21. března 2010 • 14:06

Autor: spo
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Na tenhle zápas se bude dlouho vzpomínat, píší německé deníky. A v hlavní roli byl český fotbalista Martin Fenin! Jeho Frankfurt sice v sobotním zápase proti Bayernu Mnichov dlouho prohrával 0:1, pak ale přišel famózní obrat.

Nejdříve v 87. minutě vyrovnal Tsoumoua a pak už přišla chvíle českého talentu. O dvě minuty později si zpracoval dlouhý pas do vápna, pohrál si s obráncem a napálil míč o tyč přesně do brány.

Čtěte více:
Fenin fantastickým gólem sestřelil Bayern »

Pro lídra tabulky z Mnichova to znamenalo první porážku v domácí soutěži po 19 zápasech.

A obrovskou radost Martina Fenina nemohl zkalit ani fakt, že mu spoluhráč nechtěně stáhl trenky na "půl žerdi".

Martin Fenin slaví gól do sítě Bayernu Martin Fenin slaví gól do sítě BayernuFoto www.youtube.com