1. října 2016 • 18:44

Vyškov zvítězil 3:1 v Blansku a uhájil vedení v MSFL

0
Fotbalisté Vyškova zůstali i po deseti odehraných kolech v čele tabulky MSFL. Svěřenci trenéra Jana Trousila v utkání 9. kola zvítězili před téměř pěti sty diváky na půdě blanenského nováčka 3:1 a mají tříbodový náskok před druhou Sigmou Olomouc B, jež porazila doma Zlín B 3:0.

Vyškovu ke čtvrté výhře za sebou pomohli brankami Kirschner a Sečkář, jeden gól byl vlastní. Dal si ho Píšek, který se později trefil do správné sítě a obstaral tak čestný úspěch domácích. Zápas však nedohrál, osm minut před koncem byl totiž vyloučen.

Exdruholigová Olomouc B brala tři body díky dvěma gólům Richtera a Buchvaldkově penaltě. Na druhé místo se ale může vrátit Uničov v případě, že v neděli doma porazí HFK Olomouc.

Po dvou třetinách podzimní části zůstává překvapivě na dně tabulky celek Kroměříže. Hanácká Slavia doma prohrála 0:3 s Třebíčí, a potřetí za sebou tak vyšla naprázdno.