+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. března 2017 • 19:55

Sparta není Hodonín, hlásil Kováčik. A Brno zas žádný Vsetín, vrací trpaslík

Autor:
TOP VIDEA
Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku
Satoranský: Já a nejpříjemnější překvapení Wizards? Hezké, ale nic to neznamená Satoranský: Já a nejpříjemnější překvapení Wizards? Hezké, ale nic to neznamená
VŠECHNA VIDEA ZDE

I při vypjatých zápasech hokejového play off je prostor na legrácky. V úterý si vzal brněnský obránce Jozef Kováčik osobitou repliku na pomoc tvrzení, že ani vedení 2:0 v sérii nad Spartou není důvodem k uspokojení. „Nehrajeme s nějakým Hodonínem nebo nevím s kým. Je to Sparta! Nesmíme nic podcenit,“ řekl v úterý. Reakce z jihomoravského klubu, který právě hraje semifinále 2. ligy proti Vsetínu, na sebe nenechala čekat.Jozef Kováčik je známý svými průpovídkami. „Rozebrali jsme je jako cigán bicykl,“ je třeba jednou z nich. Po druhém vítězství ve čtvrtfinále extraligy nad Spartou, které sám zařídil brankou v prodloužení, zaperlil slovenský hecíř znovu. „Nehrajeme s nějakým Hodonínem nebo nevím s kým. Je to Sparta!“ burcoval, aby Kometa ani v dalším průběhu nic nepodcenila.

Což neuniklo pozornosti hodonínským Drtičům během jejich druholigového semifinále proti Vsetínu, s nímž to v sérii mají 1:1 na zápasy. „Musíme hrát každý zápas na 110 %, abychom to zvládli. Navíc, víme, že nehrajeme s nějakou Kometou, ale se Vsetínem, takže určitý respekt tam máme. Na druhou stranu zase nic velkého, co nám svazovalo ruce,“ rýpnul si pohotově hodonínský obránce Martin Miklík.

Drtiči umístili jeho postřeh na Instagramu, kde ho navíc doplnili hashtagy jako #ahojjozko, #nejakyhodonin nebo #lojzajebuh.

720p 480p 360p 240p
Sparta - Kometa Brno: Domácí na kolenou! Kováčik prostřelil Pöpperleho, 2:3 po prodloužení

720p 480p 360p 240p
Sparta - Kometa Brno: Kalous řádil na střídačce, vzteky nakopl mantinel!

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze