30. června 2015 • 12:01

Kolocová a Sluková podlehly na MS Polkám, dál jdou z druhé pozice

Autor:
Kolocová se Slukovou postupují na MS ze skupiny jako druhé
TOP VIDEA
ANKETA mezi redaktory Sportu: Titul? Plzeň je v psychické výhodě, Slavia spíš nezaváhá ANKETA mezi redaktory Sportu: Titul? Plzeň je v psychické výhodě, Slavia spíš nezaváhá
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kristýna Kolocová a Markéta Sluková prohrály na mistrovství světa v plážovém volejbalu v Rotterdamu s polskou dvojicí Kinga Kolosiňská, Monika Brzosteková 18:21, 17:21. Oba páry měly zajištěný postup do play off už před utkáním, z prvního místa ve skupině E tak jdou bez porážky dál Polky.Martina Bonnerová a Barbora Hermannová, které skončily s jedním vítězstvím třetí ve skupině D, čekají na výsledky zbývajících zápasů základní části. Do středečního prvního kola play off totiž postoupí i osm týmů s nejlepší bilancí z třetích míst.

Kolocová se Slukovou promarnily v prvním setu vedení 16:12 a stejně jako v sobotním utkání s Kanaďankami ho prohrály. Nadějný začátek druhé sady (7:3) skýtal naději na vyrovnání, jenže Polky se znovu dokázaly vrátit do hry a po nepřesné nahrávce Kolocové proměnily hned první mečbol. Na šampionátu tak zatím neztratily ani set.

Mistrovství světa v plážovém volejbalu v Nizozemsku:
Ženy - skupina E
:
Kolosiňská, Brzosteková (Pol.) - Kolocová, Sluková (ČR) 2:0 (18, 17)