To je pro dnešní večer ze španělské ligy vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších onlajn přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání končí plichtou 1:1 a tohle je ztráta domácího týmu. Ten totiž hrál od 13. minuty přesilovku, ale dokázal ji využít až pět minut před koncem díky Casedesúsovi a jeho přesné hlavičce. Zaragoza se ve druhé půli soustředila zejména na obranu, ale nakonec neodolala. I tak je ale pro ně remíza za daných podmínek úspěchem.
90+4
Žlutou kartu za zdržování obdržel brankář Zaragozy, Roberto.
90+4
Mallorca mohla v poslední minutě hry skórovat. Na levé straně byl naběhnutý Giovani, přes celé vápno nacentroval na Fernándeze, ten minul!
90+2
Střela Pereiry byla sražena přímo k Pereirovi. Nutno podotknout, že s největší pravděpodobností by si s ní poradil i tak, neboť postrádala razanci.
90+2
Hostující tým je vyskládán v jednom šiku na hranici vápna a takto seřazen odvrací centry, které létají před Roberta.
90
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
Roh domácích, Giovaniho centr nadvakrát odvrátila obrana Zaragozy.
89
Poslední střídání Zaragozy. Odchází José María Movilla a přichází Ádám Pintér.
88
Domácí cítí velkou šanci na výhru a hrnou vše do útoku.
87
Tentokrát byla Pereirova přihrávka na Giovaniho příliš dlouhá, míč sbírá Roberto.
85
Mallorca právě vstřelila branku!
Konečně se to domácímu celku podařilo a pryč je střelecké trápení. Na levé straně dostal Giovani dlouhou přihrávku do běhu, odcentroval přesně na VÍCTORA CASADESÚSE a jeho lrudká hlavička z hranice malého vápna končí v brance!
84
Další rohový kop pro Mallorcu. Po Giovaniho centru pálil Pereira, hostující obrana ulehčila svému brankáři práci a odkopla mimo vápno.
83
Nsue teď zásobuje spoluhráče svými centry z pravé strany, teď ale nedokázal překonat hradbu bránících hráčů.
81
Nsue svým centrem hledal Alfara, před ním odhlavičkoval Movilla.
79
Nsue sice pronikal do vápna, byl ale zastaven hvizdem hlavního sudího, podle kterého se provinil ofsajdem. Pomezní ovšem nic nesignalizoval.
77
A o pár sekund tu bylo repete. Giovani opět našel Nunese, tentokrát však šla prudká hlavička nad branku!
77
Po Giovaniho centru hlavičkoval zblízka Nunes a Roberto reflexivním zákrokem vyrazil!
75
Střídání domácího týmu, odešel Pedro Bigas Rigo a nastoupil Marc Fernández.
74
Střídání hostů, odchází Abraham Minero a na trávník se dostal Javier Paredes.
72
Signál nakrátko, ten se ale nevydařil a dopředu jdou hosté.
72
Rohový kop pro domácí. Ten rozehraje Giovani.
70
Domácí tým nechal po pravém křídle uniknout Zuculiniho, jeho centr musel nadvakrát likvidovat brankář Aouate.
69
Poklidná kombinace ve středu hřiště, teď sledujeme nepříliš záživnou pasáž hry.
66
Hosté vystřídali. Odešel Víctor Rodríguez Romero a na trávníku je José Mari.
65
Pina z levé strany odcentroval na vzdálenější tyč na Nsueho a jeho bomba byla zblokovaná na autové vhazování.
64
Domácí tým teď mačká Zaragozu na jejich polovině, chybí však ten poslední moment.
62
Casadesús pronikl z levé strany do vápna, přihrával pod sebe, ale ani Pereira, ani Giovani neměli prostor na střelu.
60
Střídání Mallorky. Odešel Javier Márquez a nahradil jej Alejandro Alfaro.
60
Pereira obešel několik protihráčů, dostal se na levou stranu, odkud nacentroval na Hemeda a ten z malého vápna jen těsně minul!
58
Nenápadná akce Zaragozy, po centru zleva na Rodrígueze Romera musel Aouate na zem a centr zachytit.
56
Centroval Giovani, a Roberto na brankové čáře trochu zaspal. Naštěstí pro hosty je míč mimo hřiště a rozehrávat se bude od branky.
56
Rohový kop pro domácí tým.
55
Nadějná akce Mallorky, Pereira předal Nsuemu, ten ale centr přepískl a poslal ho příliš vysoko - tohle nemohl nikdo zpracovat.
54
Domácí Nsue se pokoušel uvolnit na pravé straně, jenže přihrávka na něj mířila do ofsajdu.
53
Na trávníku se nám přiostřuje a nervozita cloumá oběma týmy.
51
Giovani poslal centr přímo na bránu, ve výskoku se střetli Hemed s brankářem Robertem - píská se útočný faul.
51
Zajímavý přímý kop pro domácí tým, je to takový zkrácený roh.
50
Sapunaru se po ošetření vrací do hry.
48
Giovani dostal přesnou přihrávku do běhu na levou stranu, prohlédl si situaci a posílal střílený centr do vápna. Ten odkopl Sapunaru, který se ale u toho zranil. Vypadá to na koleno.
47
Domácí Víctor Casadesús dostal za úder loktem žlutou kartu.
46
Hned v úvodních vteřinách střílel Pereira, Roberto na zemi kryje.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 22:04.
Domácímu týmu se nedaří, od 13. minuty hrají přesilovku, měli k dispozici penaltu, ale přesto prohrávají 0:1. Tři minuty po Loovensově vyloučení se totiž prosadil Postiga a stanovil poločasový stav utkání. Hráči Mallorky byli do šaten vyprovázeni pískotem a v kabině zřejmě nebude panovat dobrá nálada...
45+3
Za faul na půlící čáře vidí žlutou kartu domácí Pedro Bigas Rigo.
45+2
Pereira poslal skvělý centr na Casadesúse, jenže Zuculini na poslední chvíli odhlavičkoval na rohový kop!
45
Budou se nastavovat tři minuty.
45
Nsue zakombinoval s Pereirou, do celé akce se jim u autové čáry vložil Apoño a čistým skluzem získal míč do držení hostů.
44
Domácí tým podnikl rychlý výpad vpřed, jenže opět z toho nic není, protože Casadesús přebíral přihrávku v ofsajdovém postavení.
42
Michael Pereira zahrál vysokou nohou, Minero má po zásahu kopačkou v obličeji krvavý šrám a viník dostává žlutou kartu.
40
Casadesús si počkal na nabíhajícího Giovaniho, následný pas však vystihl Movilla a skluzem posunul míč mimo pokutové území.
39
Mallorca se snaží o souvislý tlak, obléhání je však pouze u autových čar, chybí tomu přesné centry a hlavně střelba.
38
Na centr si nejvýše vyskočil Hemed, zamířil však o notný kus vedle.
37
Casadesús (MLR) vybojoval pro svůj tým rohový kop.
35
Centr z pravé strany si stáhl domácí gólman do rukavic.
34
Hosté, byť jsou v deseti, působí velice aktivně a jejich výpady jsou pro Mallorku velmi nebezpečné.
32
Pereira převzal míč od Casadesúse, ale jeho následný centr skončil na noze prvního bránícího hráče.
31
Dlouhý aut Bigase Rigy do pokutového území, k odraženému míči se dostal Giovani, jenže střílel ze záklonu a jeho rána tak šla vysoko nad.
28
Giovani se postavil k přímému kopu, napoprvé trefil zeď, opakovaná rána proletěla těsně mimo branku.
28
Hostující Cristian Sapunaru vidí za faul žlutou kartu.
27
První změna domácího celku. Odešel Ximo Navarro a nastoupil Giovani Dos Santos.
26
Mallorca rozehrála přímý kop, centr zleva mířil na vápno, jenže Minero v klidu odhlavičkoval.
24
Přímý volný kop, který měli k dispozici hostující fotbalisté, končí po velice nepřesné Apoñově rozehrávce mimo hrací plochu.
23
Akce Mallorky po zemi na jeden dotek, Nsuemu byl skluzem ustřelen míč od kopaček, vhazovat však budou hosté.
21
Apoño uličkou vybídl Rodrígueze Romera k útočnému výpadu, díky prudké přihrávce byl ale u míče rychleji domácí gólman.
19
Celkem rychlý brejk Mallorky, Nsue ovšem nevyhodnotil situaci zrovna nejlépe a z celé akce je tak pouze rohový kop.
16
Zaragoza právě vstřelila branku!
Chvilku poté, co byl Zaragoze vyloučen hráč a jejich gólman vyrazil penaltu, se právě Zaragoza dostává do vedení. Apoño rozehrál přímý kop, domácí obránci zazmatkovali při odvracení, k míči se dostal HÉLDER POSTIGA, obešel gólmana a zavěsil do odkryté brány.
14
K penaltě se postavil Casadesús, zvolil střelu na pravou ruku gólmana Roberta a ten mu ji vyráží na rohový kop! Stav je tak stále 0:0.
13
Samozřejmě to také znamená penaltu!
13
Glenn Loovens fauloval v pokutovém území Nsueho a jde pod sprchy! Druhá žlutá karta = červená.
12
Postiga zpracoval dlouhý gólmanův výkop na prsa přímo k Apoñovi a jeho rána z dálky trochu polekala domácího gólmana.
10
K přímáku se postavil Márquez, obstřelil zeď a Roberto pohotově vyrazil!
10
Rodriguez Romero se dopustil faulu na Pinu blízko vlastního pokutového území - domácí mají přímý kop.
8
Hosté to zkusili po pravé straně, Rodríguez Romero vyslal polocentr polostřelu, Aouate musel rychle na zem a předvést důležitý zákrok.
7
Mallorca zatím útočí velice rozvážně a pomalu. Dává tím svému soupeři dostatek času na konsolidaci obrany.
5
Faulů přibývá, tentokrát byl faulovaný Apoño, rozehrávat budou hosté ze Zaragozy.
4
Další faul hostů a Márquez má opět příležitost rozehrát přímý kop. Ty mu zatím moc nejdou, jeho centry jsou příliš nízké a obranu Zaragozy nemohou překvapit.
2
Ostrý začátek zápasu, Glenn Loovens je prvním hráčem, potrestaným žlutou kartou.
1
Dopředu se středem probíjí Rodríguez Romero, do střelecké pozice se ale nedostal.
1

RCD Mallorca: Aouate - Ximo Navarro, Geromel, Nunes, Bigas Rigo - Pina, Márquez - Nsue, Casadesús, Pereira - Hemed. Trenér: Joaquín Caparrós.

Real Zaragoza: Roberto - Sapunaru, Loovens, González, Minero - Zuculini, Movilla - Rodríguez Romero, Apoño, Montañés - Postiga. Trenér: Manolo Jimenéz.

Rozhodčí: Miguel Pérez Lasa.
Oba týmy jsou už na trávníku, navzájem se zdraví a za malý okamžik foukne sudí Miguel Pérez Lasa poprvé do píšťalky.
Utkání na Iberostar Estadi začíná ve 21 hodin a všichni fanoušci jsou ke sledování našeho onlajnu samozřejmě zváni.
Jak už bylo řečeno, tak ani Real Zaragoza na tom není příliš dobře a po 13. kolech je na 13. místě s 15 body. A ani Zaragoze se minulé kolo nevydařilo. Na svém hřišti totiž podlehla Celtě Vigo 0:1, když jedinou branku utkání vstřelil sedm minut před koncem Aspas. Celta Vigo tak poprvé po sedmi utkáních vyhrála venku, zatímco domácím přibyly vrásky...
RCD Mallorca byla před tímto kolem na prvním nesestupovém místě (17. místo), nasbíral 12 bodů a má žalostné skóre 13:22. V minulém týdnu se představila na půdě Vallecana a prohrála tam 0:2 po brankách Carrilha a Delibašiće. Tým potřebuje bodovat, neboť mu na záda dýchají Osasuna a Granada, jenže to nebude jednoduché.
Poslední nedělní zápas španělské ligy se odehraje mezi RCD Mallorcou a Realem Zaragoza. Jedná se tak o zápas, kde ani jeden z týmů nemá nic jistého.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.