90+3
90+3
Domácí zahrávali rohový kop a zkušeně drželi míč u praporku, do konce zbývá přibližně minuta.
90+1
Jeden z domácích se nyní dostal ke střele, ale jeho ránu vyrazil brankář Jarstein nad břevno.
90
Nastavovat se budou 3 minuty.
89
Hertha právě vstřelila branku!
Další střídající hráč, další gól. Míč se odrážel ve vápně Freiburgu poměrně dlouho, nakonec se do něj opřel JULIAN SCHIEBER a nedal brankáři žádnou šanci zakročit.
87
Freiburg právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! NILS PETERSEN se zavděčil, že byl poslán na hřiště, gólem. Z osy hřiště se opřel do míče a přesnou střelou vymetl dolní rožek branky.
86
Velká škoda pro domácí celek. Petersen se hnal za obranu soupeře, přihrávka tam také směřovala, ale jmenovaný forvard domácích si míč nešťastně zpracoval a akce skončila.
84
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Per Ciljan Skjelbred, přichází Julian Schieber.
83
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Lukas Kübler, přichází Aleksandar Ignjovski.
83
Akce Herthy měla jepičí život, Freiburg se opět dostal k míči.
82
Freiburg zahrával rohový kop, ale nedokázal z něj nic vytěžit, naopak. Hertha se žene do rychlého kontru.
80
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Onur Bulut.
79
Plattenhardtova střela nebyla vůbec povedená, míč skončil v desáté řadě mezi fanoušky.
78
Hertha bude zahrávat standardní situaci z dobrých pětadvaceti metrů. Exekutorem je Plattenhardt.
77
Hertha bude rozehrávat na vlastní polovině po nedovoleném zákroku Haberera.
75
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Florian Niederlechner, přichází Nils Petersen.
74
Schwolow podskočil centr, ale na jeho štěstí zde nebyl nikdo, kdo by míč poslal do odkryté branky.
73
Další standardní situace pro Herthu. Míč leží dobrých pětatřicet metrů od branky.
72
Míč se chvíli odrážel ve vápně, nakonec se k zakončení dostal Haraguči, ale jeho projektil srazil jeden z obránců Freiburgu.
71
Standardní situace hostí nebyla zle zahraná, ale Freiburg míč odvrátil na rohový kop.
70
Vladimír Darida byl faulovaný Philippem, následovat bude zajímavý standardní situace pro Herthu.
68
Freiburg se dostal do zajímavé pozice. Niederlechner se prohnal do vápna, pokusil se zakončit na zadní tyčku, ale brankář Jarstein dobrým skokem střelu zachytil.
66
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Salomon Kalou, přichází Genki Haraguči.
66
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Valentin Stocker, přichází Alexander Esswein.
64
Následný rohový kop nepřinesl nic, co by stálo za zmínku. Nyní už se dopředu žene Freiburg.
63
Vladimír Darida vyslal solidní střelu zpoza vápna, ale brankář Schwolow vytáhl brilantní zákrok, kterým jeho pokus zneškodnil. Bude z toho roh.
61
Ofsajdové pravidlo nyní zastavilo útočnou akci hostujícího celku. Za hranicí pravidel se ocitl Ibišević.
59
Nedovolený zákrok jednoho z hostujících hráčů, Freiburg bude rozehrávat u vlastního vápna.
56
Günter si zaběhl za obranu soupeře, ale Grifo místo přihrávky zvolil zakončení. Samotného ho to může mrzet, neboť vysoce přestřelil.
55
Brooks vypálil ze třiceti metrů, avšak ohrozil spíše diváky, než branku soupeře. Míč skončil o dobrých deset metrů nad brankou.
52
Zápas je opět nezajímavý. Hertha drží míč na vlastní polovině a přihrává si s brankářem. Uvidíme, zdali se v blízké době vydá na polovinu soupeře.
49
Míč se odrážel ve vápně Freiburgu, avšak nikdo z hostujících si k němu cestu nenalezl.
48
Z prvního rohového kopu se Hertha neprosadila, následovat ale bude další.
47
Ibišević měl kolem sebe tři hráče, přesto však vybojoval rohový kop.
46
První poločas je za námi a nutno dodat, že se nebylo na co koukat. Jediný světlý moment nastal až v 39. minutě, kdy se pěknou střelou prezentoval Haberer. Byl to také jediný gól v první půli. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, zůstaňte s námi!
45+1
45+1
Grifo se dostal na hranici velkého vápna ke střele, ale míč netrefil vůbec dobře, bude z toho odkop.
45
Nastavovat se bude 1 minuta.
44
Kalou se provinil nedovoleným zákrokem na středové čáře, tentokrát se však vše obešlo bez karty.
42
Hra je nyní přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů.
41
Po vstřelené brance se vše vrací do starých kolejí, Freiburg kombinuje na vlastní polovině a nechává soupeře napadat.
39
Nejspíše jsem to zakřikl, neboť je tu úvodní gól zápasu! JANIK HABERER dostal pěknou přihrávku do vápna, rozhlédl se a vymetl dolní rožek Jarsteinovy svatyně.
38
Skjeldbred se postaral o úvodní střelu zápasu, i když mířila vedle. Nutno však dodat, že se jednalo o velmi slibný pokus.
35
Nic, nic, nic. Stále se na hřišti neděje vůbec nic. Týmy si pouze přihrávají na vlastních polovinách a k vápnům soupeře se vůbec nesnaží dostat.
34
Freiburg bude zahrávat rohový kop.
33
Kalou vidí za faul na vlastní polovině žlutou kartu.
31
Prvních 30 minut hry je za námi, zatím jsme nebyli svědky ani jedné střely, ať už zblokované, mimo, či normální.
28
Domácí se pokusili o rychlou akci na útočné polovině, ale nic z toho nevytěžili, neboť finální pas byl nepřesný.
26
Freiburg opět drží míč na vlastní polovině. Hra se přestává líbit i všem přihlížejícím divákům.
24
Grifo byl exekutorem rohového kopu, ale po centru se ve vápně dopustil Hofler útočného faulu, což neuniklo očím sudího.
23
Freiburg si vypracoval výhodu rohového kopu. Podaří se mu otevřít skóre zatím neatraktivního duelu?
21
Niederlechner si naběhl za obranu soupeře, předal míč Hoflerovi, jenž nedokázal vymyslet nic. Obrana jej dokázala čistě odzbrojit.
20
Zápas je pro nezaujaté diváky hodně neatraktivní, ani jeden z týmů se skutečně nemůže dostat do pozice, odkud by se dalo dobře zakončit.
17
Ibišević upadl ve vápně, ale ani zde se o penaltový zákrok nejednalo.
15
Nikoliv, obrana Herthy si s ním s přehledem poradila a míč odklidila daleko od své branky.
14
Freiburg si vypracoval výhodou rohového kopu, uvidíme úvodní gól?
13
Philipp upadl po kontaktu se Skjelbredem ve vápně, ale sudí ukazuje, že se o faul v žádném případě nejednalo. Domácí se zlobí, ale není jim to nic platné.
12
Hertha si opět přihrává po celé šíři hřiště, avšak pouze na vlastní polovině. Taktická a defenzivní bitva pokračuje.
10
Stark se dopustil nedovoleného zákroku na středové čáře, sudí ihned vytahuje žlutou kartu.
10
Do vápna domácích nyní přilétl centr, ale nebyl zde nikdo, kdo by se k míči dostal.
10
Prvních deset minut hry je za námi a zatím to není žádná hitparáda. Ani jeden z týmů se zatím nedostal poblíž vápna soupeře.
9
Freiburg získal míč a je nyní tím týmem, který se snaží vymyslet něco, co by stálo za zmínku.
8
Hertha sice drží míč, ale pouze u středového kruhu. Obrana Freiburgu tak zatím může zůstat v poklidu.
6
Nepřesnosti na straně domácích, k míči se tak lacině dostala Hertha Berlín. Ta nyní míří s míčem do útoku.
5
Rozhodčí odpískal nedovolený faul Pekaríkovi. Vše se obejde bez karetního trestu.
4
Hosté zatím drží míč pouze na vlastní polovině, rozhodně se na útočnou půlku neženou.
3
Domácí nic nevymysleli, nyní se s míčem ohřeje také Hertha Berlín.
2
Freiburg drží míč na útočné polovině a snaží se najít skulinku, kudy by se dalo proskočit.
1

SC Freiburg: Schwolow – Kübler, Torrejón, Söyüncü, Günter – Höfler, Frantz (C), Philipp, Grifo – Haberer, Niederlechner.
Náhradníci: Gikiewicz – Abrashi, Bulut, Gulde, Ignjovski, Petersen, Schuster.

Hertha BSC: Almenning Jarstein – Pekarík, Stark, Brooks, Plattenhardt – Skjelbred, Lustenberger – Stocker, Darida, Kalou – Ibišević (C).
Náhradníci: Kraft – Esswein, Haraguči, Langkamp, Mittelstädt, Torunarigha, Schieber.

Rozhodčí: Perl.
Poslední vzájemné utkání spolu týmy sehrály v srpnu 2016. Tehdy se z vítězství radovala Hertha, za kterou skórovali Darida a Schieber. Za Freiburg dal gól Hofler.
Freiburg je momentálně devátý, na svém kontě má třiadvacet bodů a záporné skóre 22:29. V sedmnáctém kole hrál doma s Bayernem a zápas měl rozehraný více než slibně. Už od čtvrté minuty vedl, avšak poté v pětatřicáté minutě vyrovnal Lewandowski a ten stejný hráč rovněž poslal Bayern do vedení v první minutě nastavení.
Hertha je momentálně na šestém místě se ziskem třiceti bodů a kladným skóre 25:19. V minulém kole zavítala na půdu Leverkusenu a prohrála 1:3. Jediný gól za ní vstřelil Stocker.
Dobré odpoledne, vítám vás u online přenosu z německé Bundesligy. Na programu je zápas osmnáctého kola, ve kterém změří síly SC Freiburg a Hertha BSC. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 15:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.