19. listopadu 2014 • 19:35

Růžička připravil v KHL Pöpperleho o třetí nulu v sezoně

0
Tomáš Pöpperle vychytal v dnešním utkání Kontinentální ligy hokejistům Soči výhru 4:1 nad Čeljabinskem. O třetí čisté konto v sezoně připravil českého brankáře jeho krajan Martin Růžička, jenž vstřelil v závěrečné třetině jediný gól Traktoru.

O vítězství nejhoršího klubu Západní konference rozhodlo druhé dějství, v němž hráči Soči vstřelili během dvanácti minut všechny čtyři branky. Ve 42. minutě pak zaznamenal čestný úspěch Čeljabinsku útočník Růžička, jenž překonal Pöpperleho dorážkou zblízka a trefil se popáté v ročníku.

Tři góly dostal Jakub Štěpánek v brance Čerepovce od CSKA Moskva, jenž na ledě Severstalu vyhrál 3:0. Klub z hlavního města se díky sedmé výhře v řadě dostal do čela tabulky KHL o tři body před Petrohrad, má však odehrány o dva zápasy víc.