Jan Malý
23. července 2015 • 21:43

Boleslav přišla o poháry. Postup jsme ztratili doma, štve Jarolíma

Autor:
Trenéra Karla Jarolíma mrzely chyby z prvního duelu.(ilustrační foto)
TOP VIDEA
Darida v Overtimu: Chtěl bych udělat krok výš, láká  mě Premier League Darida v Overtimu: Chtěl bych udělat krok výš, láká mě Premier League
SESTŘIH: Plíšková v českém derby dominovala, Strýcová se hádala s koučem SESTŘIH: Plíšková v českém derby dominovala, Strýcová se hádala s koučem
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z NORSKA | Fotbalisté Mladé Boleslavi zvrátit výsledek z prvního utkání v odvetě nedokázali. Zatímco doma hrubě chybovali a dovolili Strömsgodsetu obrat z 1:0 na 1:2, na hřišti soupeře zvítězili 1:0. Jednobranková výhra ale na postup nestačila. „V součtu obou utkání rozhodl domácí zápas. Hlavně ty naše chyby,“ řekl po utkání trenér Karel Jarolím.Mrzí to hodně, protože to asi šlo, že?
"Samozřejmě, že mrzí. Zkomplikovali jsme si to v tom prvním zápase, ale dnes jsme mohli dosáhnout na postup."

Co chybělo?
"Byly tam šance, největší měl asi Honza Chramosta, ale nevyřešil to nejlépe, měl zvolit razantnější zakončení. Tolik šancí za zápas není, abychom si mohli dovolit přepych, že ji nevyužijeme. Ale byly tam i další šance. Čermák loboval gólmana, Zahustel to mohl lépe vyřešit. V závěru už byla hra hodně rozkouskovaná, o některé situace jsme se připravili sami vlastní ztrátou. Nebylo jednoduché si vytvořit tlak."

Rozhodl o postupu Strömsgodsetu domácí zápas?
"V součtu rozhodně, hlavně ty chyby."

Jaký to bude mít dopad na sezonu?
"Chtěli jsme hrát v pohárech co nejdéle, ale s tím už nic neuděláme. Musíme se snažit navázat na dnešní výkon, protože ten byl odhodlaný, hráli jsme týmově a nemohu nikomu nic vytknout. Ale bohužel to na postup nestačilo."

Jak z tohoto pohledu bude důležitý první ligový zápas s Libercem?
"Je to vstup do sezony, takže to bude hodně důležité, doufám, že navážeme na dnešní výkon a že bude i podobný výsledek."