21. června 2017 • 16:55

Rokycany - Plzeň 1:10. Vrba začal výhrou. Řezníček se uvedl čtyřmi góly

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Plzně vyhráli v prvním přípravném zápase pod staronovým koučem Pavlem Vrbou na hřišti Rokycan vysoko 1:10. Demolici řídila zatím největší letní posila západočechů Jakub Řezníček, který se při svém debutu trefil hned čtyřikrát. Kromě něj se prosadili po jednom gólu také Kolář, Pilař, Bakoš, obránce Řezník a mladíček Pfeifer poslední gól si vstřelili hráči Rokycan sami.

Domácí, kteří v minulé sezoně sestoupili z divize, favoritovi dlouho nevzdorovali. V osmé minutě otevřel skóre navrátilec Daniel Kolář, o chvíli později se poprvé trefila ofenzivní akvizice z Brna Řezníček. Do poločasu se ještě prosadili mladík Lukáš Pfeifer, jenž debutoval za A-tým, Václav Pilař a mezi 37. a 44. minutou hned třikrát Řezníček.

Do druhého poločasu poslal Vrba zcela jinou plzeňskou jedenáctku. Po deseti minutách hry zvýšil Marek Bakoš a chvíli po něj skóroval i Radim Řezník. Desátou branku si vstřelily Rokycany do vlastní sítě, v 81. minutou zaznamenal čestný domácí gól Grambal.