+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. července 2015 • 21:10

Jako v klubu! Jarošík, Střihavka či Juhar září v týmu hráčů bez angažmá

Autor:
Jarošík, Střihavka či Juhar září v týmu hráčů bez angažmá
TOP VIDEA
Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal
SESTŘIH Premier League: Leicester - Liverpool 2:3. Drama pro hosty, Vardy nedal penaltu SESTŘIH Premier League: Leicester - Liverpool 2:3. Drama pro hosty, Vardy nedal penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvoufázové tréninky v pořádném tempu. Hecování, tvrdé souboje a k tomu pokyny trenéra Vernera Ličky. Na první pohled není vůbec poznat, že ani jeden z hráčů, kteří na travnatém hřišti bojují, nemá jistou práci. Vítejte v úspěšném projektu České asociace fotbalových hráčů, kde trénují hráči bez angažmá. Věří, že díky dobrým výkonům si ho ale brzy najdou.Český výběr hráčů, kteří v tuto chvíli hledají svůj nový tým, zatím působí úspěšně v turnaji FIFpro. Tým kapitána Davida Střihavky porazil Rumunsko i Portugalsko a v sobotu ho čeká čtvrtfinále proti Švýcarsku.

„Moje dojmy jsou jenom pozitivní. Ze začátku jsem z toho měl trochu strach, nevěděl jsem, co od toho čekat. Ale teď jsem z toho nadšený,“ říká Střihavka, který je zatím nejvýraznější osobností týmu.

Jarošík, Střihavka či Juhar září v týmu hráčů bez angažmá

Všichni fotbalisté včetně nově příchozích Jiřího Jarošíka a Martina Juhara si pochvalují výbornou atmosféru i profesionální tréninky pod vedením Vernera Ličky. „Je to mnohem lepší než individuální tréninky. To se vůbec nedá srovnávat,“ tvrdí zkušený trenér.

Cílem celého kempu je najít fotbalistům nové angažmá. Mnozí z hráčů už s týmy jednají, jiní ještě na nabídku čekají. Všichni každopádně doufají, že ve Švýcarsku udělají další krok k tomu, aby nový tým našli. Postup mezi nejlepší čtyři by byl pro český výběr velký úspěch.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze