7. června 2016 • 00:00

Budoucnost v duchu čistoty a lesku bez vody pro vaše vozy už není jen snem!

Autor:

Není žádnou novinkou, že si jídlo nebo vybrané zboží necháte posílat domů nebo do práce. Ale co takhle si na zavolání nechat umýt auto nebo vyčistit jeho interiér? A co teprve ekologickým způsobem a v místě, které si sami určíte?Nejedná se o vtip, ale o mobilní službu, která nabízí čistotu pro váš vůz v nejvyšší kvalitě bez použití vody a ještě vám ušetří čas. Kamkoli k vám dorazí experti na údržbu vozidel ze společnosti BEZVODY.cz a postarají se o komfort pro váš automobil. Oproti klasickému mytí vodou nabízí ekologické umytí až dvakrát delší ochranu automobilu, šetří energii a především vodu. Tým expertů na údržbu aut zhodnotí míru znečištění a na základě toho zvolí správný produkt značky With Out Water (WOW) z Velké Británie. Všechny přípravky této značky jsou biologicky rozložitelné a ekologicky šetrné.


Jak probíhá samotné čištění „bez vody“?

V případě údržby exteriéru je nejprve na karoserii vozu nanášena vrstva ochranného čisticího prostředku a automobil je postupně čištěn speciální mikrovláknovou utěrkou vždy ve směru shora dolů. Čistící emulze vytlačuje nečistoty a nahrazuje je ochrannou vrstvou. V dalším kroku je nanesený prostředek krouživými pohyby rozleštěn. Není nutné se ani obávat čištění v prostorech jako jsou garáže nebo jiná hůře osvětlená místa. I pro tyto případy jsou mobilní mycí týmy vybaveny a případné nesrovnalosti odhalí pomocí halogenového světla. Překážkou není ani to, máte-li na voze přidány další prvky, jako je zahrádka nebo ochranný rám. Vybírat je možné z unikátní produktové řady, která obsahuje prostředky vhodné pro všechny typy aut, motocyklů, autobusů, obytných automobilů, karavanů a dalších vozidel. Pro kompletní servis a ochranu vašeho auta nabízí společnost BEZVODY.cz aplikaci nejmodernějších přípravků na bázi nanotechnologií. Důležitou součástí služby je i čištění interiérů vozů, která zahrnuje vysávání, tepování autosedaček, precizní čištění a leštění vnitřní strany oken, ošetřování kožených a plastových prvků a bezchlórovou desinfekci. Nezanedbatelnou výhodou mycího servisu BEZVODY.cz je naprostá nezávislost na externích zdrojích elektrické energie, mycí týmy jsou vybaveny silnými autobateriemi.  Auto tak lze umýt a vyčistit skutečně kdekoliv.

Výrobky WOW využívají i přední světové automobilky

Prestižní značku pro čistění svých vozů využívají i týmy světových automobilek, jakými jsou např. Aston Marin, McLaren, Volvo nebo Audi. Staňte se i Vy a Váš automobil jedním ze spokojených zákazníků ekologického mycího servisu a už se BEZ této služby neobejdete. Zavolejte a domluvte se na místě i čase, který vyhovuje vám!