+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. července 2015 • 20:42

Utajená svatba. Berdych se oženil, přítelkyni Ester si vzal v Monaku

Autor: ,
TOP VIDEA
Šádek dostal od Bakoše větev na tanky Sparty a Slavie. Podívejte se! Šádek dostal od Bakoše větev na tanky Sparty a Slavie. Podívejte se!
V Plzni si před sezonou věří: Chceme titul, nejsme ten třetí vzadu V Plzni si před sezonou věří: Chceme titul, nejsme ten třetí vzadu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych se oženil. Šestý hráč světového žebříčku si vzal přítelkyni Ester Sátorovou v Monte Carlu. Svatba proběhla v nejužším okruhu přátel zamilovaného páru, oba se ji do poslední chvíle snažili utajit.


REKLAMA

Hostů včetně rodinných příslušníků se na svatbě sešlo zhruba pětadvacet. Přesný termín obřadu údajně neznali ani Berdychovi kamarádi z tenisového prostředí. Novomanželé nejspíš stihnou i svatební cestu, protože tenisté teď mají volnější program.

Berdych se se svou přítelkyní, modelkou Ester Sátorovou, zasnoubil v listopadu na Maledivách, svatba je dalším velkým krokem ve vztahu šťastného páru „Chceme svatbu pojmout jako párty s nejbližšími lidmi, stoprocentně se vejdeme do dvaceti hostů,“ popsala Ester v květnovém časopise OK! Magazine.

Berdych v minulosti chodil s Lucií Šafářovou, finalistkou letošního French Open. S modelkou Sátorovou je od podzimu 2012, zasnoubili se na konci minulého roku.

V pondělí se rovněž oženil další daviscupový reprezentant, Lukáš Rosol si vzal bývalou televizní moderátorku Michaelu Ochotskou.

Se sexy pózami Ester začínala ve 13, časem je ale o hodně zdokonalila.
Se sexy pózami Ester začínala ve 13, časem je ale o hodně zdokonalila.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram