+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. května 2017 • 13:24

Fousek má nabídky na předsedu FAČR, Grygera přemýšlí o výkonném výboru

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Basilej - Manchester United 1:0. Fantastický Vaclík vychytal giganta SESTŘIH Ligy mistrů: Basilej - Manchester United 1:0. Fantastický Vaclík vychytal giganta
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mluví se o něm nejčastěji jako o hlavním kandidátovi profesionálních klubů na příštího předsedu fotbalové asociace. Petr Fousek to určitě nevyvrací. „Jsem průběžně oslovován profesionálními kluby i výkonnostním fotbalem,“ potvrzuje pro iSport.cz.Jaká bude jeho odpověď? „Zatím tu podporu, které se mi dostává, zvažuju. Ve správný moment se rozhodnu,“ tvrdí mezinárodní delegát FIFA a UEFA a někdejší generální sekretář fotbalového svazu.

V souvislosti s předsednictvím se mluvilo také o Martinu Malíkovi, generálním řediteli společnosti STES, která obchoduje s televizními právy na ligu. „Tu nominaci nechci do uzavření kandidátek nijak komentovat,“ řekl pro iSport.cz. Podle všeho se ale zdá, že jeho případná kandidatura by se týkala pouze členství ve výkonném výboru, nikoli nejvyšší funkce.

To samé platí také pro Petra Mlsnu, místopředsedu komise rozhodčích, který ovšem již dříve vyjádřil připravenost do výkonného výboru za určitých podmínek zasednout.

720p 480p 360p 240p
Berbr: Návrh Slavie je mimozemský, moje kandidátky na FAČR už leží

Na člena výkonného výboru pak podle všeho bude kandidovat Zdeněk Grygera. Bývalý reprezentant a současný sportovní manažer Zlína patrně vyslyší návrh, který jako první zveřejnila Slavia.

„S největší pravděpodobností podáme přihlášku Zdeňka Grygery do výkonného výboru,“ řekl pro iSport.cz majitel zlínského klubu Zdeněk Červenka.

 Klasická verze
Mobilní verze