokutovém území počkal na centr z pravé strany a bez váhání poslal míč rovnou do sítě!
109'
Po následném rohovém kopu se do zakončení hlavou dostal Salcedo, jenže musel hlavičkoval z opravdu těžké pozice a mířil jen do rukavic brankáře.
108'
Haller si naběhl na krásnou přihrávku mezi obránce, běžel sám na brankáře a zkoušel zahrát Mullerovi na housličky. Domácí brankář vytáhl parádní zákrok!
107'
Haller se nyní stáhl na vlastní polovinu a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou z vlastní poloviny hrací plochy. Navíc se nechal chytře faulovat.
106'
Hosté obstarali výkop do druhé části prodloužení. Frankfurt se ihned vydal do útoku, ale Haller na vysokou přihrávku nedosáhl.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105'
První prodloužení skončilo.
105'
Žlutou kartu dostává Hasebe (Eintracht Frankfurt).
104'
Frankfurt zahrával rohový kop. Centr od rohového praporku však přiletěl jen do míst, kde číhal pozorný obránce domácího celku.
103'
Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Schnatterer, přichází Busch.
102'
Haller si naběhl na přihrávku mezi obránce, jenže musel rozehrát na levé křídlo. Robič přihrávku sice dostihl, ale už nestačil přesně odcentrovat.
101'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Wolf, přichází da Costa.
100'
Schnatterer táhl další akci domácího celku po levé straně hrací plochy. Tentokrát se prodral na hranici pokutového území, ale jeho rána prolétla nad břevnem.
99'
Frankfurt už opět kombinuje v blízkosti pokutového území domácího celku. Nikdo v bílém dresu se zatím nedostal do střelecké pozice.
97'
Heidenheim právě vstřelil branku!
A najednou padají branky! Domácí celek bleskově dotahuje náskok Frankfurtu! MARC SCHNATTERER odcentroval z levé strany. Jeden z domácích hráčů ještě zmátl brankáře svým náběhem, ale centr zapadl do sítě!
95'
Frankfurt se hned v úvodu prodloužení dostává do vedení! Na pravé straně dostal moře prostoru Wolf, který do pokutového území poslal přízemní centr a rozběhnutý MIJAT GAČINOVIČ rozjásal hostující fanoušky!
94'
Haller si na malém vápně brousil zuby na prudký centr z levé strany hrací plochy. Přízemní centr se k němu ale nedostal.
93'
Wolf si nabíhal na prudkou přihrávku na pravé křídlo, ale balón už nedohnal na hrací ploše. Heindenheim může vhazovat.
92'
Haller si nabíhal na další přihrávku mezi domácí obránce, ale hostujícího útočníka dnes trápí zpracování. Tentokrát jej od míče odstavil Feick.
91'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do prvního prodloužení dnešního duelu. Fotbalisté Heidenheimu se o šanci připravili nepřesnou přihrávkou.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Devadesát minut hry je minulostí! Sledovali jsme hodně podprůměrné utkání, ve kterém jsme neviděli ani jednu vyloženou příležitost! Frankfurt byl po přestávce aktivnějším celkem, ale hosté se dnes poněkud báli střílet. O postupujícím proto rozhodne prodloužení nebo případný penaltový rozstřel!
90+1'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Nastavuje se jediná minuta!
90'
V samotném závěru základní hrací doby kombinovali hosté na hranici pokutového území, ale nikdo v bílém si netroufl na zakončení.
89'
Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Lankford, přichází Theuerkauf.
88'
Hosté nyní kombinovali na pravé straně hrací plochy. Na následný centr si naběhl Rebič který zbytečně vracel míč pod sebe. Frankfurt se připravil o nadějnou šanci.
86'
Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na levé straně hrací plochy. Fanoušci se sice zlobí, ale rozhodčí hru zatím nepřerušil.
85'
Na polovině hrací plochy se v hlavičkovém souboji srazili dva fotbalisté. Hůře dopadl hostující Gačinovič, který se drží za rameno, ale bude pokračovat.
84'
Hostům se nedaří dostat se do pokutového území soupeře. Fotbalisté Frankfurtu sice hrají s míčem na kopačkách, ale obrana domácích nadále odolává.
83'
Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Dovedan, přichází Thomalla.
82'
Verhoek si naběhl na krásnou přihrávku na levou stranu hřiště, přehodil si míč na levačku, ale technickou střelou minul branku.
81'
Domácí fotbalisté se po delší době podívali na polovinu Frankfurtu. Nikdo z hráčů v červeném však neudržel míč v kombinaci a hosté mohou zaútočit.
80'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Hrgota, přichází Stendera.
79'
Žlutou kartu dostává Feick (1.FC Heidenheim 1846).
78'
Hrgota dohnal krásnou přihrávku na hranici pokutového území a pohotově zakončil. Jeho dělovka prolétla kolem obránce, ale rozvlnila jen boční síť.
77'
Frankfurt vybojoval další rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kde se po míči natahoval Haller, ale k zakončení mu scházely decimetry.
76'
Do kombinace Frankfurtu se navíc vkrádají nepřesné přihrávky. Hasebe rozehrával z vlastní poloviny, jenže jeho pobídka skončila v zámezí. Domácí budou vhazovat.
75'
Frankfurt se trápí! Hostující celek se sice snaží najít cestičku do pokutového území, ale obrana domácího celku zatím hraje na hranici sebeobětování.
74'
Důrazný obránce Beemann nepustil rozběhnutého Hrgotu do pokutového území. Domácí zadák uspěl ve vzdušném souboji a zachránil domácí celek před pohromou.
73'
Wolf vhazoval v blízkosti pokutového území domácího celku. Hostující záložník našel Hallera, který si míč špatně zpracoval a navíc se dopustil faulu.
72'
Haller bojoval na hranici pokutového území o odražený míč. Hostující střelec se nedokázal otočit kolem obránce a přišel o možnost zakončit.
71'
Schnatterer si exekuci rohového kopu zopakoval. Domácí záložník tentokrát vyslal přetažený centr, na který nedosáhl nikdo v červeném dresu.
70'
Další roh pro domácí mužstvo! Schnatterer tentokrát vyslal vysoký centr na přední tyč. Obránce Russ v pádu odkopl míč pouze na další roh.
69'
Fotbalisté domácího celku se nyní po delší době usadili na polovině Frankfurtu a snaží se najít cestičku do pokutového území. Hostující defenzíva zatím pracuje skvěle.
68'
Heidenheim zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde kraloval důrazný obránce Russ. Frankfurt může znovu rozehrát.
67'
Další akci bundesligového celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Své postavení si podruhé v utkání nepohlídal útočník Haller.
66'
Hrgota se krásnou kličkou prosmýkl do pokutového území a levačkou předložil míč na malé vápno. Nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce nedostal.
65'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Willems, přichází Tawatha.
64'
Willlems kouzlil na levé straně hrací plochy, ale dlouho otálel s přihrávkou. Nakonec hledal Hallera, ale míč odevzdal jen připravenému obránci.
63'
Schnatterer dotíral na statického obránce hostujícího celku a donutil jej k chybě. Domácí tak vybojovali vhazování v blízkosti pokutového území Frankfurtu.
62'
Gačinovič prošel s míčem u kopačky až do pokutového území a poslal zpětnou přihrávku. Haller se k míči sice dostal, ale v tísni nezakončil.
61'
Hrgota si na hranici pokutového území zpracoval pěknou přihrávku, jenže podle asistenta rozhodčího si pomohl rukou. Heidenheim bude rozehrávat.
60'
Hasebe dirigoval rozehrávku Frankfurtu na polovině hrací plochy. Bundesligový celek se po změně stran více tlačí do útoku. Hosté chtějí postoupit v řádné hrací době.
59'
Heidenheim se po zpackaném rohu soupeře hnal do protiútoku. Do pokutového území dokonce přiletěl pěkný centr, ale obrana hostů byla pozorná.
58'
Frankfurt měl k dispozici rohový kop. Willems odcentroval na zadní tyč, kde byl Russ, ale jeho hlavičku srazila domácí defenzíva na další rohový kop.
57'
Strauus pohledem pouze zkontroloval nepřesnou přihrávku na levou stranu. Míč propadl do autu a domácí brankář bude odkopávat od branky.
56'
Verhoek upadl v pokutovém území a rozhodčí jej odměnil žlutou kartou za simulování.
55'
Haller dostal další pěknou přihrávku do pokutového území, jenže ani tentokrát si nedokázal míč dobře zpracovat. Hostující fanoušci se už zlobí.
54'
Heidenheim zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč se snesl do klubíčka hlavičkářů, ale nikdo v červeném nezakončil.
53'
Hrgota si v souboji na hranici pokutového území pomohl přidržením soupeře za dres. Hostující útočník poté sice zakončil, ale už bylo pískáno.
52'
Willems přihrávkou na vlastního brankáře uklidnil hru Frankfurtu. Bundesligový celek to dnes se soupeřem z nižší soutěžě má hodně těžké.
51'
Wolf kouzlil s míčem u nohy v blízkosti rohového praporku. Hostující útočník vyzval svého strážce k tanci, ale Feick se nenechal ošálit.
50'
Haller se chtěl prosmýknout mezi dva obránce domácího celku, ale nechal za sebou míč. Hostující útočník proto přišel o možnost k zakončení.
49'
Gačinovič si zpracoval odražený míč a zpoza hranice pokutového území vyslal přízemní střelu. Jeho pokus proskákal kolem brankové konstrukce.
48'
Schnatterer si na hranici pokutového území brousil zuby na přihrávku z levé strany. Domácí hráč se snažil pohotově zakončit, ale trefil jen hráče před sebou.
47'
Dovedan vyslal střelecký pokus z dobrých pětadvaceti metrů. Domácí fotbalista střílel levačkou, ale jeho pokus přiletěl přímo do rukavic brankáře.
46'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Fotbalisté Heidenheimu se ihned vydali do útoku, ale přihrávka na pravou stranu byla nepřesná.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali spíše bojovný fotbal! Hostující Frankfurt byl v úvodu poločasu aktivnějším celkem, ale domácí Heidenheim se zatím soustředí na obranu a ligového soupeře do ničeho nepustil. Naopak domácí se oklepali až v závěru poločasu, ale ani oni si nevypracovali vyloženou šanci.
45+1'
45'
Domácí celek v závěru první půle zahrával ještě jeden přímý kop. Do odraženého míče se levačkou opřel Wolf, ale jeho dělovka prolétla nad břevnem.
44'
Hradecky vyrazil za hranice pokutového území a před rozběhnutým útočníkem domácího celku zakopl míč do zámezí. Domácí budou vhazovat.
43'
Po rychlé akci se v pokutovém území dostal k hlavičce domácí Dovedan. Fotbalista Heidenheimu hlavičkoval v těžké pozici a jeho zakončení minulo branku.
42'
Strauus přečetl vysoký oblouček do pokutového území, vystoupil před Hrgotou a bez váhání zakopl míč vysoko na tribunu. Hosté budou pouze vhazovat.
41'
Exekuce rohového kopu se ujal Willems, který vyslal prudký přízemní centr na značku pokutového kopu. Jeden z domácích zadáků míč odkopl ven ze šestnáctky.
40'
Russ dirigoval rozehrávku Frankfurtu na polovině domácího celku. Samotný stoper hostů se nakonec odhodlal ke střele, ale jeho pokus obrana srazila na roh.
39'
Domácí zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč z levé strany se snášel přímo do branky, ale gólman Hradecky míč vyboxoval.
38'
Dovedan neustál souboj s Boatengen na hranici pokutového území. Hlavní rozhodčí měl střet přímo před sebou a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.
37'
Domácí fotbalista Verhoek schytal v hlavičkovém souboji na hranici pokutového území úder do obličeje a musí být ošetřen. Podle všeho se vrátí do hry.
36'
Heidenheim se hnal do bleskového protiútoku. Verhoek se z hranice pokutového území snažil vylepšit pozici pro Rivera, ale jeho pobídku zastavil Russ.
35'
Gačinovič ustál souboj na polovině hrací plochy. Hostující záložník se nakonec otočil kolem Dovedana, jenže dlouhou přihrávkou nenašel rozběhnutého Willemse.
33'
Beemann přečetl přihrávku do pokutového území domácího celku a bez váhání míč odpálil vysoko na tribunu. Frankfurt může pokračovat v kombinaci na polovině soupeře.
32'
Jenže také hostující Rebič zůstává ležet na hrací ploše a drží se za hlavu. To by pro trenéra Eintrachtu Frankfurt byla hodně citelná ztráta.
31'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů se na vlastní polovině srazil s Rebičem a zůstává ležet na trávníku. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
30'
Willems se skvěle vrátil do vlastní šestnáctky, kde se natlačil před rozběhnutého soupeře a nechal se faulovat. Frankfurt bude rozehrávat z vlastní poloviny.
29'
Aktivní Hrgota se tentokrát probil na hranici pokutového území, odkud chtěl centrovat před branku, nicméně pozorný obránce jeho pobídku zastavil.
28'
Fotbalisté Frankfurtu se po předchozím momentu ještě dožadovali odpískání pokutového kopu, ale obránce Beemanna míč trefil jen do zad.
27'
Hrgota se po krásné kombinaci na pravé straně prodral s míčem do pokutového území. Hostující střelec pálil levačkou, ale obránce jeho pokus zastavil.
26'
Další centr před branku Frankfurtu si už fotbalisté v bílých dresech s přehledem pohlídali. Brankář Hradecky dokonce vyrazil na malé vápno a schoval míč do rukavic.
25'
Heidenheim zahrával další rohový kop. Vysoký centr přiletěl na přední tyč, odkud se odrazil zpět k Schnattererovi, jehož technická střela minula branku.
24'
Haller si v pokutovém území naběhl na prudký centr z pravé strany, jenže v těžké pozici se zbytečně otáčel, čímž se připravil o možnost k zakončení.
23'
Haller se z hranice pokutového území akrobatickým způsobem položil do padajícího míče. Hostující útočník však vypálil vysoko nad břevno domácí branky.
22'
Schnatterer chtěl překvapit obranu hostů vysokým obloučkem. Za míčem se rozběhl Verhoek, jenže pozorní stopeři Frankfurtu situaci pohlídali.
21'
První ofsajd také na straně Frankfurtu! Za posledním obráncem číhal na přihrávku Haller, který proto nemohl pokračovat sám na domácí branku.
20'
Salcedo ukopl míč od nohy jednoho z domácích fotbalistů. Hráči Heidenheimu se dožadovali rohového kopu, ale rozhodčí nařídil odkop od branky.
19'
Domácí zahrávali svůj první rohový kop v utkání. Lankford vyslal centr na malé vápno, kde nebyl nikdo v červeném. Feick poté rozjel postupnou kombinaci.
18'
V problémech se ocitl domácí obránce Strauss. Zadák Heidenheimu musel dávat pozor na dotírajícího Rebiče, ale před aktivním soupeřem si míč pohlídal.
17'
Heindenheim zahrával přímý kop ze zajímavé pozice. Domácí fotbalisté se pokusili o nacvičený signál. Vysoký míč přiletěl na hranici šestnáctky, kde kraloval obránce.
16'
Dlouhou přihrávku na rozběhnutého Salceda přečetl pozorný obránce Feick. Domácí zadák chtěl překvapit defenzívu Frankfurtu, jenže dlouhým odkopem se pouze zbavil míče.
15'
Willems potáhl míč po levé straně, vyměnil si jej s Gačinovičem, jenže první jmenovaný si poté netroufl na průnikovou přihrávku. Raději proto vrátil balón obráncům.
14'
Gačinovič se ze středu hrací plochy drze dral do pokutového území, jenže obránce Beemann mu na poslední chvíli vystavil stopku. Frankfurt však začíná kousat.
13'
Willems vhazoval na levé straně hrací plochy. Hostující záložník hledal útočníka Hallera, jenže důrazný Feick jej tělem vytlačil k postranní čáře.
12'
Domácí fotbalisté zatím aktivně napadají rozehrávku soupeře na polovině hrací plochy. Stoper Hasebe měl problémy a rozehrál na poslední chvíli.
11'
Prvního zakončení se dočkali domácí fotbalisté! Lankford si na pravé straně pokutového území udělal prostor, jenže slabou střelou daroval brankáři snadný zákrok.
10'
Do rozehrávky Frankfurtu se nyní zapojil také brankář Hradecky. Hostující gólman nakopl míč na levou stranu, kde se k němu nedostal nikdo v bílém.
9'
Po delší době se na polovinu Frankfurtu podívali také domácí fotbalisté. Dovedan sprintoval za přihrávkou mezi obránce, ale podle asistenta rozhodčího stál v ofsajdu.
7'
Gačinovič sprintoval po pravé straně hrací plochy, jenže Rivero se mu položil pod nohy a míč zakopl do autu. Frankfurt bude vhazovat.
6'
Hernández podpořil ofenzívu Frankfurtu náběhem do pokutového území. Hostující fotbalista dokonce stačil odcentrovat, jenže obrana jeho pobídku srazila do autu.
5'
Verhoek sprintoval na polovinu soupeře za vysokou přihrávkou, jenže při průniku za obránce si pomohl nedovoleným zákrokem. Frankfurt bude rozehrávat.
4'
Russ poslal přihrávku na pravé křídlo, kde si jeden z jeho spoluhráčů balón sice zpracoval, jenže v blízkosti rohového praporku se neuvolnil k odcentrování.
3'
Domácí fanoušci si dnešní duel opravdu užívají! Příznivci Heidenheimu hlasitě skandují a snaží se svým oblíbencům vytvořit parádní atmosféru.
2'
Frankfurt je v úvodu utkání mnohem aktivnější. Hosté se po úvodním výkopu usadili na polovině soupeře a snaží se kombinovat. Domácí si ještě nekopli do míče.
1'
Konečně jsme se dočkali. Fotbalisté Frankfurtu obstarali výkop do dnešního utkání a ihned se tlačí do útoku. Vysokou přihrávku na pravou stranu domácí obrana odvrátila.
1'
Hráči jsou na hřišti, ale rozhodčí zatím nedal pokyn k zahájení. Domácí fandové se navíc ne a ne uklidnit.
Domácí fanoušci rozjeli na tribunách pyroshow. Začátek utkání je tedy o pár minut opožděn.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí budou hrát v červeném, zatímco Frankfurt přijel v bílých dresech.

1.FC Heidenheim 1846: Muller – Strauss, Krauss, Beermann, Feick – Griesbeck, Tisch-Rivero – Lankford, Dovedan, Schnatterer – Verhoek
Náhradníci: Busch, Glatzel, Thomalla, Thiel, Eicher, Theuerkauf, Gnaase

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Hernández, Russ, Hasebe – Wolf, Gačinovič, Boateng, Willems – Hrgota, Rebič, Haller
Náhradníci: Falette, Fernandes, Jovič, Stendera, da Costa, Tawatha, Zimmermann

Rozhodčí: Jablonski – Gorniak, Achmuller.
1. FC Heidenheim 1846

Heidenheim je celek, který hraje druhou nejvyšší německou soutěž. V současné době ale bojuje o setrvání.V poháru se mu ale daří hlavně po střelecké stránce. V prvním kole porazil 4:0 Unterhaching a v minulém kole proti Regensburgu dokonce nastřílel pět branek!
Eintracht Frankfurt

Frankfurt zatím prožívá solidní sezónu a také v poháru předvádí dobré výkony. V prvním kole totiž rozdrtil výsledkem 3:0 Erndtebruck. Poté na něj narazil Schweinfurt, kterému Eintracht dokonce přidal na cestu čtyři branky! O víkendu navíc doma v Bundeslize remizoval 2:2 se silným Schalke.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z německého poháru! Společně se dnes podíváme na duel mezi Heidenheimem a Eintrachtem Frankfurt. Výkop je stanoven na 20:45!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.