+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
13. června 2015 • 19:25

Lvíčata před EURO rozdávala podpisy. Už aby to začalo, přejí si

Autor:
Lvíčata se podepisovala v Ďolíčku
TOP VIDEA
TOP góly 5. kola La Ligy: Messiho geniální akce, Navasův nečekaný padáček TOP góly 5. kola La Ligy: Messiho geniální akce, Navasův nečekaný padáček
SESTŘIH: HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava 7:5 SESTŘIH: HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava 7:5
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Lvíčata už pár dní před startem EURO „21“ přilákala do vršovického Ďolíčku desítky fanoušků. České naděje tam v dobré náladě rozdávaly podpisy a neskrývaly, že už si přejí, aby šampionát odstartoval. „Těšíme se na začátek. Už se nemůžeme dočkat,“ vyhlíží středeční bitvu s Dánskem obránce Jakub Brabec.Pro autogramy si chodili zástupci všech generací, natěšení na mistrovství byli stejně jako hráči, a bylo jedno, zda budou EURO sledovat přímo na stadionu, nebo jen v televizi. V Ďolíčku tým hýřil dobrou náladou.

„Na soustředění v Rakousku proběhlo všechno tak, jak mělo. Zahráli jsme si zápasy, příprava to byla dobrá,“ hodnotil hradecký gólman Tomáš Koubek nedávný pobyt týmu v Rakousku.

Lvíčata se podepisovala v Ďolíčku

„Parta se tam stmelila,“ dodal se smíchem sparťan Brabec. Tým před šampionátem dvakrát vyhrál nad Ukrajinou. „Byl to ideální soupeř na to, abychom si zvedli sebevědomí,“ doplnil.

Teď už ale přijde ostrá prověrka formy proti Dánsku. A Češi se toho nebojí. „Už aby byla středa a aby to vypuklo,“ přeje si gólman Koubek.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze