Viděli jsme pěkný zápas s mnoha šancemi a pěti góly, rozhodně tak bylo na co koukat. Kéž by podobných utkání jenom přibývalo.
V 54. minutě se nejprve domácí dostali do vedení, které ale následně hosté dokázali smazat. Avšak ze tří bodů se stejně raduje Frankfurt, když si smolně v 89. minutě dal vlastní gól Wimmer.
90+4
90+3
Třetí minuta nastavení právě končí, u balonu hosté.
90+2
Poslední střídání domácího týmu: kapitána a střelce dvou gólů Meiera nahrazuje Madlung.
90+1
Vypadá to, že domácí kontrolují hru. U balonu Inui.
90
Chandler střídá na hrací ploše Medojeviće.
90
Hlavní arbitr nad rámec základní hrací doby nastavuje tři minuty.
89
Medojevićův pokus o dlouhý nákop na Meiera skončil u Vogta.
88
Hosté kombinovali poblíž domácí šestnáctky, nakonec balon pryč odpálil Ignjovski.
87
Frankfurt až teď poprvé střídá: Seferoviće, autora dvou gólových asistencí, nahrazuje Aigner.
86
Fotbalisté Eintrachtu zahrávali další rohový kop, tentokrát jej odkopl do klidných vod Hector.
85
Do konce pět minuty a domácí stále vedou o jeden gól, u míče hosté.
84
Inui to zkoušel individuálně, skončil ale na druhém hráči. U míče Kolín, který se pokusí vyrovnat.
83
Seferović přetlačil v osobním souboji Olkowskiho, jeho následný pokus o centr mu ale nevyšel a balon skončil v autu.
82
Kolín se snaží hrát aktivně, avšak domácí obrana teď funguje dobře. Oczipka zrovna nepropustil Risseho přihrávku.
81
Hostující útočník Zoller dnes dohrál, na hřišti ho nahrazuje Nagasawa.
80
Deset minut před koncem tak Kolín opět těsně prohrává, dokáže se ještě vzchopit?
79
Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt jde opět do vedení! Seferović zahrával rohový kop, po němž si míč do vlastní sítě nešťastně srazil hostující obránce Kevin Wimmer. 3:2!
77
Eintracht následně zahrával rohový kop, který však skončil pouze u Horna.
76
Hasebe se zkoušel v hostující šestnáctce protlačit k balonu. Dobře ale zasáhl Vogt, který míč odpálil do zázemí.
75
Čtvrt hodiny před koncem je stále stav nerozhodný, u balonu Olkowski.
74
Frankfurt se řítil do přečíslení tři na dva, nakonec ale dobře zasáhl Maroh a útočnou akci domácích zastavil.
73
Zambrano byl nyní v tísni, a tak do hry zapojil domácího brankáře. Ten poté dlouhým nákopem našel Seferoviće.
72
Kolínští mírně aktivnější, když si vybojovali dva rohy v krátkém časovém sledu. Ani po jednom ale skórovat nedokázali.
70
Osako byl dnes poměrně agilní, nyní ale jeho čas v utkání končí. Místo něj uvidíme v akci Ujaha.
69
Osako hlavičkoval po Lehmannově centru metr vedle.
68
Inui se nebojí vystřelit, nyní to opět prokázal. Avšak jeho rána skončila hodně mimo.
67
Seferović posílal do šestnáctky další z mnoha centrů, nyní si pro balon ale vyskočil brankář Horn.
66
Hostující gól dal hře opět nový rozměr a jsme zvědaví, jak se oba týmy budou prezentovat ve zbývajících minutách.
65
Köln právě vstřelil branku!
A máme opět srovnáno! Vogt nádherným dalekonosným centrem vysunul JONASE HECTORA, který následně poslal balon za Wiedwaldova záda!
64
Risse nádherným centrem posadil balon na Osakovu hlavu, jenž byl sám před brankářem! Byl však zároveň tísněn Zambranem a hlavičkoval tak pouze nad!
62
Hostující trenér reaguje na nepříznivou situaci a do hry místo Halfara posílá Peszka.
61
Vogr je napomenut žlutou kartou za protesty na adresu rozhodčího.
60
Hodina hry za námi a ve vedení Frankfurt, jak nakonec utkání dopadne?
59
Nyní Kolínští dostali balon za půlku, kde jej ale dlouho udržet nedokázali.
58
Ignjovskiho centr do šestnáctky dokázal odhlavičkovat Wimmer, domácí však i nadále v moci balonu.
57
Domácím jakoby po vedoucím gólu narostla křídla a hostující obrana v momentálních chvílích zažívá horké chvilky.
55
Seferović inkasoval první žlutou kartu zápasu po ostrém faulu na Osaka.
54
Eintracht otáčí výsledek utkání ve svůj prospěch! A opět branku domácích zařídila dvojice ALEXANDER MEIER – Haris Seferović a opět prvně jmenovaný přesně hlavičkoval po centru druhého zmiňovaného!
54
Balon ovšem z vlastní šestnáctky vyboxoval rbankář Wiedwald.
53
Zoller faulován těsně před vápnem jedním z domácích obránců a tohle je slibná příležitost pro hosty!
52
A opět Osako bohužel pro Kolín ukončil akci svého týmu. Nyní dostal balon už do šestnáctky a snažil se balon procpat na Zollera, jeho nahrávka ale zachytil Anderson Bamba.
51
Teď ovšem mohli Kolínští běžet do přečíslení, když Vogt vybojoval balon pro Osaka. Tomu nabíhal na levé straně zcela volný Risse, ale než mu stihl přihrát, o míč byl obrán Russem.
50
Jak na začátku prvního poločasu Kolín nepustil Frankfurt k balonu, tak na startu toho druhého je to zatím přesně obráceně.
49
Hector nahrával dozadu Wimmerovi, jeho přihrávka ale byla pomalá a druhý jmenovaný měl poté dost potíži se Seferovićem, který pádil za balonem. Hostující stoper nakonec i díky notné dávce štěstí vše zvládl a nepustil domácího forwarda do samostatného úniku.
48
Opět v akci Zambrano. Teď hledal v pokutovém území Medejoviće, jenž se ale k balonu nedostal.
47
Vogt se snažil dostat k balonu, což se mu sice povedlo, ale pouze za pomoci faulu.
46
Výkop tentokrát měli k dispozici domácí, balon u Inuie.
46
Kolín očividně překvapil Frankfurt svojí rychlou hrou a v úvodu utkání jej přehrával. Po čtvrt hodině hry také zaslouženě skóroval a ujmul se vedení. Eintracht se poté snažil, ale nešlo mu to. Nakonec si ale dokázal vypracovat šance a jednu z nich ve 43. minutě proměnil Meier. Po první části hry tak máme srovnáno.

O zajímavé momenty a šance obou týmů nebyla v první půli nouze. Věříme tedy, že stejně atraktivní podívanou uvidíme i v té druhé. Náš on-line přenos začíná opět v 19:31!
45+1
45
Sudí nastavuje jednu minutu.
44
Kolín se ihned pokusil o odpověď, Osako však přihrával nepřesně.
44
Frankfurt v závěru poločasu srovnává stav utkání! Seferović zprava šajtlí našel ALEXANDERA MEIERA a kapitán Eintrachtu hlavičkou do protipohybu Horna rozjásal domácí fanoušky!
42
Zambrano ve vzdušném souboji souboji porazil Osaka a ihned přihrál Russovi.
41
Risse strčil nohu do Oczipkovi nahrávky a balon tak dostal do autu. Eintracht u něj však tím pádem zůstává.
40
Horn následně nakopával míč hodně daleko, ujmul se ho však pouze Ignjovski. Ten s ním ihned pospíchá kupředu.
39
Ignjovskiho centr byl hodně nepovedený a skončil pouze u hostujícího brankáře.
38
Seferović však nastřelil pouze zeď a Maroh následně balon odkopl až k Wiedwaldovi.
37
Inuiova rána ze střední vzdálenosti škrtla o ruku Vogta a rozhodčí domácím přiřkl zajímavou standardku!
36
Eintracht tato neproměněná loženka možná nakopne, stále kombinují na obranné polovině hřiště hostujícího celku.
35
Parádní Hector! Obránce Kolína nyní zabránil vyrovnání! Inui si položil v hostující šestnáctce hned dva obránce a vypálil, gólmana Horna už překonal, Hectora ale ne! Ten hlavou už z brankové čáry balon poslal pryč!
34
Nakonec jej poslal Hasebemu a domácí začínají kombinovat poblíž hostující brány.
33
Ten následně předal doprava Oczipkovi, který přemýšlí co s míčem.
32
Russ měl problémy s napadajícím Zollerem a nakonec byl nucen zapojit do hry Wiedwalda.
31
Risse obehrál Ingjovskiho, popoběhl s balonem a zleva hledal své spoluhráče před bránou. Centr ale hlavou dokázal odvrátit Zambrano.
30
Meier bojoval o balon s Osakem a po tomto souboji zůstal na zemi prvně zmiňovaný fotbalista. To rozhodčí vyhodnotil jako faul japonského záložníka.
29
Oczipka centroval do vápna, dobře ale zakročil Maroh, který balon odkopl pryč.
27
Zoller fauloval Bambu a domácí se po chvíli vrátí k balonu.
26
Pro míč si ale vyskočil pouze Horn, který na nic nečekal a ihned poslal balon opět do hry.
25
Osako fauloval a Frankfurtští budou zahrávat slibnou standardku z nějakých dvaceti pěti metrů.
24
Hosté aktivně napadají a Oczipka tak teď přihrával až vlastnímu brankáři.
23
Inui po pravé straně parádně prošel mezi několika protihráči a pak nahrával Seferovićovi, jehož ránu ale hostující beci dokázali zblokovat.
22
Osako v obležení tří protihráčů ztratil balon, avšak poté nepřesně přihrával Seferović.
20
Eintracht už trochu zrychlil svou hru, Meierův centr ale nepřesný a u míče tak opět hosté.
20
Medojević běžel za balonem, ke kterému se ale přes Hectora nedostal.
19
Střelec úvodní branky Risse teď v tmavější chvíli, když jej o balon obral Meier. Po špatné přihrávce Seferoviće se ale domácí do slibného přečíslení nedostali.
18
Domácí si sice rychle vypracovali příležitost ke srovnání, avšak aktivnější jsou i nadále hosté.
17
Frankfurt mohl vzápětí vyrovnat! Meier obešel Hectora a před prázdnou bránou nalezl Inue, jehož ale úžasným zákrokem vychytal Horn!
15
1:0 pro Kolín! Vogt prošel s balonem středem hřiště a poté nahrál doleva MARCELU RISSEMU, který z první přesně pálil k pravé tyči!
14
Vogtův centr z levé strany ale nyní nikoho z jeho spoluhráčů nenašel a k balonu se tak dostanou opět domácí.
13
Kolín i nadále kombinuje s míčem poblíž domácí brány.
12
Risse vnikl do šestnáctky a zleva pozemním centrem pobízel Halfara, který ale před prázdnou bránou balon o centimetry nedostihl!
11
Hosté se nedokázali prosadit ani po následném rohu, u míče už nyní opět domácí.
10
A Kolín se z následného protiútoku dostal do veliké šance, kterou ale neproměnil! Osako parádní kolmicí vyslal do samostatného úniku Zollera, jenž Wiedwalda ale nepřekonal!
9
Inui opět v centru dění, když před pokutovým územím zkusil vypálit, ale balon zblokoval první bránící hráč.
8
Ignjovski dlouhou nahrávkou takřka přes celé hřiště vyslal do šance Inue, jehož ale ubránil Lehmann.
7
K míči se ale dostal pouze Osako, jenž jej obratem dlouhým nákopem poslal do klidných vod.
6
Ignjovski nedokázal odcentrovat, ale pro své barvy vybojoval alespoň rohový kop.
5
Meier už v šestnáctce trefil pěkně ze vzduchu padající balon, jeho ránu ale zblokoval Wimmer.
4
Nyní se poprvé v zápase dostal na delší dobu k míči Eintracht, jehož hráči rozjíždějí kombinaci na své útočné polovině hřiště.
3
Halfar se uvolnil před vápnem přes Zambrana a vystřelil, jeho projektil ale mířil přímo do středu brány a Wiedwaldovi tak nenadělal větší problémy.
2
Risse dostal míč na pravé křídlo od Osaka a pokoušel se ho poslat před bránu, do jeho centru ale skočil jeden z domácích obránců.
1
Utkání rozehráli hosté, kteří ale po chvíli kvůli nepřesné Marohově nahrávce balon ztratili.
1
Ještě jednou hezký večer všem, utkání za několik malých okamžiků začíná!

Eintracht Frankfurt: Wiedwald – Ignjovski, Zambrano, Bamba, Oczipka – Medojević, Russ, Inui – Meier (C), Hasebe, Seferović.
Náhradníci: Hildebrand – Madlung, Chandler, Kinsombi, Lanig, Aigner, Piazón.

1. FC Köln: Horn – Olkowski, Maroh, Wimmer, Hector – Vogt, Lehmann (C) – Risse, Osako, Halfar – Zoller.
Náhradníci: Kessler – Brečko, Mavraj, Matuszczyk, Peszko, Nagasawa, Ujah.

Rozhodčí: Stark – Pickel, Christ – Bandurski.
Kolín naopak už čtyři zápasy nebodoval, poslední dva navíc prohrál. V šestém kole nestačil na Bayern, se kterým doma prohrál 0:2.
Eintracht po dvou remízách před týdnem zabral, když si připsal tři body za výhru 2:1 nad Hamburgem. Vítěznou branku zařídil Piazón až v devadesáté minutě!
Mírným favoritem dnešního střetnutí je Frankfurt, který aktuálně drží sedmou příčku tabulky. Kolín najdeme na třinácté pozici.
Hezký večer, dámy a pánové! Během sedmého kola Bundesligy bude k vidění i souboj Eintracht Frankfurt – 1. FC Köln, na který se zaměříme v tomto on-line přenosu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.