Ode mě je to vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám pěkný zbytek dne.
Dnešní utkání sledovalo 30 000 diváků, bylo vyprodáno!
A je dobojováno. Po první půli vedli hosté a zdálo se, že si náskok pohlídají, karty se ale obrátili a ve druhé půli jsme viděli hned 3 góly od domácích! Nejprve se trefil Altintop, za 12 minut poslal míč do sítě Bobadilla a osm minut na to se z penalty nemýlil kapitán Verhaegh. Plný počet bodů tak má Augsburg a hosté se vracejí domů s prázdnou.
90+3
90+2
Hamburk ještě zkouší rozjet poslední útok.
90+1
Za skluz vidí žlutý kartónek Julian Green.
90+1
Z velké vzdálenosti pálil Feulner! Jeho pokus ale do náruče schoval Drobný.
90
Za hlasitých ovacích domácích fandů sledujeme poslední minuty tohoto zápasu. Míč má na kopačkách Augsburg.
89
Za nedovolený zákrok vidí žlutou kartu Abdul Rahman Baba.
88
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Raúl Bobadilla, přichází Alexander Esswein.
88
U míče jsou domácí a v klidu si kráčí za vítězstvím.
87
Werner místo na spoluhráče ve vápnu přihrál do náruče Drobného.
86
Lassoga opět míjí prázdnou branku.
85
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Halil Altintop, přichází Hong Čong-ho.
85
Útočnou akci domácích zkazil nepřesným centrem Altintop.
83
Po zmatcích ve vápně Augsburgu byl míč vykopnut na Durdiče, který běžel sám na branku! Byl ale doběhnut a Hamburk se nyní žene dopředu.
82
Z tohohle mráčku ale nezapršelo. Hlavičkou míč poslal pryč Callsen-Bracker.
82
Lassoga to napálil pouze do zdi, odkud se míč odrazil za pomezní čáru. Kopat se tedy bude roh.
81
Lassoga se nepříjemně srazil s Baierem. Hosté budou mít volný přímý kop.
80
Centr Augsburgu zpracoval pravačkou Djourou.
79
Domácí fanoušci jsou ve varu a zápas si velmi užívají, o čemž svědčí i výtečná atmosféra. U míče je nyní Augsburg.
77
Neskutečné! Odražený míč se dostal na Lassogu, který stál zcela sám před brankou, nicméně na poslední chvíli zasáhl Baba, který tak zachránil domácím dvoubrankové vedení.
76
Hostům se nedaří prorvat se k bráně, zatímco domácí hrají v pohodě a kombinují mezi sebou.
75
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Rafael van der Vaart, přichází Julian Green.
74
Ani Augsburg se nikam nežene a pouze si hlídá svůj náskok.
73
Hosty otočení Augsburgu zjevně hodně zaskočilo, nedokáží si totiž vytvořit žádnou kloudnou šanci nyní.
71
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Pierre-Michel Lasogga.
70
Augsburg právě vstřelil branku!
Kapitán Augsburgu PAUL VERHAEGH poslal míč na zcela opačnou stranu, než kam skákal Drobný a posílá domácí do dvougólového náskoku. Bez asistence
69
Verhaegh bude kopat penaltu!
68
Po tvrdém souboji ve vápnu vidí žlutou kartu Ashton Götz.
67
Po rohovém kopu si míč v klidu připravil před vápnem Feulner. Do sítě jej ale poslat nedokázal.
65
Hamburk se ocitl blízko vápna po dlouhém autu. Míč ale Gouaida nastřelil pouze do obránce.
64
Van der Vaart jej poslal na Reise, který míč ale hlavičkou do sítě neusměrnil.
64
Hamburk bude mít přímák, šance pro ně něco udělat se skórem.
62
Skóre se otačí! Baba se dostal až na hranici pokutového vápna, odkud přihrál na RAULA BOBADILLA, jenž uklízí míč do sítě. Asistence: Abdul Rahman Baba
60
Durdič sváděl rychlostní souboj s Reisem. Druhý jmenovaný ho ale vyhrál a Hamburk tak v klidu zakládá útok.
59
Baba vyslal centr do šestnáctky, odkud ho hostující obránce srazil na rohový kop. Ten ale gólem neskončil.
58
Ostrzolek chtěl napravit svůj faul, kterým zavinil přímý kop, jenž skončil gólem. Jeho projektil letěl ale velmi vysoko na tribuny k divákům v SGL Aréně.
58
Ten ale letí přímo do připravené náruče českého gólmana.
57
Behrami s Feulnerem svedli nepříjemný souboj. Druhý jmenovaný bude mít přímák.
56
Střela Baby letěla opravdu hodně mimo. Drobný bude vykopávat.
55
Tempo se opět zpomalilo a hraje se spíš jen na půli hřiště.
53
Hamburk se snaží vrátit si vedení, Augsburg ale skvěle brání.
52
Po souboji s Wernerem zůstal na zemi ležet Behrami. Žádná karta se ale z toho nezrodila.
50
Volný přímý kop se sice do klece ještě nedostal, ale odražený míč tam s přehledem uklidil HALIL ALTINTOP, který tak srovnává skóre. Asistence: Nikola Durdič
49
A bude se žlutit. Matthias Ostrzolek vidí žlutou kartu za nedovolený zákrok. Následuje volný přímý kop.
48
Tempo hry se zpomalilo po akci Durdiče.
46
Hned zkraje poločasu se ve velké příležitosti ocitl Durdič! Z velkého úhlu ale Drobného nepřekonal.
46
A je za námi první půle velmi nabytého utkání. Hra byla od počátku velmi vyrovnaná a šance byly na obou stranách, minutu v nastavení ale poslal míč do sítě legendární Nizozemec Rafael van der Vaart a hosté tak jdou do dalšího poločasu s jednogólovým náskokem. Druhý poločas začne přibližně v 16:34.
45+2
45+1
Hamburg právě vstřelil branku!
A je to gól! RAFAEL VAN DER VAART dostal skvělou přihrávku od Rudnevse a z pokutového vápna prostřelil jak Manningera, tak ležícího Verhaegha. Asistence: Arťom Rudnevs
45
Hráči Hamburku nyní pouze kombinují na půli hřiště.
44
Feulner se protlačil až do vápna, vystřelit ale nestihl.
42
Reis nyní ve velké blízkosti před vlastní brankou hazardoval s míčem. Hráč Hamburku to ale nakonec stihl uhasit a míč kopnout pryč.
42
Manninger bude vykopávat od vlastní klece.
41
Rafael van der Vaart pouze zakopl míč do autu. Augsburg se nyní tlačí dopředu.
39
Manninger měl nyní problém se zpracováním přihrávky od Klavana. Nakonec to ale zvládl a vlastní gól z toho není.
38
Opět se hraje spíše na půli hřiště.
37
Hosté se dostali do pěkné šance, když zakotvili v blízkosti pokutového území. Müller ale zkazil přihrávku a Verhaegh bude vhazovat.
36
Wernerův pokus letí solidně nad branku Drobného.
35
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Heiko Westermann, přichází Cleber Reis.
35
Bobadillu zastavuje ofsajd. Westermann opět leží na zemi.
34
Přímák skončil po odkopnutí obráncem až na nohou Drobného. Ten nyní vykopává.
33
Westermann se vrací na trávník. Rudnevs bude mít volný přímý kop z velké dálky.
32
Westermann nakonec odkráčel ze hřiště. Zda se vrátí nebo ne uvidíme v následujících minutách.
31
Začalo nám posledních 15 minut prvního poločasu. Po souboji s Babou leží na zemi Westermann, ke kterému už běží týmový lékař.
29
Po tvrdém zákroku se Feulner pře s rozhodčím o udělení karty. Nakonec z toho ale zřejmě nic nevzejde.
28
Rudnevs se nedokázal protlačit do útoku a hosté tak začínají znova od vlastní branky.
27
Drobný předvedl úchvatný zákrok a zmařil tak šance domácích!
27
Nakonec je z toho volný přímý kop z dobré pozice pro domácí. Jak to dopadne?
26
Feulner zůstává ležet na zemi po souboji s Rudnevsem.
26
Týmy se nyní společně dělí o míč, pokaždé je u něj někdo jiný. Následný pokus Augsburgu vyráží pravačkou ven Westermann.
24
Souboj u lajny pro autové vhazování mezi Behramim a Altintopem končí volným přímým kopem pro Augsburg.
23
Van der Vaartův volný přímý kop doputoval do šestnáctky, kde našel ale hlavu domácího hráče, jenž jej odrazil mimo ohrožení domácí klece.
22
Hra stále pokračuje krátkými pasy mezi spoluhráči na půli hřiště.
21
Behrami se výtečně protáhl skrze 4 hráče, přes toho posledního však nikoliv.
20
Domácí fandové nyní hlasitě pohání jejich miláčky kupředu. Hra je zatím ale vyrovnaná a tempo relativně pomalé.
18
Verhaegh bude házet aut blízko útočného vápna. Jeho míč si našel cestu na hlavu Durdiče, ten jej ale poslal do náruče Drobného.
17
Rudnevsův pokus o průnik zastavil kapitán Verhaegh. U míče jsou teď domácí.
16
Westermann měl míč na kopačkách úctyhodně dlouho. Nakonec jej ale poslal pouze zpět na Drobného. Hamburk momentálně hledá cestu k bráně Manningera skrze obranu Augsburgu.
15
Zápas je zatím velmi vyrovnaný, šance jsou na obou stranách. Na hranici pokutového vápna byl nyní čistým skluzem zbaven míče Müller.
14
Drobný s porcí štěstí vyráží za branku volný přímý kop domácích.
12
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Tim Matavž, přichází Nikola Durdič.
12
Müller našel výborným centrem Rudnevse! Ten ale trestuhodně míjí branku.
11
Tempo se opět snížilo, míč má nyní na kopačkách Hamburk. Matavže odnáší lékaři pryč z trávníku.
10
Van der Vaartova rána jen těsně míjí branku.
8
Ostrzolekovi se nepovedlo vysunout Lasoggu do samostatného úniku a následně byl Westermannem sražen k zemi Matavž v pokutovém území. Útočník Augsburgu zatím leží na zemi, penalta z toho ale nejspíše nebude.
7
Míč letí přímo do náruče Manningera, ten bude vykopávat.
7
Van der Vaartův pokus skončil po teči v autu.
6
Hraje se spíše na půli hřiště, i tak má ale zápas zatím velký náboj.
5
Domácím fandům se nelíbí odpískaný zákrok Altintopa. Karta z toho ale nebude.
4
A u míče jsou opět domácí. Po ostřejším začátku se tempo zklidnilo.
3
Behrami drží míč na kopačkách, hosté se zatím nikam nehrnou.
2
Centr van der Vaarta do šestnáctky skončil na nohou domácích a Baba rozehrává útok.
2
Nyní se míče zmocnil Götz a hosté se hrnou do útoku.
1
U míče je Augsburg a za výborné atmosféry rozehrává útok. První střela Feulnera míří nad bránu Drobného.
1
Hráči jsou již na trávníku, za malý moment začne utkání.

FC Augsburg: Manninger – Verhaegh (C), Klavan, Baba, Callsen-Bracker – Feulner – Baier, Werner, Altintop, Bobadilla – Matavž.
Náhradníci: Gelios – Reinhardt, Hong Čong-ho, de Jong, Kohr, Thommy, Esswein, Mölders, Durdič, da Silva.

Hamburger SV: Drobný – Westermann, Djourou, Ostrzolek, Holtby – Behrami, van der Vaart (C) – Gouaida, N. Müller, Götz – Lasogga.
Náhradníci: Brunst-Zöllner – Rajković, Reis, Arslan, Iličevič, Stieber, Jiráček, Steinmann, Green, Kačar, Rudņevs..
Hamburger SV
Hostující Hamburk už na tom není tak růžově jako domácí Augsburg. Po 12-ti zápasech jim náleží patnáctá příčka a jejich celkové skóre 6:14 není nijak příznivé, nastříleli zatím nejméně gólů. V posledním zápase vyhráli doma pro Brémám 2:0 a posunuli se tak tabulkou, pokud zvítězí i dnes, půjdou opět nahoru. O motivaci tak oba celky mají postaráno.
FC Augsburg
Augsburg poslední dva zápasy vyhrál a má po nich skóre 4:0 ve svůj prospěch. Letos se jim zatím daří a po dvanácti zápasech obléhají šestou příčku Bundesligy. Jejich nejproduktivnějším hráčem je Nizozemec Paul Verhaegh a Němec Tobias Werner. Oba mají 4 body za 4 góly.
Zdravím všechny fanoušky Bundesligy. FC Augsburg dnes hostí Hamburger SV a nás čeká jistě zajímavý duel. Provázet vás jim bude Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.