21. června 2015 • 04:30

Jágr zdravil ze zámoří: Český hokej se ubírá správným směrem!

Autor:
TOP VIDEA
Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále
Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po přestupu na Floridu hokejově ožil a rozhodl čtvrtfinále domácího mistrovství světa, ani to Jaromíru Jágrovi nestačilo k triumfu ve Zlaté hokejce pro nejlepšího českého hráče uplynulé sezony. Předčil ho Jakub Voráček. „Chtěl bych hlavně poděkovat fanouškům,“ vzkázal přes video ze zámoří.Jágr na vyhlášení Zlaté hokejky v Karlových Varech nebyl, protože už se pilně připravuje na další sezonu v NHL, ve které má roční smlouvu s Floridou.

Když Jágr video natáčel, o konečném umístění v prestižní anketě nevěděl. „Ale to není podstatné. Důležité je to, že většina nominovaných dokázala držet krok s nejlepšími hokejisty světa, to je důkaz, že český hokej se ubírá správným směrem,“ pravil.

Bob a Bobek zajali Voráčka. Podívejte se, jak dostal první Zlatou hokejku

Sám se ještě vrátil k domácímu šampionátu, na kterém česká reprezentace před bouřlivou diváckou kulisou skončila čtvrtá bez medaile.

„Chtěl bych tuto příležitost využít k tomu, abych poděkoval fanouškům, kteří nám na mistrovství vytvořili skvělou atmosféru, na to se nedá zapomenout. Byl to jeden z nejkrásnějších zážitků mé kariéry…“ přiznal Jágr.