Francouzský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Lille - 25. ledna 2018   21:00

Štrasburk
Štrasburk
31' Costa  • 48' Saadi
2:1
(1:0)
Lille
Lille
54' Bissouma
Štrasburk
Aholou, Blayac, Bonnefoi (B), Lala, Lienard, Martinez, Terrier
Lille
Maignan, Boukholda, Ballo-Touré, Faraj, Ié, Mendes, Pepe

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších přenosů naviděnou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:13.
Utkání je u konce! Po hvizdu rozhodčího je vidět na hostujících hráčích velké zklamání.
Štrasburku vyšel vstup do 2. půle skvěle a po pár minutách navýšil Saadi vedení na 2:0. Zanedlouho však Bissouma pohlednou střelou snížil náskok domácích. od té doby Lille "převzalo otěže" zápasu a bylo aktivnějším týmem. I přes závěrečný tlak se ale hostům nepovedlo podrhé skórovat, domácí se tak právem radují z vítězství 2:1.
90+5'
90+5'
Volný přímý kop v podání Lille! Před bránu šel i Koffi, dalekonosná střela ale končí v rukavicích Kamary!
90+4'
Posledních 45 vteřin řádné hrací doby. Drama vrcholí, u míče jsou však domácí hráči a drží ho daleko od svého brankáře.
90+3'
Dlouhatánský nákop Ponce nezpracoval. Kamara bude vykopávat.
90+2'
A další faul – další přímák. Hra se odehrává u rohového praporku na půli Lille.
90+1'
Grimm si nyní na trávníku pár vteřin poležel, aby trošku pošetřil čas. Po tvrdém zákroku na něj budou domácí zahrávat volný přímý kop.
89'
Máme před sebou, i s nastavením, posledních 5 minut zápasu. Lille sice tlačí svého soupeře, k žádné gólové šanci se ale borci v bílém zatím nedostali .
88'
Střídná v týmu Lille OSC; odchází B.Soumare a přichází I.Faraj.
87'
Nyní bylo krásně vidět, jak už se domácím nechce útočit. Po výborném obranném zákroku se rozběhla trojice hráčů Štrasburku na útočnou polovinu, vůbec nikdo je však nepodpořil a přišla rychlá ztráta balónu.
86'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace; odchází S.Bahoken a přichází K.Lala.
85'
Hra pokračuje a Kone vbíhá na hřiště, tudíž jeho problémy asi nebyly tak vážné, jak se zdály.
84'
Nakonec opouští hřiště bez pomoci nosítek, trenér Štrasburku však pozdržel střídání, které měl připravené a čeká, zda bude jeho kapitán v pořádku.
83'
Velmi aktivní Bissouma vyslal lobem do úniku svého spoluhráče, akce však končí srážkou dvou hráčů v pokutovém území. Domácí kapitán nyní zůstává ležet na trávníku a vypadá to, že je po souboji značně otřesen.
81'
praporek pomezního rozhodčího zastavuje pohlednou akci hostů. Kdyby si pohlídali ofsajdovou past, uháněli by ve dvou sami na Kamaru.
80'
Žlutou kartu dostává Mendyl, když vůbec neodhadl svůj zákrok a skluzem srazil k zemi Terriera.
79'
Bissouma vyslal nepříjemnou střelu z dobrých třiceti metrů. Míč se krásně kroutil k tyči, Kamara tygřím skokem vyráží na rohový kop.
78'
Aktivnější jsou v posledních minutách hráči Lille. Borcům v modrém jakoby došel dech.
76'
Soumare nyní velmi uspěchal akci hostů a zbytečně střílel z nevýhodné pozice daleko od brány. Štrasburk se tak dostává zadarmo k míči.
75'
Střídání v týmu Lille OSC; odchází F.Bahlouli a přichází T.Mendes.
74'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace; odchází Da Costa a přichází Terrier.
72'
Saadi měl na kopačce další gól, po prudkém centru zamířil těsně and břevno Koffiho branky.
71'
Tak to je velkýá škoda pro hosty. El-Ghazi si vzal míč na své polovině a povedlo se mu dojít až do vápna soupeře. Tam předkládal míč Bahloulimu, obrana ale zasáhla včas.
69'
Střídání v týmu Lille OSC; odchází Luiz Araujo a přichází N. Pepe.
67'
Je vidět, že Štrasburk se už nikam nežene a nejspíše uvidíme bránění těsného náskoku. To je dobrá příležitost pro Lille.
65'
A málem bylo vyrovnáno! Úplně sám se před Kamarou objevil Ponce, jeho zakončení vytáhl gólman domácích nad břevno.
64'
Vysoký míč si bez problémů našel Koffi.
62'
Nový muž na hřišti Lienard nám předvedl své herecké schopnosti, a tak trochu teatrálně upadl. Rozhodčí píská faul, Štrasburk bude mít k dispozici volný přímý kop.
60'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace; odchází A.Goncalves a přichází D.Lienard.
59'
Rozhodčí se rozhodl nepískknout ani při jednom ze dvou sporných momentů, a tak hra pokračuje. Nejprve se hosté dožadovali odpískání pokutového kopu, když se tak nestalo, Grimm vystartoval s míče dopředu a byl dosti nevybíravě zpacifikován.
58'
Opět sledujeme boj o střed hřiště. Ani jeden z týmů nechce udělat zbytečnou chybu.
56'
Žlutou kartu za nevybíravý zákrok dostává E.Ponce.
54'
Lille právě vstřelilo branku!
Ale to co nyní předvedl YVES BISSOUMA, to byla fotbalová lahůdka! Svým rychlým pohybem oklamal dvojici protihráčů a z hranice pokutového území napálil míč k bližší tyči a Kamara byl bez šance! Opravdu krása.
53'
Po téměř deseti minutách druhého poločasu se hostům podařilo dostat na polovinu soupeře. Dokonce vybojovali rohový kop. Je vidět, že 2. gól Štrasburku je pro Lille šok.
52'
Opět to zavánělo gólem! Na zadní tyči se "vyloupl" Bahoken. Míč se pokusil usměrnit pod horní tyč, přizvedl ho však příliš.
51'
Domácí, konkrétně Noguiera, budou rozehrávat volný přímý kop.
50'
A mohlo to být 3:0! Tentokrát však Koffi předvedl excelentní zákrok a Saadi se podruhé neprosadil.
48'
Tým Strasbourg právě vstřelil branku! INDRISS SAADI navyšuje vedení domácích! To byla blesková akce. Opět bylo na začátku pochybení obrany hostů, Da Costa okamžitě centroval před bránu a Saadi ve velmi těžké pozici dokázal míč šťouchnout nohou za záda Koffiho.
48'
Kapitán domácím po tvrdém souboji zůstal chvíli ležet na trávníku, vypadá to ale, že bude v pořádku.
47'
Podaří se hostům vyrovnat? Nebo dokonce zvrátit výsledek? Uvidíme, rozhodčí právě zahájil druhý poločas.
46'
V 1. půli jsme se dočkali pouze jednoho gólu, který vsítil Da Costa ve 27. minutě. Nutno říci, že prozatimní stav je zasloužený, protože domácí měli více ze hry. Hostujícím borcům se dlouho nedařilo prosadit se do kloudné šance. Pouze v závěru ohrozili Kamaru v brance Štrasburku, všechno to však byly střely z větší vzdálenosti. Nechme se překvapit, co nám přinese 2. poločas.
45+2'
45+2'
Bahlouli předvedl, že si s míčem rozumí, finální přihrávka mu ale nevyšla podle představ.
45+1'
Podívejme, to se povedlo! Luiz Araujo napřáhl asi z 35 metrů a vyslal krásnou ránu asi metr nad bránu domácích.
44'
Koffi je asi nejlepší hráč hostů. Centry bez problému chytá, míče mu nevypadávají z rukavic.
42'
Rohový kop byl zahrán mizerně, Štrasburk však udržel balón na svých kopačkách a snaží se do konce 1. půle vstřelit ještě jeden gól.
41'
Amadou podržel svůj tým, když výborně přerušil průnik Bahokena. Máme tu rohový kop pro domácí.
40'
Koffi se vytáhl proti nepříjemné přízemní střele a udržel pouze jednobrankový rozdíl!
38'
Další nepřesnost v podání borců v bílém. Nutno ale přiznat, že Štrastburk teď dosti vyklidil "pole působnosti".
36'
Nene, hostujícímu celku to dnes nejde. Centry létají mimo nebezpečné území, přihrávky jsou nepřesné a střely slabé.
34'
Tohle zavánělo vyrovnáním! Lille se okamžitě pustilo do útoku, míč přistál na kopačce Bissouma, který celkem hezky mířil na přední tyč. Kamara byl ale připraven.
31'
Tým Strasbourg právě vstřelil branku! Máme tu první gól! Obrovská chyba hostující obrany znamená vedení Štrasburku. Jeden z obránců trestuhodně netrefil míč, který se dostal za něj a nabíhající JOIA NUNO DA COSTA pak neměl problém z výborné pozice propálit Koffiho.
30'
Amadou udělal velkou chybu, když nezvládl odkop a míč propadl za něj. Kapitán hostů ale zabojoval a svou chybu včas napravil.
28'
Žlutou kartu za tvrdý zákrok na polovině hřiště dostává J.Grimm.
26'
Lille se po dlouhé době odhodlalo k útoku a málem to skončilo gólem! Prudký centr však nebyl trefen příliš dobře a míč nakonec plachtil vysoko nad svatyni.
24'
Míč v zámezí, Koffi bude vykopávat. Zatím nesledujeme pohledný fotbal. Spoustu nepřesností kazí snahu o kombinační fotbal.
23'
Nogueira se s míčem dostal poměrně hluboko na "nepřátelské území", ale pak jasně gestikuloval, že nemá komu přihrát. Měl pravdu, nikdo z jeho spoluhráčů ho v útočné akci nepodpořil.
21'
Ani tato situace nepřinesla ohrožení branky. Koffi si došel pro vysoký balón, navíc při tom doslova zboural jednoho z protihráčů, který s ejen těžko zvedá ze země.
20'
Na druhé straně se pokusil akrobaticky zakončit Saadi. Jeho okus byl tečovaný, rohový kop pro domácí.
18'
Lille vybojovalo rohový kop, obránci však odvrátili balón do bezpečí.
17'
Nogueira dvakrát přesprintoval obránce, ani jednou se mu však nepovedlo nacentrovat do nebezpečné pozice před branku soupeře.
15'
Přetahovaná uprostřed hřiště pokračuje. Až nyní to vzal na sebe Bussouma a vybojoval zajímavý přímý volný kop.
13'
Hrubou chybu v rozehrávce chtěl nyní potrestat Bissouma, který se ocitl téměř v pozici hrotového útočníka. Nakonec se ale zalekl přesily soupeřů a zvolil přihrávku zpět.
11'
Grimm kombinuje se svými spoluhráči na vlastní polovině. Překvapivě jsou to domácí hráči, kteří jsou dosti bezradní a v prvních minutách nepředvedli v podstatě vůbec nic.
9'
Luiz Araujo si navedl míč blíže ke středu a zkusil tvrdou ranou své štěstí. Míč se však kroutil na druhou stranu, než-li by tento Brazilec potřeboval.
7'
O dlouhý nákop na útočníka se pokusil Foulquier, bohužel pro domácí to přehnal s razancí a míč končí v rukavicích brankáře.
5'
Domácí brankář si bez větších problémů došel pro přetažený centr jednoho z hostujících hráčů. Sledujeme zatím rozpačitý začátek obou týmů.
3'
Jako první zahrozil domácí celek, dalekonosná rána zpoza vápna však nijak nevystrašila Koffiho.
1'
Máme zde začátek utkání, domácí borci hrají v modrých dresech, hostující celek oblékl dresy bílé.
1'
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše, za malou chvilku nám utkání začne!

RC Štrasburk Alsace: Kamara – Foulquier, Salmier, Kone, Seka – Goncalves, Grimm, Nogueira – Da Costa, Saadi, Bahoken
Náhradníci: Aholou, Blayac, Bonnefoi (B), Lala, Lienard, Martinez, Terrier

Lille OSC: Koffi – Soumare, Amadou, Alonso, Mendyl – Bissouma, Dabila – El-Ghazi, Bahlouli, Luiz Araujo – Ponce
Náhradníci: Maignan, Boukholda, Ballo-Touré, Faraj, Ié, Mendes, Pepe.
Minulé kolo:
Domácí borci se v předchozím kole francouzského poháru utkali na domácí půdě s týmem Dijon a porazili ho nejtěsnějším možným rozdílem 3:2.

Hostující celek hrál minulé kolo venku, kde si poradil s Le Mans v poměru 2:4.
Favoritem dnešního utkání by měli být domácí borci ze Štrasburku. Nejen, že je favorizují sázkové kanceláře, ale letošní sezóna jim v domácí soutěži vychází o dost lépe než jejich dnešnímu soupeři.
Zatímco OSC Lille jsou až na 18. sestupovém místě, domácí okupují krásné 10. místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.