To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Stejně, jako se Ronnymu nepovedl volný kop, nepovedl se ani rohový kop z pravé strany, znovu míč odvrací první bránící hráč domácích a sudí Dankert ihned poté končí tento zápas! Domácí se radují z velmi cenných tří bodů, hosté by si za zlepšení ve druhém poločase zasloužili alespoň bod, ale dnes gól nedali, to se pak těžko boduje.
90+5
90+5
Ronny však z pravé strany trefuje pouze bránícího Wernera, tak ještě roh pro hosty.
90+4
Sudí Dankert přerušil akci a domlouvá dvěma hráčům v pokutovém území, volný kop se bude opakovat!
90+4
Abdul Baba fauluje na vlastní polovině, volný kop pro Herthu, jedna z posledních šancí hostů! K pokutovému území se vydal i gólman Kraft!
90+3
Domácí již, pochopitelně, šetří čas, což se promítlo v hlavě da Silvy, míč nyní ale mají hosté.
90+2
Francisco da Silva měl dobrou rychlost na levém křídle, ale celou akci nakonec zbrzdil.
90+1
Rozhodčí Dankert nastavil čtyři minuty, po tuto dobu budou ještě domácí muset bránit těsný náskok.
90
Stocker na bližší tyči hlavičkuje, ovšem pouze do rukavic gólmana Hitze.
90
Kalou znovu vybojoval roh pro Herthu, Ronny rozehrává z levé strany.
89
Již se hraje, Ronny rozehrál volný kop z pravé strany, na polovině Augsburgu, obrana domácího týmu v pohodě odvrací.
88
Djurdjič se drží za záda a nechce se mu z trávníku.
87
Jsme v samém závěru utkání, hosté se snaží o vyrovnání, ale domácí se daří držet těsný náskok.
86
Ronny rozehrál, ve vápně hlavičkuje Stocker, to nebyla špatná hlavička, míč však Hitz chytá.
85
Salomon Kalou vybojoval rohový kop pro Herthu, z levé strany.
83
A nakonec je z toho zblokovaná střela Schiebera, další aut pro Herthu.
83
Míč se ocitá na polovině Augsburgu, autové vhazování Ronnyho provází hlasitý pískot tribun.
82
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází Hong Čong-ho.
81
Vzápětí Ben-Hatira fauluje na vlastní polovině a domácí tak budou mít výhodu volného kopu.
81
Míč směřuje na bližší tyč, kde však bránící Ndjeng odvrací do autu.
80
Rohový kop pro Augsburg, z levé strany rozehraje Werner.
79
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází , přichází Änis Ben-Hatira.
77
Faulů je ve druhém poločasu až příliš, fotbal tím neskutečně trpí, to je škoda.
76
Míč chytá Hitz, z volného kopu se hosté neprosazují.
75
Žlutou kartu dostává Dominik Kohr (FC Augsburg).
75
Odkop od branky Augsburgu, ale hosté se znovu dostanou k míči poté, co je Stocker faulován Kohrem.
74
Kalou si nabíhá ve vápně na centr, ale v souboji s bránícím Babou neuspěl, alespoň rohový kop pro Herthu.
72
Po střídání rozehráli hosté rohový kop z levé strany, branku Augsburgu ale neohrozili.
71
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Paul Verhaegh, přichází Ronny Philp.
71
Je to Paul Verhaegh, který je viditelně otřesen ze zákroku z 62. minuty a utkání pro něho končí!
70
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, v pokutovém území Herthy zůstává ležet jeden z domácích hráčů.
69
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Genki Haraguči, přichází Valentin Stocker.
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Johnny Heitinga, přichází Julian Schieber.
69
67
Odkop od branky Herthy, Pekarík faulován uprostřed hřiště.
65
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Raúl Bobadilla, přichází Francisco da Silva.
64
Nikola Djurdjić střílí z levé strany, ale z úhlu, Thomas Kraft v pohodě chytá.
63
Domácí kapitán je připraven vrátit se na hřiště, to je dobrá zpráva.
63
Paul Verhaegh nyní sklízí potlesk zaplněných tribun SGL Arény, když po svých opustil hrací plochu, v prvních chvílích po faulu to vypadalo na ztrátu vědomí u zatím jediného střelce tohoto utkání.
62
Žlutou kartu dostává Ronny (Hertha BSC) za nesmyslně tvrdé "nalétnutí" do Verhaegha v souboji o míč.
61
Začíná nám přiostřovat na hřišti, další ostrý zákrok, provinil se hostující Ronny.
60
Je za námi hodina hry, domácí stále vedou o gól díky proměněnému pokutovému kopu Verhaegha, byť v posledních minutách hosté několikrát zahrozili.
59
Žlutou kartu dostává Johnny Heitinga (Hertha BSC).
59
Ostrý skluz Heitingy na Djurdjiče, na polovině Herthy.
58
Další útočná akce hostů, Abdul Baba razantně odkopává.
57
Nepřesný pas hostů, domácí obrana odkopává míč do bezpečí.
55
Ronny nepřesně centruje do vápna, míč mají ve své moci domácí.
53
Altintop s Wernerem jdou za obranu Herthy, ale je máván ofsajd, odkop od branky hostů.
52
Ale defenziva Augsburgu odvrací do autu, ani z něho se hosté neprosazují, odkop od branky.
51
Marwin Hitz vytěsňuje míč nad branku, rohový kop pro Herthu, hosté rozehrají z pravé strany.
51
Autové vhazování hostů, z pravé strany, míč zůstává v držení Herthy.
50
Hosogaj, faulován útočícím Bobadillou, míč pro Herthu.
49
Míč míří z pravé strany na Wernera, který se ale k hlavičce nedostal.
48
Volný kop pro Augsburg, z pravé strany rozehraje Bobadilla.
47
Domácí s míčem na polovině Herthy, Bobadilla v ofsajdu, útočná akce Augsburgu končí.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas končí vítězství domácího Augsburgu, který vede 1:0 díky proměněnému pokutovému kopu Verhaegha z 27. minuty. Sledujeme velmi dobrý fotbal, doufejme, že tomu tak bude i ve druhé půli.
45+1
45+1
Vítěz Ligy Mistrů s Chelsea, hostující Salomon Kalou, se nyní provinil proti pravidlům ve středovém kruhu.
45
Poslední minuta prvního poločasu, hosté se stále drží na polovině Augsburgu, Haraguči střílí z levé strany, zpoza vápna Augsburgu, ale nepřesně.
44
Hosté na polovině Augsburgu, Pekarík vhazuje z levé strany.
42
Další souboj Djurdjiće a Hosogaje, tentokrát fauluje domácí hráč.
41
Bobadilla rozehrál z levé strany, Dominik Kohr však neuspěl v hlavičkovém souboji, odkop od branky Herthy.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, Baba přihrává z levé strany do vápna, míč však končí mimo hřiště, rohový kop pro Augsburg.
39
Nepřesný pas domácích, hosté vhazují z levé strany, ale aktivní Altintop získává zpět míč pro Augsburg.
37
Míč končí mimo branku Herthy, gólman Kraft nemusel zasahovat.
36
Žlutou kartu dostává Hadžime Hosogaj (Hertha BSC) za podražení Altintopa na vlastní polovině.
35
K míči se postavil Raúl Bobadilla, který ale poslal nepřesný míč do vápna, odkop od branky Herthy.
34
Domácí budou moci zahrávat volný kop z levé strany, na polovině Herth.y
33
Verhaegh se nedostal do vápna Herthy, dobrou práci tam odvedl Haraguči.
32
Žlutou kartu dostává Nikola Djurdjić (FC Augsburg) za faul ve středu hřiště.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou díky proměněnému pokutovému kopu z 27. minuty.
27
Augsburg právě vstřelil branku!
PAUL VERHAEGH s přehledem proměňuje pokutový kop a domácí jdou do vedení.
26
Žlutou kartu dostává Thomas Kraft (Hertha BSC) za faul v pokutovém území, kvůli němuž je nařízen pokutový kop.
26
Byla nařízena penalta ve prospěch Augsburgu!
24
Werner dostává přihrávku od Kohra, ale je v ofsajdu, hrát tak mohou hosté.
23
Peter Pekarík zachytil rozehrávku domácích, následně se míč vrací až ke Kraftovi, který vykopává.
22
Na jejím konci je střela Hosogaje, z levé strany, gólman Marwin Hitz nemusel zasahovat.
21
Razantní odkop hostů, míč získává Kalou, který se snaží založit rychlou akci hostů.
20
Domácí Halil Altintop faulován ve středovém kruhu, míč pro Augsburg.
18
Bobadilla rozehrál z levé strany, Thomas Kraft vyráží.
17
Až nyní, kdy opouští hřiště a dává tak domácím možnost rozehrát rohový kop.
16
Pekarík stále ošetřován, zatím se nemůže postavit na vlastní nohy.
15
Peter Pekarík musí být ošetřován po souboji ve vlastním pokutové území, kdy ale "udržel" útočícího Djurdjiće.
14
Ronny rozehrál z pravé strany, ale míč končí v rukavicích Marwina Hitze.
13
Hosté kombinují ve středu hřiště, vybojovali nakonec rohový kop.
11
Což jako by chtěl potvrdit hostující Kalou, který se dostal ke střele z levé strany, ale jeho pokus míří pouze vedle branku.
10
První desetiminutovka nabídla velmi slušný fotbal, hraný ve slušném tempu.
8
Pekarík nyní jen s obtížemi zastavil pronikajícího Bobadillu, to bylo na hranici nedovoleného zákroku v šestnáctce Augsburgu!
7
Djurdjič jde do souboje s gólmanem Augsburgu, Kraft má míč ve své moci.
6
Hosogaj toho má plné zuby, dostal zřejmě úder loktem do zátylku, odchází za postranní čáru k ošetření.
5
Djurdjić ostře fauluje v hlavičkovém souboji Hosogaje.
3
Altintop sklepává pro Wernera, před pokutovým územím soupeře, ale tomu "utíká" míč.
2
Autové vhazování hostů z levé strany, na vlastní polovině, publikum bučí, hosté si dávají na čas.
1

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, Baba – Baier, Kohr – Bobadilla, Altintop, Werner – Djurdjić.
Náhradníci: Manninger – Philp, Hong Čong-ho, de Jong, da Silva, Esswein, Matavž.

Hertha BSC: Kraft – Ndjeng, Heitinga, Lustenberger, Pekarík – Hosogaj, Skjelbred – Beerens, Ronny, Haraguči – Kalou.
Náhradníci: Burchert – Hegeler, Ben-Hatira, Niemeyer, Stocker, Wagner, Schieber.

Rozhodčí: Dankert – Häcker, Rohde.
Vzájemné zápasy
V minulé sezóně se oba týmy střetly dvakrát a oba duely skončily nerozhodným výsledkem 0:0!
Hertha BSC
Až v pátém ligovém kole zaznamenala Hertha své první letošní vítězství, když předtím nasbírala pouze dva body za remízu v 1. a 4. kole. S celkovým počtem pěti bodů se Hertha rázem vyhoupla před sestupující týmy a aktuálně je na čtrnáctém místě. Na svého dnešního soupeře ztrácí bod.
FC Augsburg
Domácí jdou do dnešního duelu v pozici "papírového" favorita, a to nejen díky lepšímu postavení v bundesligové tabulce, ale hlavně díky výhodě domácího prostředí, kde se jim docela daří. Byť v prvním ligovém kole nestačili na Borussii Dortmund (2:3). Ve druhém domácím zápase ale smetli Brémy 4:2!
V dnešním utkání, v rámci šestého bundesligového kola, přivítá v SGL aréně v Augsburgu domácí FC AUGSBURG hostující HERTHA BSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.