Je konec. Ústí si bylo ve druhém poločase lepší, vytvořilo si tlak i několik dobrých šancí, ale vyrovnání nepřišlo. Sokolov tak udržel svou jarní neporazitelnost, naopak domácí o ni přišli. To je z Městského stadionu v Ústí nad Labem pro dnešek vše a u dalších online přenosů se opět těšíme na shledanou!
90+3
Ale hostující obrana Benčíkův roh odvrací.
90+3
Domácí mají asi poslední možnost. Budou kopat roh. Do vápna běží i brankář Novák...
90+1
Velkou šanci na vyrovnání měl Pavlíček. Hostující brankář Dvořák však nohou stačil vykopnout míč mířící do brány!
90
Rozhodčí Kalenda nastaví tři minuty.
89
Utkání sleduje 1021 diváků.
85
Hosté také naposled střídají. Milana Jurdíka nahradil Jiří Mlika.
82
Poslední střídání domácích. Ladislav Benčík jde na trávník místo Volka.
81
Žlutou kartou se do statistik zapisuje také hostující Jurdík.
78
Střídající Šamánek si hned vykoledoval žlutou kartu.
77
Hosté střídají. Macheka nahradil Šamánek.
76
Tlak domácích sílí! Hrošovský poslal roh na hlavu Lukáše Dvořáka, ten mířil těsně nad.
75
Veverka odcentroval na zadní tyč, kam si naběhl Pavlíček. Ani další slibnou situaci ovšem nedokázal proměnit.
74
Domácí střídají, Moulise nahrazuje Michal Hanich.
71
Domácí Moulis utekl po levé straně, poté našel v šestnáctce Víta Pavlíčka, který ale ve vyložené šanci zamířil vedle brány.
66
Volek hledal v šestnáctce Dvořáka. Obrana Sokolova balón odvrátila jen k Zemanovi, který zamířil vysoko nad.
63
Valenta rozehrával standardku téměř z poloviny hřiště. Nakopl míč do vápna, kde na něj nedosáhl Veverka.
61
Hosté vystřídali. Místo Františka Dřížďala si zahraje Martin Hoffmann.
59
Hra probíhá mezi oběma šestnáctkami. Na nějakou další větší příležitost zatím čekáme.
56
Kartičku žluté barvy vidí také sokolovský Hošek.
56
Máme tu žluté karty na obou stranách. Za domácí potrestán Veverka.
54
Ústečtí poslali míč do šestnáctky, kde se dostal k hlavičce Moulis. Hostující obránci se štěstím odvrátili na rohový kop.
47
Z hranice šestnáctky to zkoušel hostující Vaněček, ale jeho pokus srazila domácí obrana.
46
Domácí si hned v úvodu druhé půle vybojovali rohový kop. Centr Hrošovského vyboxoval brankář Sokolova Dvořák.
46
Po prvním poločase prohrává Ústí se Sokolovem 1:2. Vedení Baníku je zatím zasloužené, jelikož hosté většinu první půle působili fotbalovějším a nápaditějším dojmem, z čehož také vytěžili dvougólové vedení. Ústečtí se trochu nadechli až v závěru a zásluhou Moulise se jim podařilo i snížit.
45
První poločas se chýlí ke konci. Domácí se snaží ještě vylepšit průběžný stav.
43
Ústí právě vstřelilo branku!
Vůbec první rohový kop domácích v utkání přináší snížení. Hrošovský poslal míč do malého vápna a nikým neobsazený PAVEL MOULIS střelou k tyči poprvé rozjásal domácí příznivce.
41
Žlutá karta pro hostujícího Vondráčka.
37
Po nevýrazných minutách přichází zatím největší šance domácích. Ze 30-ti metrů napřáhl Patrik Hrošovský, který řádně protáhl hostujícího brankáře Jakuba Dvořáka, jenž umístěnou střelu k tyči dokázal zlikvidovat.
32
Žlutou kartou potrestán domácí záložník Hovorka. Na karty Ústečtí vedou už 3:0.
30
Hra nyní upadla. Baník se s vidinou dvougólového náskoku nikam nežene a domácí nebezpeční nejsou.
26
Ústečtí těžce nezachytili začátek duelu. Uvidíme, zda se ještě dokáží zlepšit a soupeře potrápit.
24
Sokolov právě vstřelil branku!
Domácí obrana zcela zapomněla na DAVIDA VANĚČKA, který nikým neatakován posílá druhý pozdrav za záda domácího gólmana – 0:2.
21
Pavlíček poslal do hostující šestnáctky dobrý centr, Lukáš Dvořák však špatně zpracoval balón.
20
Hosté zahrávali v krátkém sledu dva rohové kopy, ale brankáře Nováka neohrozili.
20
Žlutou kartu vidí domácí obránce Michal Valenta.
17
Pavlíček se na hřišti ještě ani neohřál a už dostává žlutou kartu.
16
Domácí střídají. Martykána nahrazuje Vít Pavlíček.
14
Hosté jsou od začátku aktivnější a zaslouženě se ujímají vedení! Kapitán Vaněček uvolnil v šestnáctce MILANA JURDÍKA, který z malého vápna překonává domácího gólmana Nováka.
8
Sokolovský Jurdík se dostal ke střele z velkého vápna. Dobře zapracoval domácí stoper Zukič, který míč odkopl.
7
Z rohu hosté nic nevytěžili.
7
Opět zahrozil Baník, Valenta v nouzi odvrátil na první rohový kop zápasu.
6
Hosté zahrávali trestný kop. Dvořák II nacentroval do vápna, kde ale na balón nikdo z jeho spoluhráčů nedosáhl.
3
Utkání začalo nervózně. Hráči obou týmů jsou si vědomi jeho důležitosti.
1

FK Ústí nad Labem: Novák – Zeman, Zukič, Valenta, L. Dvořák – Hovorka, Martykán, Hrošovský, Volek – Veverka, Moulis. Trenér: Přemysl Bičovský.

FK Baník Sokolov: J. Dvořák I – Blažek, Vondráček, Hošek, Dřížďal – Machek, Vrtělka, Holub, Vaněček – J. Dvořák II, Jurdík. Trenér: Aleš Jindra.

Rozhodčí: Kalenda – Kříž, Hock.
V šlágru 24. kola Fotbalové národní ligy přivítá FK Ústí nad Labem v domácím prostředí tým Baník Sokolov. Oběma týmům vyšel vstup do jarní části soutěže nad očekávání dobře. FK Ústí nad Labem patří v tabulce čtvrtá příčka s jednobodovou ztrátou na třetí Baník Sokolov. Na jaře oba celky neokusily hořkost porážky a na Městském stadioně můžeme očekávat kvalitní fotbal. Ústečtí fotbalisté se pokusí na svém trávníku Západočechům oplatit porážku z podzimní části. Baník Sokolov doma porazil v 10. kole FK Ústí nad Labem 3:0. Poslední prohry zaznamenaly obě mužstva v posledním podzimním kole 18. listopadu 2012. FK Ústí nad Labem prohrál ve Znojmě 0:2 a Baník Sokolov neuspěl ve Varnsdorfu, kde si připsal porážku v poměru 1:3. Podle sázkové kanceláře Tipsport jsou favoritem tohoto duelu ústečtí fotbalisté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 hod.