Autor: iSport.cz
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Fotbalový zápas trvá na trávníku devadesát minut. Na velké bitvy se ale jejich aktéři připravují hodiny dopředu. Samotné duely pak provázejí obrovské emoce, napětí, nechybí dramatické momenty. Podívejte se, jak nedělní zápas mezi Teplicemi a Plzní zachytily "od střídaček" kamery oficiálního youtube kanálu Gambrinus ligy.

Hosté:

Domácí: Slavík – Matula (C), Hošek, Klein, Krob – Nivaldo, Ljevakovič, Vachoušek (78. Táborský), Litsingi, Salami – Mahmutovič (90+3. Jindráček).

Hosté: Kozáčik – Limberský, Řezník (83. Wágner), Procházka, Čišovský – Hořava, Horváth (C), Kovařík (74. Ďuriš), Kolář, Rajtoral – Bakoš (74. Tecl).

Domácí: Pechatý, Kaufman, Krátký, Čajič, Táborský, Jindráček

Hosté: Bolek, Hubník, Hejda, Petržela, Tecl, Ďuriš, Wágner

Domácí: Salami, Mahmutovič, Klein

Jech – Urban, Pilný

Na Stínadlech, Teplice

16 180 diváků

Na videu najdete veškeré dění okolo zápasu Teplic s Plzní. Příjezd západočeských fotbalistů na teplický stadion, rozcvičku i samotné utkání pohledem od střídaček.

V něm můžete sledovat především reakce domácího trenéra Zdeňka Ščasného. Udílení pokynů, proklínání zahozených šancí, debaty s rozhodčím.

Nejvíc se domácí rozčilovali v nastavení prvního poločasu. Teplice měly zahrávat roh, místo toho ale hlavní sudí Jech pískl a poslal hráče do šaten. "To nemá ze své hlavy, někdo to do rozhodčích hučí na seminářích, aby to tak dělali. Nevím proč,těch pár vteřinek by si bez problémů obhájili," řekl pro deník Sport expert a bývalý sudí Robert Henn.

Teplice ale nakonec mohly slavit. Kamery zachytily na domácí lavičce i obrovskou euforii, když Nivaldo trefil konečnou výhru 1:0.

Takhle utkání zachytil oficiální youtube kanál Gambrinus ligy »

Tepličtí Nivaldo (vpředu) s Litsingim se radují z gólu do sítě Viktorie Plzeň

0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.