S konstatováním, že v odvetě bude naprosto všechno otevřené se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů nashledanou!
První zápas čtvrtfinále mezi Dortmundem a Liverpoolem je tedy u konce a hosté mohou být spokojeni přeci jenom o něco více. V dnešním utkání totiž byl favoritem domácí Dortmund, pro který bude remíza 1:1 vzhledem k převaze možná trochu málo.

V druhé půli se BVB rychle dostali k vyrovnání, když se hlavou ve 48. minutě prosadil Mats Hummels. Poté by se zdálo, že by si Borussia měla vypracovat další šance, avšak poslední vyložené gólovky obstaral v 52. minutě Liverpool. Od té doby jsme žádnou další gólovou příležitost prakticky neviděli.
90+2
90+2
Clyne u pomezní čáry posunul míč k Milnerovi a ten fauloval. To je také poslední věc, která se v dnešním utkání udála.
90+1
Hraje se na polovině Dortmundu. Zdá se, že oba celky už jsou s tímto výsledkem smířeny, avšak Liverpool se ještě snaží vymyslet cosi kloudného.
90
Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty. Hrát se tak bude už jen 120 vteřin.
90
Na pravé straně rozběhnutého Papastathopoulose zastavuje hlavní rozhodčí, který viděl faul řeckého beka. Na zemi končí Philippe Coutinho.
89
Liverpool se výborně pohybuje a domácí se tak nedostávají dále než na 40 metrů od Mignoletovy brány. Tlak BVB je už poněkud něvýrazný.
88
Souhra obou celků nyní postrádá více přesnosti. Tohle rozhodně vyhovuje Liverpoolu, pro který by byla remíza 1:1 výborným výsledkem.
87
U pokutového území Liverpoolu bylo hodně husto, ale prostrkávačka Mchitarjana neprošla přes skvěle hrajícího Sakha. Hostující stoper dnes hraje výborně.
86
Střídající Daniel Sturridge se hezky uvolňoval, ale proti třetímu soupeři už o míč přišel. Následný bleskový útok Mchitarjana zastavil čistý skluzem Clyne.
85
Dortmundu se v závěru nedaří kombinace a vysouvání ofenzivních hráčů. Další příliš dlouhý míč končí u Mignoleta, který bude volit odkop.
84
Domácí se už už dostávali do šance, avšak nakonec je odpískán faul Henrika Mchitarjana. Přichází tak čas na třetí střídání Liverpoolu, které obstarala dvojice Divock Origi – Daniel Stturidge.
83
Aktivní Divock Origi i v 83. minutě bojuje o každý míč, ale nyní hrál nohou v úrovni hlav soupeřů a to se mu stalo osudným. Nepřímý volný kop pro Dortmund.
82
Domácí celek se hodně rychle dostává k míči a snaží se o nějakou povedenější ofenzivní akci. Zatím bez úspěchu.
81
Teď už ale sudí čtvrtou žlutou kartu udílí! Potrestaným hráčem je Sokratis Papastathopoulos (DOR), jenž na polovině zastavil Origiho.
80
Na hranici šestnáctky se uvolnil Gonzalo Castro a Mignolet musel po delší době zasahovat. Míč se mu podařilo odvrátit do bezpečného prostoru a hlavně k nohám spoluhráčů.
79
Alberto Moreno nyní jako smyslu zbavený u rohového praporku dojížděl nohama napřed k Pulišićovi. Samozřejmě je pískán faul, avšak žlutá karta z toho nebude.
78
Firmino se okamžitě zapojil do akce a vykoledoval si faul Marcela Schmelzera. Následný centr vyřešila obrana Dortmundu.
77
Záhy se k další změně odhodlali i hosté. Unaveného Adama Lallanu nahrazuje bývalý hráč Hoffenheimu, Roberto Firmino.
76
Jako první je střídán Sven Bender, místo kterého jde na plac stoper Sokratis Papastathopoulos. Druhým staženým hráčem je Pierre-Emerick Aubameyang. Od něj se očekávalo trochu více, avšak nyní místo něj přichází Christian Pulišić.
76
76
Hosté se už prakticky nedostávají přes půlící čáru. Odkop po lajně končí v zámezí a mezitím se chystá dvojité střídání Borussie Dortmund.
75
Nadýchaný centr do pokutového území bez potíží odvrátila obrana Liverpoolu. Dortmund ale zůstane u míče, neboť ten zamířil do autu.
74
Konečně se domácí dostali hlouběji na útočnou polovinu a získali standardní situaci. Po "vysoké noze" Lallany to však bude pouze nepřímý volný kop.
73
BVB znovu kombinují jen mezi svými obránci. Hosté se pouze pomalu přesouvají ze strany na stranu podle toho, kam zrovna zamířil míč.
72
Přímá akce středem v podání jednoho z domácích neskončila úspěšně a do ofenzívy se tak přesunul Liverpool. Vše ale končí dalším ofsajdem Divocka Origiho.
71
Tempo hry nám nyní hodně uvadlo. Domácí jakoby nikam nespěchali a hrají si na vlastní polovině. Tohle uspávání soupeře však může být nebezpečné.
69
Mchitarjan kombinoval s Reusem a právě druhý zmiňovaný se snažil prostrčit míč do šestnáctky. Pozorná defenzíva Liverpoolu si situaci dobře pohlídala.
68
Už už to vypadalo, že se dočkáme zajímavá akce dvou proti dvěma, ale Castrovu kolmici v rozhodujícím momentu odvrátil Lovren.
67
Origi na druhé straně dobře podržel míč a díky němu se Liverpool dokázal dostat až ke střele. Nutno říci, že zablokovaný pokus Clynea neměl sebemenší šanci na úspěch.
66
Domácí stále okupují útočnou polovinu a pomalu svírají nůžky kolem šestnáctky anglického týmu. Finální fáze však zatím postrádá přesnost.
65
Prudkou přihrávku Gonzala Castra se Aubameyang pokusil prodloužit na Reus. Ten byl na hranici pokutového území dobře hlídán a nedostal se k míči.
64
Liverpool mohl po hodně dlouhé době zaútočit do otevřenější obrany soupeře, avšak uspěchaná a hlavně nepřesná přihrávka vše pokazila.
64
Skvělou práci nyní odvedl Mamadou Sakho, kterého si v pokutovém území zkusil přehodit Reus. Německý hráč skončil jen s hlavou v dlaních.
63
A ofsajd je pro změnu pískán i na druhé straně. Ocitl se v něm liverpoolský útočník Divock Origi.
61
Utkání se nám přehouplo do poslední půl hodiny. Pierre-Emerick Aubameyang byl nyní nachytán v těsném ofsajdu a nemohl tak pokračovat na bránu.
60
Hosté se po chvíli provinili dalším faulem a Borussia bude rozehrávat z poloviny hřiště. Momentálně má domácí celek jasně navrch a nepouští Liverpool k míči.
59
Ke standardní situaci se postavil Marco Reus, jenž dokázal obstřelit zeď, avšak rychle padající míč letěl jen do míst, kde stál připravený Mignolet.
58
Zajímavá standardní situace pro BVB! Schmelzer si to středem namířil přímo k brance a byl povalen přibližně na 22 metrech od brány!
58
Až na samém začátku 58. minuty musel Mingolet zasahovat. Rána Şahina však nebyla vůbec povedená a hostující brankář si připsal hodně jednoduchý zákrok.
56
Borussia Dortmund se nyní ne a ne dostat hlouběji na útočnou polovinu. Kombinovat se ji sice daří, ale Mignoletovi nebezpečí zatím nehrozí.
55
Domácí fanoušci se nyní dožadovali faulu, ale španělský sudí posoudil Canův souboj s Reusem jako povolený a nechává pokračovat ve hře.
53
Rozehrávku volného kopu obstaral Emre Can, ale Liverpool poměrně rychle přišel o míč, neboť Lallana byl usvědčen z ofsajdu.
52
Marco Reus (DOR) už si koledoval v první půli a nyní už po faulu u půlící čáry vidí žlutou kartu.
52
Liverpool teď měl neskutečný tlak! Coutinho si nejprve nachystal míč na střelu, avšak Weidenfeller skvěle zakročil. Po chvíli pálil ještě Clyne a znovu Coutinho, ale míč do brány domácího celku se jim dostat nepodařilo!
50
Liverpool se rychle dostal zpátky k míči, avšak z pokračující akce dostal míč pouze za brankovou čáru. Následuje odkop od Weidenfellerovy brány.
49
Odpovědět na branku BVB se pokusil Divock Origi. Belgičan si udělal prostor a vypálil zpoza velkého vápna. Míč letěl přibližně dva metry vedle pravé tyče.
48
Dortmund právě vstřelil branku!
Kdepak "jen" zajímavější šanci! Z rohového kopu domácích je rovnou gól a vyrovnání! Mchitarjan rozehrál nakrátko, avšak nakonec kousek od rohového praporku odcentroval do šestnáctky. Na hranici malého vápna se v tutovce zjevil neatakovaný MATS HUMMELS, jenž se zavěsil do vzduchu a nedal Mignoletovi ani tu nejmenší šanci.
47
Dortmund má aktivnější začátek druhého poločasu a okamžitě si vybojoval rohový kop. Uvidíme, zda z něj konečně vyprodukuje zajímavější šanci.
46
Do druhého poločasu vstupují oba celky s jednou změnou v sestavě. Z domácích už se na hřiště nepodívá Erik Durm, kterého nahradil exliverpoolský Nuri Şahin. Zdravotně indisponovaného Jordana Hendersona z hostujícího týmu vystřídal Joe Allen.
46
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:10.
Velmi zajímavý první poločas je minulostí a do kabin jdou spokojenější hostující hráči. Ti sice nebyli lepšími, ale ve 36. minutě dokázal skórovat Divock Origi a Liverpool tak zatím vede. V závěru poločasu se ale BVB dostali do obrovského tlaku a měli několik šancí na srovnání. Neuspěli a poslední gólovku tak nakonec spálil znovu Origi. V druhém poločase se určitě bude na co koukat.
45+5
45+5
Romanu Weidenfellerovi (DOR) se nelíbilo, že Origi šel do souboje až příliš tvrdě a otevřel si pusu na hlavního rozhodčího. Za to vidí žlutou kartu.
45+5
Nyní se ale do obrovské šance prodral Divock Origi, který si pohlídal ofsajd a zjevil se ve stoprocentní gólovce. Skvělým zákrokem se ale blýskl Weidenfeller, který včas vyběhl!
45+4
Po rohovém kopu se míč dostal až na zadní tyč, kde číhal Reus, ale ani on nedokázal propasírovat míč za bleskově vyběhnuvšího Mignoleta!
45+3
A málem bylo vyrovnáno! Výborná kolmice do pokutového území našla Aubameyanga, který zakončoval ve skluzu. Střelu mířící do brány ale zastavil jeden z hostujících beků.
45+2
Až nyní dokázal vystřelit Durm, avšak Simon Mignolet si připisuje hodně jednoduchý zákrok. Střele po zemi chyběla přesnost i důraznost.
45+1
Borussia Dortmund okupuje útočnou polovinu a snaží se v závěru prvního poločasu vyrovnat. Obrana anglického týmu se ale velmi dobře pohybuje a nepouští soupeře k zakončení.
45
Centrovaný míč z levé strany se hostující obraně podařilo odhlavičkovat do bezpečí, ale u míče jsou znovu domácí. Čtvrtý rozhodčí mezitím oznámil, že nad rámec řádné hrací doby prvního poločasu se budou hrát čtyři minuty.
45
Máme tady druhé napomenutí dnešního střetnutí. Adam Lallana (LIV) u pomezní čáry hodně nešetrně zajel do Schmelzera a vidí žlutou kartu.
43
Velmi rychlý protiútok Liverpoolu se Coutinho pokusil roztáhnout na Origiho. Před hráčem belgické národnosti ale zasáhl pozorný Schmelzer.
42
Po krátkém ošetření Jordana Hendersona se pokračuje ve hře. K míči se okamžitě dostávají domácí hráči, kteří vedou akci po levé straně.
41
Do pokutového území se po delší době podívala i Borussia Dortmund. Příliš dlouhý míč už ale jeden z domácích nestihl na hrací ploše.
40
Ještě jedna rána v podání Jamese Milnera končí na obránci BVB! Hosté jsou teď hodně nabuzení a snaží se odskočit na rozdíl dvou branek.
39
A znovu je tady Liverpool s dalším útokem! Nathaniel Clyne si to jako neřízená střela namířil až do šestnáctky, ale nízkou střelou míč napálil jen do blokujícího beka.
38
Hosté se tlačili do další šance. Philippe Coutinho ale v souboji se dvěma beky Dortmundu upadl a tím byla akce Liverpoolu u konce. O penaltu se v žádném případě nejednalo.
36
Liverpool právě vstřelil branku!
Tak to je velký šok pro domácí hráče i fanoušky! Liverpool z ničeho vytěžil maximum a jde do vedení. Milner zahrál výborně ve vzduchu a prodloužil míč před rozběhnutého DIVOCKA ORIGIHO. Hostující útočník se krátkým přibrzděním na chvíli zbavil Piszczeka a vypálil po zemi mimo dosah domácího brankáře.
35
Nyní už to Mchitarjan udělal lépe a další rychlý ofenzivní výpad Dortmundu vyřešil přihrávkou na pravou stranu. Zde byl totiž dobře postavený Pierre-Emerick Aubameyang, ale ani tomu se rána na zadní tyč příliš nepovedla.
34
Na druhé straně jsme sledovali bleskový protiútok v podání BVB! Zakončení na sebe zal Henrik Mchitarjan, který však při střele podklouzl a z dvaceti metrů poslal míč vedle brány.
33
Po ztrátě domácích mohl Liverpool rozjet útočnou akci, avšak Henderson se nepředvedl ideálním centrem za obranu a míč doletěl až do náruče domácího brankáře.
32
Jenže ani z tohoto rohového kopu domácích nic nebylo. Mchitarjanův prudký centr odvrátil hlavičkující Clyne a z následné akce už se míč do nebezpečnější pozice nedostal.
31
Z rohu sice Dortmund nic nezískal, ale po chvíli se dostal do velmi nadějně vypadající akce. Aubameyang s Reusem šli totiž na jediného beka Liverpoolu, avšak první zmíněný mičudu nedokázal prostrčit na volného spoluhráče a vše končí dalším rohovým kopem.
30
Přímá rána z volného kopu v podání Aubameyanga letěla mimo tři tyče, avšak míč byl zřejmě tečován ve zdi a následuje rohový kop domácího celku.
29
Začínají se nám kupit fauly. Dalším takovým se prezentoval Sakho, jenž atakoval Reuse. Výsledkem je přímý volný kop, který obstará Pierre-Emerick Aubameyang.
28
Weidenfeller centr od rohového praporku nevyboxoval zrovna ideálně a za šestnáctkou číhající Alberto Moreno mohl střílet. Bránu však vysoko přestřelil.
28
Poprvé se trochu zviditelnil Divock Origi. belgický forvard se prosmýkl kolem svého strážce, ale z levé strany blíže k brance nepronikl. Bude z toho aspoň rohový kop.
27
Milner byl kousek od středového kruhu hodně důrazně dohrán Castrem a domácí záložník může být rád, že nedostává žlutou kartu. Tohle by si napomenutí zasloužilo.
26
Domácí se nyní opět dostali hlouběji na polovinu soupeře, avšak ve finální fázi si moc neporozuměli a míč končí vedle Mignoletovy svatyně.
25
Tak nakonec je domácí brankář po ošetření připraven ke hře a po několika minutách navazuje hru dlouhým nákopem na útočnou polovinu.
23
Na lavičce Dortmundu už se převléká Roman Bürki. Že by zranění Weidenfellera bylo až tak vážné? Nechejme se překvapit.
22
Roman Weidenfeller se po následné střetu se dvěma hráči Liverpoolu nezvedá z trávníku a bude potřebovat ošetření. Samozřejmě je pískán faul Dejana Lovrena.
21
Velká šance na druhé straně! Dejan Lovren si výborně naskočil na centr Milnera, avšak hlavičkou poslal míč přímo doprostřed brány a zde byl připravený Weidenfeller.
20
Domácí hráči se znovu opravdu hodně zlobí, neboť Reusovi byl odpískán faul na rozběhnutého Clynea. Teď už sudí domácímu záložníkovi důrazně domlouvá.
18
Z následné akce vyplynuly jen další zablokované střely a nyní už se Mignolet chystá k odkopu od vlastní brány. Tohle ale byla skvělá akce domácího týmu.
17
Nakonec kulatý nesmysl získali hráči Borussie Dortmund, kteří se dostali až do šestnáctky! Weigl předvedl skvělý náběh a poté vybídl ke střele do odkryté brány Mchitarjana! Jeho ránu skvěle zablokoval Mamadou Sakho.
16
Hraje se na polovině domácího týmu, avšak ani jeden z celků se nemůže natrvalo dostat k míči. Pokračuje se několika vzdušnými souboji.
15
Rozehrávku volného kopu obstaral Castro, který zvolil nacvičený signál a našel volného Reuse. Ten přízemní střelou zpoza velkého vápna minul.
14
Weigl se šikovně pokusil přenést hru přes celou šíři hřiště, avšak před Durmem zasáhl jeden z hostů. Po následné vhazování se Milner provinil faulem vůči Mchitarjanovi a je tady první zajímavější "standardka".
13
Teď už se Liverpool dočkal vhazování ve svůj prospěch, nicméně kvůli napadání soupeře anglický celek okamžitě přišel o míč. Ke kombinaci se dostávají obránci Borussie.
12
"The Reds" se sice záhy dostali k míči, ale stejně rychle ho poté ztratili a pro domácí to rázem vypadalo nadějně. Hummelsovu prudkou přihrávku však v pokutovém území nezpracoval Mchitarjan.
11
Na hlavního sudího si trochu zakřičel James Milner, který chtěl rychle vhazovat. Aut byl ale správně přisouzen domácímu celku, který tak může rozjet ofenzivní akci.
10
Hra se poněkud uklidnila a úvodní převaha domácích je zřejmě pryč. Dortmund teď přenesl hru až do šestnáctky, avšak tam byl jen Simon Mignolet, který volí dlouhý nákop.
9
Několik důraznějších soubojů končí první žlutou kartou zápasu. Emre Can (LIV) zastavil startujícího Mchitarjana a je prvním napomenutým hráčem utkání.
8
A po Reusovi se nyní na hlavního rozhodčího usmívá Castro, kterému se vůbec nezdálo to, že za souboj s Lallanou mu byl odpískán faul.
8
Liverpool se proti pevně rozestavěné obraně domácích nemůže vůbec prosadit. Další pokus o vysunutí útočníka končí jen u Weidenfellera, který následně rychle rozehrává.
7
Reus sice není spokojen, ale na výroku hlavního rozhodčího už nic nezmění. Německému záložníkovi je pískán faul na Nathaniela Clynea.
6
Velmi dobře nyní vypadala kolmice na rozběhnutého Coutinha. Brazilský šikula ale měl k míči přeci jenom trochu daleko a prudká přihrávka skončila v náruči Romana Weidenfellera.
5
Po faulu rozehrál Sakho zpátky k Mignoletovi a ten hodně zabrnkal na nervy hostujících fanoušků. Aubameyang ho totiž hodně rychle atakoval a liverpoolský brankář se musel uchýlit k riskantní kličce. Nutno říci, že situaci zvládl!
4
Mamadou Sakho si naprosto v pohodě ustrážil svého hráče, ale Liverpool se zatím ne a ne vymotat z vlastní poloviny. BVB se prezentují velmi dobrým napadáním.
3
Borussia Dortmund se poprvé dostala až do šestnáctky soupeře. Po přihrávce od Castra si však dvojice Reus – Mchitarjan nerozuměla a první jmenovaný se nakonec dopustil faulu.
2
Ani napodruhé se hosté neprezentovali zrovna nejpřesnější kombinací a u míče jsou tak opět domácí. Na útočnou polovinu hřiště se ale zatím nedostali.
1
Rozehrávka Dortmundu nebyla příliš povedená, avšak následná kolmice na Origiho byla zastavena Weidenfellerem, který hodně rychle vystartoval z brány a odkopl míč do bezpečí.
1
Úvodní výkop zápasu obstarali domácí, kteří hrají v tradiční žluto-černé kombinaci. Hráči Liverpoolu dnes po trávníku budou pobíhat v červené.
1
Mats Hummels s Jordanem Hendersonem se jakožto kapitáni zúčastnili losu a všechny předzápasové procedury jsou tak za námi. Jde se na věc!
Hráči obou celků již vedeni hlavním rozhodčím přicházejí na trávník! Střetnutí mezi domácími BVB a hostujícími The Reds začne za pár minut.
Stadionem už se rozléhá píseň „You"ll Never Walk Alone.“ Dnes nás čeká opravdu fantastická atmosféra!
Krásný fotbalový večer! Evropská liga konečně dospěla až do čtvrtfinále a my se spolu pomalu můeme těšit na očekávané utkání dvou gigantů! Proti sobě se již za 10 minut totiž postaví Borussia Dortmund a Liverpool FC. Velký zápas čeká hostujícího trenéra Jürgena Kloppa, který byl dlouhá léta neodmyslitelně spjat právě s Dortmundem. Očekává se skvělé přivítání tohoto charismatického kouče, tak uvidíme, co všechno si domácí fanoušci připravili.

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, S. Bender, Hummels (C), Schmelzer – Weigl – Durm, G. Castro, Mchitarjan, Reus – Aubameyang.
Náhradníci: Bürki – Leitner, Şahin, Pulisic, Kagawa, Papastathopoulos, Ginter.

Liverpool FC: Mignolet – Clyne, Lovren, M. Sakho, A. Moreno – Henderson (C), Can – Lallana, Coutinho, Milner – Origi.
Náhradníci: D. Ward – K. Touré, Allen, Firmino, Ibe, Smith, Sturridge.

Rozhodčí: Carlos Velasco Carballo – Roberto Alonso, Juan Yuste (vš. ESP).
ROZHODČÍ ZÁPASU

Hlavním rozhodčím dnešního střetnutí bude velezkušený Carlos Velasco Carballo ze Španělska. Na čarách ho doplní španělští kolegové Roberto Alonso s Juanem Yustem a jako čtvrtý rozhodčí bude připraven Raúl Cabanero. Brankovýi rozhodčími budou Jesús Gil Manzano a Carlos Del Cerro.
VELKÝ NÁVRAT JÜRGENA KLOPPA

Momentálně liverpoolský trenér dnes bude prožívat opravdu specifický zápas. Borussii Dortmund totiž mezi lety 2008 až 2015 dotáhl ke dvěma německým titulům, ke stříbru z Ligy mistrů, k zisku německého poháru a k vítězství ve třech německých Superpohárech. Dnes se tak Jürgen Klopp postaví prakticky proti svému vlastnímu týmu!
LIVERPOOL FC

Na rozdíl od domácích na tom hosté ve své domácí lize nejsou ani zdaleka tak dobře a momentálně okupují až devátou příčku. Také cesta do čtvrtfinále byla v podání Liverpoolu rozhodně složitější než ta od Borussie Dortmund. Základní skupinu B sice anglický celek vyhrál, ale v šesti zápasech si připsal jen dvě výhry a čtyři remízy. Po remíze si "The Reds" připsali i v obou následných kolech vyřazovacích bojů. Přes Augsburg postoupili až po jednogólově výhře v domácí odvetě a Manchester United vyřadili především díky vítězství 2:0 v prvním zápase.

Posledních pět zápasů

2.4.2016 Liverpool – Tottenham 1:1 (PL)
20.3.2016 Southampton – Liverpool 3:2 (PL)
17.3.2016 Manchester Untied – Liverpool 1:1 (EL)
10.3.2016 Liverpool – Manchester United 2:0 (EL)
6.3.2016 Crystal Palace – Liverpool 1:2 (PL)
BORUSSIA DORTMUND

Momentálně druhý celek německé Bundesligy se do čtvrtfinále Evropské ligy dostal opravdu ve velkém stylu. Ve skupině C byl sice Dortmund druhý, avšak poté si poradil se silným Portem a v osmifinále Borussia dvakrát porazila i Tottenham Hotspur, jenž je v anglické lize na skvělé druhé pozici. Největší síla domácích je bezpochyby v útoku. Ten totiž táhne Pierre-Emerick Aubameyang, který v součtu Bundesligy a Evropské ligy nastřílel již 30 branek!

2.4.2016 Dortmund – Brémy 3:2 (Bundesliga)
20.3.2016 Augsburg – Dortmund 1:3 (Bundesliga)
17.3.2016 Tottenham – Dortmund 1:2 (EL)
13.3.2016 Dortmund – Mohuč 2:0 (Bundesliga)
10.3.2016 Dortmund – Tottenham 3:0 (EL)
Vítáme vás u on-line přenosu ze čtvrtfinále Evropské ligy. Utkání začíná v 21:05.