16. července 2015 • 20:42

Utajená svatba. Berdych se oženil, přítelkyni Ester si vzal v Monaku

Autor: ,
TOP VIDEA
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nasázeli Švédům osm branek! Ale kluci hráli skvěle i do obrany, konstatuje Francouz Češi nasázeli Švédům osm branek! Ale kluci hráli skvěle i do obrany, konstatuje Francouz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší český tenista Tomáš Berdych se oženil. Šestý hráč světového žebříčku si vzal přítelkyni Ester Sátorovou v Monte Carlu. Svatba proběhla v nejužším okruhu přátel zamilovaného páru, oba se ji do poslední chvíle snažili utajit.Hostů včetně rodinných příslušníků se na svatbě sešlo zhruba pětadvacet. Přesný termín obřadu údajně neznali ani Berdychovi kamarádi z tenisového prostředí. Novomanželé nejspíš stihnou i svatební cestu, protože tenisté teď mají volnější program.

Berdych se se svou přítelkyní, modelkou Ester Sátorovou, zasnoubil v listopadu na Maledivách, svatba je dalším velkým krokem ve vztahu šťastného páru „Chceme svatbu pojmout jako párty s nejbližšími lidmi, stoprocentně se vejdeme do dvaceti hostů,“ popsala Ester v květnovém časopise OK! Magazine.

Berdych v minulosti chodil s Lucií Šafářovou, finalistkou letošního French Open. S modelkou Sátorovou je od podzimu 2012, zasnoubili se na konci minulého roku.

V pondělí se rovněž oženil další daviscupový reprezentant, Lukáš Rosol si vzal bývalou televizní moderátorku Michaelu Ochotskou.

Se sexy pózami Ester začínala ve 13, časem je ale o hodně zdokonalila.
Se sexy pózami Ester začínala ve 13, časem je ale o hodně zdokonalila.