Je tady konec dnešního utkání, ve kterém jsme viděli pouze dvě branky a to hned v prvním pooločase. Druhá půle byla o poznání méně zajímavá, a i proto zůstal stav nezměněn.

S konstatováním, že pro oba týmy to byl poslední zápas turnaje, se s vámi loučím a těším se u dašího onlajn přenosu napočtenou!
90+4
90+2
Ahmed si nepohlídal ofsajdové postavení a praporek pomezního vyletěl vzhůru. Akce tak končí.
90
Už je asi zřejmě rozhodnuto o tom, že oba týmy na turnaji končí, jelikož Brazílie vede nad Dánskem 4:0 a splu s ním žejmě postoupí.
88
Ismael se z přímého volného kopu snažil oslovit někoho ze svých spoluhráčů, míč však skončil pouze na hlavě jednoho z bránících hráčů, který ho odvrátil do bezpečí.
87
Držení míče 38% – 62%

Střely celkem 10 – 27

Střely na bránu 2 – 9
86
Kutumela se pokoušel o střelu z hranice pokutového území, ale jeho pokus byl sražen mimo tři tyče.
85
Znovu to zkoušel Tariq, ale tentokrát balon ze vzduchu sebral Khune.
84
Tariq si všiml nabíhajícího spoluhráče v pokutovém území. Ihned na něj vyslal nadýchaný centr, ten byl ovšem zneškodněn soupeřovou obranou.
83
Tashreeq Morris stál v ofsajdu, což postřehl správně pomezní sudí.
82
Omlouváme se za technické potíže, kvůli kterým jsme vám nemohli nabídnout podrobnější přenos druhé půle.
46
Je tady konec prvního poločasu, ve kterém jsme viděli celkem pohledný fotbal a hlavně po jedné brance na každé straně. Co nám přinese poločas druhý, na to si počkejte nějakých patnáct minutek.
45
44
Khune se teď vyšvihnul proti střele Fiasala a se štěstím vytěsnil balon mimo tři tyče.
43
Ali Husni Faisal a další ofsajd, který pomezní sudí nepřehlédl a správně ho odpískal.
41
Posledních zhruba 5 minut prvního poločasu a vše ansvědčuje tomu, že se bude odcházet d šaten za nerozhodnutého stavu.
40
Fikizolo se pokusil překvapit soupeře samostatným útočným výpadem, ale míč si dal daleko od nohy, a tak o něj přišel.
38
Držení míče 37% – 63%

Střely celkem 5 – 12

Střely na bránu 2 – 2
37
Střelec první branky GIft Motupa byl teď sice v sobrém náběhu, ale pomezní ho nachytal v ofsajdu.
35
Ali Husni Faisal nedosáhl na kratší přihrávku, kterou mu do uličky posílal jeden ze spoluhráčů. Kdyby byla přesnější, mohli jít do zajímavé šance.
34
Blíží se pomalu konec prvního poločasu a stav je stále nerozhodný 1:1.
33
Po krásné kolmé přihrávce se ve slibné palebné pozici ocitl Amjed Attwan, ale napálil pouze jednoho z bránících hráčů, který stál v dráze letu jeho střely.
32
Fikizolo byl velmi nešetrný, a proto sahá Roddy Alberto Zambrano po píšťalce a signalizuje faul.
30
Dolly chtěl dlpuhým pasem najít někoho ze svých spoluhráčů, ale jeho záměr se vůbec nepovedl.
29
Nadějná příležitost pro Irák. Ali Husni Faisal vyslal nebezpečnou přihrávku do vápna, ale Itumeleng Khune skvěle zareagoval a drží svůj tým.
28
Mahdi Kamil vysílá centr do pokutového území, ale obrana soupeře centr bez problémů zneškodnila. Byl to jmenovitě Malepe.
27
Msuku teď ostře sestřelil jednoho ze soupeřů a může být rád, že jeho zákrok nebyl oceněn žlutou kartou.
25
Ve slibné pozici se těsně za hranicí šestnáctky po přihrávce zjevil Amjed Attwan, ale svůj pokus namířil jen vysoko nad soupeřovu branku.
24
Držení míče 41% – 59%

Střely celkem 5 – 7

Střely na branku 1 – 1
22
A právě Mothobi Mvala (JAR) je dnes prvním hráčem, který vidí žlutou kartu.
21
Hezký náběh na centr od rohového praporku předvedl Mothobi Mvala. Se zakončením to už ale bylo o poznání horší. Svou hlavičku z pozice na úrovni penalty poslal vysoko nad břevno branky.
20
Po zásahu některého z bránících hráčů budeme svědky standardní situace v podobě rohového kopu. U praporku si staví míč Menzi Masuku.
17
Ntshangase vyslal ze své kopačky střelu, kterou však obětavým zákrokem zablokoval jeden ze soupeřových obránců.
15
Míč má v držení převážně Irák a rychlou kombinací se snaží dostávat do postupného útoku. Soupeř brání v bloku a vyčkává na brejkovou situaci.
14
Irák právě vstřelil branku!
SAAD ABDUL-AMIR ukázal svůj cit pro gól, když si pro sebe vybojoval místo po rohovém kopu a z bezprostřední blízkosti míč hlavou neomylně uklidil doprostřed branky. Upravil tak skóre zápasu na 1:1.
11
Abdulraheem stál podle pomezního v ofsajdu.
10
Ismael se pokusil ohrozit gólmana soupeře z přímého volného kopu ze střední vzdálenosti. Jeho střela však nemá potřebné parametry a plachtí vysoko nad horní tyč.
9
Ali Adnan se nacházel v postavení mimo hru a to neuniklo pomeznímu sudímu, který tak signalizuje ofsajd.
7
Jihoafrická republika právě vstřelila branku!
Centrovaný míč propadl ve vápně do prostoru, kde se nacházel GIFT MOTUPA, pro kterého už nebyl problém vstřelit branku k levé tyči Hameedovy brány.
6
Ali Adnan zahrál přímý kop povedeným centrem do vápna. Obrana soupeře však dnes funguje na jedničku, a ani tento pokus jí nedělá problém zlikvidovat.
5
Abdulraheem na míč číhal v zajímavé pozici, ale nakonec nedokázal zachytit dobrou přihrávku.
3
Ali Husni Faisal je velmi rozhořčen. Sudí mu odpískal faul, i když byl v držení míče.
2
Roddy Alberto Zambrano zahájil dnešní utkání mezi Jihoafrickou republikou a Irákem.
1

Jihoafrická republika: Khune – Coetzee, Malepe, Mobara, Mekoa – Dolly (C), Mvala, Ntshangase, Masuku – Modiba, Morris.
Náhradníci: February – Sandows, Mothiba, Motupa, Moerane, Mngonyama, Mathoho.

Irák: Hameed – Faez, Adnan, Mhawi, Ibrahim – Natiq, Abdul-Amir (C), Husni, Kamel, Attwan – Abdul-Raheem.
Náhradníci: Talib – Ahmad, Karim, Tariq, Nadhim, Mustafa, Ismail..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.