+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Ondřej Němec
14. července 2017 • 13:10

Zpěvák a bojovník Ben Cristovao v dotazníku: Dostál není rasista, ale vlasista

Dotazník Cristovao vs. Dostál: Blondýny nebo brunety? Je to jedno a Pepa je vlasista, hlásí …
TOP VIDEA
Horváth: Přestupy Plzně nejsou retro. Množství posil ve Spartě bych se bál Horváth: Přestupy Plzně nejsou retro. Množství posil ve Spartě bych se bál
Šádek dostal od Bakoše větev na tanky Sparty a Slavie. Podívejte se! Šádek dostal od Bakoše větev na tanky Sparty a Slavie. Podívejte se!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když se tihle dva sejdou, legrace nebere konce. Rychlostní kanoista Josef Dostál a známý zpěvák a bojovník Ben Cristovao se vždy rádi špičkují. Ve videodotazníku prozradili, jakou bravu vlasů u žen preferují, kým se chtěli stát jako děti nebo jakou super schopnost by chtěli ovládat.Populární zpěvák a bojovník Ben Cristovao se opět sešel na břehu Vltavy s kajakářem Josefem Dostálem, aby potrénovali jízdu na kajaku. Reportérka iSport TV Simona Kubišová jim při té příležitosti položila několik zajímavých otázek.

Odpovědi byly skutečně originální. Olympijský hrdina například prozradil, jakou barvu vlasů u žen preferuje a známý showman jej proto označil za „vlasistu“. Dostál navíc odtajnil i své super-schopnosti.

Dotazník Cristovao vs. Dostál: Blondýny nebo brunety? Je to jedno a Pepa je vlasista, hlásí Cristovao

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram