3. prosince 2016 • 18:08

CELÝ SESTŘIH: Barcelona – Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě!

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Zase on! Obránce Realu Madrid Sergio Ramos opět dokázal, že je střelcem důležitých gólů. Kapitán „bílého baletu“ vyrovnal slavné El Clásico v poslední minutě a zajistil tak svému týmu důležitý bod. Ramos tím odpověděl na vedoucí trefu kanonýra Barcelony Luise Suáreze. Real tak zůstává po 14. kole La Ligy v čele s náskokem šesti bodů právě na Barcelonu.

Real naposledy v lize prohrál v únoru v městském derby s Atléticem, od té doby ztratil body jen při čtyřech remízách. Tentokrát však byl prohře hodně blízko. Po nezáživné první půli totiž v úvodu druhé části rozehrál standardní situaci Neymar a Luis Suárez na malém vápně hlavou usměrnil míč do sítě.

Neymar poté zahodil velkou šanci na zvýšení a přišel trest. Poslední minuty patřily Realu: nejprve Ramos hlavičkoval nad, následně neuspěl ani Cristiano Ronaldo, ale do třetice už to vyšlo.

Luka Modrič rozehrál standardní situaci, u tyče se prosadil Ramos a potvrdil, že jako stoper umí střílet důležité branky. V nastavení pak remízu pro Real uhlídal Casemiro, který vyhlavičkoval na brankové čáře jistý gól.

Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě

FC Barcelona - Real Madrid 1:1

Branky: 53. Suárez - 90. Ramos

Barcelona - Real Madrid: To je drama! Domácí mohli rozhodnout, Casemiro zachránil Real na brankové čáře

Barcelona - Real Madrid: Geniální přihrávka Iniesty, hvězdný Messi ale tutovku spálil!

Barcelona - Real Madrid: Tutovka! Neymar byl sám před Navasem, ale branku přepálil

Barcelona - Real Madrid: Je to tady! Kanonýr Luis Suárez poslal domácí do vedení 1:0