30. června 2015 • 12:01

Kolocová a Sluková podlehly na MS Polkám, dál jdou z druhé pozice

Kolocová se Slukovou postupují na MS ze skupiny jako druhé
Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal
CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 1:1. Hosté mají rekord, padl vlastenec i penalta CELÝ SESTŘIH: Zlín - Slavia 1:1. Hosté mají rekord, padl vlastenec i penalta

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková prohrály na mistrovství světa v plážovém volejbalu v Rotterdamu s polskou dvojicí Kinga Kolosiňská, Monika Brzosteková 18:21, 17:21. Oba páry měly zajištěný postup do play off už před utkáním, z prvního místa ve skupině E tak jdou bez porážky dál Polky.

Martina Bonnerová a Barbora Hermannová, které skončily s jedním vítězstvím třetí ve skupině D, čekají na výsledky zbývajících zápasů základní části. Do středečního prvního kola play off totiž postoupí i osm týmů s nejlepší bilancí z třetích míst.

Kolocová se Slukovou promarnily v prvním setu vedení 16:12 a stejně jako v sobotním utkání s Kanaďankami ho prohrály. Nadějný začátek druhé sady (7:3) skýtal naději na vyrovnání, jenže Polky se znovu dokázaly vrátit do hry a po nepřesné nahrávce Kolocové proměnily hned první mečbol. Na šampionátu tak zatím neztratily ani set.