Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-Místek : Petřkovice - 12. července 2017   17:00

Frýdek-Místek
11' Varadi  • 17' Šumský
2:3
(2:2)
Petřkovice
Petřkovice
23' Latocha   • 27' Marek   • 83' Neumann
Velička, Spasojevič, Krčula, Wilweber, Šustr, Bilič, Špavelko.
Galásek – Závodný, Duda
Stovky
Petřkovice
Švancer, Leibl, Vítek, Ptáček, Halaška, Neumann, Polášek.

Ode mě je to pro dnešek vše, loučí se s Vámi Martin Sekanina.
Máme tady konec utkání, ve kterém jsme neviděli mnoho gólových šancí. První poločas přinesl čtyři branky, ten druhý jenom jednu. Zápas byl plný chyb na obou stranách, ale nakonec jsou šťastnější třetiligové Petřkovice.
90+0'
90'
Po špatném centru Kovaříka je u míče soupeř.
89'
Další chyba domácích obránců. Již poněkolikáté ztratili míč před vlastní šestnáctkou.
88'
Roman Vorobei netrefil odražený míč čistě, a proto rozehrává hostující brankář odkopem od brány.
87'
Další roh pro domácí.
86'
Po zblokované ráně budou mít domácí rohový kop.
85'
Patrik Krčula nedokázal zpracovat dlouhý míč.
84'
Míč je nyní v držení Petřkovických.
83'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku!
Po velké chybě v obraně domácích se dostal k míči poměrně zadarmo MAREK NEUMANN, který neměl problém poslat míč do sítě.
82'
Jan Hruška smolně zakopnul o zem uvnitř pokutového území hostů. Smůla pro něj.
81'
Po špatné Spasojevičově nahrávce má míč soupeř.
80'
Petřkovice drží míč na svých kopačkách a snaží se kombinovat.
79'
Už delší dobu jsme neviděli žádnou akci, což je pro každého fanouška škoda.
78'
Wilweber krásně vystihl soupeřovu přihrávku a míč mají domácí.
77'
Patrik Krčula předvedl další pěknou individuální akci.
76'
Patrik Krčula si naběhnul na přihrávku a posílá míč směrem ke svému spoluhráči.
75'
Kombinaci Kovaříka se Švrčkem zastavil až skluz hostujícího obránce.
74'
Michal Švrček zahodil míč v rámci férové hry. Pěkné gesto.
73'
Patrik Krčula si obhodil protihráče, který ho pak zastavil v rozporu s pravidly. Následovat bude přímý kop.
72'
Po faulu na Mariána Kovaříka budou rozehrávat domácí.
71'
Po rohovém kopu střílel Marek Neumann nebezpečně, ale brankář Buček si poradil.
70'
Rohový kop pro Petřkovice.
69'
Daniel Bialek přestřelil bránu domácích.
68'
Po chybě Šustra se dostal do velké šance Jakub Ptáček. Brankář domácích ho však fantasticky vychytal.
67'
Nádherná kombinace mezi Kovaříkem a Švrčkem vyústila v gólovou akci! Střela Grussmanna byla zablokována.
66'
Po zmatcích před pokutovým územím hostů budou vhazovat domácí.
65'
Radim Grussmann krásně povodil protihráče.
64'
Lubomír Wilweber špatně přihrál a míč má soupeř.
63'
Domácí budou rozehrávat rohový kop.
62'
Radim Grussmann si položil protihráče a střílel levačkou ke vzdálenější tyči. Obrana Petřkovic tento pokus odvrátila pouze k Wilweberovi, který přestřelil.
61'
Po faulu uprostřed hřiště budou rozehrávat domácí.
60'
Domácí fotbalisté nyní v rámci fair-play zakopnuli míč mimo hrací plochu. Důvodem tohoto činu bylo to, že jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na zemi.
59'
Útočným faulem po rohovém kopu se provinil jeden z hostujících hráčů.
58'
Ten však špatně rozehráli a míč má soupeř.
57'
Rohový kop pro Frýdek-Místek.
56'
Míč už skončil za zády frýdecko-místeckého brankáře, ale asistent zvedá praporek a signalizuje ofsajd.
55'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
54'
Útočným faulem se provinil odchovanec Frýdku Marián Kovařík.
53'
Až teď se domácí ujali míče a můžou založit další akci.
52'
Hráči bojují o míč uprostřed hřiště.
51'
Radim Grussmann je prostě všude! Po jeho dalším centru se k hlavičce nedostal Marián Kovařík.
50'
Domácí v poklidu kombinují na vlastní polovině.
49'
Adam Leibl se po kombinaci dostal až před brankáře. Jeho ránu však zablokovala domácí obrana.
48'
Po centru z přímého kopu se dostal k tvrdé hlavičce Michal Švrček. Nicméně brankář hostů si poradil.
48'
Patrik Krčula byl zfaulován a bude následovat přímý kop.
47'
Radim Grussmann si naběhnul na přihrávku a poslal míč dále. Dneska je k nezastavení!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Máme za sebou první poločas. Po celý jeho průběh byli aktivnější domácí fotbalisté, ale i tak na chvíli hráli hosté. Podařilo se jim dotáhnout nepříznivý stav 2:0, a proto odcházejí do šaten za vyrovnaného skóre.
45+0'
45'
Radim Grussmann se dostal k ráně uvnitř pokutového území. Jeho oblouček si však cestu do branky nenašel.
45'
Roman Vorobei zahnal svou přihrávkou Michala Švrčka.
44'
Teď však přišli o míč, a tak hosté zakládají další akci.
43'
Po pěkné kombinaci se domácí přibližují k bráně soupeře.
42'
Po chybě hostů hrají domácí.
41'
Po Švrčkově centru se dostal k hlavičce Marián Kovařík. K jeho smůle mu chyběly pouze centimetry.
40'
Kovaříkův centr nenašel svého adresáta, takže hosté budou odkopávat od branky.
39'
Po Švrčkově přihrávce předvedl krásnou kličku Radim Grussmann. Po jeho následném centru nedokázal zakončit Marián Kovařík.
38'
Ofsajd Petřkovických.
37'
Velká šance hostů! Utíkali dopředu v přečíslení 3 na 2. Po střele Latochy se vytáhnul skvělým zákrokem brankář Buček.
36'
Michal Švrček napálil odražený míč přímo do soupeře.
35'
Adam Hrdlička prošel přes střed hřiště, avšak svou přihrávkou nenašel svého spoluhráče.
34'
Další fau! Tentokrát byl zfaulován Nikolas Šumský.
33'
Biolek vybojoval pro svůj tým autové vhazování.
32'
Tomáš Gebauer se prosadil individuálně, ale pak byl zfaulován.
31'
Brankář Buček předvedl pevné nervy a hlavičkou přehodil soupeře.
30'
Po centru od Šumského hlavičkoval Adam Varadi. Bohužel pro něj to bylo nepřesné.
29'
Radim Grussmann nedostihl dlouhou přihrávku, protože se před ním objevil jeden z protihráčů.
28'
Po faulu od Marána Kovaříka budou rozehrávat hosté.
27'
Po přihrávce od Maria Latochy se dostal přímo před brankáře JAKUB MAREK, který se trefil přesně.
26'
Po další chybě Frýdku jsou na míči hosté.
25'
Brankář Buček si stáhnul dlouhý míč do svých rukavic.
24'
Matěj Biolek napálil míč přímo do soupeře. Následuje roh.
23'
Po odraženém míči uvnitř šestnáctky se k míči dostal MARIO LATOCHA, který se zblízka nemýlil.
22'
Radim Grussmann nedovoleně atakoval soupeře poblíž svého brankového území.
21'
Po nádherné přihrávce z kopačky Šumského se do míče opřel Adam Varadi. K jeho smůle minul o kousek horní roh soupeřovy brány.
20'
Po několika chybách na obou stranách jsou u míče hráči Frýdku-Místku.
19'
Latochův centr z malého vápna udržel brankář Buček.
18'
Po chybné domácí kombinaci hrají hosté.
17'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Po chybě Wolfa se k míči dostal Adam Varadi. Ten ještě vylepšil střeleckou pozici pro NIKOLASE ŠUMSKÉHO, který mířil přesně k pravé tyči Chvějovy brány.
16'
Tomáš Gebauer svým pokusem rozhodně neohrozil bránu soupeře. Svůj pokus zakroutil vysoko nad branku.
15'
Adam Varadi se pokusil o překvapivé zakončení z rohu velkého vápna. Brankář Chvěja se vyznamenal a šanci zlikvidoval.
14'
Po krásné akci Grussmanna, Šumského a Biolka se dostal ke střele z malého vápna Adam Odráček. K jeho smůle mu jeho pokus zblokovala obrana hostů.
13'
Hosté budou vhazovat poblíž půlící čáry.
13'
Mariánovi Kovaříkovi se nepovedla rána z dálky a míč končí daleko nad bránou.
12'
Grussmannův centr odvrátila hostující obrana.
11'
Radim Grussmann vystřelil z nějakých 25 metrů hodně povedeně. S jeho ránou si brankář Chvěja poradil, ale na dorážku ADAMA VARADIHO už nestačil. Domácí se ujímají vedení 1:0.
10'
Adam Varadi se prohnal za posledního obránce, ale těsně před tím, než se mu podařilo zakončit, se zjevil brankář Chvěja a parádním zákrokem šanci zlikvidoval.
9'
Ten však hosté nezahráli dobře, a tak si brankář Buček v pohodě stáhnul míč do svých rukavic.
8'
Hosté poprvé ohrozili bránu soupeře, když Wolfův centr odvracel na roh Michal Švrček.
7'
Petr Literák nenahrál přesně a u míče je soupeř.
6'
Mario Latocha si počínal nedovoleně, když ve vápně soupeře podrazil svého protihráče.
5'
Po následném rozehrání se domácí dopustili faulu u půlící čáry.
5'
Michal Fukala nepřesně rozehrál a soupeř má aut.
4'
Matěj Biolek parádním skluzem získal pro svůj tým výhodu v podobě autového vhazování.
4'
Radim Grussmann odhlavičkoval míč před vlastní brankou. Zhatil tím soupeři velkou šanci.
3'
Mladý Michal Fukala si zpracoval těžký míč a rozvíjí akci dopředu.
2'
Michal Švrček volí poklidnou kombinaci a přihrává balón směrem k vlastnímu brankáři.
1'
Domácí začali soupeře napadat, z čehož získali míč.
1'

MFK Frýdek-Místek: Buček – Švrček, Literák, Odráček, Vorobei – Biolek, Šumský, Grussmann, Fukala – Kovařík, Varadi.
Náhradníci: Velička, Spasojevič, Krčula, Wilweber, Šustr, Bilič, Špavelko.

FC Odra Petřkovice: Chvěja – Wolf, Hrdlička, Bialek, Gebauer – Urbančík, Marek, Staněk, Strakoš – Moskál, Latocha.
Náhradníci: Švancer, Leibl, Vítek, Ptáček, Halaška, Neumann, Polášek..
Hlavním rozhodčím dnešního duelu je Michal Galásek. Na čarách mu budou pomáhat Vít Závodný a Radim Duda.
Zatímco Frýdečtí mají za sebou již čtyři přípravná utkání, tak pro Petřkovice to bude první zápas po vstupu do letní přípravy.

Příprava Frýdku-Místku:
17. 6. 2017 TJ Sokol Újezdec – Frýdek-Místek 1:7
24. 6. 2017 Frýdek-Místek – Vítkovice 1:1
1. 7. 2017 Górnik Zabrze – Frýdek-Místek 1:3
8. 7. 2017 MŠK Půchov – Frýdek-Místek 1:1
Ještě jednou Vás zdravím při dnešním fotbalovém svátku. Setkají se dva týmy, které si to mohly tuto sezonu rozdat takříkajíc naplno, protože Frýdek-Místek skončil v uplynulém ročníku FNL na sestupovém 15. místě. Nicméně první čtyři týmy z MSFL odmítly postup do druhé nejvyšší soutěže, a tak si domácí zahrají druhou ligu i tento rok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.