dozvíte se vše jako první.
22. listopadu 2015 • 21:36

VÁNOCE jsou tady. V Hradci vypadl proud, diváci zpívali koledy

Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty
Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever

Ve 27. minutě zápasu domácího Mountfieldu s Mladou Boleslaví přišel nečekaný zkrat - a to osvětlení. Světla v aréně zhasla a přišla pětiminutová pauza. Diváci přestávky využili po svém, rozsvítili displeje svých mobilních telefonů a zpívali koledy. Bruslaři nakonec v utkání 22. kola zvítězili v Hradci 2:1 po samostatných nájezdech, dva góly si připsal Radan Lenc.

"Minulý zápas s Mladou Boleslaví jsme zvláštně ztratili. Tentokrát nás zabrzdily tři přesilovky v první třetině, které jsme nevyužili. Bod bereme stejně jako Boleslav s velkou pokorou," hodnotil kouč domácích Peter Draisaitl.