4. ledna 2016 • 14:00

Sportovní události v roce 2015: MS v hokeji, EURO, OH i Světový pohár

Autor:
  • Čeští fotbalisté mají důvod k radosti, vyhráli kvalifikační skupinu a postoupili na EURO Čeští fotbalisté mají důvod k radosti, vyhráli kvalifikační skupinu a postoupili na EUROFOTO:

    Nejen olympijské hry v Riu de Janieru. Rok 2016 je plný celé řady dalších sportovních akcí, jako je fotbalový evropský šampionát s českou účastí, hokejové mistrovství světa, tenisové grandslamy a celá řada dalších akcí. Podívejte se na ně v našem přehledu.

  • LEDEN

    2.-5.   
    LEDNÍ HOKEJ: Mistrovství světa do 20 let v Helsinkách (Fin.)

    2.-3.   
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár a Tour de Ski v Lenzerheide (Švýc.)

    SEVERSKÁ KOMBINACE: Světový pohár v Klingenthalu (Něm.)

    3.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár a Turné čtyř můstků v Innsbrucku (Rak.)

    3.-16.
    MOTORISMUS: Rallye Dakar v Argentině a Bolívii

    4.-10.
    BIATLON: Světový pohár v Oberhofu (Něm.)

    VOLEJBAL: Olympijská kvalifikace v Ankaře (Tur.) a Berlíně (Něm.)

    5.-6.
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár a Tour de Ski v Oberstdorfu (Něm.)

    6.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár a závěrečný díl Turné čtyř můstků v Bischofshofenu (Rak.)

    7.-10.
    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v St. Antonu (Rak.)

    8.
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár a Tour de Ski v Toblachu (It.)

    8.-10.
    BIATLON: IBU pohár v Novém Městě na Moravě

    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár ve Willingenu (Něm.)

    9.-10. 
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár a závěr Tour de Ski ve Val di Fiemme (It.)

    SEVERSKÁ KOMBINACE: Světový pohár ve Schonachu (Něm.)

    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár ve Watlesu (It.)

    SNOWBOARDING: Světový pohár v Bad Gasteinu (Rak.)

    RYCHLOBRUSLENÍ: ME na jednotlivých tratích v Minsku (Běl.)

    10.
    DÁLKOVÉ LYŽOVÁNÍ: Jizerská padesátka, závod Ski Classics v Bedřichově

    11.
    FOTBAL: Slavnostní vyhlášení ankety Zlatý míč FIFA pro nejlepšího fotbalistu světa v Curychu (Švýc.)

    11.-17.
    BIATLON: Světový pohár v Ruhpoldingu (Něm.)

    14.-16.
    AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Lake Placid (USA)

    14.-17.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Mistrovství světa v letech na lyžích v Bad Mitterndorfu (Rak.)

    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár ve Wengenu (Švýc.)

    SPORTOVNÍ STŘELBA: Grand Prix Plzně

    15.-31.
    HÁZENÁ: Mistrovství Evropy mužů v Polsku

    15.-16.
    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár v La Plagne (Fra.)

    15.-17.
    SQUASH: Czech Open juniorů v Praze

    16.-17.
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár v Planici (Slovi.)

    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Sapporu (Jap.)

    18.-24.
    BIATLON: Světový pohár v Antholzu (It.)

    18.-31.
    TENIS: Australian Open v Melbourne (Aust.)

    21.-24.
    MOTORISMUS: Rallye Monte Carlo (Mon.)

    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Kitzbühlu (Rak.) a Cortině d‘Ampezzo (It).

    AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Mammoth Mountain (USA)

    22.-23.
    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár v Nakisce (Kan.)

    SNOWBOARDING: Světový pohár ve Feldbergu (Něm.)

    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Zakopaném (Pol.) a Zau (Jap.)

    RYCHLOBRUSLENÍ: ME ve short tracku v Moskvě (Rus.)

    23.
    AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár ve Val St. Come (Kan.)

    23.-24.
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár v Novém Městě na Moravě

    SNOWBOARDING: Světový pohár v Rogle (Slovi.)

    25.-31.
    KRASOBRUSLENÍ: Mistrovství Evropy v Bratislavě (Slov.)

    26.
    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár ve Schladmingu (Rak.)

    28.-31.
    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Ga-Pa (Něm.) a Mariboru (Slovi.)

    29.-31.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Sapporu (Jap.) a Obersdorfu (Něm.)

    SEVERSKÁ KOMBINACE: Světový pohár v Seefeldu (Rak.)

    30.
    AKROBATICKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Calgary (Kan.)

    SNOWBOARDING: Světový pohár v Moskvě (Rus.)

    30.-31.
    CYKLOKROS: Mistrovství světa v Heusden-Zolderu (Bel.)

    30.-31.
    SÁNĚ: Mistrovství světa v jízdě na saních v Königssee (Něm.)

  • ÚNOR

    1.-7.

    BIATLON: Světový pohár v Canmore (Kan.)

    3.
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár v Drammenu (Nor.)

    3.-7. 
    SNOWBOARDING: Světový pohár v Park City (USA)

    4.-6.
    FREESTYLE: Světový pohár v Deer Valley (USA)

    4.-7.
    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Ga-Pa (Něm.) a Jeongseonu (Kor.)

    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Oslu (Nor.)

    5.-7.
    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár v Arose (Švýc.) a v Park City (USA)

    6.
    SEVERSKÁ KOMBINACE: Světový pohár v Oslu (Nor.)

    6.-7.
    TENIS: Rumunsko – Česko, Fed Cup v Kluži (Rum.)

    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár v Oslu (Nor.)

    JUDO: Grand Slam v Paříži (Fra.)

    7.
    AMERICKÝ FOTBAL: Super Bowl

    8.-14.
    BIATLON: Světový pohár v Presque Isle (USA)

    8.-21.
    BOBY: Mistrovství světa v jízdě na bobech v Iglsu (Rak.)

    9.-10.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Trondheimu (Nor.)

    10.
    SEVERSKÁ KOMBINACE: Světový pohár v Trondheimu (Nor.)

    11.
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár ve Stockholmu (Švéd.)

    SNOWBOARDING: Světový pohár v Bostonu (USA)

    11.-14.
    RYCHLOBRUSLENÍ: Mistrovství světa na jednotlivých tratích v Kolomně (Rus.)

    12.  
    FOTBAL: Start jarní části Synot ligy

    FREESTYLE: Světový pohár v Bostonu (USA)

    12.-13.
    SNOWBOARDING: Světový pohár v Québecu (Kan.)

    12.-14.
    MOTORISMUS: Švédská rallye (Švéd.)

    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Crans Montaně (Švýc.) a Yuzawě (Jap.)

    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár ve Vikersundu (Nor.)

    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár v Idre (Švéd.)

    13.
    FREESTYLE: Světový pohár v Moskvě (Rus.)

    13.-14.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Rusko, EHT v Ostravě a Třinci

    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár ve Falunu (Švéd.)

    SNOWBOARDING: Světový pohár v Sapporu (Jap.)

    SÁNĚ: Mistrovství Evropy v Altenbergu (Něm.)

    16.-17.
    FOTBAL: Osmifinálová utkání Ligy mistrů

    16.-21.
    BADMINTON: Mistrovství Evropy týmů v Kazani (Rus.)

    17.-21.
    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Chamonix (Fra.) a La Thuile (It.)

    18.
    FOTBAL: 2. kolo Evropské ligy

    18.-20.
    FREESTYLE: Světový pohár v Phoenix Parku (Kor.)

    19.-20.
    SEVERSKÁ KOMBINACE: Světový pohár v Lahti (Fin.)

    SNOWBOARDING: Světový pohár v Sunny Valley (Rus.)

    19.-21.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Lahti (Fin.)

    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár v Tegernsee (Něm.

    SNOWBOARDING: Světový pohár v Phoenix Parku (Kor.

    20.
    FREESTYLE: Světový pohár v Minsku (Běl.)

    20.-21.
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár v Lahti (Fin.)

    22.-28.
    STŘELBA: Mistrovství Evropy na 10 metrů v Györu (Maď.)

    23.
    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár ve Stockholmu (Švéd.)

    SEVERSKÁ KOMBINACE: Světový pohár v Kuopiu (Fin.)

    23.-24.
    FOTBAL: Osmifinálová utkání Ligy mistrů

    25.
    FOTBAL: 2. kolo Evropské ligy

    25.-27.
    SNOWBOARDING: Světový pohár v Phoenix Parku (Kor.)

    26.
    FOTBAL: Mimořádný kongres Mezinárodní fotbalové federace (FIFA), na kterém se má volit nový předseda v Curychu (Švýc.)

    26.-28.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Almaty (Kaz.)

    SEVERSKÁ KOMBINACE: Světový pohár ve Val di Fiemme (It.)

    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár v Phoenix Parku (Kor.)

    27.-28.
    RYCHLOBRUSLENÍ: Mistrovství světa ve sprintu v Soulu (Kor.)

    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Hinterstoderu (Rak.)

    FREESTYLE: Světový pohár v Tazawako (Jap.)

    JUDO: Prague Open v Praze

    28.-6.3.
    STOLNÍ TENIS: Mistrovství světa družstev v Kuala Lumpur (Mal.)

  • BŘEZEN

    1.-6.  
    LUKOSTŘELBA: Mistrovství světa v hale v Ankaře (Tur.)

    2.-6.
    CYKLISTIKA: Mistrovství světa v dráhové cyklistice v Londýně (V. Brit.)

    3.-5.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár ve Wisle (Pol.)

    3.-13.
    BIATLON: Mistrovství světa v Oslu (Nor.)

    4.-5.
    FREESTYLE: Světový pohár v Silvaplaně (Švýc.)

    4.-6.
    TENIS: Německo – Česko, Davisův pohár v Hannoveru (Něm.)

    MOTORISMUS: Mexická rallye (Mex.)

    SNOWBOARDINGU: Světový pohár ve Veysonnaz (Švýc.)        

    5.
    FREESTYLE: Světový pohár v Moskvě (Rus.)

    5.-6.
    RYCHLOBRUSLENÍ: Mistrovství světa ve víceboji v Berlíně (Něm.)

    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Kranjske Goře (Slovi.) a Jasné (Slov.)

    SNOWBOARDING: Světový pohár ve Winterbergu (Něm.)

    7.
    LEDNÍ HOKEJ: Start play off Tipsport extraligy

    8.-9.
    FOTBAL: Osmifinále Ligy mistrů

    8.-13.
    ZÁPAS: Mistrovství Evropy v Rize (Lot.)

    10.
    FOTBAL: Osmifinále Evropské ligy

    10.-13.
    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v Kvitfjellu (Nor.) a Lenzerheide (Švýc.)

    11.-12.
    FREESTYLE: Světový pohár v Tignes (Fra.)

    11.-13.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Titisee (Něm.)

    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár ve Squaw Valley (USA)

    SNOWBOARDING: Světový pohár ve Squaw Valley (USA)

    12.
    BĚH NA LYŽÍCH: Světový pohár v Canmore (Kan.)

    14.-20.
    BIATLON: Světový pohár v Chanty Mansijsku (Rus.)

    15.-16.
    FOTBAL: Osmifinále Ligy mistrů

    17.
    FOTBAL: Osmifinále Evropské ligy

    17.-20.
    ATLETIKA: Halové mistrovství světa v Portlandu (USA)

    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár v St. Moritz (Švýc.)

    19.
    FREESTYLE A SKICROSS: Světový pohár v Blue Mountain (Kan.)

    19.-20.
    SNOWBOARDING: Světový pohár v La Molině (Špa.)

    19.-27.
    CURLING: Mistrovství světa žen ve Swift Currentu (Kan.)

    20.
    MOTORISMUS: Velká cena Kataru silničních motocyklů v Losailu (Kat.)

    MOTORISMUS: Velká cena Austrálie formule 1 v Melbourne (Aust.)

    SNOWBOARDING: Světový pohár ve Špindlerově Mlýně

    ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ: Světový pohár  ve Svatém Mořici (Švýc.)

    SKOKY NA LYŽÍCH: Světový pohár v Planici (Slovi.)

    24.
    FOTBAL: přípravný zápas české reprezentace v Praze

    28.-3.4.
    KRASOBRUSLENÍ: Mistrovství světa v Bostonu (USA)

    28.-4.4.
    LEDNÍ HOKEJ: Mistrovství světa žen v Kamloops (Kan.)

    29.
    FOTBAL: Švédsko – Česko, příprava ve Stockholmu (Švéd.)

    29.-2.4.
    VOLEJBAL:   Final Four Ligy mistrů muž

  • DUBEN

    2.-10.
    CURLING: Mistrovství světa mužů v Basileji (Švýc.)

    3.
    MOTORISMUS: Velká cena Bahrajnu formule 1 v Sáchiru (Bahr.) a Velká cena Argentiny silničních motocyklů v Termas de Río Hondo (Arg.)

    5.-6.
    FOTBAL: Čtvrtfinále Ligy mistrů

    6. a 10.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Německo, turnaj EHCH

    7.
    FOTBAL: Čtvrtfinále Evropské ligy

    7.-10.
    GOLF: Masters v Augustě (USA)

    8.-10.
    DOSTIHY: Velká národní v Liverpoolu (V. Brit.)

    9.-10.
    VOLEJBAL: Final Four Ligy mistrů že

    10.
    MOTORISMUS: Velká cena USA silničních motocyklů v Austinu (USA)

    10.-16.
    VZPÍRÁNÍ: Mistrovství Evropy ve Förde (Nor.)

    11.
    LEDNÍ HOKEJ: Start play off Stanley Cupu

    12.-13.
    FOTBAL: Čtvrtfinále Ligy mistrů

    13. a 17.
    LEDNÍ HOKEJ: Švýcarsko-Česko, turnaj EHCH

    14.
    FOTBAL: Čtvrtfinále Evropské ligy

    14.-24.
    LEDNÍ HOKEJ: Mistrovství světa do 18 let v Grand Forks (USA)

    15.-17.
    BASKETBAL: Final Four Evropské ligy žen

    ŠERM: Olympijská kvalifikace v Praze

    16.
    BASKETBAL: Start play off NBA

    FLORBAL: Superfinále žen a mužů v Praze

    16.-17.
    TENIS: semifinále Fed Cupu

    16.-23.
    CURLING: Mistrovství světa smíšených dvojic v Karlstadu (Švéd.)

    17.
    MOTORISMUS: Velká cena Číny formule 1 v Šanghaji (Čína)

    20. a 24.
    LEDNÍ HOKEJ: Finsko – Česko, turnaj EHT

    21.-24.
    JUDO: Mistrovství Evropy v Kazani (Rus.)

    22.-24.
    MOTORISMUS: Argentinská rallye (Arg.)

    24.
    MOTORISMUS: Velká cena Španělska silničních motocyklů v Jerezu (Špa.)

    25.-27.
    ŠERM: Mistrovství světa týmů v Rio de Janeiru (Braz.)

    25.-3.5.
    TENIS: WTA Prague Open žen v Praze

    26.-27.
    FOTBAL: Semifinále Ligy mistrů

    26.-1.5.
    BADMINTON: Mistrovství Evropy v Mouilleron-Le-Captif (Fra.)

    27.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Švédsko, turnaj EHT

    28.
    FOTBAL: Semifinále Evropské ligy

  • KVĚTEN

    1.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko-Švédsko, turnaj EHT

    MOTORISMUS: Velká cena Ruska formule 1 v Soči (Rus.)

    3.-4.
    FOTBAL: Semifinále Ligy mistrů

    4.-8.
    STŘELBA: Grand Prix Osvobození v Plzni

    5.
    FOTBAL: Semifinále Evropské ligy

    6.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Dauhá (Kat.)

    6.-8.
    VESLOVÁNÍ: Mistrovství Evropy v Brandenburgu (Něm.)

    JUDO: Grand Slam v Baku (Ázer.)

    6.-22.
    LEDNÍ HOKEJ: Mistrovství světa v Moskvě a Petrohradu (Rus.), Rusko – Česko

    6.-29.
    CYKLISTIKA: Giro d'Italia (It.)

    7.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Lotyšsko, mistrovství světa

    7.-8.
    HÁZENÁ: Final Four Ligy mistryň v Budapešti (Maď.)

    8.
    ATLETIKA: Pražský maraton

    MOTORISMUS: Velká cena Francie silničních motocyklů v Le Mans (Fra.)

    9.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Švédsko, mistrovství světa

    9.-22.
    PLAVÁNÍ: Mistrovství Evropy v Londýně (V. Brit.)

    12.-15.
    BASKETBAL: Final Four Evropské ligy můžů v Berlíně (Něm.)

    VODNÍ SLALOM: Mistrovství Evropy v Liptovském Mikuláši

    12.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Norsko, mistrovství světa

    13.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Kazachstán, mistrovství světa

    FOTBAL: Poslední kolo Synot ligy

    14.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Šanghaji (Čína)

    15.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Dánsko, mistrovství světa

    MOTORISMUS: Velká cena Španělska formule 1 v Barceloně (Špa.)

    17.      
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Švýcarsko, mistrovství světa

    18.
    FOTBAL: Finále Evropské ligy v Basileji (Švýc.)

    19.
    LEDNÍ HOKEJ:  Čtvrtfinále mistrovství světa

    19.-20.
    ATLETIKA: Zlatá tretra Ostrava

    21.
    LEDNÍ HOKEJ:  Semifinále mistrovství světa

    PLOCHÁ DRÁHA: Grand Prix České republiky v Praze

    20.-22.
    MOTORISMUS: Portugalská rallye (Port.)

    22.
    LEDNÍ HOKEJ: Finále mistrovství světa a zápas o bronz

    MOTORISMUS: Velká cena Itálie silničních motocyklů v Mugellu (It.)

    22.-29.
    MODERNÍ PĚTIBOJ: Mistrovství světa v Moskvě (Rus.)

    22.-5.6.
    TENIS: French Open v Paříži (Fra.)

    23.
    ATLETIKA: Memoriál Josef Odložila v Praze

    25.-29.
    BIKROS: Mistrovství světa v Medellínu (Kol.)

    26.-29.
    TRIATLON: Mistrovství Evropy v Lisabonu (Port.)

    27.-29.
    RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA: Světový pohár v Račicích

    28.
    FOTBAL: Finále Ligy mistrů v Miláně (It.)

    ATLETIKA: Diamantová liga v Eugene (USA)

    28.-29.
    HÁZENÁ: Final Four Ligy mistrů v Kolíně nad Rýnem (Něm.)

    29.
    MOTORISMUS: Velká cena Monaka formule 1 v Monte Carlu (Mon.)

  • ČERVEN

     1.-5.
    VODNÍ SLALOM: Mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě v Banja Luce (Bos.)

    2.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Římě (It.)

    4.-5.
    VESLOVÁNÍ: Primátorky v Praze

    5.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Birminghamu (V. Brit.)

    MOTORISMUS: Velká cena Katalánska silničních motocyklů v Barceloně (Špa.)

    9.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Oslu (Nor.)

    10.-12.
    MOTORISMUS: Italská rallye (It.)

    10.-10.7.
    FOTBAL: Mistrovství Evropy ve Francii

    12.
    MOTORISMUS: Velká cena Kanady formule 1 v Montrealu (Kan.)

    13.
    FOTBAL: Španělsko – Česko v Toulouse (Fra.), mistrovství Evropy

    16.
    ATLETIKA: Diamantová liga ve Stockholmu (Švédsko)

    16.-19.
    GOLF: US Open v Oakmontu (USA)

    17.
    FOTBAL: Česko – Chorvatsko v St. Étienne, mistrovství Evropy

    17.-19.
    VOLEJBAL: Světová liga mužů v Česk

    18.
    ATLETIKA: Diamantová liga v New Yorku (USA)

    LEDNÍ HOKEJ: Vyhlášení Zlaté hokejky v Karlových Varech

    19.
    MOTORISMUS: Velká cena Evropy formule 1 v Baku (Ázer.)

    20.-25.
    ŠERM: Mistrovství Evropy v Toruni (Pol.)

    21.
    FOTBAL: Česko – Turecko v Lens (Fra.), mistrovství Evropy

    24.-26.
    RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA: Mistrovství Evropy v Moskvě (Rus.)

    LEDNÍ HOKEJ: NHL draft v Sunrise (USA)

    VOLEJBAL: Světová liga mužů v Česku

    25.
    PLOCHÁ DRÁHA: Grand Prix České republiky v Praze

    25.-27.
    FOTBAL: Osmifinále mistrovství Evropy ve Francii

    26.
    MOTORISMUS: Velká cena Nizozemska silničních motocyklů v Assenu (Niz.)

    27.-10.7.
    TENIS: Wimbledon v Londýně (V. Brit.)

    28.-3.7.
    CYKLISTIKA: Mistrovství světa horských kol v Novém Městě na Moravě

    30.-3.7.
    FOTBAL: Čtvrtfinále mistrovství Evropy ve Francii

  • ČERVENEC

    1.-3.  
    MOTORISMUS: Polská rallye (Pol.)

    2.-24.
    CYKLISTIKA: Tour de France (Fra.)

    3.
    MOTORISMUS: Velká cena Rakouska formule 1 ve Spielbergu (Rak.)

    TRIATLON: Ironman Europe ve Frankfurtu (Něm.)

    4.-11.
    MODERNÍ PĚTIBOJ: Mistrovství Evropy v Sofii (Bul.)

    4.-14.
    STŘELBA: Mistrovství Evropy (brokovnice) v Lonatu (It.)

    5.-11.
    BASKETBAL: Kvalifikační turnaje mužů o postup na OH

    6.-7.
    FOTBAL: Semifinále mistrovství Evropy ve Francii        

    6.-10.
    ATLETIKA: Mistrovství Evropy v Amsterodamu (Niz.)

    9.-17.
    VOLEJBAL: Finále Světové ligy

    10.
    FOTBAL: Finále mistrovství Evropy v Paříži (Fra.)

    MOTORISMUS: Velká cena Británie formule 1 v Silverstone (V. Brit.)

    14.-17.
    GOLF: British Open v Ayrshire (V. Brit.)

    15.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Monaku (Mon.)

    15.-17.
    TENIS : Davis Cup, druhé kolo

    15.-23.
    STŘELBA: Mistrovství světa ve střelbě na běžící terč v Sühlu (Něm.)

    15.-24.
    SOFTBALL: Mistrovství světa žen v Surrey (Kan.)

    17.
    MOTORISMUS: Velká cena Německa silničních motocyklů v Sachsenringu (Něm.)

    22.-23.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Londýně (V. Brit.)

    23.
    FOTBAL: Český Superpohár

    24.
    MOTORISMUS: Velká cena Maďarska formule 1 v Budapešti (Maď.)

    MOTORISMUS: Světový pohár v motokrosu v Lokti nad Ohří

    TRIATLON: Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu v Poznani (Pol.)

    25.-3.8.
    LAKROS: Mistrovství Evropy mužů v Gödöllö (Maď.)

    28.-31.
    GOLF: PGA Championship ve Springfieldu (USA)

    29.
    FOTBAL: Start Synot ligy

    29.-31.
    MOTORISMUS: Finská rallye (Fin.)

    31.
    MOTORISMUS: Velká cena Německa formule 1 v Hockenheimu (Něm.)

  • SRPEN


    5.-21.
    LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY:  Olympiáda v Rio de Janeiru (Braz.)

    6.-7.
    CYKLISTIKA: finálové závody na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    6.-11.
    JUDO: finálové souboje na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    6.-14.
    STŘELBA: finálové disciplíny na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    7.-13.
    PLAVÁNÍ: finálové závody na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    8.
    KANOISTIKA: finálové jízdy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    8.-15.
    LEDNÍ HOKEJ: Ivan Hlinka Cup v Břeclavi a Piešťanech

    9.
    FOTBAL: Superpohár UEFA v Trondheimu (Nor.)

    9.-10.
    TRIATLON: finálové závody na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    9.-17.
    CYKLISTIKA: finálové závody na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    10.
    KANOISTIKA: finálové jízdy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    11.-14.
    FLORBAL: Czech Open v Praze

    12.-21.
    ATLETIKA: finálové závody na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    13.-14.
    VESLOVÁNÍ: finálové jízdy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    14.
    MOTORISMUS: Velká cena Rakouska silničních motocyklů ve Spielbergu (Rak.)

    TRIATLON: Mistrovství Evropy Ironman ve Wiesbadenu (Něm.)

    14.-15.
    TENIS: finálové zápasy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    14.-19.
    JACHTING: finálové jízdy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    15.-16.
    PLAVÁNÍ: finálové závody na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    18.-19.
    PLÁŽOVÝ VOLEJBAL: finálové zápasy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    FOTBAL: finálové zápasy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    18.-21.
    GOLF: Czech Masters v Praze

    19. a 21.
    CYKLISTIKA: finálové závody na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    19.-21.
    MOTORISMUS: Německá rallye (Něm.)

    20.-21.
    MODERNÍ PĚTIBOJ: finálové závody na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    BASKETBAL: finálové zápasy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    KANOISTIKA: finálové jízdy na olympiádě v Rio de Janeiru (Braz.)

    20.-11.9.
    CYKLISTIKA: Vuelta (Špa.)

    21.
    MOTORISMUS: Velká cena České republiky silničních motocyklů v Brně

    21.-28.
    VESLOVÁNÍ: Mistrovství světa v Rotterdamu (Niz.)

    25.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Lausanne (Švýc.)

    26.
    FOTBAL: Losování Ligy mistrů

    26.-28.
    MOTORISMUS: Barum rallye ve Zlíně

    27.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Paříži (Fra.)

    28.
    MOTORISMUS: Velká cena Belgie formule 1 ve Stavelotu (Bel.)

    29.-3.9.
    CYKLISTIKA: Mistrovství světa v trialu ve Vermigliu (It.)

    29.-12.9.
    TENIS: US Open v New Yorku (USA)

    31.-4.9.
    STOLNÍ TENIS: World Tour v Olomouci

     

  • ZÁŘÍ

    1.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Curychu (Švýc.)

     2.-4.
    VODNÍ SLALOM: Světový pohár v Praze

    4.
    MOTORISMUS: Velká cena Británie silničních motocyklů v Silverstone (V. Brit.) a Velká cena Itálie formule 1 Monze (It.)

    FOTBAL: Česko - Severní Irsko, kvalifikace na mistrovství světa 2018 v Plzni

    8.
    LEDNÍ HOKEJ: Rusko – Česko, příprava v Petrohradu (Rus.)

    9.
    ATLETIKA: Diamantová liga v Bruselu (Bel.)

    9.-11.
    MOTORISMUS: Čínská rallye (Čína)

    10.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko - Rusko, příprava v Praze

    11.
    MOTORISMUS: Velká cena San Marina silničních motocyklů v Misanu (San Marino)

    13.-14.
    FOTBAL: Start Ligy mistrů

    14.
    LEDNÍ HOKEJ: Výběr severní Ameriky – Česko, příprava v Pittsburghu (USA)

    16.
    FOTBAL: Start Evropské ligy

    LEDNÍ HOKEJ: Start extraligy

    16.-18.
    TENIS: Semifinále Davis Cupu       

    17.-1.10.
    LEDNÍ HOKEJ: Světový pohár v Torontu (Kan.)

    17.
    LEDNÍ HOKEJ: Kanada – Česko, Světový pohár v Torontu (Kan.)

    18.
    MOTORISMUS: Velká cena Singapuru formule 1 v Singapuru (Sing.)

    19.
    LEDNÍ HOKEJ: Česko – Výběr Evropy, Světový pohár v Torontu (Kan.)

    22.
    LEDNÍ HOKEJ: USA – Česko, Světový pohár v Torontu (Kan.)

    24.-25.
    LEDNÍ HOKEJ: Semifinále Světového poháru v Torontu (Kan.)

    25.
    MOTORISMUS: Velká cena Aragonie silničních motocyklů v Alcanizu (Špa.)

    27.-1.10.
    LEDNÍ HOKEJ: Finále Světového poháru v Torontu (Kan.)

    30.-2.10.
    GOLF: Ryder Cup, duel týmů USA a Evropy v Chasce (USA)

    30.-2.10.
    MOTORISMUS: Francouzská rallye (Fra.)

  • ŘÍJEN

    2.
    MOTORISMUS: Velká cena Malajsie formule 1 v Kuala Lumpur (Mal.)

    8.
    FOTBAL: Německo – Česko, kvalifikace na mistrovství světa 2018 v Německu

    LEDNÍ HOKEJ: Start NHL

    9.
    MOTORISMUS: Velká cena Japonska formule 1 v Suzuce (Jap.)

    9.-16.
    CYKLISTIKA: Mistrovství světa v silniční cyklistice v Dauhá (Kat.)

    11.
    FOTBAL: Česko - Ázerbájdžán, kvalifikace na mistrovství světa 2018

    14.-16.
    MOTORISMUS: Katalánská rallye (Fra.)

    16.
    DOSTIHY: Velká pardubická steeplechase v Pardubicích

    MOTORISMUS: Velká cena Japonska silničních motocyklů v Motegi (Jap.)

    18.-23.
    STOLNÍ TENIS: Mistrovství Evropy v Budapešti (Maď.)

    23.
    MOTORISMUS: Velká cena USA formule v Austinu (USA) a Velká cena Austrálie silničních motocyklů na Phillip Islandu (Aust.)

    24.-30.
    TENIS: Turnaj mistryň v Singapuru (Sing.)

    28.-30.
    MOTORISMUS: Britská rallye (V. Brit.)

    29.
    BASKETBAL: Start NBA

    30.
    MOTORISMUS: Velká cena Mexika formule v Mexiku (Mex.) a Velká cena Malajsie silničních motocyklů v Sepangu (Mal.)

  • LISTOPAD

    10.-13.
    LEDNÍ HOKEJ: Karjala Cup v Helsinkách (Fin.)

    11.
    FOTBAL: Česko - Norsko, kvalifikace na mistrovství světa 2018

    12.-13.
    TENIS: Finále Fed Cupu

    13.
    MOTORISMUS: Velká cena Valencie silničních motocyklů ve Valencii (Špa.) a Velká cena Brazílie formule 1 v Sao Paulu (Braz.)

    14.-20.
    TENIS: Turnaj mistrů v Londýně (V. Brit.)

    18.-20.
    MOTORISMUS: Australská rallye (Aust.)

    18.-26.
    CURLING: Mistrovství Evropy mužů a žen ve Skotsku

    25.-27.
    TENIS: Finále Davis Cupu

    27.
    MOTORISMUS: Velká cena Abú Zabí formule 1 v Abú Zabí (SAE)

  • PROSINEC

    2.-4.
    CYKLISTIKA:  Mistrovství světa v sálové cyklistice ve Stuttgartu (Něm.)

    3.-11.
    FLORBAL: Mistrovství světa mužů v Rize (Lot.)

    4.-18.
    HÁZENÁ: Mistrovství Evropy žen ve Stockholmu (Švéd.)

    6.-11.
    PLAVÁNÍ: Mistrovství světa v krátkém bazénu ve Windsoru (Kan.)

    8.-9.
    FOTBAL: Losování Ligy mistrů a Evropské ligy

    15.-18.
    LEDNÍ HOKEJ: Channel One Cup v Moskvě (Rus.)

     26.-5.1.
    LEDNÍ HOKEJ: Mistrovství světa do 20 let v Montrealu a Torontu (Kan.)

    28.-5.1.
    SKOKY NA LYŽÍCH: Turné čtyř můstků