La Liga - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vallecano : CA Osasuna - 20. dubna 2024   16:15

Vallecano
80' Chavarría  • 84' Palazón (Balliu)
2:1
(0:1)
CA Osasuna
29' Mo. Gómez  (Raúl García)
Vallecano
Dimitrievski – Balliu, Mumin, Lejeune, Chavarría – Palazón, Valentín (C) (46. Ciss), U. López (74. Falcao), De Frutos (74. Bebé) – Camello (61. de Tomás), Trejo (82. Crespo).
Cárdenas – Espino, Nteka, M. Pascual, J. Pozo, Rațiu.
Melero – Martinez, Garcia.
Estadio de Vallecas (Madrid)
CA Osasuna
S. Herrera – Areso, Dav. García (C) (19. Catena), Herrando, J. Cruz I (82. Mojica) – Ibáñez (68. Moncayola), I. Muñoz (68. Torró), Mo. Gómez – Ru. García, Raúl García, R. Peña.
A. Fernández, Stamatakis – Arnáiz, Svensson.

90+5'
90+4'
Chavarría odkopává míč na polovinu soupeře a zdržuje tak čas hry.
90+3'
Chavarria byl ještě faulován Catenou a domácí odkopnou míč ze své půlky.
90+2'
Domácím se daří odrážet pokusy hostů o útok a vypadá to, že dnešní výhru si už Vallecano pohlídá a prodlouží svou sérii bez prohry na čtyři zápasy.
90'
Skvělý obranný zákrok předvedl také Catena, který se natáhl, aby zblokoval centr domácích.
89'
Herreru opět chtěl prověřit De Tomás, jehož pokus ale zamířil těsně vedle brány.
85'
Palazónovi logicky neunikla ani žlutá karta za svlečený dres.
84'
Vallecano právě vstřelilo branku!
Další nádherný gól si mohli užít domácí fanoušci. Pod břevno se totiž z 22 metrů trefil ISAAC PALAZÓN, který po otočení skóre oslavil rychlý obrat svlečením dresu Asistence: Iván Balliu.
82'
Ke střídání došlo na obou stranách, když na té hostující nahradili Gómeze s Cruzem Mojica a Osambela. Na domácí straně potom hřiště opustil Trejó, kterého nahradil Crespo.
80'
Šestý roh už domácím vyšel, když se zpoza pokutového území dokázal parádní střelou prosadit JOSEP CHAVARRÍA a deset minut před koncem vyrovnává.
79'
Skvělý zákrok předvedl Torr´, který sklouzl proti centru De Tomáse.
74'
Dvojité střídání také na straně domácích. López s De Frutosem opouští hřiště, na kterém je nahrazují Falcao a Bebé.
74'
Ani tentokrát se míč nedostal na bránu po tom, co se jej snažil vystřelit de Tomás.
71'
De Tomás se dostal k hlavičce, když vyskočil nejvýše ze všech. Jeho pokus ale neskončil ani střelou na bránu a míč zamířil mimo hřiště.
68'
Dvojité střídání Osasunyvytáhl z rukávu trenér Arrasate. Hřiště opouští dvojice Pablo Ibáñez a Iker Muñoz, na hřišti je naopak nahradí Moncayola a Torró.
67'
Pablo Ibáñez se pokusil ohrozit bránu z levé strany brankoviště. Jeho pokus skončil mimo.
66'
Mumin se nyní moc nedohodl s Dimitrievskim, který pro míč vyběhl. Obránce Vallecana jej však odkopl směrem k bráně. Domácí měli štěstí, že byi daleko od své brány.
65'
Hra se přelívá z jedné strany na druhou, když při útoku pokaždé ztratí míč jeden z týmů.
61'
Camella v útoku nahradil de Tomás, který bude mít za úkol pomoct domácím srovnat.
60'
Domácí se sice dostali do rychlého proti útoku, jenže finální přihrávka byla špatná a navíc ji domácí hráč posílal z ofsajdu.
57'
Palazón prověřil hostujícího gólmana, který si s pokusem zpoza vápna poradil.
56'
U postranní čáry se trochu komicky zaklínil Cruz a de Frutos.
55'
Na roh Lejeuneho nedokázal nikdo vyskočit a míč tak skončil v zámezí.
52'
Míč dostanou domácí hráči, po tom co se útočným faulem provinil Rubén Peña.
51'
Čerstvě vystřídaný Ciss si stejně jako hráč, kterého střídal, připsal žlutou kartu.
49'
Přímý kop vyslal Lejeune přímo na Herreru, který si ale s tvrdou ránou poradil skvěle.
48'
Po fauu před vlastním vápnem si žlutou kartu vysloužil Iker Muñoz, který svého soupeře stáhl k zemi.
46'
Valentin se žlutou kartou v druhém poločase pokračovat nebude. Na hřišti jej totiž nahradil Ciss.
46'
45+3'
45+3'
Osasuna už posílá míč dozadu k brankáři a budou chtít zdržovat hru tak, aby do šaten odcházeli s vedením 0:1.
45+2'
Domácí brankář dokázal vyboxovat míč, který k němu dorazil po přímém kopu.
45'
Areso byl nepříjemně faulován domácím Valentínem, který tak obdržel žlutou kartu.
42'
Zajímavý centr posílal do vápna Camello. Míč následně skončil na brance hostů.
37'
Následně ale ještě domácí vypálili z dálky. Pokus však dokázal pokrýt Herrera.
37'
Catena dokázal zastavit centr domácích hráčů a tak také zastavil jejich šanci na gól.
34'
Po rohu, který prošel až na druhý konec pokutového území, pálil Mumin. Jeho pokus ale výrazně přeletěl bránu.
29'
Osasuna právě vstřelila branku!
S velkým štěstím se podařilo prosadit MOISÉSI GOMÉZOVI, když se po jeho střele míč odrazil od tyče a následně se dokutálel za čáru. Asistence: Raúl García.
26'
Domácí hráči se dožadují penalty, neboť ve vápně viděli Cruzův faul na De Frutose. Rozhodčí byl však jiného názoru a pophnal hráče ať hrají dál.
24'
Pokus Gomeze z dálky skončil těsně vedle brány a Dimitrievski tak nemusel zasahovat.
21'
Míč šel od kopačky Lejeuneho přímo na bránu, kde si však s míčem poradil Herrera.
20'
Přímý kop pro Vallecano ze zajímavého místa, odkud můžou domácí lehce zahrozit.
19'
A právě kapitán Osasuny García dnešní zápas nedohraje a na trávníku jej nahradí Catena. García byl na střídačce pochopitelně naštvaný.
17'
Vallecano se dostávalo do šance, při které se však zranil hostující obránce García, který si natáhl sval. Hra tak musela být přerušena a García ošetřován.
14'
Po faulu Treja zůstal chvíli na zemi ležet kapitán Osasuny García. Rychle se však zvedl a můžeme pokračovat ve hře.
13'
Na druhé straně se k pokusu dostal Chavarría, jehož pokus ale skončil mimo bránu.
12'
Přímák z obrovské vzdálenosti nakonec nenašel nikoho z hostů a míč si tak vzal Stole Dimitrievski.
12'
Rubén Peña proběhl okolo dvou hráčů Vallecana a po faulu následně skončil až na lavičce s policajty. Osasuna bude kopat přímák.
11'
Rubén García opět vypáli, tentokrát už také prověřil domácího brankáře. Dimitrievski si však s pokusem v klidu poradil.
9'
palazón těsně stihl doběhnout míč před čárou, následně ale nedokázal přihrát přesně a hrát tak mohli opět hosté.
8'
Pokus Muñoze z dálky, který vypadal nadějně nakonec pouze přeletěl domácí bránu.
7'
Centr Garcíi z pravé strany dokázali domácí hráči odvrátit alespoň do autu.
6'
Šanci si dokázali vytvořit hosté, když se ke střele dostal Rubén García. Jeho pokus ale zamířil těsně vedle brány.
5'
Domácí se dostali do vápna, kde ještě přihrával de Frutos. Jeho přihrávka ale nezamířila na žádného z jeho spoluhráčů.
4'
Camello nedokázal udržet míč u nohy a nedostal se tak ani ke střele.
3'
Baliu sice prodloužil hlavičkou míč na polovinu soupeře, avšak tam si balón našel jeden z hráčů Osasuny, která tak může hrát.
Hráči dnes budou pohánění skvělou atmosférou, kterou vytváři hlavně domácí fanoušci.
2'
Baliu se provinil faulem a hra tak musela být přerušena.
1'
32.kolo španělské La Ligy nám nabídne souboj mezi Rayo Vallecanem a Osasunou. Ve druhém vzájemném zápase v letošní sezóně se bude Vallecano snažit vzdálit sestupovým příčkam, naopka Osasuna bude chtít aspoň trochu stáhnout příčky zaručující postup do evropsých pohárů.

Rayo Vallecano
Od sezóny 2020/21 se domácí tým drží každoročně někde uprostřed tabulky španělské soutěže. Letošní ročník je však trochu jiný. Vallecanu patří až šestnácte místo s 31 body, což znamená náksok na sestupový Cádiz pouze 6 bodů. I přes umístění ve spodních patrech Vallecano rozjelo novou sérii zápasů bez prohry. Do této série dokázali získat zatím jen tři zápasy, avšak proti Osasuně si mohou svou sbírku zvětšit. Nejlepším střelcem je Alvaro Garcia, jenž se trefil již šestkrát.

CA Osasuna
Hostujícímu týmu patří příčka jedenáctá, kde se nachází s 39 body a jejich ztráta na 7.místo je 8 bodů, které nejsou nikterak nemožné k zisku. Výsledky Osasuny jsou aktuálně dost jako na koni, žádnou menší, ani větší sérii, jako jejich soupeř totiž nemají. V posledním zápase podlehli Valencii 0:1 a z posledních 5 utkání získali body jen ve dvou, když dvakrát vyhráli. Nejlepším hráčem Osasuny byl v zápase s Osasunou kapitán týmu David Garcia.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.