Horor se šťastným koncem. Škrtel krvácel, pak trefil Liverpoolu bod

Autor: rjm
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Slovenský obránce Martin Škrtel si naskočil na roh spoluhráče Adama Lallany a Liverpool zalila vlna radosti. Reds vyrovnali v sedmé minutě nastavení skóre šlágru s Arsenalem na 2:2 a stoper se pasoval do role Muže zápasu. Přitom zápas dohrával s obvazem na hlavě po krvavém zranění. Nakonec zajistil svému týmu bod.

Hosté: 45+2. Debuchy, 64. Giroud

Domácí: Jones – K. Touré (81. Lambert), Škrtel, Sakho – Henderson, Lucas Leiva, Gerrard, Marković (74. Borini) – Coutinho, Sterling, Lallana.

Hosté: Szczęsny – Debuchy, Chambers, Mertesacker, Gibbs – Flamini – A. Sánchez (90+4. Monreal), Oxlade-Chamberlain (90. Campbell), Cazorla, Welbeck – Giroud (82. Coquelin).

Domácí: Enrique, Lambert, Moreno, Manquillo, Mignolet, Can, Borini

Hosté: Podolski, Walcott, Monreal, Martínez, Campbell, Coquelin, Maitland-Niles

Domácí: Borini, Borini (č)

Hosté: Flamini, Debuchy, Cazorla

Oliver – Long, Betts

Anfield Road, Liverpool

To snad není možné, říkali si fandové, co zápas neviděli. Sudí Michael Oliver totiž nastavoval celých devět minut. Všechno bylo ale v pořádku, nehrálo se právě kvůli krvavému zranění slovenského stopera.

Už už to vypadalo, že bude smutným hrdinou domácího týmu, protože při gólu na 1:1 neuhlídal Debuchyho, ale pak si tvrďák dohrávající duel s obvazem na hlavě spravil náladu.

Trvalo to pěkných pár minut. A s Liverpoolem to nevypadalo dobře zvláště poté, co v nastavení šlápl na Cazorlu domácí Borini a byl vyloučen. I v oslabení ale nakonec Škrtel v sedmé minutě nastavení vystoupal do vzduchu a zhruba z deseti metrů hlavou srovnal.

Pak jen pelášil radostně po trávníku a vychutnával si bouři v hledišti.

SESTŘIH Premier League: Liverpool - Arsenal 2:2