Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : Slovácko - 18. června 2019   17:05

Bratislava
Bratislava
42' Ratao
1:1
(1:1)
Slovácko
Slovácko
32' Zajíc
Bratislava
Greif (46. Šulla) – Apau (46. Medveděv), Guzmics (46. Abena), Vernon, Suchockij (46. Bajrić) – Nono, Rabiu (58. Rigo) – Daniel (71. Cmiljanić), Holman, Moha – Ratao
Šulla – Cmiljanić, Abena, Rigo, Medveděv, Bajrić
Smolák – Pozor, Štofík
Malacky
Slovácko
1. poločas: Daněk – Reinberk, Domagoj, Krejčí, Juroška – Rezek, Havlík, Daníček, Vasiljev – Zajíc, Rondič

2. poločas: Daněk – Šimko, Hofmann, Franič, Divíšek – Kalabiška, Tischler, Daníček (61. Havlík), Sadílek, Navrátil – Vecheta
Franić, Hofmann, Navrátil, Divíšek, Šimko, Sadílek, Kalabiška, Vecheta, Trmal, Tischler

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Druhý poločas tak žádnou další branku nepřinesl, avšak směrem dopředu byl aktivnější Slovan, který podruhé brankáře Daňka už nepřekonal. Ve druhém dějství se do hry dostala velká řada náhradníků, zejména Slovácko změnilo téměř celou základní sestavu.
90'
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, zda se bude něco málo ještě nastavovat.
88'
Ve středu hrací plochy skončil na zemi jeden z domácích. Posléze Moha předával na Cmiljaniće, jenž se do zakončení nedokázal dostat.
87'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem tří minut, stav je i nadále nerozhodný. Jakákoliv chyba by mohla být pro jeden z celků fatální následky.
86'
Český celek zahrával standardní situaci, která pro změnu letěla k zadní tyči, kde se Kalabiška do zakončení nedostal. Šulla tak bude rozehrávat.
85'
Slovácko si vybojovalo rohový kop, který nakonec přinesl zakončení hlavou. To směřovalo metr vedle branky, Šulla se za míčem pouze ohlédl.
84'
Abena si na pravé straně chtěl vybrat Medveděva, který na jeho nepochopitelně prudkou přihrávku nedosáhl. Vhazovat tak bude Divíšek.
79'
Hezkou přihrávkou za obranu to zkoušel Havlík, který ale nedokázal najít Kalabišku. Slovan se v poklidu ubránil, nyní peláší směrem kupředu.
78'
Daněk tak s rozehrávkou od své branky nikam nespěchal. Naopak to zkoušel dalekonosně, avšak Abena byl v souboji důraznější.
77'
Holman se dokázal vyhnout prvnímu protihráči, poté se štěstím roztáhl hru na levou stranu, což přineslo velice nepovedený centr na Rataa.
76'
Dalekonosný odkop našel Vechetu, který sklepával pod sebe. Posléze si dobře počínal Abena, jenž okamžitě našel kopačku brankáře.
75'
Holman měl před sebou hodně prostoru, což volalo po střele. Ta se také urodila, jenomže výsledkem bylo zakončení vysoko nad břevno.
74'
Za obranu se pokoušel dostat Rigo, avšak nedokázal si načasovat svůj náběh. Pomezní sudí byl pozorný, logicky tak signalizoval ofsajd.
73'
Šulla se opět postaral o odkop od své branky, který posílal daleko na druhou stranu. Tam zasahoval zadák Hofmann, jenž odvracel do bezpečí.
72'
Kalabiška se v kostrbaté pozici snažil procedit přihrávku na Vechetu, který si jí nedokázal kloudně zpracovat. Na druhou stranu se žene Daniel.
71'
Medveděv si vzal na starost autové vhazování, po kterém dobře zasahoval Tischler. Následně se Navrátil také postaral o provedení autu.
70'
Slovan se nyní ze své poloviny dostal až na tu útočnou, přičemž došlo k přenesení hry na pravou stranu, kde zasahoval Divíšek.
69'
U postranní čáry si nakonec Moha pomáhal čistým způsobem, díky čemuž se natlačil až před brankáře Daňka, kterému se podařilo zakročit.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, stav je i nadále nerozhodný. Druhý poločas je hodně ofenzivní, avšak více ze hry má Slovan.
63'
V ofsajdovém postavení se nacházel talentovaný Vecheta, rozruch před brankou byl tak zbytečný. Mezitím Šulla rozehrál nakrátko po zemi.
62'
Sympatickou kombinaci slovenského celku dokonalým způsobem narušil Franić, který se ve skluzu poslal míč do zámezí. Soupeř bude vhazovat.
61'
Slovácko propáslo možnost k druhé brance! Vecheta totiž vyslal do úniku Kalabišku, který si navedl míč na levou nohu, avšak poté trefil obětavého protihráče.
60'
U pokutového území se k zakončení dostal Kalabiška, jenž to nemyslel vůbec špatně. I tak míč směřoval vedle, Šulla tak zasahovat nemusel.
59'
Divíšek si tentokráte počínal o poznání lépe, jeho zodpovědná přihrávka našla přesně náruč brankáře Daňka, který se chystá k odkopu.
58'
Daniel si hodil míč kolem Divíška, avšak poté ho zastoupil další z protihráčů. Slovácko se zmohlo pouze k odkopu k brankáři Šullovi.
57'
O autové vhazování se postaral Medveděv, který raději volil zpětnou přihrávku. Bratislava tak rozjíždí další útočnou akci od své šestnáctky.
56'
Pro přihrávku si seběhl Rabiu, který předával na vedle stojícího Villara, jehož přenesení hry se podařilo přečíst jednomu z protihráčů.
55'
Suchockij neohroženě postupoval k pokutovému území, avšak tam narazil do jednoho z protihráčů. I tak se hráči Slovácka k míči nedostali.
54'
Navrátil tak rozehrál další rohový kop, který byl tentokráte rozehrán po zemi. K centru se dostal Sadílek, jenž našel pouze hlavu protihráče.
53'
Posledně jmenovaný to udělal natolik zkušeně, že ještě otřel míč právě o kopačku Rataa. Budeme sledovat rozehrávku od branky Slovácka.
52'
Villar si dobře počínal u postranní čáry. Následně se do kombinace zapojil také Ratao, po jehož přihrávce zasahoval pozorný Divíšek.
51'
Abena v tísni volil přihrávku na brankáře Šullu, který to i tentokráte zkoušel po zemi. Ratao sklepával pod sebe, jenomže spoluhráč nezpracoval míč.
50'
Šimko operoval u postranní čáry, načež zvolil zpětnou přihrávku. Následný dalekonosný odkop nedokázal najít hlavu Divíška.
49'
Šulla tak mohl rozehrávat od své branky, přičemž to zkoušel po zemi. Následná prudká přihrávka Apaua skončila pouze u Franiće.
48'
Hned v samotném úvodu druhého poločasu jsme sledovali standardní situaci. Sadílek hledal jednoho ze svých kolegů, který se neprosadil.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hráči Slovácka, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl hodně zajímavou podívanou. Směrem dopředu totiž byla nebezpečnější Bratislava, avšak do vedení se paradoxně dostal soupeř. Následně si Slovan vytvořil územní převahu, díky které se k vyrovnávací brance dostal forvard Ratao. Druhý poločas tak bude ještě hodně zajímavý.
45'
43'
Moha rozjel akci středem hrací plochy, načež Holman ještě roztahoval hru na pravou stranu. Slovácko se stačilo vrátit k šestnáctce.
42'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Máme tady zaslouženou vyrovnávací branku! Jeden z hráčů Slovácka odvrátil míč pouzek k Rabiuovi, jehož ránu dokázal Daněk zneškodnit. K dorážce se dostal pozorný RAFAEL RATAO, který poslal míč za brankáře Daňka.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
41'
Na pravou stranu si seběhl Juroška, který poslal míč do pokutového území, kde se nacházel De Marco. Slovanu nevyšel následný protiútok.
39'
Daněk se vydal ven z branky, přičemž se k hlavičce dostal De Marco, jenž poslal míč kousek vedle. Vyrovnání se tak zatím konat nebude.
36'
Obrana Slovanu rozjela kombinaci u svého pokutového území. Následovalo roztažení hry na levou stranu, kde nyní operuje Suchockij.
35'
Už to vypadalo, že se Rabiu dostane do šance, avšak nakonec včas z branky vystartoval brankář Daněk, který sevřel míč do rukavic.
34'
Greif si připsal pohodový zákrok, načež vyhodil míč do strany. Moha si seběhl na vlastní polovinu, odkud našel pouze kopačku Krejčího.
33'
Zpětná přihrávka opět směřovala až na nohu brankáře Daňka, který se na druhé straně hrací plochy pokoušel najít Rondiće, jenž ve vzduchu neuspěl.
32'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Do pokutového území se totiž dokázal dostat Vasiljev, který centrem k zadní tyči dokázal najít hlavu TOMÁŠ ZAJÍCE, jenž celkem snadnou hlavičkou prostřelil brankáře Greifa.
31'
Rabiu se otočil s míčem, načež zkoušel na levé straně oslovit svého kolegu, kterého si pohlídal Reinberk. Daněk tak bude rozehrávat.
30'
Tady se zřejmě dalo žlutit. Moha totiž postupoval přes střed hrací plochy, načež byl zatažen za dres. Hlavní sudí nakonec trestat nebude.
29'
Apau si nebral servítky, naopak z první poslal míč na druhou stranu. Krátce poté se k míči dostal Rezek, který ho nakonec přenášel na Vasiljeva.
28'
Už se opět pokračuje ve hře. Brankář Greif obstaral rozehrávku od své branky, kterou poslal velice přesně na hruď Suchockiho.
27'
Jelikož na stadionu panuje opravdu hodně teplé počasí, tak hlavní sudí nařídil krátkou přestávku na doplnění potřebných tělních tekutin.
26'
Krejčí přeposlal přihrávku na Kadlece, který to pro změnu zkoušel nahrávkou k postranní lajně, kam se přiřítila smečka hladových protihráčů.
25'
Máme za sebou více než dvacet minut hry, na první branku tohoto zápasu stále čekáme. O dost aktivnějším dojmem se zatím jeví Bratislava.
20'
Tady moc nescházelo! Holman si v pokutovém území hodil míč na pravou nohu, načež trefil pouze levou brankovou konstrukci.
19'
Jeho rozehrávka cvičeným signálem opět směřovala k přední tyči, což nepřineslo nebezpečí. Naopak se tu rodil protiútok, Zajíc nepřihrál přesně.
18'
Rychlý protiútok Slovanu nakonec skončil zablokovaným centrem, po kterém přijde na řadu rohový kop. Ten si vezme na starost Suchockij.
17'
Slovácko rovněž zahrávalo standardní situaci, ke které se postavil Havlík. Jeho centr našel hlavu Jurošky, který pořádně prověřil brankáře.
16'
Do pokutového území se dostal Reinberk, který ještě levačkou chtěl poslat míč do přehuštěného prostoru, avšak trefil pouze nohu De Marca.
15'
Moha chtěl postupovat podél autové čáry, avšak při tom ho fauloval jeden z protihráčů. Jednoznačný faul, Bratislava bude zahrávat standardku.
14'
Guzmics to zkoušel dalekonosným pasem na Rataa, před kterým se podařilo zasáhnout Vasiljev. Slovan tak bude moci opět vhazovat.
13'
Na zemi se ocitl také Havlík, což pochopitelně rovněž znamenalo nedovolený zákrok. Slovácko ihned rozehrálo nakrátko po zemi.
12'
Slovan se usadil na útočné polovině, načež Daniel raději vyprodukoval zpětnou přihrávku. Krátce poté se do šance dostal Moha, jeho ránu zablokoval soupeř.
11'
Hra se nám přesunula zpět na polovinu Slovácka, kde se na zemi ocitl Moha. Hlavní sudí tento zákrok uviděl, následovat bude volný kop.
10'
Na opačné straně mohl vhazovat Juroška, který si pro spolupráci nakonec vybral Daníčka, jehož dalekonosné prodloužení skončilo u De Marca.
9'
Slovan poprvé vážněji zahrozil! Do šance se totiž dostal jeden z hráčů slovenského celku, který pravačkou mířil kousek vedle zadní tyče.
8'
Přenesení hry mělo na levém křídle najít Suchockiho, avšak míč skončil za autovou čárou. I tak se k autovému vhazování postaví Slovan.
7'
Na pořadu dne byl třetí rohový kop, který z přední tyče odvrace do bezpečnějšího prostoru Krejčí. Slovan je i nadále u šestnáctky.
6'
Bratislava si tak zajistila druhý rohový kop, který se snášel směrem od branky. Nakonec na přední tyči tečoval Ratao, Daněk musel zasahovat.
5'
K rozehrávce volného kopu se postavil Holman, který to pochopitelně zkoušel přímo na bránu. Výsledkem je zablokované zakončení.
4'
A ten přinesl menší závar, při kterém dost možná musel zasahovat brankář Daněk. Posléze Slovácko faulovalo v blízkosti pokutového území.
3'
Hned v úvodu utkání se k míči dostal Suchockij, který to zkoušek pasem podél autové čáry, což jeho celku přinese první rohový kop.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzal Slovan, který bude hrát zprava doleva.
1'
1.FC Slovácko

Na opačné straně stojí Slovácko, kterému se sezona zrovna moc nepovedla. Český celek totiž po základní části skončil na dvanácté pozici, což znamenalo skupinu o udržení. Slovácko nakonec v šestičlenné skupině skončilo na první pozici, náskok na barážové pozice činil pouze pět bodů. I tak si Slovácko zajistilo účast v nejvyšší sezóně i pro nadcházející sezónu, navíc z pěti utkání ve skupině o udržení ani jednou neprohrálo. Poslední zápas nabídl přesvědčivé vítězství na domácím stadionu, kde Slovácko porazilo Karvinou poměrem 2:0.
ŠK Slovan Bratislava

Fotbalisté Slovanu Bratislava dokázali v uplynulé sezóně usednout na mistrovskou pozici, na které měli úctyhodný sedmnácti bodový náskok na druhou Dunajskou Stredu. Slovan za celou sezónu prohrál pouze ve dvou případech, bylo tomu tak až ve skupině o titul, kde Bratislava nejprve nestačil na Ružomberok, posléze prohrála také následný souboj proti Dunajské Strede. Slovan se prezentoval vůbec nejlepší ofenzívou v celé soutěži, navíc nejlepším střelcem celé ligy byl Andraž Šporar, který nasázel hned devětadvacet ligových branek.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Pomalu a jistě se nám rozjíždí příprava na novou sezónu, my budeme v rámci přátelského zápasu sledovat souboj mezi ŠK Slovan Bratislava a 1.FC Slovácko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.