Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  GKS T. : Frýdek-Místek - 10. července 2018   17:00

GKS T.
GKS T.
45' Grzeszczyk  • 61' Mańki  • 63' Zapolnik  • 88' Zapolnik
4:0
(1:0)
Frýdek-Místek
GKS T.
Koukal (46. Svatoš) – Hruška (58. Mrkvička), Farský, Bialek, Ciesarík (58. Kutáč), Šumský, Strnad, Smékal (58. Pop), Tobiáš, Gomola (65. Dendis), Varadi
Svatoš, Pop, Mrkvička, Dendis, Kutáč

90'
88'
Tým GKS T. právě vstřelil branku! Těsně před koncem utkání přidávají Tachy už čtvrtou branku a Frýdek-Místek dnes utržil debakl. Autor své druhé branky je KAMIL ZAPOLNIK.
67'
Žlutou kartu dostává (GKS Tychy).
65'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Gomola, přichází Dendis.
63'
Tým GKS T. právě vstřelil branku! Tohle pro Frýdek-Místek vypadá hodně špatně a Tychy vedou už o tři branky! Autor branky je KAMIL ZAPOLNIK.
61'
Tým GKS T. právě vstřelil branku! Tychy odskakují do dvoubrankového vedení. Autor branky je MACIEJA MAŃKI.
58'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Cieslarík, přichází Kutáč.
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Hruška, přichází Mrkvička.
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Smékal, přichází Pop.
46'
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Koukal, přichází Svatoš.
46'
45'
45'
Tým GKS T. právě vstřelil branku! Tychy těsně před přestávkou dávají úvodní gól! Autor branky je LUKASZ GRZESZCZYK.
30'
Žlutou kartu dostává (MFK Frýdek-Místek).
30'
21'
Žlutou kartu dostává Varadi (MFK Frýdek-Místek).
1'

GKS Tychy: Jałocha – Grzybek, Biernat, Tanżyna, Abramowicz – Bernhardt, Boguslawski, J. Piątek, Grzeszczyk, Zapolnik – Giel

MFK Frýdek-Místek: Koukal – Hruška, Farský, Bialek, Ciesarík, Šumský, Strnad, Smékal, Tobiáš, Gomola, Varadi
Náhradníci: Svatoš, Pop, Mrkvička, Dendis, Kutáč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.