Máme u konce zápas, který přinesl dělbu bodů a žádnou branku v druhé půli. V první půli se nejprve trefil Armenteros, o vyrovnání se přičinil za pomocí teče obránců Rafinha. Já Vám přeji dobrou noc a u dalšího přenosu na viděnou!
90
Tvrdý zákrok na Rafinhu ocenil sudí žlutou kartou pro Alvara Cejudu.
88
K přímému kopu u hostí se postavil Punal, Yoel měl plné rukavice práce, aby tuto střelu vytěsnil mimo tři tyče!
86
Další pokus Nolita zpoza vápna končí stejně jako jeho předchozí pokusy mimo branku.
85
Na hranici vápna Rafinha poslal míč na Oubinu, který nepřesně nacentroval míč do vápna.
83
Augusto Fernandéz míří pod sprchy, na jeho místo nastupuje Mario Bermejo.
81
K míči se postavil Nolito a vyprášil rukavice hostujícího brankaře.
80
Ke střele se málem propracoval Nolito, ale byl faulován a domácí získávají volný přímý kop.
78
Střelec branky Daniel Armenteros přenechává své místo Manuelovi Onwu.
77
Domácí zvládl tuto situaci ubránit a nedali šanci k nějakému zakončení pro hosty.
76
Rohový kop získává pro svůj celek nově příchozí Oier.
75
Dvakrát po sobě napřáhl Nolito zpoza vápna a dal pořádnou práci A. Fernándezovi.
73
I hosté poprvé střídají, trávník opouští Roberto Torres, na jeho místo nastupuje Oier.
71
Následný roh si vzal pod svá křídla Nolito, ale Bertrán byl na svém místě.
70
Alex Lopez přichází na hřiště místo Michaela Krohna-Dehliho.
69
Do útoku se dere Krohn-Dehli, míč předal Nolitovi, který protáhl Fernandeze!
67
Krohn-Dehli to zkusil z dálky, ale tímto pokusem jen minul branku.
66
Centr Castra do vápna sebral pro sebe Nolito, ale nedokázal s ním nic vymyslet.
65
Domácí se sice snaží útočit, ale nedokáží si vypracovat ani finální přihrávku.
63
Domácí poprvé střídají, na trávník přichází Nolito za Fabiána Orellanu.
61
Faulu se na druhé straně dopustil navrátilec Costas, když si nedovoleně vyšlápl na Rieru.
60
Miguel Flano poslal k zemi Krohn-Dehliho a vidí za tento zákrok žlutou kartu.
58
Domácí stále pokračují o deseti mužích v poli, Osasuna získala pro sebe rohový kop.
56
Damiá vidí žlutou kartu za faul na Krohl-Dehliho.
55
Po souboji s Armenterosem se na trávníku ocitl domácí Costas, ten musí opustit hřiště kvůli krvavému zranění.
54
Centr do vápna točil Orellana, ale na jeho pokus žádný spoluhráč nedosáhl.
53
Další nepřesnost v podání domácího celku, nyní faulem zachraňoval Oubina.
51
Na středové čáře fauloval domácí Oubina Cejudu, který ihned rozehrál volný přímý kop.
49
Následný roh pro domácí nedopadl vůbec úspěšně.
48
Rohový kop pro domácí vybojoval dobrým napadáním Costas.
47
Do útoku se tlačí hostující Damiá, ale jeho pokus o centr nebyl úspěšný.
46
Obě družstva začala druhou půli beze změn.
46
Domácí hráči započali druhou půli.
46
Hráči obou celků přicházejí na hrací plochu.
Máme u konce první půli, ve které jsme viděli dvě branky. Skore nejprve otevřel v 17. minutě po samostatné akci Armenteros. V 36. minutě vyrovnal z velmi ostrého úhlu Rafinha. Druhá půle započne okolo 22:00.
45
Torres míč poslal přímo nad branku!
44
Před vápnem fauloval Costas Rieru a Osasuna bude zahrávat zajímavý přímý kop.
43
Centr Krohna-Dehliho do vápna hlavou stihl uklidit Flano.
42
Do zámezí míč raději odkopává před Krohn-Dehlim Bertrán.
41
Fontas a Costas si opět začínají přihrávat na krátko mezi sebou.
40
Torres míč zatočil přímo nad hlavu Lotiese, ten však musel být o nějaký decimetr vyšší, aby míč mohl usměrnit do branky.
39
Osasuna získává roh po chybě Castra.
38
Lolo se snažil míč nacentrovat do vápna, Fostas hlavou zabránil tomuto centru.
36
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Na krátko zahraný roh v podání Orellana našel RAFINHU, který z velmi ostrého úhlu zatočil míč do hostující branky a vyrovnal stav utkání!
35
Střela zpoza vápna v podání Krohn-Dehliho skončila nastřelením prvního protihráče, alespoň získal rohový kop.
34
V postavení mimo hru byl načapán hostující Riera.
33
Jako horký brambor likvidoval A. Fernández střelu v podání Aurtenetxe.
31
Útočného faulu se dopustil Mina na Damiem.
29
Velmi drze se do vápna tlačil Mina, ale po několika kličkách mu míč skončil v zámezí.
28
Míč si na starost vzal opět Orellana, ale jeho pokus skončil za brankovou čarou.
27
Další přímý kop pro domácí, nyní po faulu Lotiese.
26
Orellana se snažil protlačit kolem brankové čáry, ale míč se mu zakutálel za ní.
25
Centr ze středu hřiště v podání Rafinha nenašel hlavu adresáta Orellana.
23
Získaný rohový kop domácí obrana bez problémů zlikvidovala.
22
Do rozehrávky hostí se vložil Lolo, dlouhým pasem našel Torrese, ten krásně nacentroval míč na Rieru, ale ten v další vyložené šanci opět selhal!
21
Costas si vzal na několik chvil míč pod svou kontrolu a nikomu ho nepůjčil, pak až Fontasovi, který zahájil akci domácích.
20
Tento rohový kop nenadělal hostujícímu celku žádné potíže.
19
K životu se probudili i domácí, získali rohový kop díky Minovi.
18
Hosté málem ihned přidali druhou branku! Torres z velké dálky nastřelil tyč!
17
Osasuna právě vstřelila branku!
DANIEL ARMENTEROS se vydal sám mezi několik protihráčů, všechny dokázal předběhnout a ještě vsítit branku!
15
Centr do vápna v podání Torrese vrátil před prázdnou branku ještě Cejudo, před Rierou stála prázdná branka, ale dobře se stihl vrátit Fontas a branku mu překazit!
14
Střílený centr do vápna poslal Rafinha, A. Fernandéz stál, kde měl a míč chytil bezpečně do náruče.
13
Míč si vzal pro sebe Orellana, ale netrefil branku z přímého kopu.
12
Do vápna se dostával Rafinha, byl však faulován před vápnem Lolem.
11
Centr do vápna z pravé strany poslal Krohn-Dehli, Orellana však nedokázal zpracovat míč.
10
Uličku mezi obránci našel Oubina, avšak Mina stál v postavení mimo hru.
9
Dalšího rohu se opět ujal Torres, míč z jeho kopačky skončil nad brankou.
8
Vzápětí Osasuna získává druhý roh po sobě, Torres míč poslal do vápna, kde ho na další roh tečoval jeden z domácích obránců.
7
Domácí si s prvním rohem zápasu poradili díky dobré práci Costase.
7
Skluzem poslal míč Castro při obranném zákroku na Rieru.
6
Přihrávku na A. Fernándeze raději volil Loties.
5
Centr do vápna vyslal Fernández, ale Mina na míč nedosáhl.
4
Přihrávku dopředu se snažil Costas najít v útoku nějakého svého spoluhráče, míč však skončil na kopačkách hostujících hráčů.
2
Nepřesně z dálky to zkoušel domácí Rafinha.
1
Costas s Fontasem si zatím přihrávají mezi sebou jako při treninku krátkých přihrávek.
1
Hráči Osasuny zahájili výkopem toto utkání.
1

Real Club Celta de Vigo: R. Yoel – Castro, Costas, Fontàs, Aurtenetxe – Augusto Fernández, Oubiña, Rafinha – Orellana, Mina, Krohn-Dehli.
Náhradníci: S. Álvarez – Cabral, Á. López, Madinda, Bermejo, Nolito, Toni.

CA Osasuna: Andrés Fernández – Bertrán, Flaño, Lotiès, Damià – Cejudo, Puñal, R. Torres, Lolo, Armenteros – Riera.
Náhradníci: Riesgo – Echaide, Satrústegui, Oier, Loé, García, Onwu.

Rozhodčí: Carlos Delgado – Aitor Ríos, Andoni Huerga.
Real Club Celta de Vigo

Domácí jsou v tabulce ukotveni na 15. příčce s 15 body za čtyři výhry, tři remízy a skore 20:26.

V 16. kole se Vigo vydalo na hřiště Realu Valladolid a utrpělo tam debakl 0:3.

Po vánoční přestávce se hráči Vigy představí na hřišti slavného Realu Madrid.
CA Osasuna

Hostující celek je v tabulce na 17. příčce s 14 body za čtyři výhry, dvě remízy a skore 13:27.

V minulém kole se hráči představili před svými diváky, kde hostili slavný Real Madrid, z tohoto těžkého zápasu vydolovali bodík za remízu 2:2, obě branky vstřelil Riera.

Další kolo přivede tým do Barcelony, kde se utkají s Espanyolem.
Přeji krásný nedělní večer a vítám Vás u 17. kola španělské Primera Divison. Domácí Real Club Celta de Vigo přivítá na svém kolbišti celek CA Osasuna. Začátek zápase je naplánován na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.